رفتن به مطلب

** به چالش کشیدن تولید کننده ی داخلی با کمک شما کاربران عزیز !!!

Recommended Posts

درود دوستان عزیزم

از سال گذشته ما برنامه ریزی رو کردیم مبنی بر اینکه بتونیم به انتخاب , کمک و نظر شما عزیزان یک شرکت تولید کننده داخلی رو انتخاب کنیم و محصولاتش رو با کالاهای مشابه خارجی باز هم با کمک شما به چالش بکشیم

همانطور که میدونید تولید کننده داخلی در زمینه کامپیوتر  بسیار کم داریم و ولی با این حال خیلی مهمه که بدونیم این عزیزان در چه وضعیتی در مقابل کالاهای مشابه خارجی قرار دارن

ما در اصل میخوایم یک برنامه ویدئویی خوب بسازیم و در این راستا میخوایم از شما عزیزان کمک بگیریم .

پس هر شرکتی که در ایران میشناسید رو اینجا معرفی کنید و بعد رای گیری کنیم بینشون و شرکت و محصولی که بیشترین رای رو آورد بریم برای به چالش کشیدنش ;)

لینک به دیدگاه

شرکت توسن سیستم ( تسکو )

محصولاتش کیفیت جالبی نداره اما با این وجود به عنوان تولید کننده ( مونتاژ کننده در بعضی موارد ) واقعا" جای تحسین داره ، همچنین شرکت سیاره سبز به عنوان یه شرکت برتر و پیشرو در زمینه تولید پاور و کیس .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

میکرولب . نمیدونم هنوزم مثل قبله یا نه ولی یادم اسپیکر ۳تیکه هاش اون زمونا خیلی خوب بود

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

فراسو رو هم میشه مد نظر داشت

هر چند که روی بعضی از محصولاتش نوشته ساخت ایران روی بعضی دیگه نوشته ساخت چین!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میکرولب . نمیدونم هنوزم مثل قبله یا نه ولی یادم اسپیکر ۳تیکه هاش اون زمونا خیلی خوب بود

من یه اسپیکر معمولیشو دارم (45 تومنی) اشغاله صدای اسپیکرو یه ذره زیاد کنی صدای ترتر بدی میده

لینک به دیدگاه

فراسو و نمیدونم الانم رهاورد هستش یا نه چون یه کیبورد دارم ازش خدا شاهده سر بعضی بازی ها خیلی قدیم روش مشت زدم جوری که دکمه ها رفتن داخل بعد کشیدمشون بیرون الان 11 ساله دارم واسم بدون مشکلی کار میکنه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توسن بنظرم مورد خوبی میاد

(ولی اخر همه میرن سراغ گرین اصلاً ذات این تاپیک یجواریی با گرین بهم گره خورده ) ;)

لینک به دیدگاه

توسن بنظرم مورد خوبی میاد

(ولی اخر همه میرن سراغ گرین اصلاً ذات این تاپیک یجواریی با گرین بهم گره خورده ) ;)

خوب منظورتون رو شفاف بگید

انتخاب شما چیه ؟

لینک به دیدگاه

XP

همه چیزش دو روزست شکر خدا

ساخت چین با لیبل ایرانه :|

اما در زمینه کابل و شبکه برند فرانت کیفیت خوبی داره از کابل های HDMI داشتم واقعا کیفیت شاهکاری داره

لینک به دیدگاه

XP

اما در زمینه کابل و شبکه برند فرانت کیفیت خوبی داره از کابل های HDMI داشتم واقعا کیفیت شاهکاری داره

دو روزه را خوب اومدی !! [emoji2]

واقعا" آشغاله موس و کیبورد برند XP . اما تسکو لااقل یکی دوسال مفید کار میکنه .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایران خودرو :D

لینک به دیدگاه

سلام

من هم فراسو رو پیشنهاد میکنم 

یه موس ازش دارم که الان پنج یا ششمین سالیه که دارم ازش استفاده میکنم و هنوز ازش کاملا راضی هستم

البته محصولاتش بگیر نگیر هم داره مثلا هدستش رو که گرفتم بعد از حدود 1 سال خراب شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب منظورتون رو شفاف بگید

انتخاب شما چیه ؟

با سلام

گفتم توسن سیستم در پست قبلی

جناب حسینی توسن سیستم بنظرم محصولاتی داره که میشه چالش کشیدش

من خودم یه جویستیک خریدم از محصولات تسکو دو هفته نشد سیمش نابود شد بعدش دکمه ها و ...

لینک به دیدگاه

XP

البته قیمتاش هم یک خورده بالاست

لینک به دیدگاه

منم همون فراسو 
tsco هم خوبه ولی اول فراسو من محصولات جدیدش یه موس خریدیم سوخت ولی محصولات قدیمی هر چی موس یا کیبرد خریدیم هنوز همشون سالمن فقط رو بعضی نوشته ایران بعضی چین جالبه 

لینک به دیدگاه

دوستان گلم

هدف این کار ما خدای نکرده تخریب این شرکتها نیست . هدفمون اینه که بعد از اینکه شرکت مورد نظر انتخاب شد با کمک بعضی از شما دوستان یک ویدئو بسازیم و کالاهای مشابه تولید شرکت ایرانی رو با هم مقایسه کنیم و متوجه بشیم که چقدر کیفیت دارن و یا تفاوتشون واقعا چیه

لینک به دیدگاه

هرچی فکر کردم هیچی پیدا نکردم  :( فراسو کیبورد موسش بدک نیست بقیه برندها اصلا نمیشه روشون حساب کرد 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

microlab خوبه. یه کیبورد دارم 11 ساله کار میکنه. یه بار هم اب رفت توش بازش کردم درستش کردم کار کرد. الانم رو سیستمه

لینک به دیدگاه

راستی . شرکت مادیران یه سری کیبرد موس و پاور کیس به اسم میوا میداد. نمیدونم ایرانی بود یا نه پ ایا هنوزم تولید میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...