رفتن به مطلب

به روز رسانی تجمعی 10586.420 ویندوز ۱۰ دسکتاپ

EDK-OverVolt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مایکروسافت به روز رسانی تجمعی 10586.420 را برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ منتشر کرد

KB3163018 - Cumulative Update for Windows 10 Version 1511 - Build 10586.420

85076d1465926510t-kb3163018-cumulative-u

x64:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2016/06/windows10.0-kb3163018-x64_2a605cd94a453746d31d34b136fbde61615c22e6.msu

x86:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2016/06/windows10.0-kb3163018-x86_71d1565761f4aaab298c543cae6f717167a1d560.msu

KB3149135 - Update for Windows Windows 10 Version 1511 

x64:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/crup/2016/06/windows10.0-kb3149135-x64_c4ec4b5494e9763a2faf4f86fe1f80ebeec80f3a.msu

x86:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/crup/2016/06/windows10.0-kb3149135-x86_fdeb161748305578c9e215f73f5443bcd4226388.msu

Dynamic Update for Windows 10 Version 1511 instead of KB3147460

x64:
download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/crup/2016/06/windows10.0-kb3163019-x64_e58c1a23ae5b85b00d79c146e42dd99f3a949c8b.cab

x86:
download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/crup/2016/06/windows10.0-kb3163019-x86_d1e3274eac35b01e07c04fec86faf7c184821987.cab

---------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

سلام . با این بروز رسانی بازی کوانتوم (نسخه هکی ) غیر فعال نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

چه فایده ای داره ؟ :دی

• Improved reliability for Internet Explorer 11, .NET Framework, wireless LAN, Microsoft Edge, Windows Update, logon, Bluetooth, network connectivity, map apps, video playback, Cortana, USB, Windows Explorer, and Narrator.
  • Fixed issue with connectivity of USB devices until OS restart.
  • Improved discoverability of printers when a device resumes from sleep.
  • Fixed issues with lock screen.
  • Support for visual voicemail on dual SIM phones.
  • Fixed issue with audio playback using Groove music and other music apps on a phone.
  • Fixed issue with revised daylight savings time.
  • Fixed additional issues with shutdown delays, Narrator, Cortana, roaming data usage, buying apps in the Store, video playback, facial recognition, Bluetooth pairing, Microsoft Edge, logon, Internet Explorer 11, Live Tile updates, .NET Framework, and Microsoft Installer (MSI).
  • Improved security for CSRSS to address security feature bypass.
  • Fixed additional security issues with Security Account Manager Remote Protocol, HTTP.sys, secondary logon, Microsoft Graphics component, .NET Framework, CSRSS, Microsoft Edge, and Internet Explorer 11.
لینک به دیدگاه

سلام . با این بروز رسانی بازی کوانتوم (نسخه هکی ) غیر فعال نمیشه ؟

نه دوست عزیز همین الان چک کردم درست کار میکنه.

لینک به دیدگاه

تاپیکو که دیدم رفتم اپدیت کنم دیدم نوشته require restart to apply changes  خدا میدونه کی 600 مگ اپدیت کرده من نفهمیدم :D

هیچی دیگه ریست کردم بیلد شد 10586.218

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

تاپیکو که دیدم رفتم اپدیت کنم دیدم نوشته require restart to apply changes  خدا میدونه کی 600 مگ اپدیت کرده من نفهمیدم :D

هیچی دیگه ریست کردم بیلد شد 10586.218

همیشه آپدیت اتومات ویندوز 10 رو غیر فعال کنید و به صورت دستی نصب کنید. از روشن بودن System Restore هم موقع نصب آپدیت اطمینان حاصل کنید. چون بعضی از آپدیت‌های ویندوز 10 باعث میشه سیستم موقع بوت تو حلقه بیفته و سیستم کلا بوت نشه و راه حلش هم نصب ویندوز جدید هست.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز.من تازه ویندوز 10 نصب کردم.ازکجا میشه ببینم بیلدش چنده؟

لینک به دیدگاه

همیشه آپدیت اتومات ویندوز 10 رو غیر فعال کنید و به صورت دستی نصب کنید. از روشن بودن System Restore هم موقع نصب آپدیت اطمینان حاصل کنید. چون بعضی از آپدیت‌های ویندوز 10 باعث میشه سیستم موقع بوت تو حلقه بیفته و سیستم کلا بوت نشه و راه حلش هم نصب ویندوز جدید هست.

خیلی وقته غیر فعاله نمیدونم چطوری دانلود شده. قبل از این همیشه خودم دستی چک آپدیت و میزدم که اگه اپدیت جدید اومده دانلود کنم .اما این یکی خودش تصمیم گرفت دانلود بشه :)

لینک به دیدگاه

Start--- Setting---System---about

16094714920748305066.jpg

از کجا اپدیت رو غیر فعال کنم؟
ندیدم تا حالا خودش چیزی رو بگیره ... فقط یه بار net freamwork صفحه نصبش اومد و دانلود کرد نصب کردش ..
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این باینری لینوکس رو اضافه کرده ؟ یا یک بیلد دیگه ای هست ؟

لینک به دیدگاه

16094714920748305066.jpg

از کجا اپدیت رو غیر فعال کنم؟
ندیدم تا حالا خودش چیزی رو بگیره ... فقط یه بار net freamwork صفحه نصبش اومد و دانلود کرد نصب کردش ..

مطمئنید؟ پس چرا بیلد قبلی رو سیستم نصبه؟

qfci_disable.png

لینک به دیدگاه

qfci_disable.png

من نسخه اپدیت شده گرفته بودم چند هفته پیش

الان این کار رو انجام بدم اپدیت کامل غیر فعال میشه ؟؟؟

بعدا تو اینترنت شبانه خواستم فعال کنم اپدیت کنم دوباره فعالش کنم ؟

این لینک هایی که گزاشتی دانلود کنم 64 بیتی رو بعد نصب کنم حله؟؟ اگه مثلا این بین یه اپدیت اومده بوده من نگرفته بودم چی میشه ؟؟؟ با خود ویندوز راحت تر نیست اپدیت ؟ :دی

لینک به دیدگاه

این تجمعی با بقیه اپدیتها فرق داره ؟ زدید آپدیت تجمعی ! یعنی کل و همه اپدیتهای ویندوز 10 تا الانه ؟

لینک به دیدگاه

این باینری لینوکس رو اضافه کرده ؟ یا یک بیلد دیگه ای هست ؟

اون قضیه لینوکس فکر کنم تو آپدیت سالیانه شاید منتشر بشه.

من نسخه اپدیت شده گرفته بودم چند هفته پیش

الان این کار رو انجام بدم اپدیت کامل غیر فعال میشه ؟؟؟

بعدا تو اینترنت شبانه خواستم فعال کنم اپدیت کنم دوباره فعالش کنم ؟

این لینک هایی که گزاشتی دانلود کنم 64 بیتی رو بعد نصب کنم حله؟؟ اگه مثلا این بین یه اپدیت اومده بوده من نگرفته بودم چی میشه ؟؟؟ با خود ویندوز راحت تر نیست اپدیت ؟ :دی

آره کامل غیرفعال میشه

شما همون لینکی من گذاشتم رو دانلود کنین موقع شبانه. بعد برای نصبش باید این سرویس رو فعال کنید. پس از نصب کامل دوباره سرویس آپدیت رو غیرفعال کنید.

گاهی اوقات دانلود از سرور ماکروسافت مخصوصا شب‌ها کنده با دانلود منیجر راحتره

این تجمعی با بقیه اپدیتها فرق داره ؟ زدید آپدیت تجمعی ! یعنی کل و همه اپدیتهای ویندوز 10 تا الانه ؟

بله شامل تمام آپدیت‌ها تا الانه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز.من تازه ویندوز 10 نصب کردم.ازکجا میشه ببینم بیلدش چنده؟

تو قسمت سرچ کورتانا بنویسید winver اینتر کنید

امین جان کوانتوم بریک رو میشه راحت بازی کرد یا افت فریم خیلی رو اعصابه ؟

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

تو قسمت سرچ کورتانا بنویسید winver اینتر کنید

امین جان کوانتوم بریک رو میشه راحت بازی کرد یا افت فریم خیلی رو اعصابه ؟

واقعا بازیش مشکل اساسی داره. تو بعضی جاها روونه بعضی جاها خیلی کنده. مشکل شکنندگی توی لبه اشیا به ویژه موهای کارکتر خیلی خیلی بده. رمدی هم اعلام کرده فکر نکنیم مشکلات بازی رو بتونیم حل کنیم چون از پایه (Hard Coded) مشکل داره.

لینک به دیدگاه

اون قضیه لینوکس فکر کنم تو آپدیت سالیانه شاید منتشر بشه.

آره کامل غیرفعال میشه

شما همون لینکی من گذاشتم رو دانلود کنین موقع شبانه. بعد برای نصبش باید این سرویس رو فعال کنید. پس از نصب کامل دوباره سرویس آپدیت رو غیرفعال کنید.

گاهی اوقات دانلود از سرور ماکروسافت مخصوصا شب‌ها کنده با دانلود منیجر راحتره

بله شامل تمام آپدیت‌ها تا الانه

اوکی مرسی

واقعا بازیش مشکل اساسی داره. تو بعضی جاها روونه بعضی جاها خیلی کنده. مشکل شکنندگی توی لبه اشیا به ویژه موهای کارکتر خیلی خیلی بده. رمدی هم اعلام کرده فکر نکنیم مشکلات بازی رو بتونیم حل کنیم چون از پایه (Hard Coded) مشکل داره.

گفتن اپدیت میدن که

لینک بده گفتن نمیتونند کاری کنند :-?

لینک به دیدگاه

اوکی مرسی

گفتن اپدیت میدن که

لینک بده گفتن نمیتونند کاری کنند :-?

http://www.extremetech.com/gaming/226293-remedy-may-not-be-able-to-fix-all-issues-with-quantum-break

لینک به دیدگاه

انتظار بیشتری میرفت این قدر dx12 dx12 میکردن :laughing:

البته کم کم درست میشه . . . این DX12 باید برای هر معماری قشنگ توسط سازنده بهینه سازی بشه دست درایور کوتاه تر میشه ...

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

انتظار بیشتری میرفت این قدر dx12 dx12 میکردن :laughing:

البته کم کم درست میشه . . . این DX12 باید برای هر معماری قشنگ توسط سازنده بهینه سازی بشه دست درایور کوتاه تر میشه ...

بازیش مثل APP استوره در آنِ واحد سوئیچ میشه به دسکتاپ!

لینک به دیدگاه

qfci_disable.png

چرا اون گزینه واسه من نیست؟

w5j_1.jpg

لینک به دیدگاه

الان کدوم build  جدید تر هست و اصلا فرقشون چیه؟ آخه من build 10240 رو داشتم از زمانی که رسما منتشر شد اصلا هم آپدیت نکردم تا دیروز که جدیدترین نسخه Windows 10 x64 Enterprise LTSB MULTi ۱۳ April 2016 رو دانلود و نصب کردم ولی همچنان build 10240 هست!! الان برای ارتقا به 10586.21 باید چیکار کنم ؟ کلا باید نسخه دیگه از ویندوز دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...