رفتن به مطلب

پیشنهاد برای خرید CPU و Mainboard ... خریداری شد نظر بدید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان وقتتون به خیر

سیستم من به شرح زیر میباشد

CPU : AMD FX-6350 AM3+ Processor

GPU : EVGA GTX 970 FTW GAMING ACX 2.0 4GB GDDR5

RAM : 4 x Kingston 2GB 1333Mhz DDR3

Mainboard : MSI 970A-G43 AM3+ MB

PSU : Seasonic S12II 620W 80PLUS Bronze

CPU Cooler : ThermalRight Silver Arrow IB-E Extreme Cooler

Case : DeepCool KENDOMEN Ti Case

میخواستم ببینم با بودجه 500 تومن و فروش CPU و Mainboard فعلیم چه سی پی یو و مادربردی تهیه کنم که هم قدرت خوبی داشته باشه و هم برای گرافیک گلوگاه نشه

ممنون و متشکرم دوستان :)

...........................................................................................

مین Z170 pro gaming

سی پی یو i5 6500

رم gskill 8 gb 2400

خریداری شد متشکرم از همه ی عزیزانی که به من کمک کردند @};- @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

تشریف بیاری سمت intel -  رم رو 8 کنید -cpu i5 4460  - مادربرد H81

لینک به دیدگاه

giga h97 gaming 3 + i5 4670

asus h97 pro gamer + i5 4670

asus b85 pro gamer + i5 4690K

giga z97 gaming 3 + i5 4460

asus z97 pro gamer + i5 4460

نظر خودم asus b85 pro gamer + 4690K هست که از نظر تکنولوژی های به کار رفته مثل sonic radar برای نشان دادن صدا پای افراد در بازی ها به صورت رادار و کارت صدای عالی و تکنولوژی game first برای کاهش پینگ و لگ در بازی انلاین خیلی عالی هست و خیلی نزدیکه به h97 pro gamer

لینک به دیدگاه

بنظر من اگه بتوني كوچ كني سمت اسكاي ليك اينده بهتري داره برات،حداقلش دفعه بعدي ك بخواي ارتقا بدي نهايت بايد رمو سيپيو تعويض كني

لینک به دیدگاه

giga h97 gaming 3 + i5 4670

asus h97 pro gamer + i5 4670

asus b85 pro gamer + i5 4690K

giga z97 gaming 3 + i5 4460

asus z97 pro gamer + i5 4460

نظر خودم asus b85 pro gamer + 4690K هست که از نظر تکنولوژی های به کار رفته مثل sonic radar برای نشان دادن صدا پای افراد در بازی ها به صورت رادار و کارت صدای عالی و تکنولوژی game first برای کاهش پینگ و لگ در بازی انلاین خیلی عالی هست و خیلی نزدیکه به h97 pro gamer

ممنون از پیشنهادتون اما من کل بودجم 500 تومن + هزینه فروش مین و سی پس یو فعلیم هستش

بنظر من اگه بتوني كوچ كني سمت اسكاي ليك اينده بهتري داره برات،حداقلش دفعه بعدي ك بخواي ارتقا بدي نهايت بايد رمو سيپيو تعويض كني

i3 6100 skylake چطوره ؟ گلوگاه نمیکنه؟

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادتون اما من کل بودجم 500 تومن + هزینه فروش مین و سی پس یو فعلیم هستش

i3 6100 skylake چطوره ؟ گلوگاه نمیکنه؟

باندل خودت فک کنم 500 بخرن. کار کرده منظورمه
لینک به دیدگاه

سلام دوستان وقتتون به خیر

سیستم من به شرح زیر میباشد

CPU : AMD FX-6350 AM3+ Processor

GPU : EVGA GTX 970 FTW GAMING ACX 2.0 4GB GDDR5

RAM : 4 x Kingston 2GB 1333Mhz DDR3

Mainboard : MSI 970A-G43 AM3+ MB

PSU : Seasonic S12II 620W 80PLUS Bronze

CPU Cooler : ThermalRight Silver Arrow IB-E Extreme Cooler

Case : DeepCool KENDOMEN Ti Case

میخواستم ببینم با بودجه 500 تومن و فروش CPU و Mainboard فعلیم چه سی پی یو و مادربردی تهیه کنم که هم قدرت خوبی داشته باشه و هم برای گرافیک گلوگاه نشه

ممنون و متشکرم دوستان :)

CPU، مینبرد و رمتون رو باید بفروشین.

این ها رو پیشنهاد می کنم:

MB: GIGABYTE B150M-D3H = 378.000

CPU: I5 6500 = 660.000

RAM: GSkill Ripjaws 4 2x8GB 2133MHz CL15 = 340.000

SUM: 1.378.000

لینک به دیدگاه

با بوجه 500 تومن به نظر بنده عوض نکنید ، کولرتون که خوبه چرا پردازنده رو اورکلاکش نمی کنید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

CPU، مینبرد و رمتون رو باید بفروشین.

این ها رو پیشنهاد می کنم:

MB: GIGABYTE B150M-D3H = 378.000

CPU: I5 6500 = 660.000

RAM: GSkill Ripjaws 4 2x8GB 2133MHz CL15 = 340.000

SUM: 1.378.000

@};-

پیشنهاد آینده داریه 

لینک به دیدگاه

4460 قدرتش توی بازی ها خوب بود خودم داشتم ولی اگر یکم بیشتر خرج کنید پیشنهاد می کنم DDR4 - اخرین سری I5 6600 - رم 16 2133 - H170 الان خودمم دارم استفاده می کنم  . تازه با intel HD گرافیکش بیشتر گیم ها رو روی 1280x720 روی Ultra - Medium - LOw 

اجرا می کنم - بعضی ها رو با تنظیمات دستی 60 - فرم - یا 30 فرم می گیرم . 

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز 500 خودتون دارید با فروش مین و سیپییو و رم هاتون تقریبا میشه 1 تومن 

http://lioncomputer.ir/product/7563/ASUS+B150-Pro+LGA1151+B150+Mainboard/

http://lioncomputer.ir/product/6218/Intel%C2%AE+Core%E2%84%A2+i5-6500+Skylake+Processor/

http://lioncomputer.ir/product/6787/Gskill+Ripjaws+4+8GB+4GBx2+2666Mhz+CL15+DDR4/

تقریبا 150 به بودجتون بتونید اضافه کنید حله

رم فعلا 8 هست بعدا میتونید به 16 ارتقا بدبد

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

بهترین کار اینه که مین و cpu و رم رو برای فروش و تعویض با اسکای لیک بزارید .

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز 500 خودتون دارید با فروش مین و سیپییو و رم هاتون تقریبا میشه 1 تومن 

http://lioncomputer.ir/product/7563/ASUS+B150-Pro+LGA1151+B150+Mainboard/

http://lioncomputer.ir/product/6218/Intel%C2%AE+Core%E2%84%A2+i5-6500+Skylake+Processor/

http://lioncomputer.ir/product/6787/Gskill+Ripjaws+4+8GB+4GBx2+2666Mhz+CL15+DDR4/

تقریبا 150 به بودجتون بتونید اضافه کنید حله

رم فعلا 8 هست بعدا میتونید به 16 ارتقا بدبد

مادربرد تا 2133 مگاهرتز پشتیبانی می کنه. لطفا دقت کنید.  @};-

لینک به دیدگاه

با بوجه 500 تومن به نظر بنده عوض نکنید ، کولرتون که خوبه چرا پردازنده رو اورکلاکش نمی کنید ؟

میخواستم اور کلاکش کنم ترسیدم ... الان هم تو بازیا مشکلی ندارما تو بالاترین تنظیمات ... اما میگن این cpu من برای GTX 970 گلوگاهه درسته؟

نظرتون درباره با i3 6100 skylake چیه؟ از اینی که دارم قوی تره؟

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

داداش برو سمت اینتل لامصب خیلی حال میده.خودم ۸۳۲۰ داشتم با مین ۹۷۰ ردش کردم الان z77 با 3770k خریدم و دارم لذت استفاده از سیستم قویو میبرم.amd مثل بخاری میمونه و خنک کردنش واسه رسیدن به کارایی حداکثر خیلی سخته ضمن اینکه مین بورد هاشم عموما جالب نیستن.ولی در عوض قیمت به صرفه تری دارن.تجربه به من نشون داده به شرط خنک نگه داشتن پردازنده تو کارای پردازشی amd بهتر عمل میکنه و تو بازی اینتل.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

لینک به دیدگاه

با یه سرچ مختصر تو سایتای خارجی متوجه میشید که :

6100 i3 تو گیم نتایج بسیار نزدیکی به 4440 و 4460 و i5 haswell پایین رده داره 

و

b150  و h110 بهتر از h81 و امسال اونه ..

و 

بنا بر دلایل نانوشته و تجربی intel+nvida (اونم آخرین پلتفرم ) ترکیب بهتر از Amd cpu + nvidia است ، اینم به خاطر اینکه میگید oc کردین ... و به لحاظ بصری کم و بیش تغییرات رو تو game متوجه میشید ؛ 6100 قدر ت تک هسته ی بیشتر داره و برای خیلی از game ها این تو اولویت !

من فکر میکنم اگه اهل تعویض و ارتقا 6100 i3 به i5 هستین ، قطعا زودتر ارتقا بدین و  تا قبل از زمزمه های ورود AM4+ZEN این پلت رو تبدیل به نقدینگی کنید ، اگر هم بتونید پلتفرم 1150 کارکرده با  +4460 i5 خوش قمت بگیرید احتمالا از اون 6100 پتانسیل ماندگاری بیشتری داره (به لحاظ عدم ایجاد گلوگاه) ؛ اونم تو w10 که تعداد هسته ها مهمتر و تاثیرش رو مستقیم تو گیم متوجه میشید

به هر حال اگر سبک و عنوان بازیی هایی که بیشتر مورد توجه تون هست بفرمایید  ، خیلی موشکافانه تر(بسته به cpu محور بودنشون ) میشه بررسی اش کرد

یه نگاه به اینم خالی از لطف نیست براتون !

http://www.techspot.com/review/1087-best-value-desktop-cpu/page4.html

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

من حدودا 600 تومن کردم و قصد کردم که قطعات

AMD FX-6350 AM3+ Processor

4x Kingston 2GB 1333Mhz DDR3

MSI 970A-G43 AM3+ MB

رو بفروشم و با پولشون این قطعات رو بخرم

Intel® Core i3-6100 Skylake Processor

Gskill Ripjaws 4 8GB 4GBx2 2666Mhz CL15 DDR4

ASUS B150 PRO GAMING-AURA LGA1151 B150 Mainboard

خوبه به نظرتون؟

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

دوستان الان یه چیز دیگه که منو دچار شک میکنه بنچمارک های سی پی یو فعلیم و سی پی یوایه که میخوام بخرم

bn6x_capture.jpg

سی پی یو فعلیم دارای ربته بیشتری در مقایسه با i3 6100 هستش اما در بخش تک هسته ای i3 6100 هم از fx 6350 بالاتره و هم از i5 6500 و در کل بیین i5 و fx 6350 اختلاف زیادی نیست گرچه i3 6100 با وجود رتبه پایین تر دارای قدرت تک هسته ای بیشتریه...

حالا نظر شما چیه دوستان؟

میترسم i3 6100 رو بخرم پس فردا مبنای اجرای بازی ها بیاد رو تعداد هسته ها نه قدرت یه هسته ... و بعدش پشیمون بشم ... البته نمیشه از ساپورت رم های DDR4 هم چشم پوشی کرد...

اینم یه مقایسه دقیق بین i3 6100 و fx 6350 که برتری i3 نشون میده... اما بازم شک دارم :-?

http://www.cpu-world.com/Compare/355/AMD_FX-Series_FX-6350_vs_Intel_Core_i3_i3-6100.html

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

عرض کردم اون بالا خدمتتون ، لینک بازیم به قدر کفایت جوابگو هست ...

این تست که گذاشتین cpumark  که والا به نظر من اصلا راهبردی نیست ؛ برا شما خیلی کلییییییییییییی ! 

اگر فقط قصدتون game اینتل sky باز بهتر haswell به خاطر single core قوی تر  ولی کلا این که یه مین b150  یا H110 با رم 2133cl15 میزارن ، اینا برا 0کیلومترا بیشتر خوبه ( 2133 cl15 دیدین تو لینک تست هم ، صفحات دیگش هم خودتون ببینیید حتما ! تازه این رو i3 ! فکر کن بخوای رو 6500 2133 cl15 بزاری !؟ توان cpu تون و خفه میکنه ! پس دیگه چه ارتقایی بود ؟!)  نه شما که این سیستمو دارین ، به خصوص اگه اینو خوب بر ندارن ازتون ! 

dr4 داره میاد پایین ! همین الانش تو لیون 2400cl15 (یا شاید  جاهای دیگه ) خوش قیمت تراز  قبلم پیدا میکنید البته رو مینای z میشینه ( شاید یه باندل 170z دست 2 هم تو برنامتون باشه ) 

گرافیکای پاسکالم یه سرچی بزنید تو همین فروم ، دیروز بچه ها کلی topic , post خوب گذاشتن ! البته هنوز تستای واقعی اش نیومده ولی چون high end GPU=970 دارین میگم و بازم شاید بخواین ارتقاش بدین !

ببینید دوست من شما که الان انقدر هزینه کردی برا gpu احتمالا 90% قصدت game ! بستن یه سیستم بخصوص  برا game مث حل پازل میمونه (تازه حالات پنهانم داره مث همون برتری قطعی intel+nv  به Amd+nv) ، تکتک اجزا باندل  بهتر که کاملا هماهنگ باشه و الا بازده ای که مثلا از گرافیک مد نظرتون حاصل نمیشه و یا بهترین استفاده رو از پولتون نخواهید برد !

اگر قصدتون باز ارتقا به gpu نسل بعد که قطعا از همین الان فکر یه sky lake باشید فقط (مین خودتون pciex2 ، بعید رو GPU highend نسل بعد مث این 970 جواب بده )! این 970 که خودم مثشو دارم  اول با( یه 1100t pll x6 ,حالا هم i5 4440 )؛ متاسفانه یا خوشبختانه قراره با 1070  (~ titan  و  980ti با 8gig ram کامل ! حوالی 370$ این 970 330$ بود !) جایگزین شه !  دیگه تا اواسط پاییزش باید خوش قیمتش گیر بیاد تو بازار ما ! نهایت از 1ماه دیگه باید فکر فروش این 970 ات باشی ، اگه باز highend بخوای ! 

صلاح مملکتو  :D  خودت میدونی ؛قطعا این ازون جایگزینیای کشکی نسل به نسل نیست تازه گرافیکای جدید amd احتمالا از اینم خوش قیمت تر باشههههه !

- البته اون باندل ام که انتخاب کردین خوبه ، اگه بتونید کارکرده خوبش و گیر بیارین ، چه بهتر که کمتر رو تعویض باندل ضرر کنید و احیانا شاید برا تعویض cpu یا gpu بعدا هزینش کنید ... ( خلاصه عرضم اینه بعد از خرید این باندل جدید نسبت به فعلیتون با همون  gtx970 ، انتظار معجزه نداشته باشید و  به عنوان یه تعویض آینده دار بهش نگاه کنید !)

فقط میخوام  نهایت هم فکریو با شما برای ختم سریعتر این قاعله کرده باشم ، نه اینکه استرس بتون تزریق کنم :D  ! میدونم بد چهارراهی ! زیاد داشتم مثش و صد البته من اولویت 2و3 ام game بوده !!!

سوالی بود میتونید pm کنید سریع جواب بدم 

لینک های زیرم خالی از  لطف شاید نباشه ، لا اقل نصفش مفید براتون 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58445

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58444

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58441

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58273

@};-

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

فقط یه مورد تو اون لینک main , Ram که گذاشتید ؛ تو کامنتاش آقا مهدی معتمدی هم گفتن که این main ساپورت رمش نهایت تا 2133 ، پس چرا باز ؟؟؟

اگر انتخاب قطعیتون این مین هست ، رم های ارزون تر بعضا با cl کمتر و بهتری هستن ، و باز فکر میکنم انتخاب 2x8 آینده نگرتر باشه ،هرچند همین الانم عنوانای روز DX12 برای بهرگیری از ماکزیمم پتانسیل گرافیک 970 GTX به بالا تو حالت پیشنهادیشون ، 12 ~ 16 گیگ رم رو معمولا معرفی میکنن !

حالا باز نظر دوستان دیگه هم بررسی کنید  @};- 

لینک به دیدگاه

عرض کردم اون بالا خدمتتون ، لینک بازیم به قدر کفایت جوابگو هست ...

این تست که گذاشتین cpumark  که والا به نظر من اصلا راهبردی نیست ؛ برا شما خیلی کلییییییییییییی ! 

اگر فقط قصدتون game اینتل sky باز بهتر haswell به خاطر ...

آقا دمت گرم خیلی اطلاعات خوبی دادی @};- @};- @};-

منتها من قصدم این نیست یه سیستم خیلی خفن و highend داشته باشم و همچنین زیاد به آینده نگریش هم اهمیت نمیدم چون بالاخره پس فردا یه تکنولوژی جدید میاد و باید همینایی هم که خریدیم رو تعویض کنیم...اصن کلا چیزای دیجیتالی همینن ... چون پس فردا یه چیز جدید تر میزنن 

از این رو من به قدرت قطعات در همین لحظه نه در آینده اهمیت میدم

در  مورد GPU هم فعلا قصد تعویض ندارم و فعلا از پس همه ی بازی ها با حدااکثر کیفیت بر میاد ...

در مرود فرکانس رم ها هم باید بگم که فکر نمیکنم تاثیری زیادی در استفاده از حداکثر فرکانس رم های انتخابی و استفاده در فرکانس 2133 وجود داشته باشه چون بنچمارک هاشو دیدم زیاد تفاوتی ندارن فوقش یک دو فریم اونم توی بعضی از باضی ها...

نکته ی بعدی هم در مورد انتخاب مادربرد اینه که من از شکلش خوشم اومده :D خوشگله ... که یکی از دلایل انتخاب رم ها هم همین شکلشون بود که البته اگه رم مناسب تری میشناسین که به کار من بیشتر بیاد معرفی کنید بهم ...

در مورد انتخاب سی پی یو هم من بنچمارکا هاشو دیدم که یکیش رو همین در همین لیون گذاشته بودن http://lioncomputer.ir/article/91/ که برتری این سی پی یو رو نسبت به 8320 هشت هسته ای نشون میده .... از این رو این CPU ملکه ی ذهنم برای خرید شد :D

به طور کلی من برای اینکه یه تغییری تو سیستمم به وجود آورده باشم میخوام این قطعات رو تعویض کنم در مقابل هم انتظار دارم  کارایی هم مقداری افزایش پیدا کنه دیگه :D

در آخر میخوام ببینم که این قطعاتی که من مد نظر دارم به طور کلی از قطعات خودم بهترن؟ یا شما پیشنهاد های دیگه د همین رنج قیمت ندارین؟

فقط یه مورد تو اون لینک main , Ram که گذاشتید ؛ تو کامنتاش آقا مهدی معتمدی هم گفتن که این main ساپورت رمش نهایت تا 2133 ، پس چرا باز ؟؟؟

اگر انتخاب قطعیتون این مین هست ، رم های ارزون تر بعضا با cl کمتر و بهتری هستن ، و باز فکر میکنم انتخاب 2x8 آینده نگرتر باشه ،هرچند همین الانم عنوانای روز DX12 برای بهرگیری از ماکزیمم پتانسیل گرافیک 970 GTX به بالا تو حالت پیشنهادیشون ، 12 ~ 16 گیگ رم رو معمولا معرفی میکنن !

حالا باز نظر دوستان دیگه هم بررسی کنید  @};- 

فکر نمیکنم اخلتلاف ساپورت فرکانس رم در مادربرد زیاد فرقی تو کاراییشون داشته باشه ...

شما چه رمی پیشنهاد میکنید که به کار من بیاد ؟ شاید همون 2x8 بگیرم اگه تو همین رنج قیمت در بیاد قیمتش

Geil Pristine Series 8GB 2133Mhz DDR4 خوبه؟

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

آقا دمت گرم خیلی اطلاعات خوبی دادی @};- @};- @};-

منتها من قصدم این نیست یه سیستم خیلی خفن و highend داشته باشم و همچنین زیاد به آینده نگریش هم اهمیت نمیدم چون بالاخره پس فردا یه تکنولوژی جدید میاد و باید همینایی هم که خریدیم رو تعویض کنیم...اصن کلا چیزای دیجیتالی همینن ... چون پس فردا یه چیز جدید تر میزنن 

از این رو من به قدرت قطعات در همین لحظه نه در آینده اهمیت میدم

در  مورد GPU هم فعلا قصد تعویض ندارم و فعلا از پس همه ی بازی ها با حدااکثر کیفیت بر میاد ...

در مرود فرکانس رم ها هم باید بگم که فکر نمیکنم تاثیری زیادی در استفاده از حداکثر فرکانس رم های انتخابی و استفاده در فرکانس 2133 وجود داشته باشه چون بنچمارک هاشو دیدم زیاد تفاوتی ندارن فوقش یک دو فریم اونم توی بعضی از باضی ها...

نکته ی بعدی هم در مورد انتخاب مادربرد اینه که من از شکلش خوشم اومده :D خوشگله ... که یکی از دلایل انتخاب رم ها هم همین شکلشون بود که البته اگه رم مناسب تری میشناسین که به کار من بیشتر بیاد معرفی کنید بهم ...

در مورد انتخاب سی پی یو هم من بنچمارکا هاشو دیدم که یکیش رو همین در همین لیون گذاشته بودن http://lioncomputer.ir/article/91/ که برتری این سی پی یو رو نسبت به 8320 هشت هسته ای نشون میده .... از این رو این CPU ملکه ی ذهنم برای خرید شد :D

به طور کلی من برای اینکه یه تغییری تو سیستمم به وجود آورده باشم میخوام این قطعات رو تعویض کنم در مقابل هم انتظار دارم  کارایی هم مقداری افزایش پیدا کنه دیگه :D

در آخر میخوام ببینم که این قطعاتی که من مد نظر دارم به طور کلی از قطعات خودم بهترن؟ یا شما پیشنهاد های دیگه د همین رنج قیمت ندارین؟

دوست گرامی پردازنده i3-6100  خوبه اما دوهسته ای و حداکثر یک 960 رو می کشه.

شما اگه می خواین سیستمتون اصلا گلوگاهی نداشته باشه ، حتما باید حداقل یه i5-6400 بگیرین تا مناسب 970 باشه. (*)

لینک به دیدگاه

یعنی الان این fx 6350 ایی که دارم از i3 5100 بهتره؟

همش یه حسی بهم میگه این سی پی یو ایی که الان دارم از i3 6100 بهتره ... نمیدونم شاید به خاطر فرکانسش باشه که الان تا 4.3 اورکلاکش کردم... نظر شما چیه؟

اینم تستی که با نرم افزار سایت passmark گرفتم ( در حالت اورکلاک )

c5lw_capture.jpg

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

یعنی الان این fx 6350 ایی که دارم از i3 5100 بهتره؟

همش یه حسی بهم میگه این سی پی یو ایی که الان دارم از i3 6100 بهتره ... نمیدونم شاید به خاطر فرکانسش باشه که الان تا 4.3 اورکلاکش کردم... نظر شما چیه؟

اینم تستی که با نرم افزار سایت passmark گرفتم ( در حالت اورکلاک )

c5lw_capture.jpg

نه. پردازنده شما و 6100 تقریبا باید در یک باشن و حتی ممکنه 6100 بهتر عمل کنه در بازی ها. ( کلا پردازنده های اینتل در بازیها بهتر هستن و کاملا ثابت شده).

اما در هر صورت هم 6100 و هم 6350 برای 970 گلوگاه ایجاد می کنن و پیشنهاد من به شما خرید یه پردازنده i5 مثل 6500 هستش که به هیچ عنوان گلوگاه نخواهد شد و افزایش کارایی خواهید داشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...