رفتن به مطلب

فروش اقساطی قطعات رایانه توسط لیون کامپیوتر

ahmadas67
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض خسته نباشید و خدا قوت به تمامی عوامل لیون از گروه لیون کامپیوتر خواهشی که  داشتم این که فروش اقساطی قطعات رایانه را فراهم کنن و از دوستان ای که این  تاپیک را میبین خواهشا نظر و پیشنهاد بدین که شدنی یا نه کلا به صورت جدی تو ضیح دهید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو این موضوع قبلا در یک تاپیک دیگر بحث شده و جناب حسینی توضیحات کافی و قانع‌کننده رو ارائه کردند و فروشگاه قصد فروش اقساطی ندارد.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه فروش اقساتی نیازمند یکسری فرایند اداری هست و تعداد زیادی از مشتریان لیون کامپیوتر هم از خارج از شهرستان هستند بعید میدونم عملی باشه! حداقل برای مشتریان شهرستانی

لینک به دیدگاه

دوستان

اقساط...

قبلا هم تاپیکشو زدند و همه قانع شدند که این روش خرید چیزی جز دردسر  برای lion computer نداره

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

قبلا همچین تا=یکی ایجاد شده بود که با توجه به نظر اکثر دوستان چنین کاری اشتباه بود و همچنین اقای حسینی مدیریت لیون هم این رو تکرار کردند - به نظر خود من هم فروش اقساطی کار بسیار اشتباهی هستش ! به شخصه با داشتن مدارک کافی که طلب پدرم رو از صاحب خانه قبلی نشون میداد بعد از دو سال دادگاهی تونستیم مبلغ رو در سه قسط در طول 8 ماه پس بگیریم ! یا اینکه میشد اون فرد به زندان انداخت که برای ما پول نمیشد ! 

لینک به دیدگاه

قبلا همچین تا=یکی ایجاد شده بود که با توجه به نظر اکثر دوستان چنین کاری اشتباه بود و همچنین اقای حسینی مدیریت لیون هم این رو تکرار کردند - به نظر خود من هم فروش اقساطی کار بسیار اشتباهی هستش ! به شخصه با داشتن مدارک کافی که طلب پدرم رو از صاحب خانه قبلی نشون میداد بعد از دو سال دادگاهی تونستیم مبلغ رو در سه قسط در طول 8 ماه پس بگیریم ! یا اینکه میشد اون فرد به زندان انداخت که برای ما پول نمیشد ! 

متشکرم مرسی اطلاع نداشتم که قبلا در این مورد بحث شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب پ.لاتو جمع کن بعد بیا خرید کن چه فرقی میکنه.

واقعا

من اصلا مفهوم قسطی رو نمیفهمم

تا حالا زیر بار قسط نرفتم

نه بانکی نه مغازه ای

لینک به دیدگاه

واقعا

من اصلا مفهوم قسطی رو نمیفهمم

تا حالا زیر بار قسط نرفتم

نه بانکی نه مغازه ای

قسط یعنی اینکه به جای اینکه 6 ماه صبر کنی پولت جمع بشه بری بخریش, همین الان بخری 6 ماه قسط بدی توی این 6ماه هم استفادشو ببری.

یعنی اینکه بری از بانک وام بگیری خونه بخری که 4-5 سال اجاره بیخودی ندی تا پولت جمع بشه راحت تو خونه خودت بشینی...(البته توی ایران وام گرفتن و... اصلا نمیصرفه)

ویرایش شده توسط Edric
لینک به دیدگاه

تاپیک مشابه قبلا زده شده بوده و نتیجه این شد که امکان پذیر نیست.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...