رفتن به مطلب

سیستم گیم تا 4200

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی!!!

من اول میخواستم برای گیم لپ تاپ بخرم اما نظرم عوض شد .

من میخوام یه ماه دیگه یه سیستم برای گیم و رندرینگ و کارهای نیمه سنگین یا سنگین و احتمالا اورکلاک ببندم .

بودجه هم نهایتا 4200 هست.

لطفا یه سیستم با مانیتور و یه سیستم بدون مانیتور پیشنهاد بدید .

یه مانیتور HD LED سامسونگ دارم که فک میکنم برای گیم خوب نیست . نظر شما چیه ؟ مانیتور بگیرم یا نه ؟

لطفا دو سیستم که یکیش با مانیتور و دیگری بدون مانیتور باشه بدید (هر دو با حداکثر بودجه) و بگید مانیتور بگیرم یا بعدا بگیرم ؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدمت شما ، بعدا در صورت بودجه اس اس دی تهیه کنید ، کارت گرافیک اگه عجله ندارید از سری جدید که 2 ماه دیگه عرضه میشن خرید کنید یا یه 960 دست دو تهیه کنید و با اون سر کنید

مانیتور به نظرم با همین فعلا سر کنید یا در صورت بودجه یه مانیتور خوب بگیرید ، چون کار رندرینگ هم انجام میدید سی پی یو i7 لازم دارید که در صورت خرید مانیتور نو باید به i5 کاهش داد

post-18285-0-36761500-1460973139_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

رزولوشن مانیتورم 768*1366 هست . و فکر کنم خرید مانیتور هزینه اضافه باشه

اگه گرافیک های پاسکال و پولاریس تا دو ماه و دوماه و نیم دیگه عرضه میشن . من  صبر میکنم و عجله ای ندارم .

قیمت پاسکال و پولاریس با این گرافیکای الان یکیه ؟

مانیتور هم نمیخوام .

لینک به دیدگاه

پولاریس تا چند ماه دیگه میاد .

اما تا قیمتش در ایران درست بشه شاید 6 ماه زمان نیاز داشته باشه .

اگر برنامه های که کار میکنید gpu محور نباشن میتونید از گرافیک بزنید و با مدل های پایین تر کار کنید .

توی بعضی از برنامه ها هسته های کدا بسیار موثر هستند توی بعضی هم مهم نیستن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حدود 2 ماه دیگه گرافیکهای نسل جدید عرضه میشن وحداقل 3 ماهی طول میکشه تا قیمتشون درست بشه

لینک به دیدگاه

attachicon.gif1.jpg

من هم همین سیستم رو پیشنهاد میدم فقط به جای خنک کننده مایه یه بادی بخرید که استلاک کم تری داشته باشه و بجاش کیس رو دوکاس بردارید.

لینک به دیدگاه

پس وامیستم تا پاسکال بیاد و قیمتا درست شه بعد میخرم .

مانیتور هم دارم و خوبه فقط قطعی برق داره که میبرم تعمیرگاه اوکی میکنم.

لینک به دیدگاه

آیا مدل هایی که پاسکال و پولاریس هستند .به رنج قیمت همین GTX 970 هم می رسن ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آیا مدل هایی که پاسکال و پولاریس هستند .به رنج قیمت همین GTX 970 هم می رسن ؟

بله بیشتر و کمتر ، 2ماه صبر کنی مشخص میشه ، زمان سری 900 به سر اومده چون تولید کننده ها هم تولید سری 900 متوقف کردن و اماده میشن واسه سری بعد

لینک به دیدگاه

آیا پاسکال و پولاریس در لپ تاپ های لنوو و ایسوس هم میان تا دو سه ماه ؟

لینک به دیدگاه

آیا پاسکال و پولاریس در لپ تاپ های لنوو و ایسوس هم میان تا دو سه ماه ؟

داداش خرداد عرضه میشن و بلافاصله نمایندگی ها میارن اما قیمتش تا 3 ماه حباب داره شهریور بخر و تو اون موقع افزایش بودجه بده خیلی به صرفه هست

فکر کنم بیاد اما در پرچمداراشون در اوایل که قیمتی بالا دارند 

لینک به دیدگاه

داداش خرداد عرضه میشن و بلافاصله نمایندگی ها میارن اما قیمتش تا 3 ماه حباب داره شهریور بخر و تو اون موقع افزایش بودجه بده خیلی به صرفه هست

فکر کنم بیاد اما در پرچمداراشون در اوایل که قیمتی بالا دارند

بودجه همینه که هست زیاد نمیشه .

بعدم شهریور خیلی دیره .میخوام از تعطیلات تابستان و دوری از درس استفاده کنم . نهایتا آخرای تیر یا شهریور میگیرم .

این کارتا خیلی با مکسول فرق دارن ؟؟فک کنم بادهای رسانه ای اند و خیلی فرق ندارن اما منتظر می مونم و میخرم تا به روز باشم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بودجه همینه که هست زیاد نمیشه .

بعدم شهریور خیلی دیره .میخوام از تعطیلات تابستان و دوری از درس استفاده کنم . نهایتا آخرای تیر یا شهریور میگیرم .

این کارتا خیلی با مکسول فرق دارن ؟؟فک کنم بادهای رسانه ای اند و خیلی فرق ندارن اما منتظر می مونم و میخرم تا به روز باشم .

اگه میخواین تو تابستون بازی کنین پیشنهادم خرید دست دو 960 یا 380 گارانتی داره که حدود 600 الی 700 قیمت میخوره بستگی به مقدار حافظه و کارکرد داره و برند

حدود 50 درصدی باید نسل جدید قویتر باشه شما 770 با 970 مقایسه کن ، 970 حدود 50 درصد قویتره حداقل

لینک به دیدگاه

اگه میخواین تو تابستون بازی کنین پیشنهادم خرید دست دو 960 یا 380 گارانتی داره که حدود 600 الی 700 قیمت میخوره بستگی به مقدار حافظه و کارکرد داره و برند

حدود 50 درصدی باید نسل جدید قویتر باشه شما 770 با 970 مقایسه کن ، 970 حدود 50 درصد قویتره حداقل

جهنم . شهریور میخرم . با یک و دویست تا یک و سیصد میشه بعد یه پاسکال خوب خرید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جهنم . شهریور میخرم . با یک و دویست تا یک و سیصد میشه بعد یه پاسکال خوب خرید ؟

آره میشه شاید یه کم افزایش بودجه بخواید ، بهترین کار اینه که تا آخر خرداد صبر کنید تا کارتها عرضه بشن و قیمتشون و بنچمارکها بیاد بیرون ببینیم چی به چین ، بعد تصمیم بگیرید

لینک به دیدگاه

آره میشه شاید یه کم افزایش بودجه بخواید ، بهترین کار اینه که تا آخر خرداد صبر کنید تا کارتها عرضه بشن و قیمتشون و بنچمارکها بیاد بیرون ببینیم چی به چین ، بعد تصمیم بگیرید

آره. بهتره تا اون موقع بی خیال باشم و از اون موقع به بعد که امتحاناتمون هم تموم میشه شروع به تصمیم گیری کنم . الان زوده.

تاپیکو قفل کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...