رفتن به مطلب

** نظرات شما در مورد محصولات Bitfenix !!! **

Recommended Posts

درود دوستان گلم

همانطور که متوجه شدید به زودی محصولات bitfenix در فروشگاه لیون کامپیوتر موجود میشه

خیلی خوشحال میشیم که نظرات شما عزیزان رو در مورد این برند و محصولاتش بدونیم @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به عنوان نظر اول 
سلام 
سلیقه یه چیزیه که برا همه متفاوته من از طراحیاشون خوشم نیومد بسیار بسایار ساده ان و جلب توجه نمیکنن ولی به نظر میرسه محکم و با کیفیت باشن
باز هم همه چیز به قیمت بستگی داره

لینک به دیدگاه

والا من که کیس رو تو سایت سازنده دیدم خیلی زیبا بودن البته اگه قیمتش خوب باشه خیلی فروش میکنه.

لینک به دیدگاه

من به شخص کیس شو دوست دارم از لحاظ طراحی  ساده کابردی فقط از نزدیک ندیدم که بگم اسکلت کیس چجوری محکم هست یا نه ولی سری میکرو این برند از کیس دیدم باید بگم سینی مادر برد خیلی جنسش خوب بود محکم بود مثل این سری کورسیر نبود با این قیمتش کیفیت پایین باشه اگه با قیمت مناسب به بازار بیاد چرا که نه 

لینک به دیدگاه

والا من که کیس رو تو سایت سازنده دیدم خیلی زیبا بودن البته اگه قیمتش خوب باشه خیلی فروش میکنه.

عکس جایزتو کزاشتی تو امضات ایولا  :D

اقای حسینی اگه بتونید فن های این کمپانی رو هم بیارید خیلی خوب میشه فن های led خیلی زیبا هستن

لینک به دیدگاه

مارک خوبی هست فقط اگه زحمتشو میکشیدید فن ها شو هم می آوردید خیلی خوب بود .توی بخش فن های کیس خیلی کم کاری میکنید..و کابل sleeve هم داره که خیلی پرفروش هستن.

کیس هاشم به نظر خوب است.بازم از این کارهای خوب بکنید :)

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

درود

من استقبال می کنم به شرطی که

1. وارد کننده تخت جمشید نباشه.

2. قیمتها مثل کیسهای کورسر نباشه.

3. نایاب بودن و خاص بودن دلیلی بر قیمت خارج از عرف نباشه.

4. کاربرد پذیری و کیفیت قربانی ظاهر نشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

هیچ تجربه ایی از کیس های خارجی ندارم بجز دیپ کول

کلاً همه کیس های خارجی نسبت به امکاناتی که میدن گرونن مگر اینکه خلافش ثابت بشه که درصد اونم صفر کلوین هست

ضمناً دوام کیس دیگه با این وضعیت بازار رقابتی اصلاً اهمیتی نداره اینقدر برند های مختلف و همه گرون تو بازار ریخته اینم یکی دیگه ، اصلاً اهمیتی نداره

همچنان منتظر یه بررسی از جنس ورق های استفاده شده در کیس ها برند های مختلف ولی همرده هستم اونم با کولیس دیجیتال تا یکدفعه و برای همیشه این موضوع ورق بی کیفیت و ... حل بشه

بهتر بود وارد کننده برند NZXT وارد میکرد

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

prodigy 

prodigy m

phenom 

من به دنبال این سه مدل کیس هستم که با قیمت معقول در تهران پیدانکردم خیلی خوشحال میشم اگه لیون با قیمت خوب این کیس هارو موجود کنه

لینک به دیدگاه

والا کیفیتش که تعریف ها دارد اما هنوز بعضی کیس های گرین جذاب ترن حالا بیان قیمت بخوره سیستم روش بسته بشه ....

بنظرم یه تاپیک ری ویو یا یه قسمت دیگه ازین فیلم خشگل هایی که می سازین و برای اینا بزارین فک کنم رو فروششم خوب تاثیر بزاره

لینک به دیدگاه

اگر کابلای اسلیوشم بیارید خیلی خوب میشه.....کابلای alchemy شهرت خوبی بین کاربرا دارن....

ولی اگه nzxt هم بشه محصولاتشو بیارید خیلی عالی میشه....

لینک به دیدگاه

اگر کابلای اسلیوشم بیارید خیلی خوب میشه.....کابلای alchemy شهرت خوبی بین کاربرا دارن....

ولی اگه nzxt هم بشه محصولاتشو بیارید خیلی عالی میشه....

واقعا محصولات خوبی بودند تا جاییکه یادمه کیساش محشر بود طراحیش.قیمتشم مناسب بود

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

چیزی که فعلا میشه گفت اینه که وزنشون خوب بالاست و  یک هزینه پست تپل، رو دست ما شهرستانی های میندازه :D

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

کیس هاش بد نیست ، ای کاش بجای این برند محصولات شرکت Lian li را وارد می کردید . کیس هاش فوق العاده است .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من یکی که خیلی خوشحال شدم ...  :x  :x  :x  :big hug:

این پاندورا جدیدش حرف نداره قیمت مناسب باشه حتما بر میدارمش... :-SS   وگرنه باید صبر کنم تابستون ...!  :-S

..................

پ.ن : یه حدود قیمت حدسی نه قطعی، اگه قطعی بود چه بهتر، لطفا برا من  پ.خ کنید اگه امکان داره، ببینم میشه پولش رو جور کرد با ته تخفیفش لطفا ... مدل "پاندورا atx  با ایکون" ممنون  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام و درود @};- @};-

تعجب کردم که همه ی برند هایی که تو ایران نیست رو همه گفتن به جز Fhanteks

جای Fhanteks خالیه. NZXT هم خوبه. کاش اینا رو میاوردین.

ویرایش شده توسط Adel Urmia
لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی . 

یه سوال داشتم که چرا شرکت ها وارد کننده قبل از وارد کردن برند جدید نظر کاربرا رو نمیپرسن ؟ این مورد خیلی تاثیر مثبت و خوبی میتونه داشته باشه . 

این برند راستش تنوع محصولاتش خیلی کمه و من به شخصه اصلا خوشم نیومد از کیس هاش چون در حال حاظر کیس های خیلی بهتری وجود داره تو بازار و اینها اکثرا شبیه به هم هستن  , مگر اینکه قیمت نهایی این کیس ها خیلی مناسب باشه که کاربرا رو سمت خودش بکشه که بعید میدونم . 

به شخصه اگر وارد کننده بودم میرفتم سراغ برندی که تنوع محصولات خوبی داشته باشه مثل IN WIN  البته اگر اون کیس 770 دلاریش رو نادیده بگیریم تو رنج قیمت 100 تا 200 دلار واقعا کیس های عالی داره . و همینطور زیر 100 دلار . 

و همینطور برند NZXT واقعا عالی هستن و من نمیفهمم شاید دلایلی وجود داره که شرکت ها نمیرن سراغ برند های پر طرفدار . 

سهم این برند ها خیلی بیشتر از bitfenix هست  ... چون در حال حاظر موارد بهتر و با تنوع بیشتر در همین ایران خودمون در دسترس هست . 

درسته بخشی از صحبت هام در رابطه با سوالتون نبود ولی واقعا برام سوال بود این موارد اقای حسینی   @};-

لینک به دیدگاه

درود

2. قیمتها مثل کیسهای کورسر نباشه.

با این مورد موافقم

خیلی خیلی به قیمت گذاری بستگی داره

اگر قیمت گذاری مثل دیپ کول یا بهتر داشته باشه به نظر من عالی فروش میره.

لینک به دیدگاه

من فقط قیمتش در ذهنم بالا پایین میشه چون تنها فاکتور مهم برای من هست قیمت مناسب باشه میرم سراغ موارد دیگه. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عملکرد یکسری کیس ها در بخش نویز

وضعیت بتفنیکس اصلاً جالب نیست (حتماً موقع تست شهرداری داشته اونجا کنده کاری میکرده :laughing: :laughing: )

okuke9s9ozci82k1zxm.jpg

لینک به دیدگاه

اگر همه ی محصولاتش با یه قیمت خوب آورده بشن خیلی خوبه فن های Specterهم از این مارک خیلی خوبن
نمی دونم چرا مارک های nzxt و bitfenix تا الان وارد کننده نداشتن
تازه nzxt که از معروف ترین برند های آمریکا و کانادا هست رو که هنوزم کسی وارد نمی کنه 

لینک به دیدگاه

بنده به شخصه دوست داشتم از محصولات nzxt وارد کنید  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

سلام

کیس فوق العده این مخصوصا BitFenix PANDORA ATX خیلی قشنگ میشه مودش کرد ست کامل با مادربرد های ایسوس :redface:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همچین عکس گذاشتین تو گروه ما فکر کردیم فرداش قراره قیمت بزنین... میشه یه زمان حدودی بگین حداقل کی اماده برای فروش میشه کیس ها...  :D

(یه انتقاد یه چندتا عکس هم از خود کیس ها میگذاشتین یا کارتن هاش  :x یا یه کلیپ میکردین هم بازم ایده جالبی میشد مثلا از گمرک تا فروش یه مستند درست میکردین :D) 

...........

(حداقل یه قیمت حدودی بدین به من ببینم می تونم بخرم این پاندورا atx رو یا نه برم سراغ گرافیک ) :(  :-S

..........

فکر کن سیستمم از همه بیشتر نیاز به گرافیک داره اما شاید پولشو خرج کیسم کردم  :-SS

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...