رفتن به مطلب

** نظرات شما در مورد محصولات Bitfenix !!! **

Recommended Posts

• کاربر ویژه

هر چی محصولات بیشتر حق انتخاب برای مای مصرف کننده بیشتر

خوشبحالمون میشه بیشتر دستتون درد نکنه  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوستان عزیز

مرسی از اینکه وقت گذاشتید و در این تاپیک نظراتتون رو اعلام کردید @};-

برای اینکه بتونیم نظر خریداران و شما کاربران عزیز رو نسبت به برند بیت فنیکس جلب بکنیم , قیمتهای این کالا رو در سایت نزدیک به چیزی که فکر میکنیم از ما همیشه انتظار داشتید گذاشتیم

چون میدونیم شما با ارزشترین گنجینه لیون کامپیوتر هستید پس ما صدای شما رو شنیدیم و از همون روزی که تصمیم به واردات این کالا گرفتیم روی قیمت و کیفیت تمرکز کردیم

امیدواریم تونسته باشیم نظر شما رو بابت قیمتگذاری و کیفیت این کالا جلب کنیم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان عزیز

مرسی از اینکه وقت گذاشتید و در این تاپیک نظراتتون رو اعلام کردید @};-

برای اینکه بتونیم نظر خریداران و شما کاربران عزیز رو نسبت به برند بیت فنیکس جلب بکنیم , قیمتهای این کالا رو در سایت نزدیک به چیزی که فکر میکنیم از ما همیشه انتظار داشتید گذاشتیم

چون میدونیم شما با ارزشترین گنجینه لیون کامپیوتر هستید پس ما صدای شما رو شنیدیم و از همون روزی که تصمیم به واردات این کالا گرفتیم روی قیمت و کیفیت تمرکز کردیم

امیدواریم تونسته باشیم نظر شما رو بابت قیمتگذاری و کیفیت این کالا جلب کنیم @};-

اقا قیمت عالیه بنظرم...  :x

من همین پاندورا رو به این دوستمون که تاپیک خرید قطعات سفارشی داره دادم همین چند ماه پیش گفت 1.5 میلیون در میاد که حدود نزدیک به 1 میلیون تومنش رو بابت پست و گمرک حساب کرده بود... الان شما با یه صفر کمتر حدود 100 تومن حساب کردین... واقعا جای تقدیر داره  @};-

من که یکیشو با واسطه سفارش دادم برام بگیره شایدم خودم مستقیم خریدم ازتون... :big hug:  

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

قیمت کیس هاش بعضی هاش قیمت نسبت به کارایش خیلی خوب بعضی نه.  پاندورا عالیه (اگر قیمت همین بمونه)

کابل ها تقریبا خوب هست ، فن 49 تومنیش (ساده) 40 بود بهتر بود.

پاوراش قیمتش خوب نیست ، آدم میتونه با همون قیمت از یه برند معتبر تر یه پاور قدرت مند تر بگیره.

گرچه بیشتر به خاطر قدرت خرید پایین مردم هست که وگرنه قیمت گذاری از این برند تا 80% منصفانه به نظر میرسه که ما فقط نمونش رو در مورد برند Zotac دیدیم

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

قیمتها خوبه، کاش محصولهایی با دوتا usb3 بیشتر داشته باشین. کلا کیس بدون دو یا بیشتر usb3 رو نمی پسندم.

لینک به دیدگاه

خیلی عالی هستش  من از مدلاش خوشم اومد خیلی شیک و مجلسی  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این یک ریویو هست از کیس محبوب اینروزای این شرکت ...البته با چیز شکن باید ببینید و انگلیسی بلد باشید اما خب بد نیست دیدنش در هر صورت! 

http://3dgameman.com/reviews/1772/bitfenix-pandora-atx-case#pollfield-1067523-0

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

هر چه از لیون آید نکوست... @};-  @};-

نظر شخصی من این هست که یه سری کیس های گلچین و پرطرفدار از همه برندها وارد بازار بشه نه اینکه محصولات یک برند به طور کامل وارد بشه، مثلا خود من عاشق کیس mx310 کوگار شدم ولی گرین خیلی طول میکشه بیاره و چون انحصارش دسته گرین وارد کننده ی دیگه ای وارد کار نمی شه البته این شامل همه لوازم میشه چه کیس و چه ماوس و کیبورد و مانیتور و ... منتها می دونم که این که از هر کدوم یکی بیارین اصلا بصرفه نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خوبه  خیلی خوبه  خیلی خوبه خیلی خوبه

60 تومن برای یک تیکه کابل :D :D :D

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

قیمت کیس ها خیلی مناسبه اما قیمت کابل های اصلا جالب نیست ... لطفا اگه میشه یکم کاهش بدین

لینک به دیدگاه

قیمت کیس ها بسیار مناسبه ، اما بهتره قیمت فن ها و پاور ها را کمی کاهش بدید .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

آقا لطفا یه فکری به حال قیمت اسلیو ها بکنید، خیلی خوفه!

لینک به دیدگاه

دوستانی که بدون اطّلاع میگن افزاینده های اسلیو شده گرونه، یه سرچ بکنن تا قیمت کابل اسلیو شده دستشون بیاد.

درود

یک مورد رو تو سایت آمازون چک کردم حدود 17 دلار بود، قیمتها منطقی به نظر میاد.

لینک به دیدگاه

دوستانی که بدون اطّلاع میگن افزاینده های اسلیو شده گرونه، یه سرچ بکنن تا قیمت کابل اسلیو شده دستشون بیاد.

درود

تفاوت قیمت لیون برای کابل‌های 6پین با ۸ پین با ۲۴ پین رو هم در نظر بگیرید.

قیمت فروشنده های داخل بالاست در عوض رنگ بندی سفارشی هست.

در ضمن، نه اینکه قیمت های لیون نا معقوله نه! بلکه می خواهیم اعلام کنیم که انتظار کاهش و تخفیف برای قیمت کابل ها داریم.

باتشکر

http://m.intl.taobao.com/detail/detail.html?spm=a1z5f.7632060.0.0&id=15095779885

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

رنگ آبی گم شده در این بار??

جالبه که اگر کابلهای اسلیو ساتا bitfenix رو می آوردن چند نفر صداشون در می آمد!!!

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

سلام. قیمت کیسا خوبه ولی بخوای از نظر قیمت مقایسه کنی حدود 220 کیس وایپر گرین وDeepCool DUKASEوKENDOMEN بزرگتر از کیس SHADOW Window Black Mid Tower Case هست.

و شکل نصب هارد ها که زیاد جالب نیست.

وبازم یه نکته واتر 240 نمیتونین نصب کنین. یعنی سقف اصلا جا یا تحویه هوا واسش طراحی نشده!

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

درود

تفاوت قیمت برای کابل‌های 6پین با ۸ پین با ۲۴ پین رو هم در نظر بگیرید.

قیمت فروشنده های داخل بالاست در عوض رنگ بندی سفارشی هست.

(الان پی سی مود کابل اسلیو شده ۶+۲ رو( با طول کمتر ) داره ۳۵ میده که کابل ۲۴ پینش تلافیش رو در میاره.)

دیگه‌ تفاوت کیفیتشون رو نمی دونم در چه حدیه.

به شخصه خودم حوصله دو ماه صبر کردن رو‌ برای وارد‌ کردن ندارم در غیر این صورت مدت ها پیش، سفارش میدادم با قیمتی کمتر.

در ضمن، نه اینکه قیمت های لیون نا معقوله نه! بلکه می خواهیم اعلام کنیم که انتظار کاهش و تخفیف برای قیمت کابل ها داریم.

باتشکر

http://m.intl.taobao.com/detail/detail.html?spm=a1z5f.7632060.0.0&id=15095779885

با سلام

دوست عزیز هدف من از درج این مطلب به این خاطر نیست که قیمت های پی سی ماد و توجیح کنم فقط هدف بالا بردن اگاهی هست

کابل های پی سی ماد قیمتشون چرا بالاست و چرا بین 24 پین و 6 پین 45 هزار تومان تفاوت قیمت هست 

خب از اونجایی که دوستان اطلاع دارن کابل های افزاینده اسلیو شده  پی سی ماد بصورت دست ساز درست میشن شما زمان کاری تولید یه 24 پین با 6 پین و مقایسه کنید یه 24 پین 4 برابر تایم بیشتری نصب به یه 6 پین میبره از لحاظ متریال استفاده شده هم 4 برابر پس قیمتش نصبت به تام کاری و متریال استفاده شده پایینتره

در مورد کیفیت هم که خب تصاویر و دوستانی که تهیه کردن نشانگر کیفیت بالای کابل های پی سی ماد هستش کابل های بیت فینیکس نمیگیم کابل های خوبی نیستن ولی خب نسبت به قیمتشون کیفیتشون بد نیست کابل های تولیدی ما به قیمت خیلی خیلی پایینتر از نمونه خارجی داره تو ایران تولید میشه و بزرگترین برتری کابل های پی سی ماد قابلت انتخب رنگشونه .

در مورد کابل اسلیو هم یه توضیح کوتاه بدم کابل اسلیو با استاندارد جهانی باید یه خم کوچیکی داشته باشه تا وقتی کابلو خم میکنید و به سوکت میزنید سیمای لایه زیری وارد سیم های بالایی نشه و نظم کابلو بهم نزنه در حالی که کابل های شرکت های دیگه این قابلیتو ندارن اگرم دوست دارید مقایسه کنید یه سری به این سایت بزنید بزرگترین تولید کننده کابل اسلیو شده هست که بهترین کیفیت ممکن و دارن و همه استاندارد های کابل های این شرکت رو کابل های پی سی ماد رعایت شده.

به خاطر اینکه دوستان زیاد با کابل اسلیو اشنایی ندارن ما یه مدته دیگه کابل نمیدیم بیرون تا نمونه های خارجی وارد بشه قیمت با کیفیت باهم مقایسه بشه بعد اینکه مردم اگاهی لازمو پیدا کردن شروع به توضیع کنیم ولی خب بازخورد دوستان نسبت به کابلامون برای مجموعه ما بسیار جالبه ولی در کل از مجموعه لیون کامپیوتر تشکر میکنیم به این خاطر که فرهنگ استفاده از این نوع لوازم و توی کشور دارن گسترش میدن

امید داریم روزی بشود توی این مملکت از تولید داخلی همایت بشه .

با احترام فراوان مدیر مجموعه PCMod

سری جدید کابل های pcmod

96pfzznc3jqedk0ne2fq_thumb.jpg etupu4yghv5wc91drhpu_thumb.jpg  13s4s6fy1uiada9gx5w9_thumb.jpg 2ff9yoqs2apn0m3w75kn_thumb.jpg qcozstj0xusegb8q7upp_thumb.jpg  mu37o49dsdu4r287r6vo_thumb.jpg  72xgmsu0lznpfvlt2ldr_thumb.jpg

ویرایش شده توسط GNBBAKER
لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز هدف من از درج این مطلب به این خاطر نیست که قیمت های پی سی ماد و توجیح کنم فقط هدف بالا بردن اگاهی هست

کابل های پی سی ماد قیمتشون چرا بالاست و چرا بین 24 پین و 6 پین 45 هزار تومان تفاوت قیمت هست 

خب از اونجایی که دوستان اطلاع دارن کابل های افزاینده اسلیو شده  پی سی ماد بصورت دست ساز درست میشن شما زمان کاری تولید یه 24 پین با 6 پین و مقایسه کنید یه 24 پین 4 برابر تایم بیشتری نصب به یه 6 پین میبره از لحاظ متریال استفاده شده هم 4 برابر پس قیمتش نصبت به تام کاری و متریال استفاده شده پایینتره

در مورد کیفیت هم که خب تصاویر و دوستانی که تهیه کردن نشانگر کیفیت بالای کابل های پی سی ماد هستش کابل های بیت فینیکس نمیگیم کابل های خوبی نیستن ولی خب نسبت به قیمتشون کیفیتشون بد نیست کابل های تولیدی ما به قیمت خیلی خیلی پایینتر از نمونه خارجی داره تو ایران تولید میشه و بزرگترین برتری کابل های پی سی ماد قابلت انتخب رنگشونه .

در مورد کابل اسلیو هم یه توضیح کوتاه بدم کابل اسلیو با استاندارد جهانی باید یه خم کوچیکی داشته باشه تا وقتی کابلو خم میکنید و به سوکت میزنید سیمای لایه زیری وارد سیم های بالایی نشه و نظم کابلو بهم نزنه در حالی که کابل های شرکت های دیگه این قابلیتو ندارن اگرم دوست دارید مقایسه کنید یه سری به این سایت بزنید بزرگترین تولید کننده کابل اسلیو شده هست که بهترین کیفیت ممکن و دارن و همه استاندارد های کابل های این شرکت رو کابل های پی سی ماد رعایت شده.

به خاطر اینکه دوستان زیاد با کابل اسلیو اشنایی ندارن ما یه مدته دیگه کابل نمیدیم بیرون تا نمونه های خارجی وارد بشه قیمت با کیفیت باهم مقایسه بشه بعد اینکه مردم اگاهی لازمو پیدا کردن شروع به توضیع کنیم ولی خب بازخورد دوستان نسبت به کابلامون برای مجموعه ما بسیار جالبه ولی در کل از مجموعه لیون کامپیوتر تشکر میکنیم به این خاطر که فرهنگ استفاده از این نوع لوازم و توی کشور دارن گسترش میدن

سری جدید کابل های pcmod

96pfzznc3jqedk0ne2fq_thumb.jpg etupu4yghv5wc91drhpu_thumb.jpg  13s4s6fy1uiada9gx5w9_thumb.jpg 2ff9yoqs2apn0m3w75kn_thumb.jpg qcozstj0xusegb8q7upp_thumb.jpg  mu37o49dsdu4r287r6vo_thumb.jpg  72xgmsu0lznpfvlt2ldr_thumb.jpg

سلام

از پاسخ کاملتون ممنون

می خواستم بگم که من قصد تخریب تولید و به خصوص پی سی مود رو نداشتم.

باور بفرمایید من خوشحال هستم که قبل از ورود کابل های اسلیو شده به بازار داخلی، سایت و مرکزی مثل pcmod اقدام به اراءه این قبیل خدمات آن هم به صورت حرفه ایی کرده ، با وجود اینکه همه می دونیم لوازم مدینگ در ایران گیر نمیاد و ورودش هم با حجم زیاد دردسر های خاص خوش رو داره.

و بازار فروشش هم ریسک خودش رو داره.

به شخصه مدت هاست که منتظر سایت جدید تون هستم چون دیگه خسته شدم از اینکه پیشوند old رو تایپ کنم.

امیدوارم که جسارتی به مجموعه ایی به خصوص pcmod نکرده باشم چون واقعا قصدش رو نداشتم. و از این بابت پوزش می خواهم.

و این رو هم بگم که به مراحل و سختی های اسلیو کردن کابل ها آشنایی خوبی دارم، چون ویدیو های زیادی رو در یو تیوب دیدم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درسته.

۶ پین و ۸ پین قاعدتاً باید ارزون تر از ۲۴ پین باشن.

به این مورد توجّه نکرده بودم!

ولی قیمت خوب ۲۴ پین، قیمت بالای ۶ پین و ۸ پین رو جبران می کنه.

کیفیتشون نسبت به pcmod.ir بهتره یا بدتر؟

به نظرم بیشتر سلیقه ایی هست و به رنگ بندی داخل کیستون باید توجه کنید.

Bitfenix یک برند‌ شناخته شدست.و نیازی به ل

به عنوان یک اراءه دهنده داخلی، Pcmod سابقه خوبی در زمینه مدینگ داره.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا کیس های micro itx و mini itx شرکت bitfenix هم بیارید 

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

کابلهای اسلیو بسیار خوش قیمت هستند و فعلا هیچ محصولی از نظر قیمتی با این محصول با کیفیت در رده جهانی قابل رقابت نیست @};-

از شما دوستان میخوام بیشتر راجب قیمتها تحقیق کنن

ما در قیمت گذاری این محصولات تمام توانمون رو گذاشتیم و به خودمون و قیمتها مطمئنیم

با سلام

سری جدید کابل های pcmod

درود دوست گرامی

قبل از هر چیزی مطالب این چنینی که شبیه تبلیغ هستش مخفی میشن و بعد توسط تیم مدیریتی بررسی میشن

به همین دلیل مطلب شما چند ساعتی مخفی بوده

شما به وضوح از محصولاتتون تبلیغ کردید و هیچ مجموعه ای به شما چنین اجازه ای نمیده , چون تبلیغات برای شما رشد مالی به همراه داره و الزام به پرداخت هزینه هستش که شما چنین کاری نکردید و دارید مجانی و بدون اجازه از خودتون تبلیغ میکنید و در نهایت از ما شاکی هم هستید , ولی اینجا مطمئننا متفاوته با هر جایی که اجازه حضور به شما نمیدن

----------------این

که کارهایی که کردید قابل تقدیره و مشکلی نیست ولی قرار نیست یهو بیاید و قوانین رو زیر پا بگذارید

-----------------------

با این حال کار شما قابل تقدیره و به همین دلیل پست شما از مخفی در اومد و کاربران ایرانی اینقدر هوشمند هستند که خودشون تصمیم بگیرن چی بخرن یا نخرن

-------------------------

فقط ازتون میخوایم قبل از اینکه مجموعه خودتون رو تبلیغ کنید احترام به قوانین اینجا بگذارید و حتما اجازه بگیرید

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بار کابل های bitfenix رنگ آبی رو قابل ندانستید که بیارید.???رنگ آبی مگه طرفدار نداره.??

تورو به خدا رنگ آبی رو هم بیارید...

لینک به دیدگاه

آقای حسینی بار کابل های bitfenix رنگ آبی رو قابل ندانستید که بیارید.???رنگ آبی مگه طرفدار نداره.??

تورو به خدا رنگ آبی رو هم بیارید...

در سفارشمون اشتباه شده دوست خوبم و این مدل استباها نبوده و خیلی هم برای ما مهم بوده

و حتما انجام وظیفه میشه و این روند ادامه داره و در اینده کالاهای مادینگ بیشتری هم از ما خواهید دید @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...