رفتن به مطلب

ایا این کیس همه چیزش خوبه ؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام تعدادی کیس مانینوردنیاز داریم برای کار اتوکد منوسط 3 بعدی کهر نمیکنیم و گویا گراف نیاز نیست اما این سیستم رو به عنوان تست به ما دادن لطفا اشکالاتش و قطعات رو جایگزین کنید مانینور ها هم 20 اینچ ال جی دادن که حس میکنم مطلوب نیست.هاردشم 1 ترا هست سرعت جالبی نداره اینم اسکرین

e4242dc9336bad7c4f2153106ef0e924.jpg

a29b046db5ec9a2a4de8cdbdbb82e82a.jpg

رم هم 1 عدد 4 گیگ روشه که فکر کنم 2 تا 2 گیگ یا 2 تا 4 خیلی بهتره تو رنج 1 تومن و این حرفا اطلاحیه بدین مرسی

لینک به دیدگاه

درود یه ssd بخرین و ویندوز و برنامه ها مخصوصا اتو کد و فایل های اتوکد رو روش بریزید و اجرا کنین نتیجه بسیار بیشتری مخصوصا حین کار با محیط ویندوز و لود برنامه ها خواهید داشت و دیگه نیازی به دست کاری رم نیست.

لینک به دیدگاه

درود یه ssd بخرین و ویندوز و برنامه ها مخصوصا اتو کد و فایل های اتوکد رو روش بریزید و اجرا کنین نتیجه بسیار بیشتری مخصوصا حین کار با محیط ویندوز و لود برنامه ها خواهید داشت و دیگه نیازی به دست کاری رم نیست.

نه کلا کیس جدید معرفی کنید و اشکالات این رو بگین
لینک به دیدگاه

نه کلا کیس جدید معرفی کنید و اشکالات این رو بگین

کاسه اتوکد که گرافیک قوی لازم نیست همون انبورد خوبه.

رم هم اگه ssd بزارین 4 زیادم هست.

فقط یه پاور خوب و حتما نو بزار با برند معروف.

ssd رو تا استفاده نکنز متوجه عمق وجودش نمیشی. مخصوصا که هاردت کم سرعت باشه.

کلا اتوکد سیستم قوی لازم نداره. یه ssd و cpu 2 هسته ای بزار بسه.

لینک به دیدگاه

میلاد جان من اگر یادت باشه دی ماه کیس گیمینگ با اس اس دی خریدم این بحث کاری و جدیه لطفا کامل بنویسید با تشکر از کمکت تفاوت قیمت ها رو بنویسید مثلا گرافیک حذف میشه 200 میمونه باش فلان جیز میخریم یا مثلا اس اس دی 250 گیگ یا 120 یا پاور چند باید باشه ؟! رم 2 تا 2 گیگ باشه یا 1 8 گیگ ... راهنمایی کامل برای خرید کیس

لینک به دیدگاه

میلاد جان من اگر یادت باشه دی ماه کیس گیمینگ با اس اس دی خریدم این بحث کاری و جدیه لطفا کامل بنویسید با تشکر از کمکت تفاوت قیمت ها رو بنویسید مثلا گرافیک حذف میشه 200 میمونه باش فلان جیز میخریم یا مثلا اس اس دی 250 گیگ یا 120 یا پاور چند باید باشه ؟! رم 2 تا 2 گیگ باشه یا 1 8 گیگ ... راهنمایی کامل برای خرید کیس

چک کن ببین مینت خروجی تصویر dvi یا vga داره؟ اگه داره گرافتون حذف کن. گراف روی cpu قوی تره.

بقیه اوکی هستن یه ssd 120 گیگ سامسونگ اوو 850 بزار روش و کارای که گفتمو بکن.

لینک به دیدگاه

سلام تعدادی کیس مانینوردنیاز داریم برای کار اتوکد منوسط 3 بعدی کهر نمیکنیم و گویا گراف نیاز نیست اما این سیستم رو به عنوان تست به ما دادن لطفا اشکالاتش و قطعات رو جایگزین کنید مانینور ها هم 20 اینچ ال جی دادن که حس میکنم مطلوب نیست.هاردشم 1 ترا هست سرعت جالبی نداره اینم اسکرین

رم هم 1 عدد 4 گیگ روشه که فکر کنم 2 تا 2 گیگ یا 2 تا 4 خیلی بهتره تو رنج 1 تومن و این حرفا اطلاحیه بدین مرسی

با سلام

طبق اسکرین شات های ارسالی شما قطعات کیس به شرح زیر هستند:

مادربرد گیگابایت H81M-S2PV

( دارای خروجی گرافیک DVI و D-SUB )

پردازنده اینتل i3 4160 هاسول

( دارای پردازنده گرافیک مجتمع Intel HD 4400 )

کارت گرافیک Radeon HD 5450 2G

( با قدرت بسیار کمتر از گرافیک مجتمع پردازنده )

حافظه رم 4GB

مقایسه گرافیک مجتمع پردازنده و کارت گرافیک 

http://www.videocardbenchmark.net/compare.php?cmp[]=2643&cmp[]=7

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=1793&gid2=411&compare=intel-hd-graphics-4400-desktop-vs-radeon-hd-5450-1024mb

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-HD-4400-Mobile-1011-GHz-vs-AMD-Radeon-HD-5450/m7668vsm7719

برای کارایی بهتر و در عین حال هزینه کمتر کارت گرافیک را حذف کنید

مبلغ کارت گرافیک که در حدود 145 تا 155 تومان هست که با کمی افزایش ( مبلغ 229 ) امکان خرید SAMSUNG SSD 120GB  رو خواهید داشت

چک کن ببین مینت خروجی تصویر dvi یا vga داره؟ اگه داره گرافتون حذف کن. گراف روی cpu قوی تره.

بقیه اوکی هستن یه ssd 120 گیگ سامسونگ اوو 850 بزار روش و کارای که گفتمو بکن.

بهترین گزینه برای تغییر و اصلاح حافظه هم ، اضافه کردن یک رم 4GB مشابه رم قبلی هست که نیاز گرافیک مجتمع و پردازش فایل های سنگین تر رو برطرف میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...