رفتن به مطلب

فروش گیم پد X360 (کاهش قیمت)

Recommended Posts

• 4 هفته بعد...

رفیق ما لج کرد فک کرد الان گل و زده اقا زرگه شده،سفارش داد پرداخت کرد و نوع اصلی که عکسش رو توسایت دیده بود وقتی رسید دستش دید ای دل غافل با ناراحتی اومد گفت زنگ زدم پس نگرفت گفتن ما نمونه اصلی ترش هم داشتیم شما اینو سفارش دادید و اگر میخواید چون تو ۲۴ ساعت اول تماس گرفتین فقط ازشما مابه تفاوت قیمت که 80 هزار تومن هست میگیریم و با شرمندگی حرف بند رو قبول کرد و یه دسته اصلی ماکروسافت مدل ،360 رو 160 هزار تومن خرید

شاید داخل عکس نمونه اصلی باشه ، شما مثل دوست بنده گول عکس رو نخورید فکر کنید قیمتش خیلی پایین هست زود تهیه کنید. واقعا از نظر کیفیت اشغال هست .

دوستان یه نمونه کلاه برداری هم که 100% دوستان گول اینها رو خوردن که هی لینک میفرستن

باید عرض کنم که قاب اصلی رو با برد غیراصلی و اشغال سر هم میکنن و جای دسته اصلی به شما قالب میکنن و استفاده میکنید با خوشحالی که ای وای چقدر زرنگم دسته xbox خریدم مفت ،بعد از یه مدت خراب که شد با کمال غرور میان میگن xbox کجه و ماکروسافت خرایه بریم sony بخریم یا دسته xbox 1 بخریم .

گول قیمت کم رو نخورید

توپ خونه جلو چش بهت جنس قلابی رو جا اصلی قالب میکنه چه برسه به سایت

البته قانونی هم عمل میکنن

نوشته xbox اما نگفته فیک

نوشته اصلی اما نگفته برد و کیت دسته های الایت یا ارکید رو گذاشتیم داخل دسته xbox اسلیم و به قولی الاق رو رنگ کردیم جا طوطی میفروشیم ،اصلا شاید واقعا خودشون هم اطلاع نداشته باشن .

دوستان دسته بازی xbox one قلابی زیاد تر داره چون تا بحال امکان استفاده ازش رو بعضی دوستان نداشتن شاید گول بخورن.

قیمت دقیق گیم پد بازی xbox 360 120 تومن هست با دانگل بیسیم 160 تومن و گیم پد xbox one حدود 150 تا 180 متغییر هست اونم بخاطر رنگ البته چند مدل خواص هم داره که بالاتر از 200 یا حتی 500 تومن هست

قبل از خرید گیم پد xbox360 از اصلی بودن برد و کیت داخلش مطمین بشید

از روی عکس و قاب نمیشه پی برد گول قیمت ارزون روهم نخورید.

بنده اگر نیاز داشته باشم حاضرم بابت دست دوم 100% اصلی 360 ,اگر اصلی باشه مبلغی نزدیک به اکبند بدم _چون تولیدش متوقف شده و یا واردات نداره ارزش خرید داره الان ۴ تا 360 اصلی دارم حاضر به فروش نیستم چون با گیم پد های دیگه ایی که دیدم قابل مقایسه نیست اینه دمبه میمونه سرعت انتقال دستورش واقعا عالیه .مهم خراب نشدن زود به زود و سرعت انتقال دستورات شما هست که نمونه اصلی واقعا بی نظیره .

باید هر دو رو کنار هم مقایسه کنید تا متوجه فرق بین فیک و اصلی بشید

دوستانی که تا حالا ازش استفاده نکردن بیشتر گول ظاهر و فیک رو میخورن .

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز الآن دارین میگین که این دسته فیک هست و من دارم کلاهبرداری میکنم؟

من خودم به اسم اصل خریدم با تحقیقاتیکه کرده بودم اصل بود.ولی الآن نزدیک یک ماهه که تاپیک رو آپ نکردم تا خودم مطمعن بشم که فیک هست یا نه.

درد جامعه ما اینه هممون بدون اطلاع از وضعیت،براحتی قضاوت میکنیم.متاسفم

در ضمن خوشحال میشم در مورد تفاوت های دسته اصل با فیک بیشتر توضیح بدین.

ویرایش شده توسط farid23
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...