رفتن به مطلب

به روز رسانی تجمعی 10586.420 ویندوز ۱۰ دسکتاپ

EDK-OverVolt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان عزیزی که از ویندوز 10 استفاده می کنید 2تا سوال دارم؟

1-آیا این ویندوز میتونه جانشین خوبی برای ویندوز 7 باشه؟ یا نه مثل 8 پشیمان کنندست؟

2-آیا برای نصب برنامه هایی که تا الآن روی 7 نصب میکردیم به مشکل برخواهیم خورد و مخصوصا برنامه هایی که پلاگین خورشون زیاده؟؟؟!!!

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

با تشکر @};-

من همین چند روز پیش خواستم برای یکی که لپ تاپ داشت چند تا برنامه مهندسی نصب کنم یکی در میون نصب میشدن اونم با ناز و ادا  ...

بهتره یا فعلا بیخیال بشین

و یا اینکه بصورت دقیق بررسی کنین که چه برنامه هایی لازم دارید و آیا اون برنامه ها نصب میشن و یا ...

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

فکر نکنم بشه ولی ویندوز اگه آپگرید بشه app باقی میمونن

منظورم up آپ ها هست :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من همین چند روز پیش خواستم برای یکی که لپ تاپ داشت چند تا برنامه مهندسی نصب کنم یکی در میون نصب میشدن اونم با ناز و ادا  ...

بهتره یا فعلا بیخیال بشین

و یا اینکه بصورت دقیق بررسی کنین که چه برنامه هایی لازم دارید و آیا اون برنامه ها نصب میشن و یا ...

سلام. من بدون مشکلی برنامه های خودم رو نصب کردم.

لینک به دیدگاه

منظورم up آپ ها هست :)

الان فهمیدم!

با برنامه شبیه nLite میشه آپدیت ها رو در فایل ESD , WIM ادغام کرد. البته اینکار زمانبره.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که از ویندوز 10 استفاده می کنید 2تا سوال دارم؟

1-آیا این ویندوز میتونه جانشین خوبی برای ویندوز 7 باشه؟ یا نه مثل 8 پشیمان کنندست؟

2-آیا برای نصب برنامه هایی که تا الآن روی 7 نصب میکردیم به مشکل برخواهیم خورد و مخصوصا برنامه هایی که پلاگین خورشون زیاده؟؟؟!!!

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند.

با تشکر @};-

نظر و تجربه ی شخصی ام هست اگر برای game میخوای تقریبا رو هر cpu و پلتفرمی w10 بهتر ,ولی اگر به صورت حرفه ای از نرم افزارهای تخصصی استفاده میکنید بر اساس نسل cpuتون انتخاب کنید 

skylake قطعا w10

Haswell ~ intel sandy bridge    =   8.1

قبل از اونم + phenom ll ,...   معمولا رو w7   بهتر هست

برمیگرده به سیاست پشتیبانی ویندوز از یه سری زیر ساخت های موجود در نسل های جدیدتر cpu که متناسب با ویندوز زمان خودش به عمل میاد

لینک به دیدگاه

دوستان بنده نسخه Enterprise LTSB build 10240 رو دارم ولی وقتی میخوام نسخه ی Pro 1511 Build 10586 April رو نصب کنم شماره سریال میخواد که هرچی بزنم قبول نمیکنه از خیلی سایت ها سریال های مختلف گرفتم شماره سریال نسخه نصب شده رو هم امتحان کردم فایده ای نداشت!!

ویندوز پاک کردم و 7 نصب کردم بعد خواستم Pro 1511 Build 10586 April نصب کنم باز هم نشد

دوستان راه حلی چیزی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بازم باید آپدیت کنیم ؟

این لینک پایین چی میگه ؟ :( :(

http://linkdoni.soft98.ir/link-540.html

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

با سلام

بازم باید آپدیت کنیم ؟

این لینک پایین چی میگه ؟ :( :(

http://linkdoni.soft98.ir/link-54

باسلام   توضیحات درباره بیلد14328

دسته: سیستم عامل 03 ارديبهشت 1395 نوشته شده توسط جاسم فروزنده

مایکروسافت امروز به‌روز رسانی بزرگی را برای کاربران ویندوز 10 منتشر کرده است. پس از اینکه مایکروسافت در کنفرانس خبری خود به معرفی به‌روز رسانی های Anniversary پرداخت و اعلام کرد که این مجموعه از به‌روز رسانی ها شامل ویژگی های متعدد و جدیدی خواهند بود، امروز بیلد 14328 از سیستم عامل ویندوز 10 را در اختیار کاربران قرار داد. در ادامه شما را با ویژگی ها و تغییرات این نسخه جدید آشنا خواهیم کرد.

Win10-14328-2.jpg

مطمئناً Windows Ink بزرگترین ویژگی جدید این نسخه است. مایکروسافت قصد دارد با اضافه کردن این ویژگی عملکرد قلم های هوشمند Stylus را در محیط ویندوز 10 بهبود ببخشد. ویندوز 10 هم اکنون Windows Ink را همراه با چند قابلیت بهبود یافته نظیر Sticky notes و Sketchpad در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این قابلیت هم اکنون دارای یک خط کش هوشمند نیز هست تا کاربران از این پس در طراحی دقیق اشیا آزادی عمل بیشتری داشته باشند.

Win10-14328-3.jpg

Win10-14328-4.jpg

اما Windows Ink تنها ویژگی جدید معرفی شده در این بیلد نیست. مایکروسافت هم اکنون رابط کاربری جدیدی را برای Start menu و Start Screen طراحی کرده است که در آن برنامه های پرکاربرد و همچنین تمام برنامه های موجود در سیستم  عامل در کنار یکدیگر نمایش داده می شوند. این امر موجب شده است منوی استارت ظاهری مرتب تر داشته باشد. مایکروسافت همچنین جای جدیدی را برای آیکون های Power، Settings و File Explorer در نظر گرفته است و ترتیبی داده است که آنها همیشه قابل مشاهده باشند. در کنار این تغییرات صورت گرفته در منوی استارت، Start Screen که عموماً در رابط کاربری تبلت ها حضور دارد نیز قادر است لیست برنامه ها را به صورت تمام صفحه به نمایش بگذارد.

Win10-14328-5.jpg

مایکروسافت در کنفرانس قبلی خود اعلام کرد که در آینده ای نزدیک، Cortana دستیار هوشمند این کمپانی قرار است بیش از پیش به عنوان هسته اصلی ویندوز 10 معرفی شود. همچون نسخه های آزمایشی پیشین، این نسخه نیز با بهبودهای زیادی در این حوزه همراه بوده است. Cortana هم اکنون از طریق صفحه Lock Screen نیز قابل دسترس است و اعلان های آن را می توان در Action Center نیز مشاهده کرد. امکان ثبت یادآور با استفاده از عکس، به اشتراک گذاری یک مطلب موجود در برنامه News و امکان استفاده بدون نیاز به ورود به حساب های کاربری از جمله ویژگی های جدیدی است که مایکروسافت در این نسخه جدید برای کورتانا مهیا کرده است.

Action Center نیز هم اکنون با تغییرات ظاهری زیادی روبرو شده و مایکروسافت در نحوه نمایش اعلان ها در نوار وظیفه تغییراتی را صورت داده است. از سویی دیگر یک نشانگر به کاربران اطلاع خواهد داد که چند اعلان منتظر توجه آنها است. کاربران همچنین اکنون قادر خواهند بود کلیدهای میان بر جدیدی را برای واکنش نشان دادن به هر اعلان تعریف نمایند. برنامه های موجود در ویندوز 10 نیز هم اکنون به صورت دسته بندی شده اعلان های خود را در اختیار کاربران قرار خواهند داد. اگر چه بعضی از این تغییرت کوچک به نظر می رسند اما مطمئناً حضور آنها به مذاق کاربران خوش خواهد آمد.

Win10-14328-6.jpg

مایکروسافت همچنین در این نسخه تغییرات کوچک دیگری را هم ایجاد کرده است. ساعت موجود در نوار وظیفه هم اکنون با برنامه تاریخ یکپارچه شده است. به این ترتیب کاربران برای مشاهده یادآوری ها و یا قرارهای کاری خود به بازکردن یک برنامه تمام صفحه نیاز نخواهند داشت. از سوی دیگر در هنگام استفاده از چند مانیتور به صورت همزمان، امکان مشاهده ساعت موجود در نوار وظیفه در تمامی صفحات نمایش ممکن است. امکان انتخاب خروجی صوتی نیز قابلیت جدیدی است که به تازگی به نوار وظیفه ویندوز 10 اضافه شده است.

Win10-14328-7.jpg

مایکروسافت در پاسخ به بازخوردهای دریافت شده از سوی کاربران، نمایش آدرس ایمیل در صفحه خوشامدگویی را حذف کرده است اما کاربران می توانند در صورت نیاز از طریق منوی تنظیمات آن را ظاهر نمایند. منوی تنظیمات علاوه بر این مورد اکنون دارای چند قابلیت و امکان جدید برای کنترل بهتر بر روی قلم های هوشمند و مدیریت برنامه ها است. کاربران در آخرین نسخه آزمایشی منتشر شده از سوی مایکروسافت همچنین می توانند از درون صفحه Lock Screen فایل های ویدیویی و یا صوتی در حال پخش را کنترل نمایند.

Win10-14328-8.jpg

آیکون های موجود در این نسخه تفاوت چندانی نداشته اند و فقط یک آیکون جدید برای File Explorer معرفی شده است. در حالی که انتظار داشتیم ظاهر این آیکون با رنگ های به کار برده شده در ویندوز 10 همخوانی داشته باشد اما با تغییرات زیادی روبرو نشده است. این نسخه جدید نشان می دهد که مایکروسافت در حال آزمایش امکان جداسازی آیکون File Explorer از نوار وظیفه است تا فضای بیشتری را برای نمایش اطلاعات در این بخش داشته باشد. اگر یکی از اعضای برنامه Windows Insider مایکروسافت هستید هم اکنون می توانید از این ویژگی ها و تغییرات جدید با استفاده از منوی Windows Update بهره‌مند شوید.

منبع: TheVerge

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

از کجا میشه فهمید کدوم نسخه رو برای چه بیلدی نصب کنیم نیشه راهنمایی بفرماید چون برای دوستان میخام نصب کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

وصل کردن گوشی لومیا 950ایکس ال به تلویزیون از طریق wifi به صورت تمام صفحه

2vcomqjv1cug_t.jpg
lz2vbepeq81h_t.jpg
plek65hoy2an_t.jpg

قضیه این کار با اونیکه در لینک زیر گفته کلاً فرق داره ؟؟!!

http://winphone.ir/project-my-screen-on-wi-fi-works-on-windows-10-mobile-build-14328-finally/

لینک به دیدگاه

سلام این os build مال چیه ؟ :دی

وقتی سوال پرسیدم با گوشی بودم تو خوابگاه ، اومدم خونه یادم رفت تا الان

این مال اون وقته

16094714920748305066.jpg

این مال الانه

s554_11111111111111111111.jpg

یعنی خودش اپدیت کرده ؟؟؟ ورژن الان این اخرینه ؟

--------------

اپدیت بخوام کامل غیر فعال کنم حجم به فنا نره همین  کار رو بکنم کافیه؟

گزینه ای که شما میگین نیست فقط ویندوز اپدیت هست :-?

i2h2_22222222222222222.jpg

لینک به دیدگاه

آخرین نسخه بیلد 10586 همینه که زدید 218

پچهای آپدیت رو میشه جداگونه دانلود کرد شما آخرین نسخه رو پیدا کنید که میشه این

kb3147458

حدودا 600 مگه

لینک به دیدگاه

سلام لطف کنید یک اموزش جامع برای ابدیت ویندوز ۱۰ بصورت دستی بنویسید

به طوری که ابدیت ها رو با سرعت بالا خودمون دانلود کنیم و بعدا روی ویندوز نصب کنیم و حتی ذخیره داشته باشیم برای دفه های بعد که تعویض ویندوز کردیم

با تشکر

فرستاده شده از C2005ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

10586.420

همین الان بروز رسانی کنین

June 14, 2016 — KB3163018 (OS Build 10586.420)

This update includes quality improvements and security fixes. No new operating system features are being introduced in this update. Key changes include:

• Improved reliability of Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Cortana, audio playback, audio playback in Groove Music app, Maps app, Miracast, and Windows Explorer.

• Fixed issue with balloon tip notifications always appearing in the upper left side of the screen.

• Fixed issue that caused شبکه شخصی انتقال داده to not work properly when switching between different network interfaces (for example, switching between Wi-Fi and cellular).

• Improved Narrator’s ability to read bulleted lists, hyperlinks, and image information.

• Fixed issue in location that caused navigation apps to lag behind user’s actual location.

• Improved performance of loading webpages in Internet Explorer 11 when roaming user profiles are used.

• Fixed issue that caused phones to stop ringing from an incoming call, if interrupted by an SMS.

• Fixed issue that caused some phones to be unable to re-add a primary Microsoft account without resetting after upgrading from Windows Phone 8.1.

• Fixed additional issues with Microsoft Edge, Internet Explorer 11, Bluetooth, Cortana, Wi-Fi, Windows Camera app, revised daylight saving time, USB, TPM, Graphics, Group Policy, downloading music or movies purchased through the Windows Store, Network Diagnostics and Windows Explorer.

• Fixed security issues with Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Server Message Block (SMB) Server, Microsoft Graphics Component, Group Policy, DNS Server, Windows Diagnostic Hub, Kernel mode drivers, Microsoft Windows PDF, Windows Structured Query, Adobe Flash Player, JScript and VBScript, and Web Proxy Autodiscovery Protocol (WPAD).

For more info about the security fixes in this update and a complete list of affected files, see KB3163018.

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام

10586.420

سلام...

بی زحمت یک لینک جدا برای دانلود این آپدیت بزارید.

با تشکر

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

10586.420

@};-

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

KB3163018 - Cumulative Update for Windows 10 Version 1511 - Build 10586.420

85076d1465926510t-kb3163018-cumulative-u

x64:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2016/06/windows10.0-kb3163018-x64_2a605cd94a453746d31d34b136fbde61615c22e6.msu

x86:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2016/06/windows10.0-kb3163018-x86_71d1565761f4aaab298c543cae6f717167a1d560.msu

KB3149135 - Update for Windows Windows 10 Version 1511 

x64:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/crup/2016/06/windows10.0-kb3149135-x64_c4ec4b5494e9763a2faf4f86fe1f80ebeec80f3a.msu

x86:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/crup/2016/06/windows10.0-kb3149135-x86_fdeb161748305578c9e215f73f5443bcd4226388.msu

Dynamic Update for Windows 10 Version 1511 instead of KB3147460

x64:
download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/crup/2016/06/windows10.0-kb3163019-x64_e58c1a23ae5b85b00d79c146e42dd99f3a949c8b.cab

x86:
download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/crup/2016/06/windows10.0-kb3163019-x86_d1e3274eac35b01e07c04fec86faf7c184821987.cab

---------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

دوستان الان بیلد 10240 رو دارم برای اپدیت به اخرین نسخه باید همه ی آپدیتا رو از ابتدا نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

دوستان الان بیلد 10240 رو دارم برای اپدیت به اخرین نسخه باید همه ی آپدیتا رو از ابتدا نصب کنم؟

با توجه به 32 یا 64 بیتی بودن سیستم یکی از دو لینک زیر را دانلود و نصب کنید:

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم با این آپدیت بیلد ویندوز از 10240 به 10586 ارتقا پیدا میکنه یا برای اینکه بیلد ویندوز 10586 بشه باید از نو ویندوز نصب کرد؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم با این آپدیت بیلد ویندوز از 10240 به 10586 ارتقا پیدا میکنه یا برای اینکه بیلد ویندوز 10586 بشه باید از نو ویندوز نصب کرد؟

خیر،

برای ارتقاء بیلد 10586 از نو نصب شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...