رفتن به مطلب

pc یا لپ تاپ یا کنسول بازی؟

Recommended Posts

کاملا تائید میشه .

فقط pc بگیرید .

در زمینه پرفورمنس ، پرفورمنس در برابر دلار ، منعطف بودن و  در دسترس بودن خدمات و ... pc از لپ تاپ برتره .

اگر با خرید بازی های 200 تومنی ، اجرای بازی در 720p و 30 فریم همراه با لگ مشکلی ندارید ، میتونید یک قوطی کنسول بگیرید .

در مورد لپ تاپ که دیگه دوستان صحبت ها رو کردند.

فقط در مورد کنسول هم من یه نکته ای رو عرض کنم. شما اومدی داخل فروم یه سایت خرید و فروش قطعات کامپیوتر در مورد مقایسه ی PC با کنسول می پرسی. خب مشخصه هیچ کس نمی گه برو کنسول بخر این جا همه گیمر ها پی سی گیمر هستن و کنسول گیمر این طرفا نمیاد. بنابراین شما با جواب هایی که این جا می گیری احتمالا قضاوت کاملی نمی تونی داشته باشی باید بری از چند تا فن کنسول هم بپرسی ببینی دلایل اونا برای ترجیح دادن کنسول به پی سی چی هست اون وقت تصمیم بگیری.

من هم خودم با پی سی بازی می کنم و اون زمانی هم که کنسول داشتم بازی های مشترک کنسول و پی سی رو با پی سی بازی می کردم و خودم پی سی رو خیلی ترجیح می دم ولی به نظرم اگر فقط برای بازی می خوای کنسول انتخاب به صرفه تریه به خصوص الان با این وضعیت قفل های خفن بازی ها که کرک نمی شن و پورت های افتضاح بازی ها و بهینه نشدن برای پی سی. در صورتی که کنسول قطعا تا 4 5 سال بعد تضمین شده است و خیالت راحته. دیگه از نظر قیمت هم که حتما می دونی الان با یک چهارم این بودجه ای که شما گفتی می شه یه XBOX One دست دوم تر و تمیز، و با یک سومش می شه PS4 دست دوم تمیز خرید.

در کل با احترام به نظر همه دوستان به نظر من اگر هدف شما از خرید سیستم قدرتمند فقط بازی هست و سایز جیب شما هم خیلی بزرگ نیست کنسول انتخاب به صرفه تریه. اصلا فلسفه کنسول همینه. اما اگر حد اکثر کارایی رو می خوای و پول برات اهمیت زیادی نداره طبیعتا PC توانایی و انعطاف بیشتری داره.

لطفا دل استارتر رو خالی نکنید.720P و 30 فریم مال xo هست.این وصله ها به ps4  نمی چسبه :D من خودم 5 سال فن سرسخت کامپیوتر بودم اما کم کم از فن pc  بودن برگشتم.کرک نشدن بازی ها پورت بد بازی ها و گرونتر بودن کامپیوتر نسبت به کنسول ها.اینجا فرومه کامپیوتره کسی پیشنهاد کنسول نمیده.در ضمن کنسول نیاز به ارتقا نداره ولی pc باید به طور منظم قطعاتش عوض بشه.

PC

نکات مثبت:1-در کنار بازی کار های دیگه هم میشه انجام داد.2-توی گرفتن فریم محدودیت ندارید

نکات منفی:1-کرک نشدن بازی ها.2-نبود بازی اختصاصی.3-بد پورت شدن بازی ها.4-نیاز به ارتقا پذیری دایمی

کنسول

مکات مثبت:1-داشتن بازی های اختصاصی2-بی نیازاز ارتقا.3-چندین سال بدون دغدغه و مشکلاتی مثل افت فریم بازی میکنی.

نکات منفی:1-گرون بودن بازی ها(هربازی حدودا 200)2-اگر پشتیبانی کنسول قطع بشه بعد از مدتی دیگه بازی براش نمیاد و کنسول بی استفاده میشه.

لینک به دیدگاه

راستی اینم بگم که مثل اینکه در e3 2016 کنسول ps 4.5 معرفی میشه :|

دلیلشم میگن پلیاستیشن وی ار و قدرت کم کنسول ها در اجرای بازی ها :|

لینک به دیدگاه

کنسول

مکات مثبت:1-داشتن بازی های اختصاصی2-بی نیازاز ارتقا.3-چندین سال بدون دغدغه و مشکلاتی مثل افت فریم بازی میکنی.

نکات منفی:1-گرون بودن بازی ها(هربازی حدودا 200)2-اگر پشتیبانی کنسول قطع بشه بعد از مدتی دیگه بازی براش نمیاد و کنسول بی استفاده میشه.

اگر فقط برای بازی می خواید و با قیمت ها مشکلی ندارید(10 تا بازی اک کنسول میشه تقریبا 2 میلیون :| )

دوستان با پدیده های کرایه کردن بازی، دست دوم خریدن، و فروختن بازی بعد از مصرف آشنایی دارید؟! خیلی هزینه اش کمتر از این حرفاست

لینک به دیدگاه

دوستان با پدیده های کرایه کردن بازی، دست دوم خریدن، و فروختن بازی بعد از مصرف آشنایی دارید؟! خیلی هزینه اش کمتر از این حرفاست

بله من هفته ی پیش رفتم که بازی gta v رو دوباره بخرم تمام فروشنده ها دسته دوم رو بهم گفتن 165 و اک 225 :|

کرایه هم اولش برای حق اشتراک 270 تومن هست و بعد از اون باید روزانه هم پول پرداخت کنیم

دسته دوم هم بخوایم تند تند بخریم بفروشیم که بازی نمیشه مثلا سر هر بازی 20 تومن ضرر ولی باید کمتر از چند وقت بفروشیش تا قیمتش پایین نیاد

ارزون ترین راهش شیرینگ قانونی هست که تقریبا 100 هزار تومن هست + پول دیتا

به نظرم به مشکلاتش نمی ارزه و با این بودجه که دارن پی سی بهتر هست تا کنسول

لینک به دیدگاه

دلیل منفی دادن چی بوده؟ خیلی دوست دارم بدونم

لینک به دیدگاه

بله من هفته ی پیش رفتم که بازی gta v رو دوباره بخرم تمام فروشنده ها دسته دوم رو بهم گفتن 165 و اک 225 :|

کرایه هم اولش برای حق اشتراک 270 تومن هست و بعد از اون باید روزانه هم پول پرداخت کنیم

دسته دوم هم بخوایم تند تند بخریم بفروشیم که بازی نمیشه مثلا سر هر بازی 20 تومن ضرر ولی باید کمتر از چند وقت بفروشیش تا قیمتش پایین نیاد

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

خیلی دوست ندارم تاپیکو منحرف کنم ولی 20 تومن که چیزی نیست عزیزم روی PC هم اوضاع بدتره تازه اگر اون بازی نیاز به انلاین بودن نداشته باشه که بشه اششتراکی گرفت 10 15 تومن خرجشه که با وضعیت گرونی اینترنت تو ایران حساب کنی با هزینه ی دانلود و سر و کله زدن با کاسب اشتراکی و این داستانا قطعا بیشتر از 20 تومن می شه. اون فروشنده ای هم که بازی دست دوم می ده 160 تومن زیادی محترم هست شما که نباید اون رو ملاک قرار بدید با قیمت خیلی بهتر هم گیر میاد.

اینم در نظر بگیر که یه پی سی که قرار باشه 4 5 سال دیگه دووم بیاره حداقل 4 تومن خرج داره یعنی 4 برابر PS4!

پی سی بی دردسر تره؟؟؟ من دیگه حرفی ندارم :|

لینک به دیدگاه

خب اومدی تو سایت کامپیوتر اینو میپرسی؟همه میگن PC!

اصلا سوال پرسیدن نداره مگر اینکه خودت ندونی چی می خوای که باز هم سوال بی [وابیه چون پاسخش دست خودته

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

لب تاپ ک ولش اندازه ای که پول میدی قدرت نداره

کنسول ارزون تره و اکانت های کر.کی هم زیاد هستن راحت میشه بازی کرد ولی بستگی به خودتون داره .... پی سی گیمر باشین .. گرافیک بالا بخواین . .. موس و کیبورد بخواین PC فقط صبر کنین نسل جدید گرافیک های 14nm و16nm بیان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره چند سال بدون دغدغه با کنسول بازی می کنید  عالی روی20 فریم! بعد بازیهارو میخری 200 تومان یک هفته بعد طرف میگه تعویض برمی دارم 100!- 

کی گفته بازی پی سی کرک نمیشه ؟؟ حالا انگار Ps4/xone همین حالا بازی ها شون مثل ریگ ریخته مفتی؟؟همین الان دارن کوانتوم بریک 230 هزارتومانی رو مفتی بازی میکنن روی پی سی - دارک سولز 3 مفتی؟؟ همین الان داره بازی میشه؟ DOOM  چند روز دیگه مفتی؟ همین ها سه تا 200 هزار تومان میشه 600 هزار تومان - عزیزان تا اخر عمر کنسول این دستگاه ها احتمال داره کرک نشن اونوقت میبینید اندازه پول  دوتا پی سی فقط رفته جای بازی های کرایه ای و خرید و فروش و ضرر- همین الان دوستم داره Ps4 میفروشه بیاد روی پی سی- طرف میخواد دارک سولز بازی کنه بعد  حقوقش 800 تومنه- بهش میگه 230 تومان دارک سولز 3!

کنسول چی ؟؟  پی سی رو کی یادتون داده یک چیزی یک عده فهمیدن هی میگن ارتقا ارتقا؟؟؟؟ بازی دارک سولز 3 یکی از بالاترین گرافیک های نسل رو داره داره با یک کارت گرافیک 750TI اجرا میشه-  کجا ارتقا؟ یک سخت افزار ابرومند داره با سه برابر فریم کنسولی بازی اجرا میکنه حالا دوسال بعد  10 فریم هم کم شد خوب که چی؟ نه همین الان بازیها دارن 200 فریم اجرا میشن روی XONE/PS4 مثلا بد میشه اگر بازی دوسال  دیگه  روی سخت افزار پی سی  کند شد ؟ یک CPU  قوی اینتل بگیرید  حداقل چهار تا  5سال  احتیاج به ارتقا نیست مگر عمر یک نسل چقدره ؟؟ همین الان دارن  میگن کنسولهامون کنده به اخر نسل نمیکشه هی میگن ارتقا بین نسلی، میلیاردها دلار صرف توسعه کنسول شده نه سونی نه مایکرو نتونستند درست توان مورد نیاز نسل رو حدس بزنن بخاطر   این واقعیت مجازی  هی میگن ها ؟ یک ارتقا بین نسلی هم جالبه ها  فریمون الان داره میاد نزدیک 20!  تا اخر نسل نزدیک 10 میشه ! تک رقمی میشه- اونقت طرف یک پی سی بسته چند ساله داره براش کار میده حالا یکم هم کند شد که شد  هر چی کند بشه به 20 فریم نمیرسه دو تا وسیله ارتقا میده یک  SSD می ندازه باز می رونه- میلیارد ها دلار که صرف نکرده که پشیمونی بگیره بزنه بر سر؟!

طرف داره با 3770k اور شده تمام بازی های نسل جدید رو بازی میکنه،کی عرضه شده؟ سال 2012 چند سال قبل از عرزرضه نسل جدید ، هنوز داره همه بازی های نسل قدیم و جدید رو از خود دستگاه ها بهتر اجرا میکنه - سیستم هست اینجا با همین پردازنده میتونیم راحت تست کنیم  و بررسی بشه- اونموقع که این پردازنده عرضه شده هنوز حتی نسل جدید هم یک دونه عکس ازش  بیرون نیامده بوده است . این داستان های بازی سنتری که پی سی ارتقا میخواد پورتش بده و کرک نمیشه و گرونه رو  لطفا اینجا نقل نکنید.

پی سی هر روز  قوی تر میشه هی لوازم میاد ارتقا میاد ولی معنیش این  نیست که نیازه هروز بریم مین بورد و cpu و گرافیک بفروشیم تا بتونیم چهار تا بازی 20 فریمی رو اجرا کنیم.  یک سخت افزار که خوب انتخاب شده و درست در زمان عرضه بسته شده و  توانایی های خوبی داره در صورت استفاده درست  قادره نیاز یک کاربر رو رفع کنه- مگر عمر یک نسل چقدره ؟

پورت بازی های پی سی هیچ شکلی نداره هر بازی مشکل داشته باشه در عرض چند روز درست میشه- خود بازی کنسول همهش روز یک اپدیتهای حجیم داره  - کلی بازی عالی میاد   با کیفیت گرافیک بهتر و فریم عالی اجرا میشه روی پی سی  بعد یک بازی نه چندان خوب میاد مثلا  فریمش یکم بالا پایین میشه  دیگه تمام پی سی نابود شدوپورت خوب نیست ؟؟؟ همون بازی پورت بد پی سی باز داره بالای  40 تا50 فریم در رزلوشن های بالاتر اجرا میشه!

زیر فریم کنسول نسل جدید است: بین 20 تا 27 ؟؟

vws0nggxyavw1spmpy0.jpg

عکس زیرهمون محیط پی سی در 1440! یعنی رزولوشن نسل 9 کنسول! بازی داره 60 فریم اجرا میشه تازه قفل اگر وی سینک رو خاموش کنیم 80 فریم به بالاست.

lzd6dt9wx4g0vxwa472r.jpg

همین دوساله میخواید لیست بازی رو کنیم ببنیم پی سی  بازی بیشتر داشته یا کنسول؟ کدوم بهتر بودن و سالمتر و  با گرافیک و کیفیت بهتر؟ کدوم بیشتر داخل ایران سود کردن پی سی باز یا کنسول باز ؟؟ خیلی راحت میشه نشون داد. پی سی فقط یک استیم اش  همه بازار رو می ارزه.

توم ریدر روی پی سی تخفیف میخوره طرف 100 میگیره هنوز ایکس وانش 200 تومنه چرا چون اون پک و تشکیلات بدرد نخور مپ و دفترچه راهنماست پول شیپینگ پک و ...گمرگ و .... میده ،استیم توزیع دیجیتال یک ثانیه میخری دانلود میره- بازی هم مال خودته دیگه نه اینکه راه بیافتی تو فروم ها و مغازهها دنبال مفت فروشی  و بعدش یکی ازت میپرسه فلان بازی رو داری میگی نه فروختم! بازی انحصاری ؟؟ چی است؟؟ همه  که میان  4/5/6 میگیرن از گیم اسپات؟؟ باز یک بازی  بودسال پیش نسل رو خرید اونم  ویچر 3بود بازی اصل  پی سی که اومد روی کنسول. یک انحصاری پی سی که اگر روی کنسول نمی امد سال پیش هیچ خبری نبود روی کنسول.

دراگون ایج بازی انحصاری پی سی بود اومد روی کنسول این نسل- فارکرای بازی پی سی بوده است ، ویچر بازی پی سی بوده است- یک xcom 2 امده روی پی سی  نمراتش رو ببنید  -همه چی که نمیشه گفت ها انحصاری ها گرافیکشون فیلمه و فلانه و .... بازی رایانه ای که همش گرافیک نیست اگر گرافیک مهم بود این بازیها نمرات خوبی میگرفتند ولی اکثرا شکست خوردند و جالبه بعضی هاشون مثل  ryse بدلیل شکست خوردن   بازی و وضع  خراب برای فروش بیشتر دست به دامن استیم و پی سی شدند - بازی ضعیف  میسازند به اسم انحصاری وقتی نمره  خیلی بد  میگیره هیچ کس نمیخره یاد پی سی میافتندبا استیم که دوزار دربیارن!!!

انحصاری مایکروسافت  که همش داره میاد روی پی سی ،سونی هم که چند تا بازی زده روی پی سی ، بقیه بازیهای بزرگ هم که همه اومدن روی پی سی بهترین نسخه ها، مگر در دوران عمر یک کنسول چندتا انحصاری میاد ؟؟ انحصاری خوب  ها که سرش به تنش بی ارزه هر بازی  که  انحصاری هم باشه  که حتما خوب نیست  باید ارزشمند هم باشه - ( درایوکلاب order- ryse- کوانتوم بریک ) انحصاری بودند  ولی بازیهای شاخصی نبودند  و نمراتی ضعیف گرفتند  حالا اینها  با فاصله  دو سالی یکبار عرضه شدند و می شوند مگر در یک نسل چند تا انحصاری است که بی ارزه؟؟ بشمارید.  دیگه بهانه یک انچارتد و یا هالو قدیمی شده- 100 تا بازی با فریم عالی و گرافیک عالی وماد و ..... در مقابل دوسال سه سالی دو تا انحصاری اون هم معلوم نیست خوب هستند یا بد ؟؟؟ دست از سرم بردارید واقعا؟ 

ما خودمون روایت گریم!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

خیلی دوست ندارم تاپیکو منحرف کنم ولی 20 تومن که چیزی نیست عزیزم روی PC هم اوضاع بدتره تازه اگر اون بازی نیاز به انلاین بودن نداشته باشه که بشه اششتراکی گرفت 10 15 تومن خرجشه که با وضعیت گرونی اینترنت تو ایران حساب کنی با هزینه ی دانلود و سر و کله زدن با کاسب اشتراکی و این داستانا قطعا بیشتر از 20 تومن می شه. اون فروشنده ای هم که بازی دست دوم می ده 160 تومن زیادی محترم هست شما که نباید اون رو ملاک قرار بدید با قیمت خیلی بهتر هم گیر میاد.

اینم در نظر بگیر که یه پی سی که قرار باشه 4 5 سال دیگه دووم بیاره حداقل 4 تومن خرج داره یعنی 4 برابر PS4!

پی سی بی دردسر تره؟؟؟ من دیگه حرفی ندارم :|

داداش گلم کسی مجبور نکرده که سیستم 4 تومنی ببندی با سیستم 2 تومنی مطمنا در حد کنسول فریم میگیری و عمر میکنه والا من پارسا یه 6670 داشتم تمام بازی ها رو هم بالا میاورد روی low  خوب دوستان میگن 4 تومن چون دنبال فریم بالا هستن اوکی؟ 6670 قیمتش 300 هم نیست تازه اگر نو گیر بیاد پس میشه با خرج کمتر هم هدف بالا اوردن بازی باشه فقط تو یوتیوب ببینید با یه e8400  چهل تومنی gta v بازی میکنن بله عزیز دوستان عاقبت نگری میکنن این سیستم ها رو میدن 

بعدشم pc تو همه چیزش دست ادم بازتره چه اونی کرک میکنه  چه منی بازی میکنم الان سیدی کی اشتراکی هست چه ارزون قیمت خود بازیا اصلی هم ارزون تر از کنسول در میاد  بازی ها هم هک میشه کوانتوم بریک نمونه همین چند وقت قبلش 

هر جور حساب کنی از کنسول pc  سرداره حالا بحث لب تاب فط یه مزیت اساسی داره اونم قابل حمل بودنشه دیگه اون رو نمیشه من بگم باید خود مصرف کننده ببینه 

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

آره چند سال بدون دغدغه با کنسول بازی می کنید  عالی روی20 فریم! بعد بازیهارو میخری 200 تومان یک هفته بعد طرف میگه تعویض برمی دارم 100!- 

کی گفته بازی پی سی کرک نمیشه ؟؟ حالا انگار Ps4/xone همین حالا بازی ها شون مثل ریگ ریخته مفتی؟؟همین الان دارن کوانتوم بریک 230 هزارتومانی رو مفتی بازی میکنن روی پی سی - دارک سولز 3 مفتی؟؟ همین الان داره بازی میشه؟ DOOM  چند روز دیگه مفتی؟ همین ها سه تا 200 هزار تومان میشه 600 هزار تومان - عزیزان تا اخر عمر کنسول این دستگاه ها احتمال داره کرک نشن اونوقت میبینید اندازه پول  دوتا پی سی فقط رفته جای بازی های کرایه ای و خرید و فروش و ضرر- همین الان دوستم داره Ps4 میفروشه بیاد روی پی سی- طرف میخواد دارک سولز بازی کنه بعد  حقوقش 800 تومنه- بهش میگه 230 تومان دارک سولز 3!

کنسول چی ؟؟  پی سی رو کی یادتون داده یک چیزی یک عده فهمیدن هی میگن ارتقا ارتقا؟؟؟؟ بازی دارک سولز 3 یکی از بالاترین گرافیک های نسل رو داره داره با یک کارت گرافیک 750TI اجرا میشه-  کجا ارتقا؟ یک سخت افزار ابرومند داره با سه برابر فریم کنسولی بازی اجرا میکنه حالا دوسال بعد  10 فریم هم کم شد خوب که چی؟ نه همین الان بازیها دارن 200 فریم اجرا میشن روی XONE/PS4 مثلا بد میشه اگر بازی دوسال  دیگه  روی سخت افزار پی سی  کند شد ؟ یک CPU  قوی اینتل بگیرید  حداقل چهار تا  5سال  احتیاج به ارتقا نیست مگر عمر یک نسل چقدره ؟؟ همین الان دارن  میگن کنسولهامون کنده به اخر نسل نمیکشه هی میگن ارتقا بین نسلی، میلیاردها دلار صرف توسعه کنسول شده نه سونی نه مایکرو نتونستند درست توان مورد نیاز نسل رو حدس بزنن بخاطر   این واقعیت مجازی  هی میگن ها ؟ یک ارتقا بین نسلی هم جالبه ها  فریمون الان داره میاد نزدیک 20!  تا اخر نسل نزدیک 10 میشه ! تک رقمی میشه- اونقت طرف یک پی سی بسته چند ساله داره براش کار میده حالا یکم هم کند شد که شد  هر چی کند بشه به 20 فریم نمیرسه دو تا وسیله ارتقا میده یک  SSD می ندازه باز می رونه- میلیارد ها دلار که صرف نکرده که پشیمونی بگیره بزنه بر سر؟!

طرف داره با 3770k اور شده تمام بازی های نسل جدید رو بازی میکنه،کی عرضه شده؟ سال 2012 چند سال قبل از عرزرضه نسل جدید ، هنوز داره همه بازی های نسل قدیم و جدید رو از خود دستگاه ها بهتر اجرا میکنه - سیستم هست اینجا با همین پردازنده میتونیم راحت تست کنیم  و بررسی بشه- اونموقع که این پردازنده عرضه شده هنوز حتی نسل جدید هم یک دونه عکس ازش  بیرون نیامده بوده است . این داستان های بازی سنتری که پی سی ارتقا میخواد پورتش بده و کرک نمیشه و گرونه رو  لطفا اینجا نقل نکنید.

پی سی هر روز  قوی تر میشه هی لوازم میاد ارتقا میاد ولی معنیش این  نیست که نیازه هروز بریم مین بورد و cpu و گرافیک بفروشیم تا بتونیم چهار تا بازی 20 فریمی رو اجرا کنیم.  یک سخت افزار که خوب انتخاب شده و درست در زمان عرضه بسته شده و  توانایی های خوبی داره در صورت استفاده درست  قادره نیاز یک کاربر رو رفع کنه- مگر عمر یک نسل چقدره ؟

پورت بازی های پی سی هیچ شکلی نداره هر بازی مشکل داشته باشه در عرض چند روز درست میشه- خود بازی کنسول همهش روز یک اپدیتهای حجیم داره  - کلی بازی عالی میاد   با کیفیت گرافیک بهتر و فریم عالی اجرا میشه روی پی سی  بعد یک بازی نه چندان خوب میاد مثلا  فریمش یکم بالا پایین میشه  دیگه تمام پی سی نابود شدوپورت خوب نیست ؟؟؟ همون بازی پورت بد پی سی باز داره بالای  40 تا50 فریم در رزلوشن های بالاتر اجرا میشه!

vws0nggxyavw1spmpy0.jpg

عکس زیرهمون محیط پی سی در 1440! یعنی رزولوشن نسل 9 کنسول! بازی داره 60 فریم اجرا میشه تازه قفل اگر وی سینک رو خاموش کنیم 80 فریم به بالاست.

lzd6dt9wx4g0vxwa472r.jpg

همین دوساله میخواید لیست بازی رو کنیم ببنیم پی سی  بازی بیشتر داشته یا کنسول؟ کدوم بهتر بودن و سالمتر و  با گرافیک و کیفیت بهتر؟ کدوم بیشتر داخل ایران سود کردن پی سی باز یا کنسول باز ؟؟ خیلی راحت میشه نشون داد. پی سی فقط یک استیم اش  همه بازار رو می ارزه.

توم ریدر روی پی سی تخفیف میخوره طرف 100 میگیره هنوز ایکس وانش 200 تومنه چرا چون اون پک و تشکیلات بدرد نخور مپ و دفترچه راهنماست پول شیپینگ پک و ...گمرگ و .... میده ،استیم توزیع دیجیتال یک ثانیه میخری دانلود میره- بازی هم مال خودته دیگه نه اینکه راه بیافتی تو فروم ها و مغازهها دنبال مفت فروشی  و بعدش یکی ازت میپرسه فلان بازی رو داری میگی نه فروختم! بازی انحصاری ؟؟ چی است؟؟ همه  که میان  4/5/6 میگیرن از گیم اسپات؟؟ باز یک بازی  بودسال پیش نسل رو خرید اونم  ویچر 3بود بازی اصل  پی سی که اومد روی کنسول. یک انحصاری پی سی که اگر روی کنسول نمی امد سال پیش هیچ خبری نبود روی کنسول.

دراگون ایج بازی انحصاری پی سی بود اومد روی کنسول این نسل- فارکرای بازی پی سی بوده است ، ویچر بازی پی سی بوده است- یک xcom 2 امده روی پی سی  نمراتش رو ببنید  -همه چی که نمیشه گفت ها انحصاری ها گرافیکشون فیلمه و فلانه و .... بازی رایانه ای که همش گرافیک نیست اگر گرافیک مهم بود این بازیها نمرات خوبی میگرفتند ولی اکثرا شکست خوردند و جالبه بعضی هاشون مثل  ryse بدلیل شکست خوردن   بازی و وضع  خراب برای فروش بیشتر دست به دامن استیم و پی سی شدند - بازی ضعیف  میسازند به اسم انحصاری وقتی نمره  خیلی بد  میگیره هیچ کس نمیخره یاد پی سی میافتندبا استیم که دوزار دربیارن!!!

انحصاری مایکروسافت  که همش داره میاد روی پی سی ،سونی هم که چند تا بازی زده روی پی سی ، بقیه بازیهای بزرگ هم که همه اومدن روی پی سی بهترین نسخه ها، مگر در دوران عمر یک کنسول چندتا انحصاری میاد ؟؟ انحصاری خوب  ها که سرش به تنش بی ارزه هر بازی  که  انحصاری هم باشه  که حتما خوب نیست  باید ارزشمند هم باشه - ( درایوکلاب order- ryse- کوانتوم بریک ) انحصاری بودند  ولی بازیهای شاخصی نبودند  و نمراتی ضعیف گرفتند  حالا اینها  با فاصله  دو سالی یکبار عرضه شدند و می شوند مگر در یک نسل چند تا انحصاری است که بی ارزه؟؟ بشمارید.  دیگه بهانه یک انچارتد و یا هالو قدیمی شده- 100 تا بازی با فریم عالی و گرافیک عالی وماد و ..... در مقابل دوسال سه سالی دو تا انحصاری اون هم معلوم نیست خوب هستند یا بد ؟؟؟ دست از سرم بردارید واقعا؟ 

ما خودمون روایت گریم!

سلام خیلی ممنونم به خاطر نظر کاملتون

ممکنه یک سیستم هم شما معرفی کنید؟من تابستون می خوام بخرم

لینک به دیدگاه

خب برای پیشنهاد سیستم بنده پیشنهاد میکنم بودجه رو افزایش بدید به 4 تومان

سیستمی هم که پیشنهاد کردم سیستمی بسیار مناسب برای گیم و کارهای روزمره است

برای مانیتور هم دوتا پیشنهاد دارم که یکی از یری Asus هیت و یکی از سری benq که پیشنهاد من مانیتور benq هست بدلیل اینکه 1ms تاخیر داره و بسیار مناسب برای گیم تنها مشکلی که داره زرد بودن پشت مانیتور

گرافیک هم بسیار مناسب هست برای گیم

اما سیستم های زیر 4200 شدند حدودا اگر ارزون تر میخواید بشه رم رو از 16 به 8 گیگ کاهش بدید و درایو نوری dvd writer رو حذف کنید چون خیلی لازم نیست البته بستگی به خود شما دارد

attachicon.gifScreenshot_2016-04-14-19-14-50.png

attachicon.gifScreenshot_2016-04-14-19-13-17.png

کاربر گرامی باتوجه به قوانین فقط افرادی که بالای 50 امتیاز کاربری دارند میتوانند مشاوره برای سیستم بگزارند

ممنون میشم رعایت کنید

Ssd اصلا برای این بودجه لازم نیست چون بعدا میتوانند تهیه کنند این قطعه رو فقز پول اضافی هست فعلا

گرافیکی هم که گفتید برای گیم خیلی مناسب نیست سری Gaming بگیرند بهتر

فعلا خرید واتر کولر خوب نیست در ضمن برای سیستمشون ضریب بسته بهتر سیستم پیشنهادی شما هم ضریب بسته بوده که کولر خود پردازنده مناسب فعلا خرج اضافه نمیخواد بکنند مخصوصا ابن که ضریب بسته نیازی به واتر کولر ندارد

به شدت هم مادربورد رو گیمینگ پیشنهاد میکنم و سری h170 بدلیل امکانات بیشتری که دارد و همینطور کیفیت مادربورد های گیمینگ بهتر هست

موفق باشید

به حرف ایشون گوش کنید سیستم  دومیش محشره راحت 2.5 تا 3 برابرps4قدرت داره و با یک نوتبوکmsiبا قیمت 7میلیون تومنی برابری میکنه و خیلی جاها بهتر عمل میکنه. بماند که در آینده اگه قطعه ای از نوتبوک هم بسوزه  بخواد تعویضش کنید قیمتش بالاست.

vws0nggxyavw1spmpy0.jpg

lzd6dt9wx4g0vxwa472r.jpg

ما خودمون روایت گریم!

@};-

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

داداش گلم کسی مجبور نکرده که سیستم 4 تومنی ببندی با سیستم 2 تومنی مطمنا در حد کنسول فریم میگیری و عمر میکنه والا من پارسا یه 6670 داشتم تمام بازی ها رو هم بالا میاورد روی low  خوب دوستان میگن 4 تومن چون دنبال فریم بالا هستن اوکی؟ 6670 قیمتش 300 هم نیست تازه اگر نو گیر بیاد پس میشه با خرج کمتر هم هدف بالا اوردن بازی باشه فقط تو یوتیوب ببینید با یه e8400  چهل تومنی gta v بازی میکنن بله عزیز دوستان عاقبت نگری میکنن این سیستم ها رو میدن 

بعدشم pc تو همه چیزش دست ادم بازتره چه اونی کرک میکنه  چه منی بازی میکنم الان سیدی کی اشتراکی هست چه ارزون قیمت خود بازیا اصلی هم ارزون تر از کنسول در میاد  بازی ها هم هک میشه کوانتوم بریک نمونه همین چند وقت قبلش 

هر جور حساب کنی از کنسول pc  سرداره حالا بحث لب تاب فط یه مزیت اساسی داره اونم قابل حمل بودنشه دیگه اون رو نمیشه من بگم باید خود مصرف کننده ببینه

سیستم دو تومنی اندازه کنسول عمر می کنه؟؟؟ داداش یه دونه از همین سیستم های دو تومنی برای ماهم ببند چون فعلا با سیستم چهار تومنی مون داریم تو کوانتوم بریک اندازه ایکس باکس فریم می گیریم تو همون رزولوشن.

با سیستم دو تومنی بازی های الان هم نمی شه مثل کنسول بازی کرد چه برسه به بازی های چند سال آینده.

لینک به دیدگاه

خب برای پیشنهاد سیستم بنده پیشنهاد میکنم بودجه رو افزایش بدید به 4 تومان

سیستمی هم که پیشنهاد کردم سیستمی بسیار مناسب برای گیم و کارهای روزمره است

برای مانیتور هم دوتا پیشنهاد دارم که یکی از یری Asus هیت و یکی از سری benq که پیشنهاد من مانیتور benq هست بدلیل اینکه 1ms تاخیر داره و بسیار مناسب برای گیم تنها مشکلی که داره زرد بودن پشت مانیتور

گرافیک هم بسیار مناسب هست برای گیم

اما سیستم های زیر 4200 شدند حدودا اگر ارزون تر میخواید بشه رم رو از 16 به 8 گیگ کاهش بدید و درایو نوری dvd writer رو حذف کنید چون خیلی لازم نیست البته بستگی به خود شما دارد

attachicon.gifScreenshot_2016-04-14-19-14-50.png

attachicon.gifScreenshot_2016-04-14-19-13-17.png

کاربر گرامی باتوجه به قوانین فقط افرادی که بالای 50 امتیاز کاربری دارند میتوانند مشاوره برای سیستم بگزارند

ممنون میشم رعایت کنید

Ssd اصلا برای این بودجه لازم نیست چون بعدا میتوانند تهیه کنند این قطعه رو فقز پول اضافی هست فعلا

گرافیکی هم که گفتید برای گیم خیلی مناسب نیست سری Gaming بگیرند بهتر

فعلا خرید واتر کولر خوب نیست در ضمن برای سیستمشون ضریب بسته بهتر سیستم پیشنهادی شما هم ضریب بسته بوده که کولر خود پردازنده مناسب فعلا خرج اضافه نمیخواد بکنند مخصوصا ابن که ضریب بسته نیازی به واتر کولر ندارد

به شدت هم مادربورد رو گیمینگ پیشنهاد میکنم و سری h170 بدلیل امکانات بیشتری که دارد و همینطور کیفیت مادربورد های گیمینگ بهتر هست

موفق باشید

سلام ممنون از سیستم

فقط این سیستم چند سال منو نگه میداره؟و رو این بازی های جدید چه عملکردی داره؟

نمیشه ارزون تر بست؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ببین بنده هم کنسول هم پی سی هم لپ تاپ گیمینگ رو همه تجربه کردم پس تجربه هام رو در اختیار تو میزارم خودت تصمیم بگیر و در اخر نظر خودمو میگم و لطفا خوب رو حرفام توجه کن چون نمیخوام نظر شخصیمو رو تحمیل بر کسی بکنم پس خوب دقت کن چون من و تو یه همدردیم و خیلی تجربه های شیرین و تلخی داشتم.

خب اول از میرم سر وقا کامپیوتر: ببین دوست عزیز کامپیوتر هر سال قطعات جدید و به روزی واسش میاد که اگر تو بازی واست خیلی گرافیک مهمه و میخوای لذت ببری باید قطعاتی مثل گرافیک رو عوض کنی . هر سال هم قطعاتی امثال رم مادربرد گرافیک جدید روانه بازار میشن که یه قابلتی دارن که قطعات قبلشوت رو ندارن و تو بازی خیلی تاثیر دارن در نتیجه اگر تو بازی واست مهم باشه و کم نیاره باید بری بخری و هزینه زیادی داره . پی سی فوایدی داره مثلا میتونی هر کاری رو روش انجام بدی مثل برنامه نویسی نقشه کشی بازی با گرافیک بالا و دیدن فیلم و ... دستت بازه همچنین بازی هاش ارزونن چون کرکی هستن گرچه دیگه الان همه بازی به سختی دارن کرک میشن و کم کم دیگه باید با کرک شدن بازی ها خداحافظی کردِ خوب پی سی خیلی چیزا دستت توش بازه برای همین معایب و مزایای داره. اخر سر نتیجه بهت میگم.

میرسیم به لپ تاپ : ببین لپ تاپ دقیقا مثل کامپیوتره ولی کوچیک هست لپ تاپ هم از 800 هزار داریم تا 15 میلیون تومن . تو اگر گیمینگ بخوای بخری باید حداقل 3800 میلیون خرج کنی در حالی که با این پول میتونی یک پی سی با قطعات خیلی خوبی تهیه بکنی . بیشتر بودن پول لپ تاپ به خاطر حجم کوچیک و قابل نقل و هزینه مارک هست . تو اگر بخوای یک لپ تاپ گیمینگ بخری باید اینقدر خرج کنی در ضمن باید یک الی سه ساعت با لپ تاپ بازی کنی چون لپ تاپ ها کوچیکن و تهویه خیلی خوبی ندارن خیلی زود گرم میشن که در نتیجه فرکانس قطعات میاد پایین و فریم تو بازی میاد پایین من اینو تجربه کردم. و اینم بگم همه لپ تاپ قطعاتشون جوش شدن قابل ارتقا نیستن فقط یک سری لپ تاپ های گیمینگ هستن که فقط میتونی پردازنده شون رو تغییر بدی دیگه نمیتونی گرافیک تغییر بدی فقط میتونی رم یا هارد اضافه کنی . پس مزایا فقط کوچیک بودن و قابل حمل به هر جا هست معایب قیمت بالا و زود گرم شدن و وقتی بفروشی باید کلی ضرر بکنی مثل پی سی نیست که یک قطعشو برداری بفروشی و به روزش کنی

خب کنسول : ببین کنسول فقط واسه بازی ساخته شده و تا بوده همین هست مزایا خیلی داره کنسول از قبیل بازی های انحصاری تا سرورهای عالی که برای انلاین بازی کردن حتی با پینگ 400 بازم میتونی بازی کنی ولی تو پی سی که سرورها شخصین خیلی بده نمیتونی و زود از سرور بیرون میشی. درسته بازی های کنسول گرونن ولی میتونی یکی الی دو تا بخری و بعد معاوضه کنی تو سایت ها یا فروشگاها یا بفروشیش و فوق فوقش 50 تومن روش بزاری و یه بازی جدید بخری و یا میتونی بازی کرایه کنی واس یه ماه یا یک هفته که تو ایران خدا رو شکر اینطور هست برای انتخاب کنسول هم با قاطعیت تمام میگم چون من هر دوتا رو داشتم بهت میگم فقط فقط ps4 چرا چون بازی های انحصاریش فوق العاده محشرن مثل انچارتد یا لست اف اس که مثل فیلمن و داستان سرایی عالی دارند بگذریم که god of war و ... داره همچنین گرافیک خیلی خوبی داره این کنسول در کل بهترین کنسول هست همچنین قراره واقعیت مجازی هم واسش بیاد که دیگه محشر میشه . در مورد ایکس باکس وان بگم بازی هاش به مزاج هر کسی نمیخوره مثل gears of war چون این کنسول امریکایی هست و تفکرات امریکایی همش تخیلی و فضایی هست اینطور بازی هایی میسازن که شخصا به مزاج بنده نمیخوره ولی ps4 همشون افسانه ای و ترس بقا و تاریخی هست که واقعا خوشم میاد تو . در ضمن برای بازی کردن انلاین باید پلاس برای ps4 و اشتراک برای ایکس باکس وان بخری اونم برای کیفیت سروراش ازت میبرن که واقعا منصفانه هست چون سرورهای خوبی در اختیارت میزاره ولی پی سی رایگانه چرا که سرورها شخصی ولی نمیتونی توشون بازی کنی چون پینگ حداقل باید 100 باشه ولی تو سرورهای کنسول اگر 400 باشه بازم میتونی بازی کنی خوب در مورد سیاست سازند ها هم بگم دیگه لزومی نداره نگران بابت گرافیک بشب چون نسل هشت واقعا گل کاشته گرافیک یعنی مثل انچارتد 4 و ... خیلی خوبن و تا 8 سال کنسول جدیدی نمیاد گرچه شایعه شده قراره پلی استیشن چهار و نیم بیاد ولی فعلا در حد شایعس و تا نمایشگاه e3 باید صبر کرد .

نتیجه گیری : اگر بخوای هم سیستمی مثل کامپیوتر داشته باشی هم سیستمی مثل کنسول به نظرم یک لپ تاپ یک میلیون و پونصدی یا کمتر بخر که کارهای روزمرت رو انجام بدی و در کنارش یک کنسول بخری برای بازی کردنت سر جمع همش 3تومن بیشتر نمیشه ولی در عوضش بهترین استفاده رو از هر دو میکنی این نظر منه .

حالا اگر پی سی بر داری واس ارتقا حرفه ای باید منتظر بعضی از بازی هایی باشی که کرک نشدن هنوز که واقعا شاهکارن مثل رایز اف تامب رایدر و ... ولی کارایی خوبی داره پی سی حرفه ای

اگر بخوای لپ تاپ بخری باید هزینه زیادی بکنی در عوضش نمیتونی قطعاتش رو عوض کنی باید خود لپ تام رو بفروشی با کلی ضرر

اگر بخوای کنسول بخری که هیچ معایبی نداره فقط باید در کنارش لپ تاپ ارزون قیمت برای کارای روز مره یا پی سی قدیمی برای کارای روز مره داشته باشی.

به هر حال من نظرم و تجربه های شخصیم رو گفتم تصمیم با خودته مثلا شده من لپ تاپ msi. چهار میلیون نیم خریدم رم 16 گیگ گرافیک 2 گیگ بهترین گرافیک بود ولی سی پی یو amd که عملگردش در حد یه i5 سری u بود و گلوگاه برای بازی ها ایجاد میکرد اخرش هم 2 میلیون فروختم چون هر جایی میبردم یا پولشو نداشتن یا میگفتن عیب داره در حالی که فقط چند ماه اون لپ تاپ رو داشتم تصمیم و با کلی ضرر فروختم الانم کنسول و پی سی قدیمی دارم و خیلی راحتم. هم برا بازی و هم برا کارای روزمره

موفق باشی امیدوارم تجربه هام کمکت کنه

لینک به دیدگاه

داداش فقط اگه خواستی بگیری به نظرم صبر کن و افزایش بودجه بده تا خرداد سری پاسکال معرفی شن

میگن پرچمدار هاش 499 دلار قیمت داره که نسبت به نسل قبل ارزون تره

اوایل خرداد تو بازار ایران هست تا شهریور که حبابش از بین بره و دیگه خیالت راحت راحت هست تا چند سال اینده که دیگه از گرفتن کارت جدید محروم بشی و نیازی پیدا نکنی و با بهترین گرافیک بازی کنی

لینک به دیدگاه

گیم یا بازی یعنی چی ؟

یعنی انواع بازی های . race - first shooting -strategy و بقیه

خب وقتی شما پای گیم بشینی معمولا زیر 1 ساعت نیست پس برق براتون مهمه (مشکل در اب تاپ به دلیل شارژی بود) 

اگر بخوای بیشتر گیم ها رو بازی کنی پس بازی هایی مثل Dota 2 یا سبک هایی شبی اینارو فقط در pc میشه با لب تاپ (چون کنسول نداره)

پس اگه میخوای تمام بازی هارو اجرا کنی نیاز به یه سیستم خوب داری چرا که DDR4 هم اومده با قیمت مناسب . 

البته کنسول بازی های مخصوص خودشو داره که یسری های عالی هستند . و پول بازی ها هم همچین به صرف نیست . :D

بیا سمت pc بهترین کار آفرین  =))  :D  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

همه چیز این سیستم عالیه و درحال حاظر داره دقیقا مشابه همین سیستم پیشنهاد شده اکه کیفیت اجراییه بازیهارو به 4 دسته low .medium.high.ultra دسته بندی کنیم که کنسول همونlowرویpcهست. بازیهایی مثله مورتال کمبات.فیفا.فارکرای پریمال.بلک اوپس3 و مشابه اینها رو روی اولترا اجرا میکنه و همه بازیهای روز دیگه مثله جاست کاس3 و تومب رایدر و... رو رویhigh اجرا میکنه

لینک به دیدگاه

لپ تاپ اگه 20 میلیون تومن پول بدی MSI GT80 2QE Gaming رو بخری خوبه :D ...در غیر این صورت فقط PC...یه GTX 970 یا R9 390 بگیر بشین با خیال راحت بازی کن. @};-

لینک به دیدگاه

همه چیز این سیستم عالیه و درحال حاظر داره دقیقا مشابه همین سیستم پیشنهاد شده اکه کیفیت اجراییه بازیهارو به 4 دسته low .medium.high.ultra دسته بندی کنیم که کنسول همونlowرویpcهست. بازیهایی مثله مورتال کمبات.فیفا.فارکرای پریمال.بلک اوپس3 و مشابه اینها رو روی اولترا اجرا میکنه و همه بازیهای روز دیگه مثله جاست کاس3 و تومب رایدر و... رو رویhigh اجرا میکنه

کی.گفته کیفیت کنسول low روی پی سی هست . اخه ما ایرانی ها اینقدر تعصبی هستیم شما یه سر بزنین به تیوب ها و نقد بررسی متوجه میشین که کیفیت چی هست شما دارین گرافیک ps3 رو میگین که low رو پی سی هست که اونم نیست اخه انصاف هم خوب چیزیه . معلومه بدون اطلاعات اینو گفتین. شما برین انچارتد ف رو ببینین گرافیکشو بعد بگین low یا برین بتلفیلد 4 رو ببینین رو کنسول بعد بگین low یا بازی هایی از قبیل daying light لطفا با اطلاعات حرف بزنیم و ذهن مخاطب ها رو مشوش نکنیم

داداش فقط اگه خواستی بگیری به نظرم صبر کن و افزایش بودجه بده تا خرداد سری پاسکال معرفی شن

میگن پرچمدار هاش 499 دلار قیمت داره که نسبت به نسل قبل ارزون تره

اوایل خرداد تو بازار ایران هست تا شهریور که حبابش از بین بره و دیگه خیالت راحت راحت هست تا چند سال اینده که دیگه از گرفتن کارت جدید محروم بشی و نیازی پیدا نکنی و با بهترین گرافیک بازی کنی

با حرفت موافقم برای بستن یک سیستم حرفه ای الان باید صبر کرد چون گرافیک های بر پایه معماری پاسکال میان که رنگ لعاب جدیدی با خودشون دارن

لپ تاپ اگه 20 میلیون تومن پول بدی MSI GT80 2QE Gaming رو بخری خوبه :D ...در غیر این صورت فقط PC...یه GTX 970 یا R9 390 بگیر بشین با خیال راحت بازی کن. @};-

هههههه اره والا ولی پول بدی برا لپ تاپ حرومه

لینک به دیدگاه

سیستم دو تومنی اندازه کنسول عمر می کنه؟؟؟ داداش یه دونه از همین سیستم های دو تومنی برای ماهم ببند چون فعلا با سیستم چهار تومنی مون داریم تو کوانتوم بریک اندازه ایکس باکس فریم می گیریم تو همون رزولوشن.

با سیستم دو تومنی بازی های الان هم نمی شه مثل کنسول بازی کرد چه برسه به بازی های چند سال آینده.

لطفا مشخصات سیستمتون رو بگید.

اطمینان دارید که با همون تنظیمات ایکس باکس اجرا میکنید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الحمالله همه هم گیمر هستند و ولی فقط دنبال شوتر اشد گریگمب- راحت میشه روانشناسی کرد یک تاپیک میزنی درباره  dark souls   پنجاه نفر می بینن یک تاپیک میزنی دربارهcall of  و کوانتوم بریک و ....  50000 نفر میبینن همه چی مشخصه - روه به کدوم سمتیم!

برادر من بازی کوانتوم بریک  پورت بدی است یک لیست داده رمدی از اشتباهاتش در پورت  یک کیلومتر - - طرف بعد از 10 سال یک بازی ناقص پورت کرده برای پی سی شما هم همین بازی رو هی مثال میزنید ؟؟؟چرا بازی های دیگه رو مثال نمیزنید؟ چرا ویچر 3 ؟ چرا فالوت 4 ؟چرا سری  Asssassins؟ چرا همین بتلفلید ؟ چرا همین دارک سولز ؟ need for speed? یک بازی خراب و. مشکل دار  ملاک نیست  برای مقایسه اشتباه. فکر نمیکنید؟

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام ممنون از سیستم

فقط این سیستم چند سال منو نگه میداره؟و رو این بازی های جدید چه عملکردی داره؟

نمیشه ارزون تر بست؟

ببینید گرافیک جزو گرافیک های قوی این نسل

و این سیستم حداقل تا چهار سال میکشه بعد چهار سال هم یک گرافیک جدید اون نسل رو میگیرید و بازی میکنید دوباره با کیفیت عالی فوق فوقش اون موقع یک cpu که به مادربوردتون بخوره که قویتر. باشه هم میخرید و دیگه خیلی عالی

کلا این که میگند هی ارتقا هست ارتقا باید بدید نیست بخدا بنده با یک گرافیک 660ti که برای چهار سال پیش هست میتونم همه ی بازی ها رو روی Low یا medium اجرا کنم با فریم خیلی بهتر از کنسول

دوستانی هم که میگند ارتقا در یوتیوب جستجو کنید این رو potato smasher داستان این هست یک فردی با ورود کنسول ps4 به بازار با قیمت یک ps4 یک کامپیوتر اسمبل میکند تا ببیند تا نشان دهد کدام بهتر هست و بدون ارتقا میتواند تا آخر نسل دوام بیاورد؟

والا توی تمامی بنچمارک ها گرافیک و مییزان fps بالاتری میده این Pc دقیقه هم هم قیمت ps4

بعد بحث سر ارتقا عزیزیان من کنسول رو شما بعد از اتمام نسل باید بندازی دور مگر اینکه خیلی فضا داشته باشی که نگهش داری ولی Pc رو شما بعد از 3 یا 4 سال میتونی یک گرافیک عوض کنی بعد از مثلا یک سال بعد یک مادرید و cpu عوض کنی و بعدش میبینی دوباره یک Pc عالی زیر دستت هست ولی کنسول اینطور نیست

میلیون ها تومان باید پول گیم بدی

بنده روی PC اورژینال بازی میکنم گیم هایی هم که دارم این هل هستند

Dayz rust csgo final fantasy xiv gta mortal kombatجدید و خیلی گیم های دیگه که همش رو توی تخفیف ها خریدم شاید باورتان نشه ویچر 2 رو من 2.9 دلار خریدم اون هم کی؟ یک سال بعد از عرضه ی گیم یا Just cause 2 رو بنده یک سال پس از عرضه 3 دلار خریدم کجا این گیم ها پیدا میشند؟ تازه برای آنلاین بازی کردن هم لازم نیست مثل کنسول پول بدم اشتراک ماهیانه بگیرم

شما ها کجا گیم هایی مثل Team fortress 2 رو دارید یا dota2 رو تازه مجانی هم هستند بسیار گیم های free زیادی از mmorpg گرفته تا fps تازه گرافیک خیلی بالایی هم همشون دارند

شما کجا این گیم ها رو دارید تنها یک گیم بود که خیلی ارزش داشت اون هم blood born بود و the last of us آنچارتد هم خوب بود ولی دیگه چیز خاصی نبود

ولی باز هم مثل همیشه در آخر تصمیم با شما است دوست عزیز و حرف های ما فقط جنبه ی راهنمایی دارد امیدوارم با توجه به حرف های دوستان گرانقدر انجمن بتوانید بهترین انتخاب رو داشته باشید

موفق باشید

الحمالله همه هم گیمر هستند و ولی فقط دنبال شوتر اشد گریگمب- راحت میشه روانشناسی کرد یک تاپیک میزنی درباره  dark souls   پنجاه نفر می بینن یک تاپیک میزنی دربارهcall of  و کوانتوم بریک و ....  50000 نفر میبینن همه چی مشخصه - روه به کدوم سمتیم!

برادر من بازی کوانتوم بریک  پورت بدی است یک لیست داده رمدی از اشتباهاتش در پورت  یک کیلومتر - - طرف بعد از 10 سال یک بازی ناقص پورت کرده برای پی سی شما هم همین بازی رو هی مثال میزنید ؟؟؟چرا بازی های دیگه رو مثال نمیزنید؟ چرا ویچر 3 ؟ چرا فالوت 4 ؟چرا سری  Asssassins؟ چرا همین بتلفلید ؟ چرا همین دارک سولز ؟ need for speed? یک بازی خراب و. مشکل دار  ملاک نیست  برای مقایسه اشتباه. فکر نمیکنید؟

آقا رضا حرف های شما کاملا درست هست

از نظر من شما قویترین فرد این انجمن در مورد گیم هستید

ما ها هم هرچی بلد هستیم از افرادی مثل شما بلد هستیم

اگر قابل بدونید نظر من رو به نظرم یک تاپیک در مورد گیم های free کامپیوتر که گیم های خیلی خوبی هستند بزنید تا دوستان از این گمراهی در بیایند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...