رفتن به مطلب

Kaspersky Total Security یا Kaspersky Internet Security

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه

از اسم تایپک که معلوم کدوم یک قوی تر است؟

جدیدان مشکلاتی تو Kaspersky Internet Security وجود داره و وقتی رفتم سراغ نسخه total دیدم که تمامی قابلیت های kis رو داره و تعجب کردم حالا به نظر شما کدوم بهتره

ممنون

موفق باشین :x :x :x

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز برای چه کاری میخواهید آنتی ویروس؟ کاربرد خانگی یا اداری؟

لینک به دیدگاه

برای کاربری معمولی و بسیاری از کاربران نسخه Internet Security کفایت می کند.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.از نظر آنتی ویروس و فایروال هیچ فرقی با هم ندارند فقط نسخه total یکسری ابزار برای بهینه سازی سیستم و پسورد منیجر داره که توصیه میشه بجای آن از ابزار های مخصوص این کار استفاده کنید.در کل من اینترنت سکیوریتی رو پیشنهاد میکنم برای بهینه سازی سیستم و مدیریت پسورد ها ابزار های بهتری هست که میتونید استفاده کنید

لینک به دیدگاه

ممنون از همگی

نحوه ی کار فرقی نداره برام چه خانگی چه اداری یک چیز قوی می خوام و Internet Security مشکلات فروانی داره که نسخه جدیدش از رو سایت برداشته شد ولی تا اونجایی که می دونم total نسخه کامل ksi و kan است

حالا نمی دونم الان Internet Security رو پاک کردم مشکل خیلی داشت درخواست ریست پی در پی و غیره

موفق باشین :x :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز

توتال سکوریتی امکانات اضافی داره اما معمولا بدرد نخوره و سیستم رو سنگین میکنه

از نظر قدرت هیچ فرقی ندارن

مشکل ریبوت پی در پی آره مدتیه به وجود اومده دلیل اش هم اینه که یه سری آپدیت های جدید به ریبوت نیاز دارن تا اعمال بشن (به ماژول های خود آنتی ویرویس مربوط میشه)

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

ممنون از همگی

نحوه ی کار فرقی نداره برام چه خانگی چه اداری یک چیز قوی می خوام و Internet Security مشکلات فروانی داره که نسخه جدیدش از رو سایت برداشته شد ولی تا اونجایی که می دونم total نسخه کامل ksi و kan است

حالا نمی دونم الان Internet Security رو پاک کردم مشکل خیلی داشت درخواست ریست پی در پی و غیره

اگر لایسنس ندارید برای نسخه Total Security از سایت P30Download یک تخفیف ویژه روز پدر برای 10 روز قرار داده است که می توانید استفاده کنید.

باز هم عنوان می کنم از لحاظ ساختار تفاوتی ندارند و فقط Total Security امکانات جانبی بیشتری دارد.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

توتال سکوریتی امکانات اضافی داره اما معمولا بدرد نخوره و سیستم رو سنگین میکنه

از نظر قدرت هیچ فرقی ندارن

مشکل ریبوت پی در پی آره مدتیه به وجود اومده دلیل اش هم اینه که یه سری آپدیت های جدید به ریبوت نیاز دارن تا اعمال بشن (به ماژول های خود آنتی ویرویس مربوط میشه)

خبات جان ممنونم از شما ولی ریست میشه ولی تغییری چیزی نمی کنه و بازم ریست و بازم ریست

برای همین دیگه خسته شدم رفتم سراغ total

اگر لایسنس ندارید برای نسخه Total Security از سایت P30Download یک تخفیف ویژه روز پدر برای 10 روز قرار داده است که می توانید استفاده کنید.

باز هم عنوان می کنم از لحاظ ساختار تفاوتی ندارند و فقط Total Security امکانات جانبی بیشتری دارد.

ممنون داداش

فعلان از رایگان خود کاسپر استفاده می کنم تا بعد

موفق باشی :x :x

لینک به دیدگاه

اینم اضافه کنم کاری به امکانات اضافه total ندارم مهم سالمه بودنش که هی مشکل نداشته باشه که تا اینجا یکی از کاربران تو یکی از فروم ها از نسخه total راضی بودنند و مشکلی نداشتنند هر چی باشه کامل شده نخسه KIS و KAN است و صد در صد خوبه

ازش فعلان راضی ام و خوب بوده و همون کاربرم به خاطر مشکلات KIS حذف کرد و نسخه TOTAL رو نصب کرد و الان منم دارم و راضی ام خداییش بهتر از KIS عمل می کنه

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود،درآخرین بروزرسانی نسخه اینترنت سکیوریتی،مشکلات وباگهای ورژن قبلی فیکس شده اند و بدون مشکل میتونید دانلود واستفاده کنید.(kis16.0.1.445aben_10070)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...