رفتن به مطلب

تاریخ انتشار Mafia III مشخص شد / به همراه تصاویر و تریلر داستانی بازی

Moj007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Mafia-III.jpg

2K Games کمپانی ناشر پرآوازه بازی Mafia III علاوه بر مشخص کردن تاریخ انتشار بازی تریلری از بخش داستانی آن را هم منتشر کرد. همان طور که این شرکت قول داده بود، این تریلر بر روی بخش داستانی بازی تمرکز داشته و اطلاعات جالبی از زندگی شخصیت اصلی بازی یعنی “Lincoln Clay” یا “لینکلن کلی” را بازگو می کند. همچنین سازنده بازی استودیوی Hangar 13 علاوه بر مشخص کردن جزئیاتی از داستان بازی، اعلام نموده که در این نسخه می توانید شخصیت اصلی بازی را با ظاهرهای متفاوتی مشاهده نمایید.

آقای Haden Blackman کارگردان بازی Mafia III در مورد این بازی اعلام کرده: “با اینکه هنوز ساعات گیم پلی بازی مشخص نشده، ولی این نسخه دارای ساعت های سرگرمی بوده و سازندگان قصد دارند محصولی را ارائه دهند که ارزش چندین بار تجربه را داشته باشد. همچنین بخش های مختلفی در مافیا ۳ وجود دارد که با یک بار تمام کردن داستان بازی نمی توانید آنها را ببینید. به عبارت دیگر تصمیماتی که در طول بازی می گیرید، شاخه های مختلفی ایجاد می کند.به طور مثال در یکی از این بخش ها وظیفه دارید یک باند مافیایی را سلاخی نمایید و بنابراین برای تجربه کامل مافیا ۳ مجبور هستید بازی را چندین بار تمام کنید!”
“ما می خواهیم بازیهایی بسازیم که بر روی تاثیر گذاری پلیرها بر روی داستان بازی تمرکز کنند، ما در استودیوی Hangar 13 چنین هدفی داریم و معتقدیم هر بازیکن باید داستان منحصر به فردی را تجربه کند.

داستان بازی Mafia 3 در سال ۱۹۶۸ و در شهر New Orleans رخ می دهد و درباره یک سرباز کهنه کار ویتنامی به نام “Lincoln Clay” بوده که از جنگ بازگشته و به دنبال انتقام گرفتن از باندهایی مافیایی ای می باشد که دوستانش را به قتل رسانده اند. او در این راه تنها نیست و سه شخصیت به نام های Cassandra, Burke و Vito Scaletta (که در Mafia 2 شاهد او بودید) او را برای رسیدن به هدفش همراهی می کنند. علاوه بر نابود کردن اراذل و اوباش مافیا، به کمک دوستان خود امپراطوری جدیدی در این شهر خواهید ساخت.

بازی Mafia 3 در تاریخ ۷ اکتبر (جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵) بر روی پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

تریلر قرار داده شده در زیر “One Way Road” نام داشته که بر روی بخش داستانی بازی تمرکز دارد.

منبع: وب سایت بیاتوگیم

post-19285-0-52564000-1461128277_thumb.jpg

post-19285-0-83835300-1461128287_thumb.jpg

post-19285-0-34410600-1461128299_thumb.jpg

post-19285-0-12131200-1461128348_thumb.jpg

post-19285-0-86388200-1461128356_thumb.jpg

post-19285-0-06956600-1461128365_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بسیار هم خوب  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

عشقه منه مافیا :x  :x  :x  :x 
مافیا 2 رو تو xbox صد درصد کردم همه اچیومنتاش رو گرفتم
عالی واقعا عشق میکنم باش 10 بار تمومش کردم

لینک به دیدگاه

اینم لینک اصلی با عکس های بیشتر

http://wccftech.com/mafia-iii-lead-writer-explains-68-new-orleans-setting-the-country-was-on-the-verge-of-chaos/

در کل من امید به کرکش ندارم. اگه هم بشه اولین نفری که میخرمش خودم :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...