رفتن به مطلب

** نظرات شما در مورد محصولات Bitfenix !!! **

Recommended Posts

• کاربر ویژه

در سفارشمون اشتباه شده دوست خوبم و این مدل استباها نبوده و خیلی هم برای ما مهم بوده

و حتما انجام وظیفه میشه و این روند ادامه داره و در اینده کالاهای مادینگ بیشتری هم از ما خواهید دید @};-

جناب حسینی خواهشا کیس های phenom , prodigy رو هم بیارید بشدت نیازمند این مدل ها هستم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

جناب حسینی خواهشا کیس های phenom , prodigy رو هم بیارید بشدت نیازمند این مدل ها هستم 

در بارهای بعدی حتما برای واردات محصولات بیت فنیکس نظر سنجی میشه @};-

لینک به دیدگاه

سعید جان سلام خسته نباشی اخوی

اقا بار جدید مبارکه انشالله همش یه شبه فروش بره!!! :x  :D

سیعد جان اقا از شرکت های دیگه قرار نیست کیس وارد کنید؟؟برنامه خاصی ندارید؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سعید جان سلام خسته نباشی اخوی

اقا بار جدید مبارکه انشالله همش یه شبه فروش بره!!! :x  :D

سیعد جان اقا از شرکت های دیگه قرار نیست کیس وارد کنید؟؟برنامه خاصی ندارید؟؟؟؟

ممنونم مصطفی جان

بذاریم عرق این محصولات خشک بشه چشم کم کم

امسال برنامه زیاد داریم

البته واردات کالاها رو داریم با مجموعه های مختلف انجام میدیم و به تنهایی این کارها رو نمیکنیم که بتونیم پرقدرت تر در زمینه های مختلف حضور داشته باشیم

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

کابلهای اسلیو بسیار خوش قیمت هستند و فعلا هیچ محصولی از نظر قیمتی با این محصول با کیفیت در رده جهانی قابل رقابت نیست @};-

از شما دوستان میخوام بیشتر راجب قیمتها تحقیق کنن

ما در قیمت گذاری این محصولات تمام توانمون رو گذاشتیم و به خودمون و قیمتها مطمئنیم

درود دوست گرامی

قبل از هر چیزی مطالب این چنینی که شبیه تبلیغ هستش مخفی میشن و بعد توسط تیم مدیریتی بررسی میشن

به همین دلیل مطلب شما چند ساعتی مخفی بوده

شما به وضوح از محصولاتتون تبلیغ کردید و هیچ مجموعه ای به شما چنین اجازه ای نمیده , چون تبلیغات برای شما رشد مالی به همراه داره و الزام به پرداخت هزینه هستش که شما چنین کاری نکردید و دارید مجانی و بدون اجازه از خودتون تبلیغ میکنید و در نهایت از ما شاکی هم هستید , ولی اینجا مطمئننا متفاوته با هر جایی که اجازه حضور به شما نمیدن

----------------این

که کارهایی که کردید قابل تقدیره و مشکلی نیست ولی قرار نیست یهو بیاید و قوانین رو زیر پا بگذارید

-----------------------

با این حال کار شما قابل تقدیره و به همین دلیل پست شما از مخفی در اومد و کاربران ایرانی اینقدر هوشمند هستند که خودشون تصمیم بگیرن چی بخرن یا نخرن

-------------------------

فقط ازتون میخوایم قبل از اینکه مجموعه خودتون رو تبلیغ کنید احترام به قوانین اینجا بگذارید و حتما اجازه بگیرید

با تشکر @};-

سلام 

اقای حسینی برند ما تا به حال تو این سایت تبلیغی نداشته فقط وقتی کاربران عزیز از روی اطلاعات کم پستی گذاشتن ما از محصولمون دفاع کردیم دفاع از برند تبلیغ به حساب نمیاد وقتی فردی از محصولی اگاهی نداره و بدون اگاهی در جایی مطلبی درج میکنه تولید کننده این حقو داره از خودش دفاع کنه.

ما تا به حال چه در سایت شما و چه سایت دیگری قوانین مجموعه رو نادیده نگرفتیم فقط محصولی داریم تولید میکنیم که مردم نسبت به اون محصول اگاهی کافی ندارن وقتی یک نفر قیمت های مارو زیر سوال میبره یا از محصول ما ایراد میگیره به عبارتی داره دیدگاه بدی نسبت به محصول ما در بین عموم ایجاد میکنه پس این حق ماست که با درج مطالبی از محصول خودمون دفاع کنیم مطالب بنده هم یک طرفه نبوده و نخواهد بود پست هایی که قبل درج مطلب من گذاشته شده گویای واقعیت است 

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی
من الان ASUS H97-Plus و Corsair VS450 رو توی گرین مک1 بستم، مین و پاور یکم همپوشانی دارن، مجبور شدم کاغذ بزارم بینشون! :( :wacko:
الان کدوم یکی از این سه تا این مشکل رو ایجاد نمیکنن؟

BitFenix NOVA Window Black Case

BitFenix NEOS Window Red Case

BitFenix COMRADE Window Black Case

ممنون از راهنماییتون

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه درست دیده باشم ،  بنظرم خرید پاور 750 بتفنیکس با توجه به اینکه OEM اون FSP هست و کابل های اسلیو هم داره بسیار بصرفه تر هست و فقط مقداری تبلیغات و .. میخواد تا به فروش دلخواهش برسه

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سلام 

اقای حسینی برند ما تا به حال تو این سایت تبلیغی نداشته فقط وقتی کاربران عزیز از روی اطلاعات کم پستی گذاشتن ما از محصولمون دفاع کردیم دفاع از برند تبلیغ به حساب نمیاد وقتی فردی از محصولی اگاهی نداره و بدون اگاهی در جایی مطلبی درج میکنه تولید کننده این حقو داره از خودش دفاع کنه.

ما تا به حال چه در سایت شما و چه سایت دیگری قوانین مجموعه رو نادیده نگرفتیم فقط محصولی داریم تولید میکنیم که مردم نسبت به اون محصول اگاهی کافی ندارن وقتی یک نفر قیمت های مارو زیر سوال میبره یا از محصول ما ایراد میگیره به عبارتی داره دیدگاه بدی نسبت به محصول ما در بین عموم ایجاد میکنه پس این حق ماست که با درج مطالبی از محصول خودمون دفاع کنیم مطالب بنده هم یک طرفه نبوده و نخواهد بود پست هایی که قبل درج مطلب من گذاشته شده گویای واقعیت است 

سلام جناب حیدرپور

اول در مورد تبلیغ بگم که شما به راحتی و به وضوح تلفنتون و ادرس سایتتون رو بارها تاپیک زدید و پست گذاشتید و با اینکه بارها گزارش شد مبنی بر تبلیغ کارتون , تیم مدیریتی لیون جلوی تبلیغات شما رو به دلایلی نگرفت . و احساس میکنیم این یک لطف در حق شما بوده که ندیدید

من تعجب میکنم که شما انکار میکنید اینو . اینکه آدرس سایت رو بگذارید زیر پستهاتون و تلفن بگذارید و مجموعتون رو معرفی کنید آیا واقعا نمیدونید این تبلیغه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جهت اطلاع : دوست من سالها هزینه کردیم و از جون مایه گذاشتیم و هنوز هزینه های گزافی داریم میکنیم و از هیچ کجا حمایت نمیشیم بجز کاربران خود همین سایت . پس خوبه که متوجه این مسئله بشید که هزینه های این سایت از خیریه داده نمیشه

------------------------------

قط محصولی داریم تولید میکنیم که مردم نسبت به اون محصول اگاهی کافی ندارن وقتی یک نفر قیمت های مارو زیر سوال میبره یا از محصول ما ایراد میگیره به عبارتی داره دیدگاه بدی نسبت به محصول ما در بین عموم ایجاد میکنه

دوست من مردم حق دارن هر چیزی رو که دوست دارن ( در مورد سخت افزار و موضوعات مربوط به سایت ) زیر سوال ببرن و منو شما فقط میتونیم پاسخگو باشیم ولی این چه اصراریه که کسی راجب منو و شما حرف منفی نزنه ؟ و طوری برخورد کنید که کاربر سایت مجبور بشه پستش رو پاک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

--------------------------

در مورد کیفیت هم که خب تصاویر و دوستانی که تهیه کردن نشانگر کیفیت بالای کابل های پی سی ماد هستش کابل های بیت فینیکس نمیگیم کابل های خوبی نیستن ولی خب نسبت به قیمتشون کیفیتشون بد نیست

این مطلبتون خیلی برام جالب اومد دوست من . 

دوست من این دنیا جا برای همه داره اینقدر نگرانیتون رو به اینصورت بروز ندید در شئن شما نیست

---------------------------------------------

امید داریم روزی بشود توی این مملکت از تولید داخلی همایت بشه .

دوست من این مطلب خیلی برام جالب بود و یه مقدار داغ دلمو تازه کرد .

متاسفانه به دلایل مختلف که همه میدونن و عدم وجود رقابت صحیح و سالم , مجبور به استفاده محصولات داخلی ( همچون  ایران خودرو  و سایپا )  با کیفیت پایین و قیمت بسیاررررررررر بالا به وضوح شدیم و نیاز نیست اینو توضیح بدم .

بنده مطمئنم شعور مردم ما اینقدر بالا هستش که وقتی یک کالای با کیفیت داخلی رو ببینن و مطمئن بشن از نمونه خارجیش بهتره اونو خرید کنن و فکر میکنم خود این مردم با خریدشون اون محصول رو حمایت میکنن . و اینقدر سوء استفاده از این ملت در این زمینه نمیشه .

لیون کامپیوتر تا وقتی که در این زمینه فعالیت میکنه مطمئننا اول محصولات داخلی که باکیفیت هستن رو حمایت میکنه .

-------

و در آخر اینکه کار شما ارزنده هستش و ما به شما و کارتون احترام میگذاریم و خوبه که تمرکز روی کیفیت کارخودتون داشته باشید و تا به حال از زبان ما بجز تقدیر از کار شما چیزی گفته نشده وازتون میخوایم که اینقدر پشت مجموعه ما سم پاشی نکنید .

و از صمیم قلب آرزو میکنیم اینقدر رشد و پیشرفت بکنید و اینقدر کیفیت کالاهاتون و محصولاتتون بالا بره و قیمتش اینقدر پایین باشه که هیچ مصرف کننده ای سراغ بیت فنیکس و یا محصول خارجی نره

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی . [emoji257]

نظر شما در مورد وارد کردن پاورهای سیسونیک چیه ؟ یا سوپرفلاور ؟ دوستان حرفه ای با این محصولات آشنا هستند و میدونن که جزو برترین تولید کنندگان پاور در دنیا هستند .

اگر برنامه ای برای وارد کردن قطعات جدید داشتید حتما" در مورد این دو برند نظر سنجی قرار بدهید .

با تشکر .[emoji257]

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظر شما در مورد وارد کردن پاورهای سیسونیک چیه ؟ یا سوپرفلاور ؟ دوستان حرفه ای با این محصولات آشنا هستند و میدونن که جزو برترین تولید کنندگان پاور در دنیا هستند .

اگر برنامه ای برای وارد کردن قطعات جدید داشتید حتما" در مورد این دو برند نظر سنجی قرار بدهید .

با تشکر .[emoji257]

برای سوپر فلاور :x :x :x

leadx_psu.jpg

لینک به دیدگاه

وازتون میخوایم که اینقدر پشت مجموعه ما سم پاشی نکنید .

جناب حسینی همه حرف هاتون همراه با کنایه بود جوابی براشون ندارم چون در شان شما و بنده نیست که که بیایید توی فروم با بنده بحث کنید تلفن و غیره برای اینجور صحبت ها گزینه بهتری هست ولی این کلمه بالایی که قرمز کردم برام سوال برانگیزه چه دلیلی داره پشت مجموعه شما حرف بزنم من دارم کار خودمو میکنم شما هم کار خودتونو دلیلی نمیبینم پشت مجموعه شما وحتی بزرگتر از مجموعه شما سم پاشی کنم هر کسی روزی خودشو داره روزی رسون اون بالاییه نه من و شما نگران نباشید مجموعه من هم برای سایت شما مشکل ساز نیست فعلا که رویت میکنید در سایتمم تخته کردم اگرم حرفی حدیثی از طرف من شنیدد بهتره همون لحظه تماس بگیرید و بازگو کنید که فلانی چرا پشت مجموعه من داری سم پاشی میکنی نه اینکه توی فروم وبین هزاران کاربر این حرفو بزنید...

یا حق موفق باشید

لینک به دیدگاه

متاسفانه به دلایل مختلف که همه میدونن و عدم وجود رقابت صحیح و سالم , مجبور به استفاده محصولات داخلی ( همچون  ایران خودرو  و سایپا )  با کیفیت پایین و قیمت بسیاررررررررر بالا به وضوح شدیم و نیاز نیست اینو توضیح بدم .

بنده مطمئنم شعور مردم ما اینقدر بالا هستش که وقتی یک کالای با کیفیت داخلی رو ببینن و مطمئن بشن از نمونه خارجیش بهتره اونو خرید کنن و فکر میکنم خود این مردم با خریدشون اون محصول رو حمایت میکنن . و اینقدر سوء استفاده از این ملت در این زمینه نمیشه .

لیون کامپیوتر تا وقتی که در این زمینه فعالیت میکنه مطمئننا اول محصولات داخلی که باکیفیت هستن رو حمایت میکنه .

هدف شرکت های نوپا باید محصولات ارزان قیمت باشه که بخش غظیمی از کاربران رو پوشش بده و متاسفانه حجم محصولات وارداتی طوری هست که فرصتی برای رقابت و عرضه محصولات این شرکت ها نمیذاره که جایی در بازار داشته باشند!

این شرکت ها هم با توجه به هزینه هنگفتی که گذاشتند نمیتونند محصولاتشون رو با سود پایین به فروش برسونند چونکه سریع میرسند به آخر خط و فاجعه رخ میده!

اون دو شرکتی هم که فرمودید سیاست عجیبی دارند و بخش اعظم این مشکلات به دلیل پشتیبانی دولت از اونها، عدم رقابت و همینطور قشر کوتاه بین جامعه مصرف کننده هست، در غیر اینصورت مدتها پیش باید مشکل حل میشد! از نظر من مقایسه اونها با اینها کار صحیحی نیست!

تنها شرکت موفقی که تونسته در بازار جایی برای خودش داشته باشه گرین هست که اونم برای کاهش قیمت مجبور به استفاده از خط تولید در خارج از کشور شده، البته گروه هایی هم هستند که فعالیت های داشتنه باشتد اما متاسفانه هنوز اول کار هستند و بدون همیاری برخی از دوستان نمیتونند به نتیجه قابل قبولی برسند!

همیشه امید هست، همیشه میشه کاری کرد :)

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

با تشکر .[emoji257]

درود دوست خوبم

خدمات دادن برای پاور واقعا سخته و خیلی هزینه بر

ولی در آینده اگر در این زمینه حرکتی خواستیم بکنیم حتما از نظرات کاربران استفاده می کنیم @};-

همیشه امید هست، همیشه میشه کاری کرد :)

مرسی دوست خوبم

جملتون اصول و پایه تفکر انسانهای موفقه :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...