رفتن به مطلب

تاپیک به تک فروشی تغییر پیدا کرد و داخل قسمت فروش چند قطعه به فروش میرسد

Recommended Posts

دوست عزیز بنده کل مجموعه رو به قیمت 70% قیمت آکبند قطعات (براساس قیمتهای لیون) خریدارم.در صورت تمایل اطلاع بدید فردا پس فردا حضوری معامله کنیم.

لینک به دیدگاه

با سلام .

در صورت معامله با دوستمون بنده گرافیکم رو به ایشون میدم و گرافیک شمارو خریدارم ..

پس جای هیچ نگرانی نیست .

لطفا تو پی وی قیمت تکی گرافیک رو برام بفرستید ممنون از شما 

لینک به دیدگاه

با سلام .

در صورت معامله با دوستمون بنده گرافیکم رو به ایشون میدم و گرافیک شمارو خریدارم ..

پس جای هیچ نگرانی نیست .

لطفا تو پی وی قیمت تکی گرافیک رو برام بفرستید ممنون از شما 

سلام ماهان جان ایشون جواب ندادن پیشنهاد دادم با 75% قیمت اک معامله کنیم جواب ندادن

لینک به دیدگاه

سلام ماهان جان ایشون جواب ندادن پیشنهاد دادم با 75% قیمت اک معامله کنیم جواب ندادن

با سلام دوست مریض بودم رفتم دکتر عزیز جواب دادم با 75% معامله میکنم ولی با 70% نه 25% زیر قیمت نوش میفروشم اوکی ؟ شماره بده حرف بزنیم

ویرایش شده توسط Roronoa Zoro
لینک به دیدگاه

سلام
بنده موس و کیبورد رو خریدارم
برای صحبت های لازم در مورد قیمت و.. پخ دادم
و منتظر پاسخ ایشون هستم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سیستم چند تا مشتری داره هرکی زودتر اقدام کنه برای خرید به اون فروخته میشه چون پول لازمم ممنون قیمت هم طبق قیمت های لیون و منفی 25% حساب میشه بنده هم تهران هستم

لینک به دیدگاه

لطفا شما واسه من قیمت تایین نکن قیمتی که زدم نمیتونی بخری دلیل نداره واسه خودت قیمت میدی 

چه رویی دارن ملت ها قوانین سایت رو بخونید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز سه میلیون تومان خریدارم کسی هم بیشتر نمیخره.

دوست عزیز شما قوانین رو نمیخونید . 

3 تومن جک گفتی ؟

لینک به دیدگاه

سلام

بنده موس و کیبورد رو خریدارم

برای صحبت های لازم در مورد قیمت و.. پخ دادم

و منتظر پاسخ ایشون هستم

:-?  :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

اگر هنوز نفروختید لطفا فاکتور خرید این سیستم رو در انجمن ضمیمه کنید!  عکس کامل از تمام قطعات قرار بدید به همراه مانیتور روشن ! و اینکه هدفتون از فروش سیستم چیه ؟! خدای نکرده مشکلی داشته ؟ یا اینکه دلتون رو زده !؟  بنده طی 2-3 روز آینده قصد خرید سیستم گیمینگ دارم و در حال حاضر با تاپیک شما مواجه شدم ! شاید قسمت بوده !

فعلا منتظر پاسخ سوالاتم هستم تا به نتیجه برسیم . ممنونم .

ویرایش شده توسط RezaPito
لینک به دیدگاه

اگر هنوز نفروختید لطفا فاکتور خرید این سیستم رو در انجمن ضمیمه کنید!  عکس کامل از تمام قطعات قرار بدید به همراه مانیتور روشن ! و اینکه هدفتون از فروش سیستم چیه ؟! خدای نکرده مشکلی داشته ؟ یا اینکه دلتون رو زده !؟  بنده طی 2-3 روز آینده قصد خرید سیستم گیمینگ دارم و در حال حاضر با تاپیک شما مواجه شدم ! شاید قسمت بوده !

فعلا منتظر پاسخ سوالاتم هستم تا به نتیجه برسیم . ممنونم .

سلام دوست عزیز سیستم عالی و تمیز و کم کارکرد هستش بنده چون پول لازم دارم دارم میفروشم و اینکه کلا 12 ساعت کار میکنم زیاد وقت استفاده ندارم فاکتور همهچیزشم موجوده برج 9 خریدم اومدید بازدید نشونتون میدم واسه خودم 5500 افتاده دارم مفت میدم خدایی 1400 زیر قیمت در صورتی که سیستم نو نو هستش

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز سیستم عالی و تمیز و کم کارکرد هستش بنده چون پول لازم دارم دارم میفروشم و اینکه کلا 12 ساعت کار میکنم زیاد وقت استفاده ندارم فاکتور همهچیزشم موجوده برج 9 خریدم اومدید بازدید نشونتون میدم واسه خودم 5500 افتاده دارم مفت میدم خدایی 1400 زیر قیمت در صورتی که سیستم نو نو هستش

من شهرستان هستم و امکان بازدید حضوری ندارم متاسفانه , سیستم خیلی خوبیه و کاملا مشخصه این موضوع اما میشد هزینه قطعات رو بهتر تقسیم بندی کرد :( !

لطفا تصاویر درخواستی بنده رو اضافه کنید تا بهتر بشه تصمیم گیری کرد . 

سپاسگذارم .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...