رفتن به مطلب

*** نظر سنجی برای انتخاب بهترین کلیپها در مسابقه " کلیپ سبز " !!!! ***

از دید شما کدام کلیپ جذابتر می باشد ؟   

96 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. از دید شما کدام کلیپ جذابتر می باشد ؟

• کلیپ کاربر houman۶۵
    • کلیپ کاربر ammmir۹۷
    • کلیپ کاربر khorsandi
    • کلیپ کاربر m.alizad۳
    • کلیپ کاربر debefun

Recommended Posts

اینجور کارای بزرگ باید اطلاع زسانی خوب داشته باشه

مثلا به تمام اعضا پیغام خصوصی زده بشه

یا به مدت چند روز به محض ورود به سایت پیغامی نمایش داده بشه که داره فلان نظر سنجی انجام میشه

یه نظر سنجی دیگم بود که به اعضای ویژه این قابلیتو میداد تا بتونن بینن کیا بهشون منفی یا مثبت دادن و اونجا هم مثل اینجا صدتا یا دویست نفر رای دادن

وقتی یه همچین امارهاییو در صفحه اصلی فروم میبینیم :

45458 نفر بیشترین تعداد آنلاین های همزمان است

پس انتظار میره که یه همچین مسابقاتی هم با حداقل دو سه هزار رای نفر اول دومش تعیین بشن نه اینکه نفرات اول دوم کلا 30 تا رای بیارن که از اون 30 تا هم 25 تاشو یا خودشون با اکانتای دیگه به خودشون دادن یا به رفیق رفقا پیغام خصوصی دادن و رای جمع کردن

البته سطح کیفی مسابقه خیلی خیلی پایین بود که دوستان دلایلشو گفتن

جالبه یک عده هم جو گازشون میگیره و میان میگن که گرین میخواد از ایده های شما تو جوامع بین المللی استفاده های میلیارد دلاری کنه و میلیاردر بشه

عجب!

دوست عزيز ويديوي نفر اول ك بسيار زيباست و تمييز كار شده و مشخصه براش زحمت كشيده.ساختن چنين انيميشني با نرم افزاري هاي مايا يا 3dmax واقعن ي هنره و من نفر اولو تحسين ميكنم.

ضمنن اينك من هر چقد ارا رو مشاهده ميكنم و ميگردم اكثرن افراد با اعتبار يا كاربران ويژه ان كه به اون دو نفر با اختيار خودشون راي دادن.شما چطور ميگي با اكانت خودشون ب خودشون راي دادن؟

اين تهمت زدن ها فضاي مسابقه رو ناسالم ميكنه.

شما هم اشتباهن اشاره كرديد.شخص ديگري چنين اقداميو انجام داده.

ویرایش شده توسط JaFa_th
لینک به دیدگاه

• ارسال 62
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عجب!

دوست عزيز ويديوي نفر اول ك بسيار زيباست و تمييز كار شده و مشخصه براش زحمت كشيده.ساختن چنين انيميشني با نرم افزاري هاي مايا يا 3dmax واقعن ي هنره و من نفر اولو تحسين ميكنم.

ضمنن اينك من هر چقد ارا رو مشاهده ميكنم و ميگردم اكثرن افراد با اعتبار يا كاربران ويژه ان كه به اون دو نفر با اختيار خودشون راي دادن.شما چطور ميگي با اكانت خودشون ب خودشون راي دادن؟

ویدیو نفر اول به نظر من از لحاظ فنی عالی هست

ولی متاسفانه از لحاظ محتوی ضعیف

شما یک سال هم روی یک ویدیو وقت بزار وقتی محتوا نداشته باشه چه فایده ای داره؟

تک بعدی نباید نگاه کرد!

لینک به دیدگاه

ویدیو نفر اول به نظر من از لحاظ فنی عالی هست

ولی متاسفانه از لحاظ محتوی ضعیف

شما یک سال هم روی یک ویدیو وقت بزار وقتی محتوا نداشته باشه چه فایده ای داره؟

تک بعدی نباید نگاه کرد!

درست ميفرماييد دوست عزيز

از اخاظ فني قوي هست ولي خب تو ١٥ ثانيه واقعن چقد محتوا جا ميشه؟

البته بنظر من همه تلاش خودشونو كردن و تو شلوغي هاي عيد سعي كردن بهترين كارو ارايه بدن

ي تشكر از همه دوستان عزيز ك با كارهاشون ب فضاي مسابقه نشاط و هيجان خاصي بخشيدن

همگي خسته نباشيد

ویرایش شده توسط JaFa_th
لینک به دیدگاه

سلام. من khorsandi هستم. که تو مسابقه شما و شرکت گرین شرکت کردم.

اولا ممنونم به خاطر انتخاب کارم توسط شما و تشکر میکنم از همه دوستانی که کار من مورد پسندشون واقع شده. حقیقتش توی 15 ثانیه کار خاصی نمیشد کرد! تا بخوایم به هم بجنبیم تموم میشه و خب به نظر من دلیل اصلیش که شاید بگید کار حرف خاصی واسه گفت نداره همین.

اما به نظرم این روش ثبت رای و رای گیریتون درست نیست. اولا به این دلیل که گفتید افرادی که از 25 فروردین به قبل ثبت نام کردن میتونن رای بدن در صورتی که الان منی که همین 10 دقیق پیش ثبت نام کردم هم میتونم تو رای گیری شما شرکت کنم و رای بدم. مورد بعدی علت مخالفت من اینه که اینجا خب قطعا از بین کاربرهای خودتون هم بودن که تو مسابقه شرکت کردند. من اگر باشم و یکی از آشناهای من جزو شرکت کننده ها باشه حتما به اون شخص رای میدم حتی اگر این آشنا بودن در حد دوستی مجازی باشه. این یک مسئله کاملا طبیعی هستش (هیچ سوء برداشتی نشه لطفا)! اگر مسابقتون از اول تو بستر همین انجمن بود؛ خب بعله این روش رای گیری قابل قبول بود. اما شما تو بستر اینستاگرام این مسابقه رو برگزار کردید هرچند اوتجا هم لایک های فیک زیاده اما خب میشه از روی پیج ویو دید چطور وضعیت و یا حتی خودتون داوری میکردید. اینجوری به نظر من حرف و حدیث کمتری هم پشتش هست. البته من نمیخوام بگم کار من خوبه یا هرچیز دیگه ای ولی خب حس خوبی به آدم دست نمیده.

لطفا اگر قرار به برگزاری مسابقه ای هست از این به بعد همون اول شرایطش رو مشخص کنید که چطور قرار داوری بشه و اینجور مسائل که کسی که میخواد شرکت کنه تکلیفش با خودش مشخص بشه. یه جوری نشه که آخرش فکر کنه الکی زحمت کشیده. ((در آخرم عذر میخوام که رٌک حرفم رو زدم. اخلاقم همین طوری))

ویرایش شده توسط Khoorsandi
لینک به دیدگاه

به نظر من نباید اسم شرکت کننده ها تو رای گیری می بود.فقط ویدیو ها رو میزاشتید که از روی اونا رای بدیم و سازنده ویدیوها تا پایان مسابقه معلوم نشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

از این لحظه به بعد هر کسی بابت گرفتن رای به دیگران پیغام خصوصی بده 5 امتیاز از رای هاش کم میشه

ولی قبلا اگر درخواستی کردن چون توی قوانین ذکر نشده بوده مشکلی وجود نداره @};-

از همه دوستان و کاربران فهیم لیون کامپیوتر ممنونم که همو درک میکنید :x @};-

سلام. من khorsandi هستم. که تو مسابقه شما و شرکت گرین شرکت کردم.

اولا ممنونم به خاطر انتخاب کارم توسط شما و تشکر میکنم از همه دوستانی که کار من مورد پسندشون واقع شده. حقیقتش توی 15 ثانیه کار خاصی نمیشد کرد! تا بخوایم به هم بجنبیم تموم میشه و خب به نظر من دلیل اصلیش که شاید بگید کار حرف خاصی واسه گفت نداره همین.

اما به نظرم این روش ثبت رای و رای گیریتون درست نیست. اولا به این دلیل که گفتید افرادی که از 25 فروردین به قبل ثبت نام کردن میتونن رای بدن در صورتی که الان منی که همین 10 دقیق پیش ثبت نام کردم هم میتونم تو رای گیری شما شرکت کنم و رای بدم. مورد بعدی علت مخالفت من اینه که اینجا خب قطعا از بین کاربرهای خودتون هم بودن که تو مسابقه شرکت کردند. من اگر باشم و یکی از آشناهای من جزو شرکت کننده ها باشه حتما به اون شخص رای میدم حتی اگر این آشنا بودن در حد دوستی مجازی باشه. این یک مسئله کاملا طبیعی هستش (هیچ سوء برداشتی نشه لطفا)! اگر مسابقتون از اول تو بستر همین انجمن بود؛ خب بعله این روش رای گیری قابل قبول بود. اما شما تو بستر اینستاگرام این مسابقه رو برگزار کردید هرچند اوتجا هم لایک های فیک زیاده اما خب میشه از روی پیج ویو دید چطور وضعیت و یا حتی خودتون داوری میکردید. اینجوری به نظر من حرف و حدیث کمتری هم پشتش هست. البته من نمیخوام بگم کار من خوبه یا هرچیز دیگه ای ولی خب حس خوبی به آدم دست نمیده.

لطفا اگر قرار به برگزاری مسابقه ای هست از این به بعد همون اول شرایطش رو مشخص کنید که چطور قرار داوری بشه و اینجور مسائل که کسی که میخواد شرکت کنه تکلیفش با خودش مشخص بشه. یه جوری نشه که آخرش فکر کنه الکی زحمت کشیده. ((در آخرم عذر میخوام که رٌک حرفم رو زدم. اخلاقم همین طوری))

درود دوست خوبم

اول ممنونم که حرفهات رو زدی @};-

برای توضیح بیشتر اینجا اعلام میکنم

از همون اولش میشد سه کلیپ برتر رو انتخاب کرد ولی به این دلیل از رای گیری استفاده کردیم  که بتونیم از کمک کاربران در انتخاب بهتر کلیپ ها بهره ببریم . این پنج تا کلیپ رو خود شرکت گرین انتخاب کردن و سهم لیون کامپیوتر رو هم خواستیم با شما کاربران شریک بشیم .

در ضمن نگران نباشید ما رای رای دهندگان رو بررسی میکنیم و اگر تاریخ عضویت بر طبق قوانینمون نباشه حتما رای هاشون کم میشه

و بر طبق تجربه های قبلی این دفعه سعی کردیم با کمترین باگ برندگان رو انتخاب کنیم . @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

با احترام 

خیلی عجیبه که کلیپ من حداقل حداقل حداقل جز این پنج مورد نیست !!

http://www.aparat.com/v/iHaFr

http://s7.picofile.com/file/8247751600/Asli.mp4.html

https://www.instagram.com/p/BDu41xhH73J/?taken-by=mikhandonim

منم از همینجا اعلام میکنم اگه کسی بخاطر تخلف در رای جمع کردن قراره حذف بشه حاضرم داوطلبانه جاشو بگیرم :D  

لینک به دیدگاه

منم از همینجا اعلام میکنم اگه کسی بخاطر تخلف در رای جمع کردن قراره حذف بشه حاضرم داوطلبانه جاشو بگیرم :D  

فردا رای گیری تمومه

جای کسی را هم پر کنید کر نکنم رای بیارید

لینک به دیدگاه

عجب!

کلیپ نفز اول رو هالیوود ساخته با دو هزار پرسنل حرفه ای و بودجه سه هزار میلیارد دلاری ولی نمیدونم چرا نفرات دوم و پنجم که توی سفر عید در یکی از روستاهای مرزی کشور گمشده بودن و اینترنت هم نداشتن صدرنشینان بدون رقیب هستن

با توجه به این جمله شما که بولد کردم یه مشکلی پیش میاد

این اختلاف فاحش نفرات دوم و پنجم با نفر اول یا ثابت میکنه رای های داده شده غیر کارشناسانه هستن و عوامل دیگه ای در میون بوده یا اینکه ثابت میکنه واقعا کلیپ دوم و پنجم خیلی از کلیپ اول بهتر هستن که این اختلاف حدودا 40% وجود داره و اینجا صحبت شما نقض میشه

لینک به دیدگاه

کلیپ نفز اول رو هالیوود ساخته با دو هزار پرسنل حرفه ای و بودجه سه هزار میلیارد دلاری ولی نمیدونم چرا نفرات دوم و پنجم که توی سفر عید در یکی از روستاهای مرزی کشور گمشده بودن و اینترنت هم نداشتن صدرنشینان بدون رقیب هستن

با توجه به این جمله شما که بولد کردم یه مشکلی پیش میاد

این اختلاف فاحش نفرات دوم و پنجم با نفر اول یا ثابت میکنه رای های داده شده غیر کارشناسانه هستن و عوامل دیگه ای در میون بوده یا اینکه ثابت میکنه واقعا کلیپ دوم و پنجم خیلی از کلیپ اول بهتر هستن که این اختلاف حدودا 40% وجود داره و اینجا صحبت شما نقض میشه

هالیود؟

شیب؟

بام؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

برای بررسی رای ها و اعلام برندگان مسابقه تاپیک قفل شد و قرعه کشی و برندگان مسابقه رو به امید خدا روز سه شنبه اعلام می کنیم .

از همه شما عزیزان متشکریم که همیشه در مسائل و مضامین مختلف شرکت میکنید :) @};- @};-

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم، جهت اطلاع از نتایج قرعه کشی مسابقه ی کلیپ سبز به خبر زیر مراجعه کنید :

http://lioncomputer.ir/news/1715/

ویرایش شده توسط Mohsen P
لینک به دیدگاه

از همتون ممنونیم دوستان گلم

مبارکتون باشه و به زودی بقیه کلیپها هم توی کانال تلگرام گذاشته میشه @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...