رفتن به مطلب

برای بازی کافیه؟؟؟؟؟!؟!

Recommended Posts

سلام دوستان

amd athlon II X2 250 PROCESSOR 3.00 GHZ

این سی پی یو برای بازی های امروزی تو وضوح اچ دی مناسبه؟؟؟

اگر نیست با همین سوکت چه سی چی یو مناسبی هست؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی.

خیر. بسیار ضعیفه و اصلا برای بازی مناسب نیست.

اگه سوکت رو ارتقا بدین که خیلی بهتره ، اما در غیر این صورت یک پردازنده از سری Phenom X4 یا Athlon X4 تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

cpu شما 2 هسته ای و از چند نسل گذشته هست .

سوکت این پردازنده هم سالهاست منقرض شده و صرف هزینه براش پیشنهاد نمیشه .

بودجه خودتون برای ارتقا رو بگید .

پرش به سوکت 1150 و 1151 پیشنهاد میشه .

مخصوصا 1151 که آینده خوبی هم داره .

لینک به دیدگاه

حرف های دوستانمون رو تایید میکنم اما چندتا مورد هست ؟ وضوح مد نظر 720p هست ؟ در چه سطح تنظیمات گرافیکی میخواین بازی کنین ؟ بنظرم با ذکر مدل سی پی یو گرافیک در جستجوی یوتوب دنبال بنچمارک هاش باشید !!! نظر شخصی من اینه که اگه کارت گرافیک رده بالا نمیخواین بخرید و در واقع سی پ یو باعث گلوگاه شدنش نمیشه احتیاجی به خرچ اضافی نیست !!! 

لینک به دیدگاه

در هیچ سطحی امکانش نیست. :D

این سری ها دیگه قدیمی شدن و تو گیم فریم خوبی نمیدن. دو هسته ای هم که دیگه ....

شما اگه دنبال یه cpu خوب هستید باید سراغ حد اقل i5 اینتل سوکت 1150 یا 1151 باشید

لینک به دیدگاه

حرف های دوستانمون رو تایید میکنم اما چندتا مورد هست ؟ وضوح مد نظر 720p هست ؟ در چه سطح تنظیمات گرافیکی میخواین بازی کنین ؟ بنظرم با ذکر مدل سی پی یو گرافیک در جستجوی یوتوب دنبال بنچمارک هاش باشید !!! نظر شخصی من اینه که اگه کارت گرافیک رده بالا نمیخواین بخرید و در واقع سی پ یو باعث گلوگاه شدنش نمیشه احتیاجی به خرچ اضافی نیست !!! 

مشکل اینه که دوستان خیلی چیز هارو راجب amd فراموش کردند!

کافیه دوستان ی نگاهیی به دوران فنوم و i7 9XX بندازن ! و قیمیت ها هم یادشون بیاد !

اگر نیست با همین سوکت چه سی چی یو مناسبی هست؟؟؟

راجب سوال استارتر هم عرض کنم یک عدد فنوم 4 هسته ایی ک دربازار قیمیت خوبی هم دارن تهیه کنند کافیه

البته یک عدد 6 هسته ایی هم هست تو همین فروم دوستان گزاشتن برای فروش  300 تومن،گویا تعویض هم دارند .

لینک به دیدگاه

مشکل اینه که دوستان خیلی چیز هارو راجب amd فراموش کردند!

کافیه دوستان ی نگاهیی به دوران فنوم و i7 9XX بندازن ! و قیمیت ها هم یادشون بیاد !

راجب سوال استارتر هم عرض کنم یک عدد فنوم 4 هسته ایی ک دربازار قیمیت خوبی هم دارن تهیه کنند کافیه

البته یک عدد 6 هسته ایی هم هست تو همین فروم دوستان گزاشتن برای فروش  300 تومن،گویا تعویض هم دارند .

با سلام و احترام خدمت حامی عزیز AMD 

عزیز بستگی به گرافیکشون داره من خودم 970gtx و رو pii x4 با pii x6  مقایسه کردم زمین تا آسمون فرقش ! تو بازیایی مثل GTA V که 6core رو راحت میگیره ، به خصوص اگه گرافیک های نسل جدید و ویندوز 10  مورد نظرشون باشه که قطعا نیاز بازیای روز و آیندست ، خرید یه Pii x4 فقط وبال گردن !

البته انتخاب نهایی با خودشون ، بسته به مین و رم و گرافیک فعلی و میزان تامین بودجشون داره

post-19389-0-73368300-1461309514_thumb.png

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت حامی عزیز AMD 

عزیز بستگی به گرافیکشون داره من خودم 970gtx و رو pii x4 با pii x6  مقایسه کردم زمین تا آسمون فرقش ! تو بازیایی مثل GTA V که 6core رو راحت میگیره ، به خصوص اگه گرافیک های نسل جدید و ویندوز 10  مورد نظرشون باشه که قطعا نیاز بازیای روز و آیندست ، خرید یه Pii x4 فقط وبال گردن !

البته انتخاب نهایی با خودشون ، بسته به مین و رم و گرافیک فعلی و میزان تامین بودجشون داره

بنده حامی amd نیستم،فقط خوب بلدم داخل چهارچوب بحث کنم!

ایشون راجب پردازنده سوال کردند نگفتن باندل بهتر پیشنهاد بدید.

لینک به دیدگاه

بنده حامی amd نیستم،فقط خوب بلدم داخل چهارچوب بحث کنم!

ایشون راجب پردازنده سوال کردند نگفتن باندل بهتر پیشنهاد بدید.

جسارت نکردم عزیز ! 

کنایه ای هم در کار نبود مثل شما که میگی خوب بلدم.... مثالی آوردم که چارچوب واقعی و عینی مورد مصرف بهتر دستشون بیاد

آخه کجای دنیا بدون دونستن گرافیک ، برا گیم cpu پیشنهاد میدن ؟؟؟؟؟

بحثی هم ندارم 

فقط یه راهنمایی جامع تر  کردم ، چون خودم کامل با این مشکلات دست و پنجه نرم کردم و از شنیدن حرفای نصفه نیمه که الکی استارتر دچار تردید بیشتتر کنه بیزارم

اعتقاد دارم وقتی سوالی مطرح میشه در کمترین پست باید به بهترین جواب برسه ! و حرفی نمیزنم مگر اینکه براش سند و مدرک داشته باشم و ساعات طولانی سرچ در سایت های خارجی 

مگر اینکه این تاپیکا برا سرگرمی باشه 

بازم میگم که قصد سوئی نداشتم دوست عزیز @};- 

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

استارتر عزیز اگر gpu و رم و احیانا سبک  یا عنوان بازیهایی که بیشتر مد نظرشون بگن ، دوستان واضح تر میتونن راهنمایی کنن  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...