رفتن به مطلب

کمک برای نصب Quantum Break

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

بالاخره یجوری که خودمم نفهمیدم وارد بازی شدم ولی حالا چجوری میشه از بازی بیرون اومد :( :(

و در آخر کدوم ورژن درایور AMD توصیه میشه برای این بازی ؟

با سپاس

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

با سلام

خب بازی با راهنمایی دوستمون amiro2013 اجرا شد ولی اکانت میخواد

الان میخوام اکانت بسازم موندم با قند شکن اکانت بسازم یا بدون قند شکن ؟

بعدش اینکه کشور رو همون US بزارم بمونه یا ایران رو انتخاب کنم ؟

خواهشاً راهنمایی کنید

با تشکر

کشور اکانت مهم نیست. برای ساخت ایمیل هم به شبکه شخصی انتقال داده نیازی نیست. تنهای زمان لاگین در بازی باید در برخی موارد شبکه شخصی انتقال داده وصل باشد.
لینک به دیدگاه

فکر کنم اشتباه کردی توی نصب خصوصی پیام بده گام به گام بهت میگه چیکار کن اصلا سخت نیست 

ویرایش شده توسط shadow07
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم اشتباه کردی توی نصب خصوصی پیام بده گام به گام بهت میگه چیکار کن اصلا صخت نیست

با سلام

الان دیگه موردی ندارم وارد بازی میشه همونطور که دوستان گفتن مراحل رو انجام دادم ردیف شد ولی الان از بازی Exit نداره بیام بیرون باید ALT+F4 بزنم بیاد بیرون :-?

بعد اکانت مایکروسافت که ساختم اومده روی ویندوز نشسته و وقتی کامپوتر رو ریست میکنم پسورد میخواد و یکسره نمیره داخل ویندوز :wacko:

لینک به دیدگاه

با سلام

الان دیگه موردی ندارم وارد بازی میشه همونطور که دوستان گفتن مراحل رو انجام دادم ردیف شد ولی الان از بازی Exit نداره بیام بیرون باید ALT+F4 بزنم بیاد بیرون :-?

بعد اکانت مایکروسافت که ساختم اومده روی ویندوز نشسته و وقتی کامپوتر رو ریست میکنم پسورد میخواد و یکسره نمیره داخل ویندوز :wacko:

درود خیر افلاین نیست باید وارد اکانت بشید الان شما اکانتو درست ساختید بازی Exite نداره موس رو ببرید بالا گوشه ی سمت راست یه X هست بزنید خارح میشه برای از بین بردن اونم توی کنترل پنل قسمت Users و ... میتونید تغییر بدید رمز و نحوه ی ورود و ..

لینک به دیدگاه

با سلام

مشکلات یکی 2 تا نیست ! به نظرم PIN بزار خیلی بهتره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بعد اکانت مایکروسافت که ساختم اومده روی ویندوز نشسته و وقتی کامپیوتر رو ریست میکنم یا خاموشه و روشن میکنم  پسورد میخواد و یکسره نمیره داخل ویندوز :wacko:

خواهشاً راهنمایی دقیق کنید بدجور روی اعصابه

لینک به دیدگاه

من موقع اجرای بازی با این ارور مواجه میشم

milkbuwkxuqaru3vfyla.png

لینک به دیدگاه

من موقع اجرای بازی با این ارور مواجه میشم

milkbuwkxuqaru3vfyla.png

با سلام

شبکه شخصی انتقال داده استفاده کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

شبکه شخصی انتقال داده استفاده کنید

سلام

نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام

نمیشه

تنها راه است. از چیز،پی ان دیگری استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

تنها راه است. از چیز،پی ان دیگری استفاده کنید.

همه چی دارم ک..ری..و stunelهمه چی از اکثر کشور ها اصلا قبول نمیکنه!

می خوام یه اکنت دیگه بسازم ببینم چی میشه

انجام دادم نشد باز همین ارور رو میده

لینک به دیدگاه

همه چی دارم ک..ری..و stunelهمه چی از اکثر کشور ها اصلا قبول نمیکنه!

می خوام یه اکنت دیگه بسازم ببینم چی میشه

انجام دادم نشد باز همین ارور رو میده

ارتباطی به اکانت ندارد.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

باسلام

دوستان برای  من هم با جرای اون اسکریپت این ارور رو میده

خواهشاً راهنمایی کنید

spt2j29j189rkphqh0y8.jpg

سلام منم دقیقا همین ارورو می ده ولی طبق آموزش صفحه های بعد هم رفتم باز نشد اکانت مایکروسافت از قبل وارد شدم روی آیکون بازی کلیک می کنم سریع می یاد بیرون بازی هم داخل یک درایو دیگه غیر ویندوز هستش
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان بازی رو ویندوز 7 اجرا نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

Windows 10 Enterprise X64 Version 1511 Build 10586

بازی از سایت File Niko گرفتم همراه با آپدیت.

از راه سخت این ارور میده

http://8pic.ir/images/oycgyep0tbuelqxnx3eq.jpg

کرک v2 هم که از قبل تو سایت xbox live اکانت ساختم ولی تو بازی و برنامه xbox اینجوریه

http://8pic.ir/images/lx8o91wxgjoq6de51gjk.jpg

http://8pic.ir/images/c7qbrzm78z6njhjazv8l.jpg

با و بدون قند شکن

بازی تو درایو c نیست

ویرایش شده توسط M!L4D-DX
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

من تازه بازی رو گرفتم و نصب کردم برای اکانت xbox live هم از ایمیلم که hotmail هست استفاده کردم و قبول کرددفقط موقع وصل شدن یه ارور 400 رومیده دوستان لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام

من تازه بازی رو گرفتم و نصب کردم برای اکانت xbox live هم از ایمیلم که hotmail هست استفاده کردم و قبول کرددفقط موقع وصل شدن یه ارور 400 رومیده دوستان لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

اینو برای دوستانی میگم که شاید به مشکل من بر بخورن برای انجام این بازی باید یه اکانت xbox داشته باشین منم دوتا ایمیل دارم gmail و hotmail چون دومی ایمیل خود مایکروسافت هست اول اونو دادم و قبول میکرد ولی موقع اتصال ارور 400 میداد و وصل نمی شد بعد اومدم با خود xbox live یک اکانت با ایمیل gmail که مال گوگل هست درست کردم و درست شد.
لینک به دیدگاه

بازی قراره از رو استیم منتشر بشه حالا نمیدونم منتشر شدع رو استیم یا نه چون وقتی منتشر بشه از ویندوز 7 و 8 ساپورت میکنه چون خود سازنده بازی گفت

لینک به دیدگاه

اصلا بازیه قشنگی نیست به نظر من...گرافیک و ایده پردازی عالیه ها حرفی درش نیست ولی انقد بازی سریع تموم میشه اصلا نمیفهی چی شد...فوق العاده گیم پلی کوتاهی داره.بازی هم نکنید چیزی از دست نمیدید :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...