رفتن به مطلب

نظر سنجی بین ASUS VX248H و ASUS VX239H و SAMSUNG S24D595

نظرسنجی ASUS VX248H وASUS VX239H و SAMSUNG S24D595  

53 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ASUS VX248 یا ASUS VX239H یا SAMSUNG S24D595

Recommended Posts

نظرات فرق داره شما باید جمع بندی کنی ... وخودت هم سرچ کنی ....

پستای منو و دوستان رو دوبار بخون ... vx239h یادم نیست دقیق ولی فکر میکنم -750 باشه :-? خود سایت ایسوز ایران هم نگاه کنین ... البته قیمت اونجا شاید کمی بالاتر باشه  :-?

این مدل هم به نظرسنجی اضافه کردم ببینم دوستان چیکار میکنن

من که هروقت میام جمع بندی کنم یکی همون موقع بر خلاف نظرم نظر میده :D :D :D

حالا من حتی اینم بخوام بگیرم نه دیجی کالا داره نه لیون نمیدونم اصلا از کجا بگیرم :-? 

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

Vx 239 h دارم خیلی عالیه

چند روز پیش یه vx 248 آوردن نورش خوب بود ولی پردازش رنگش خیلی بد نبود . البته در کنار مانیتور خودم که میزاشتم

لینک به دیدگاه

Vx 239 h دارم خیلی عالیه

چند روز پیش یه vx 248 آوردن نورش خوب بود ولی پردازش رنگش خیلی بد نبود . البته در کنار مانیتور خودم که میزاشتم

میشه لطفا چند تا عکس از مانیتورتون به طور کلی از جلو و پشت و همچنین چند تا عکس باز شده با مانیتور بگیرید و بزارید؟ ممنون میشم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رنگ پردازیش بد بود من نوشتم (نبود)

البته من با کابل HDMI تست زدم

اگه بشه میزارم . سیستم محل کاره و من الان خونه

از ۲۳۹ هم خیلی بیشتر جا اشغال میکنه روی میز

لینک به دیدگاه

رنگ پردازیش بد بود من نوشتم (نبود)

البته من با کابل HDMI تست زدم

اگه بشه میزارم . سیستم محل کاره و من الان خونه از ۲۳۹ هم خیلی بیشتر جا اشغال میکنه روی میز

اگه بتونید بزارید ممنون میشم چون برام مهمه

نه 248 رو فکر نکنم بگیرم چون پنل TN هست

ویرایش شده توسط ❤Sαʝʝαԃ_Shz❤
لینک به دیدگاه

رنگ برات مهم هست ips بخر هر مایتور پنل pls یا ips داره گزینه مناسبی برای کارهای عادی و گیم هم بد نیستن 

اما رنگ زیاد برات مهم نیست مانیتور گیمینگ بگیر معمولا مانیتورها گیمینگ سرعت پاسخ گویی 1 ثانیه دارن تا 2 ثانیه 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

از همه دوستان عزیز خواهشمندم اگه میتونن و یکی از این 3 مانیتورهای بالا رو دارن چند تا عکس از خود مانیتور و کیفیت عکس ها بزارن تا هم من و هم بقیه دوستانی که مثل من در بین دوراهی میمونند استفاده کنند و بهترین مانیتورو انتخاب کنند  :x @};-

ایشالا جبران میکنم @};- 

رنگ برات مهم هست ips بخر هر مایتور پنل pls یا ips داره گزینه مناسبی برای کارهای عادی و گیم هم بد نیستن 

اما رنگ زیاد برات مهم نیست مانیتور گیمینگ بگیر معمولا مانیتورها گیمینگ سرعت پاسخ گویی 1 ثانیه دارن تا 2 ثانیه 

من اهل گیم نیستم فقط برای وبگردی و فیلم دیدن و کارهای عادی و حرفه ای میخوام که صفحه نمایش با کیفیت و وضوح بالا باشه

لینک به دیدگاه

از همه دوستان عزیز خواهشمندم اگه میتونن و یکی از این 3 مانیتورهای بالا رو دارن چند تا عکس از خود مانیتور و کیفیت عکس ها بزارن تا هم من و هم بقیه دوستانی که مثل من در بین دوراهی میمونند استفاده کنند و بهترین مانیتورو انتخاب کنند  :x @};-

ایشالا جبران میکنم @};-

لینک به دیدگاه

سلام

اگه میتونید بودجه‌تون رو افزایش بدید، ASUS VX24AH بخرید. 

لینک به دیدگاه

سلام

اگه میتونید بودجه‌تون رو افزایش بدید، ASUS VX24AH بخرید. 

درود و با تشکر از نظر شما

متاسفانه نمیتونم چون حدودا 600-700 کم میاد و برای به دست آوردنش 3-4 ماه طول میکشه که نمیتونم صبر کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خودم که از ips در دیدن فیلم و وبگردی و حتی بازی لذت میبرم ... از هر جای خونه نگاه کنی به صفحه تصویر رو کامل و واضح میبینی...  ^_^

لینک به دیدگاه

درود

خودم که از ips در دیدن فیلم و وبگردی و حتی بازی لذت میبرم ... از هر جای خونه نگاه کنی به صفحه تصویر رو کامل و واضح میبینی...  ^_^

درود

لطفا تظرتونو از ببن این 3 مانیتور اعلام کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان عزیز
خواهش میکنم بازدید کننده هایی که به پست سر میزنن لطفا یا در نظرسنجی شرکت کنند و یا نظرشونو بیان کنند چون برای من خیلی مهمه نتیجه نظرسنجی و نظرها @};- :x
توی نظرسنجی شرکت کردن 5 ثانیه هم وقت نمیبره لطفا همکاری کنید جبران میکنم

فعلا که سامسونگ پیروز شده ببینم از بین سامسونگ و ایسوس کدوم برند پیروز میشه پس  طرفدارا شرکت کنن :D  :D  :) 

از همکاریتون ممنونم @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزيز پيشنهاد مي‌كنم اين مقاله رو هم مطالعه كنيد.

لينك

ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

اگر اهل گیم نیستی هیچ کدوم  چون هر  سه از نظر کیفیت تصویر در یه سطح هستن به خاطر داشتن رزولوشن یکسان...مانیتور زیر از هر سه کیفیت تصویر بهتری داره چون زولوشن بالاتری داره و پنلش هم IPS هست معادل ایسوس این مانیتور دو برابر این مدل قیمت داره!..البته با این مانیتور گیم هم زده شده و مشکلی دیده نشده در اون

http://lioncomputer.ir/product/3893/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A7%D9%84+%D8%AC%DB%8C+25+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+Ultra-Wide+25UM65/

من خودم هر دو مانیتورهای جدید  FHD دو شرکت سامسونگ و ال جی یعنی  pls سامسونگ و ips رو ظرف یک سال گذشته خریدم  و بعد  فروختم  ایسوس هم متاسفانه در سری جدید کیفیت مانیتورهای فول اچ دی قدیمیش رو نداره به خاطر همین بیشتر روی ظاهر کار کرده....

لینک به دیدگاه

لينك

درود

با تشکرازشما

اگر اهل گیم نیستی هیچ کدوم چون هر سه از نظر کیفیت تصویر در یه سطح هستن به خاطر داشتن رزولوشن یکسان...مانیتور زیر از هر سه کیفیت تصویر بهتری داره چون زولوشن بالاتری داره و پنلش هم IPS هست معادل ایسوس این مانیتور دو برابر این مدل قیمت داره!..البته با این مانیتور گیم هم زده شده و مشکلی دیده نشده در اون

http://lioncomputer.ir/product/3893/مانیتور+ال+جی+25+اینچ+Ultra-Wide+25UM65/

من خودم هر دو مانیتورهای جدید FHD دو شرکت سامسونگ و ال جی یعنی pls سامسونگ و ips رو ظرف یک سال گذشته خریدم و بعد فروختم ایسوس هم متاسفانه در سری جدید کیفیت مانیتورهای فول اچ دی قدیمیش رو نداره به خاطر همین بیشتر روی ظاهر کار کرده....

درود و با تشکر از نظرتون

متاسفانه خودم LG دارم و اصلا از برند ال جی خوشم نمیاد و چند سال پیش بنا به دلایلی مجبور شدم بگیرم

اگه توی رنج قیمت 700-800 برند سامسونگ یا ایسوس مانیتوری با رزولیشن بالاتر میشناسید لطفا معرفی کنید

اهل گیم نیستم فقط کیفیت تضویر و وضوح بالا مهمه برام

لينك

مقاله بسیار مفیدی بود دوست گرامی

ممنونم ازتون

لینک به دیدگاه

مقاله بسیار مفیدی بود دوست گرامی

ممنونم ازتون

خواهش مي‌كنم. 

بايد از نويسنده اون مقاله تشكر كرد. من خودم تا حدودي مشكل شما رو دارم و شايد كمي بيشتر چون اهل گيم هم هستم.

به نظرم اگه بتونيد كمي صبر كنيد، چگالي پيكسلي بالاتر تو دقت تصوير بالاتر ارزش بيشتر هزينه كردن رو داره. 

در كل اميدوارم خريد خوبي انجام بديد و آرزوي موفقيت و سلانتي دارم براتون. @};-

ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لطفا تظرتونو از ببن این 3 مانیتور اعلام کنید

با تشکر

ASUS VX239H  فقط فکر می کنم از بین اینها ips داره...  :-? 

لینک به دیدگاه

درود

Asus vx239h از سامسونگ بدنه و پایه ی بهتر و رنگهای طبیعی تر و کنترلهای انعطاف پذیرتر داره. قیمتش حدود 800 هزار هست.

لینک به دیدگاه

درود

Asus vx239h از سامسونگ بدنه و پایه ی بهتر و رنگهای طبیعی تر و کنترلهای انعطاف پذیرتر داره. قیمتش حدود 800 هزار هست.

شما خودتون دارید این مدل رو؟

خواهش مي‌كنم. 

بايد از نويسنده اون مقاله تشكر كرد. من خودم تا حدودي مشكل شما رو دارم و شايد كمي بيشتر چون اهل گيم هم هستم.

به نظرم اگه بتونيد كمي صبر كنيد، چگالي پيكسلي بالاتر تو دقت تصوير بالاتر ارزش بيشتر هزينه كردن رو داره. 

در كل اميدوارم خريد خوبي انجام بديد و آرزوي موفقيت و سلانتي دارم براتون. @};-

والا هزینه تا 800 هم میتونم بدم ولی دیگه بیشتر زمان میبره و نمیتونم صبرکنم متاسفانه

مرسی با تشکر از لطف شما و همچنین آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما @};-

ASUS VX239H  فقط فکر می کنم از بین اینها ips داره...  :-? 

SAMSUNG هم PLS داره :-?

لینک به دیدگاه

شما خودتون دارید این مدل رو؟

خواهش می کنم.

من به خاطر کارم و نیز کنجکاوی م با نمایشگر زیاد سر و کار دارم و از خانواده ی ips هر چیزی توی بازار بیاد می کوشم تهیه و بررسی کنم. Mx239h و vx239h هر دو رو داشته ام. Vx239h در بازار ما توی رده ی قیمتی ش رقیب نداره. برای من که اصالت و یکدستی رنگ و کیفیت بدنه مهم ه s24d595 در برابر vx239h به حساب نمی آد و تنها مزیت ش قیمت ش هست.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

خواهش می کنم.

من به خاطر کارم و نیز کنجکاوی م با نمایشگر زیاد سر و کار دارم و از خانواده ی ips هر چیزی توی بازار بیاد می کوشم تهیه و بررسی کنم. Mx239h و vx239h هر دو رو داشته ام. Vx239h در بازار ما توی رده ی قیمتی ش رقیب نداره. برای من که اصالت و یکدستی رنگ و کیفیت بدنه مهم ه s24d595 در برابر vx239h به حساب نمی آد و تنها مزیت ش قیمت ش هست.

پس شما میفرماییید که VX239H از نظر کیفیت رنگ و بدنه بهر از S24D595 هست؟

چون من رنگ و وضوح خیلی برام مهمه اهل گیم هم نیستم که سرعت پاسخ گویی و این چیزا مهم باشه برام

لینک به دیدگاه

پس شما میفرماییید که VX239H از نظر کیفیت رنگ و بدنه بهر از S24D595 هست؟

چون من رنگ و وضوح خیلی برام مهمه اهل گیم هم نیستم که سرعت پاسخ گویی و این چیزا مهم باشه برام

با توجه به اولویتهات vx239h بهتره. برای S24d595 رنگها اشباع یا غلظت غیرطبیعی دارند و با تنظیمات نمایشگر نمی شه برطرف ش کرد. با پنل کارت گرافیکی تا حدی می شه بهترش کرد. اما vx239 تنظیمات پیشفرض ش هم رنگ قابل قبولی داره. اگر کمی وقت و پشتکار بگذاری رنگ و وضوح خوبی ازش خواهی گرفت. در کل ایسوس توی طراحی منوها و نرم افزار های کنترلی یکی از بهترین هاست. من الان دو تا نمایشگر dell دارم که هر دو از نظر پنل و کلاس کاری یک رده ی بالاتر از vx239h هستند، اما منو و کنترلهای ایسوس کاربردی تر و انعطاف پذیر تر هستند و اصطلاحا توشون گم نمی شی. توی نمایشگرهایی که من سر و کار داشته ام مدلهای گوناگون ایسوس سر جمع بهترین منوها رو داشته اند. ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

با توجه به اولویتهات vx239h بهتره. برای S24d595 رنگها اشباع یا غلظت غیرطبیعی دارند و با تنظیمات نمایشگر نمی شه برطرف ش کرد. با پنل کارت گرافیکی تا حدی می شه بهترش کرد. اما vx239 تنظیمات پیشفرض ش هم رنگ قابل قبولی داره. اگر کمی وقت و پشتکار بگذاری رنگ و وضوح خوبی ازش خواهی گرفت. در کل ایسوس توی طراحی منوها و نرم افزار های کنترلی یکی از بهترین هاست. من الان دو تا نمایشگر dell دارم که هر دو از نظر پنل و کلاس کاری یک رده ی بالاتر از vx239h هستند، اما منو و کنترلهای ایسوس کاربردی تر و انعطاف پذیر تر هستند و اصطلاحا توشون گم نمی شی. توی نمایشگرهایی که من سر و کار داشته ام مدلهای گوناگون ایسوس سر جمع بهترین منوها رو داشته اند.

چی بگم والا من مدل های تلویزیون سامسونگ و همچنین گوشی سامسونگ هم دیدم خودمون تلویزیون 50 سامسونگ + خودم گوشی سامسونگ که دارم کیفیتشون عالیه حالا مانیتورو نمیدونم

رزولیشن هر 2 یکی هستند هم VX239H و هم S24D595 و این مساله نگرانم میکنه که با توجه به هزینه بیشتر برای ایسوس و هم سایز بودن هر 2 مانیتور آیا واقعا کیفیت بهتر است یا نه

حقیقتا تا حالا ایسوس رو ندیدم اصلا حالا هم این هزینه ای که میخوام برا مانیتور بدم جور کردنش یکمی برام سخت بوده چون خودم دانشجو هستم  و نمیخوام پشیمون شم

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا بین مدل SAMSUNG S27D595 و SAMSUNG S27D395 هم نظر دهید چون برای فیلم و وبگردی میخوام فکرکنم صفحه نمایشش 27 باشه بهتره

لطفا نظربدید @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...