رفتن به مطلب

چه قطعاتی نخرم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام سخته نباشید

الان دارم با کیبورد مجازی مینویسم چون کیبوردم تعطیل شد. :(

کوگار 200k بود ، داشتم به این فکر میکردم کاش تاپیکی بود که اطلاع میداد این کیبورد چفدر آشغال هست ، برای همین هم این تاپیک رو زدم تا شما دوستان بیاید  و اطلاع بدید که فلان قطعه مشکل دار هست.

اول خودم میگم

کوگار 200k

به شدت کیبورد بدی هست

پایه های زیرینش دکمه هاش از پلاستیک بی کیفیت هست و بعد از دو سه ماه شروع میکنن یه شکسنن(بستگی داره چقدر اتفاده کنید)(گیرین هم میگه مشکل فیزیکی هست و قیمت درست کردن هر کیلید 5 تومن میشه !)

جنس دکمه ها خیلی بد هست و سریع کثیفی و عرق رو به خودش میگیره.

دکمه ها بیش از حد به هم نزدیک هستن که باعث میشه خطا زدن دکمه خیلی زیاد بشه.

در کل با 110 تومن کیبورد های خیلی خیلی بهتری میشه خرید ، اصلا فکرش رو نکنید پولتون رو صرف این آشغال کنید.

پست های بعدی هم از کیس x8 و کیبور های گیرین + اسپیکر میکرولب براتون میگم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=31521

مشکلات با لوازم جانبی و تبلتهای گارانتی گرین تمومی نداره. چند بار تاپیکهای مختلف زده شده و بعضی از دوستان از کیفیت پایین این محصولات گله کردن. ولی خوب توزیع کننده ای که عاشقان چشم بسته و سینه چاک خودش رو داره (و تعدادشون هم کم نیست) باید هم اینچنین به حقوق اولیه مصرف کننده ها که داشتن کالایی با کیفیت خوب هست٬ پشت کنه.

شاید این پست توسط مدیریت عزیز حذف یا ویرایش بشه. سزای فروشنده بد نخریدن هست. کیبورد صد و خورده ای که بعد دو ماه خراب میشه!!!(کم هم نیست تعداد خرابیهاش) به جای اینکه توسط شرکت توزیع کننده به صورت کلی جمع آوری بشه از خریداران عذرخواهی و دلجویی بشه و فروشش هم متوقف کنن. تازه مدعی هزینه پنج هزار تومنی هر کلید هستند. این یعنی مشتری رو صرفا به چشم اسکناس دیدن.

لینک به دیدگاه

من تاحالا کیبرد گرون نداشتم 

نظر هم نمیدم 

8 سال با یه کیبرد فراسو 5 هزار تومنی کار کردم :D

الان هم یه کیبرد های کپی A4Tech X7 دارم 

مارک نداره ولی قیافه و قابلیت هاش شبیه X7 عه :D

پار سال خریدم 15 تومن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...