رفتن به مطلب

** به چالش کشیدن تولید کننده ی داخلی با کمک شما کاربران عزیز !!!

Recommended Posts

هرچی فکر کردم هیچی پیدا نکردم  :( فراسو کیبورد موسش بدک نیست بقیه برندها اصلا نمیشه روشون حساب کرد 

گرین هم که وارد کننده هست گویا شایدم تولید کننده ! در کل

یه کیس مود شده توی نت دیدم توی یه سایت خارجی مال یه خارجی هم بود. بعد پاورش گرین سری eu بود

:-S

لینک به دیدگاه

ما با تمام شرکتها و برندها دوستیم و هیچ مشکلی باهاشون نداریم .

و رودربایسی هم نداریم باهاشون

تمام شرکتهایی که میفرمایید اگر هنوز باشن حتما توی لیست نظری سنجی قرار میگیرن و هر کدوم که بیشترین رای رو ارود حتما روی اون کار میکنیم @};-

لینک به دیدگاه

در ضمن یک کار خیلی خاصی میخوایم بکنیم

هر کالای انتخاب شد میخوایم دل و روده کالا رو در بیاریم و باز کنیم کالاها رو

یعنی سنگ تمام میخوایم بگذاریم

و در ضمن قبلش حتما با شرکتی که انتخاب شد مذاکره میکنیم برای این کار @};-

لینک به دیدگاه

این گرین رو من به حدود 100نفر تو گروه های خارجی فیسبوک نشون دادم نمیشناختن میگفتن پاورتو عوض کن

لینک به دیدگاه

من میکرولب و توسن سیستم و گریم رو پیشنهاد میدم ! راجع به کیفیت قطعاتشون تا الان که ازشون راضی بودم بخصوص خیلی خیلی از اسپیکرم راضی ام که ساخت میکرولب هستش ! 

لینک به دیدگاه

این گرین رو من به حدود 100نفر تو گروه های خارجی فیسبوک نشون دادم نمیشناختن میگفتن پاورتو عوض کن

خوب مشخصه مثل اینکه به یک خارجی بیای بگی شرکت سایپا رو میشناسی

لینک به دیدگاه

چرا یک نظرسنجی به تاپیک اظافه نمیکنین

چون خیلی از برندهایی که اینجا دوستان اعلام کردن حتی به ذهنمون خطور نکرده بود

و همه اینها رو میخوایم برای نظر سنجی در اینده بگذاریم و میخوایم از شماها کمک بگیریم

لینک به دیدگاه

برند Viera یا ویرا هم گزینه خوبی برای بررسی هست محصولاتش کیفیت قابل قبولی دارن تقریبا حدود 20 الی 25 سال میشه که در صنعت تولید لوازم جانبی کامپیوتر هستن. اول وارد کننده بودن اما الان تبدیل به تولید کننده شدن.

فک کنم تولید کننده داخلی برند TRUST هم داریم من کیبوردهاش رو تو بازار شهرمون دیدم.

نمیدونم X.VISION  شامل قطعات قابل بررسی میشه یا نه اما مثلا نی وی و مانیتورهاش میتونه نمونه های جالبی باشه.

فراسو هم واقعا کیفیت خوبی داره نسبت به سایر تولید کننده ها.

اما خیلی علاقمندم برند XP  رو بررسی کنید ببینید آخه اینا مواد اولیه ساخت قطعات رو از کجا می آرن! اگر به آزمایشگاه طیف سنجی عناصر فرستاده بشه نتایج بسیار جالبی خواهد داشت. 

کار بسیار خوبی داره انجام میشه امیدوارم زودتر عملی بشه.

ویرایش شده توسط jetalpha
لینک به دیدگاه

تسکو

گرین

فراسو

مادیران(ایکس ویژن)

مکسیدر

لینک به دیدگاه

یه سوال کسی مارکی به نام digitalme میشناسه!!!؟؟؟من 8 سال پیش سیستمم رو خریدم بلندگو هام این مارک بود کیس موس پد هنوز دارمشون فقط بلندگو اولی روشن میکنی یه نویز داره بعد 3 ثانیه قطع میشه راضیم ازشون  ویرا هم یه کیبورد داشتم راضی ام ازش ولی کیفیت فراسو رو نداره  یکی از اشنا ها یه کیبرد داره ده سال بیشتر داره روش نوشته ایرانیه هنوز یه ذره رنگش نرفته موس خودم هم فراسو چینه هنوز رنگش هم نرفته 
tsco هم کیبرداش دیدم خوبه

و تجربه گرین یادم رفت یه کیبرد نو از لیون عزیز خریدم اصلا منظور ندارم که لیون مشکل داشته ون پلمپ بود کیبرد یکی از کلیداش شکسته است ولی نسبت به قیمتش خوبه کلید b اش شکست ه است 

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

خوب مشخصه مثل اینکه به یک خارجی بیای بگی شرکت سایپا رو میشناسی

من اصلا نمیدوستم قضیه اینطوریه

لینک به دیدگاه

من اصلا نمیدوستم قضیه اینطوریه

ذهنیت  اکثر خارجی‌ها درباره ما مثل وضعیت مردم عراق و  افغانستانه

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ذهنیت  اکثر خارجی‌ها درباره ما مثل وضعیت مردم عراق و  افغانستانه

مگه غیره اینه ...  :D

لینک به دیدگاه

به نظر من تسکو بهتر مورد برسی قرار بگیره

یه کیبورد TK 8118 گرفتم ازش  راحت میتونم بگم بهترین کیبورد  غشائی بوده که تاحالا داشتم   10 برابر از 200k  بهتر هست.

قیمت فقط 40 تومن !!!!!!

لینک به دیدگاه

a4tech

A4tech

برند چینیه نه ایرانی ! تولیداتش حتی در ایران مونتاژ هم نمیشه .

لینک به دیدگاه

من الان دو دستگاه ايرانى دارم، يكى يك كيبورد focus هست كه روش زده made in iran و ١٠ ساله دارم ولى نميدونم مال چه شركتى بود و عالي كار كرده و ميكنه.

در ضمن موس 1330 فراسو هم نزديك ١٠ ساله دارم آخ نگفته عاليه

لینک به دیدگاه

والا منکه یه کیبورد 8900 فراسو دارم5ساله خیلی هم ازش کار کشیدم ولی آخ نگفته.منکه خیلی راضی هستم.جدیدن میخوام یه اسپیکر میکرولب مدل 6324b بگیرم.امیدوارم چیز خوبی باشه.

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

برخی محصول‌‌های  msi در ایران مونتاژ می‌شه. اونها رو هم در نظر بگیرید.

اما به نظرم وسوسه کننده‌ترین برند green هست. به ویژه فکر کنم از نظر طراحی باید محصولهاش رو نقد کرد. فکر کنم توی مجموعه‌شون اشخاص خوش‌ذوق ندارند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...