رفتن به مطلب

بهترین و سریع ترین و با امنیت ترین روش ارسال مانیتور توسط لیون

بهترین و سریع ترین و با امنیت ترین روش ارسال مانیتور توسط لیون   

114 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین و سریع ترین و با امنیت ترین روش ارسال مانیتور توسط لیون

• تیپاکس
    • باربری ( پس کرایه )
    • 5-ترمینال ( پس کرایه )
    • هوایی( هزینه 30تومان با بسته بندی توسط فرودگاه )
    • قطار ( بدون قیمت )

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

بنظر بنده بهترین روش ارسال مانیتور استفاده از تیپاکس وباربری هست ،من خودم از طریق باربری چندمورد دریافت مانیتور داشتم که کاملا سالم وبی مورد بدستم رسیده بودند.

لینک به دیدگاه

پست که اصلا پیشنهاد نمیکنم چون کاملا شانسیه سری قبل من cpu  main ram فرستادم اش و لاش رسید طرف میگفتم فقط وسط یه مشت روزنامه  قطعات بودن کارتون کلا نابود شده بود حالا من  نمیفهمم اینا چیکار میکنن با اینا
سری قبل ولی کیس فرستادم بدون کوچیکترین ضربه ای 
در هر دو هم من سفارشی فرستادم 
کیس نزدیک 7 کیلو شد و کرایه 15 تومن  :)

لینک به دیدگاه

بنظرم تیپاکس بهترین و امن ترین ارساله وگرنه چه لیون چه دیجی کالا که لوازم خانگی با وزن زیاد هم میفرسته ، این روش رو انتخاب نمیکردن و تو سایتشون نمینوشتن. عزیز دل شما هم دیگه داری خیلی سخت میگیری ، من تابستون یه مانیتور 24اینچ سامسونگ + یک سیستم کامل اسمبل شده میخوام از لیون بخرم و اینطور که یکی از دوستان لطف کردند از کیس بسته بندی شدشون عکس فرستادند به کار لیون اعتماد دارم. البته احتمالش هست همون موقع که سفارش سیستم میدم چند روز بعدش یه سفر برم تهران خونه اقوام و خودم برم از لیون بگیرم اما چون قراره با ایران پیما برم و برگردم بازم نظرم روی تیپاکس هست!

اینقدر سخت نگیر و تیپاکس رو انتخاب کن و آدرس کاملتو موقع خرید بده تا بیارن درب منزل.

هواپیما هم خرج الکیه حتی اگه هزینش با تیپاکس یکی باشه بازم یه عیب از نظرم داره که تو مجبوری تا فرودگاه بری، من حال ندارم کری راه تا فرودگاه برم برای سیستم و مانیتور

فقط میون حرفاتون من یه چیزی رو متوجه نشدم، شما خونت شیراز هست و لیون هم تهران هست خب وقتی لیون با تیپاکس مانیتور رو از تهران برات میفرسته مگه یکسره نمیاد شیراز؟ دیگه قضیه برگشتن چیه؟

لینک به دیدگاه

اتوبوس امنترین هست

هوایی ارسال شد عالی بود.

لینک به دیدگاه

هوایی ارسال شد عالی بود.

چرا وقتی نظر دیگران برات مهم نیست نظرسنجی می کنی؟ اکثریت به تیپاکس رای دادن. هزینش چقدر شد؟

لینک به دیدگاه

چرا وقتی نظر دیگران برات مهم نیست نظرسنجی می کنی؟ اکثریت به تیپاکس رای دادن. هزینش چقدر شد؟

دوست عزیز تیپاکس برای من به صرفه نبود بعدشم سایت درستو حسابی نداره که بشه قیمت رو حساب کرد درب منزل هم که تحویل نمیدن

هوایی کلا 30تومانه که به نظرم کاملا به صرفست هم اینکه زود به دستت میرسه هم قیمت ثابته و هم امنیتش هم خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...