رفتن به مطلب

خریدار MSI R9 290 Gaming OC استوک تمیز بدون ماین و اور - یا مدل های مشابه غیر رفرنس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خریدار  MSI R9 290 Gaming OC استوک تمیز بدون ماین و اور - یا مدل های مشابه غیر رفرنس 

باز نشده 

تعمییر نشده 

ترجیحا تمییز و کامل 

ماین شده هم نمیخام 

لینک به دیدگاه

سلام 280x هم می خواهید؟

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=58123&hl=

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

R9 290 گرفتم و دنبال یه همزاد براش هستم ^)^ 

لینک به دیدگاه

R9 290 گرفتم و دنبال یه همزاد براش هستم ^)^ 

واقعا!؟  دمای کارت بخصوص اول خیلی بالاتر می ره ها! همین الان روی 85 هست راحت ده درجه دیگه میره بالا..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا!؟  دمای کارت بخصوص اول خیلی بالاتر می ره ها! همین الان روی 85 هست راحت ده درجه دیگه میره بالا..

تو فکره بلاک جیپیو هستم 

اگر گیر بیاد 

کیس گریین OC Station هست کمی دست و بالم بازه 

لینک به دیدگاه

سلام

من یه کارت گرافیک R9 390 G1 دارم در حد نو بدردت میخوره.برا خودمه هیچ دستکاریم نکردم 4 ماهه خریدم 15 ساعتم باهاش گیم بازی نکردم.قیمت پیشنهادیت رو پیام خصوصی کن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من یه کارت گرافیک R9 390 G1 دارم در حد نو بدردت میخوره.برا خودمه هیچ دستکاریم نکردم 4 ماهه خریدم 15 ساعتم باهاش گیم بازی نکردم.قیمت پیشنهادیت رو پیام خصوصی کن.

http://lioncomputer.ir/product/6484/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+R9+390+G1+GV-R939G1+GAMING-8GD/ 

30 درصد کم کنید خریدارم 

لینک به دیدگاه

درود

یک فروند 290 TRIX موجوده

اخر هفته که خوابگاه نبودم خونه بازی میکردم و هیچ گونه مشکلی ندارد ... اور هم نشده نسخه ی TRIX OC هست اورکلاک کارخانه ای هست!

لطفا قیمت مد نظر رو پی وی کنین ( بنده 1.500 خریدم و 30% کم کنین با توجه به تمیز بودن کارت قیمت منصفانه باشه ، توجه کنین با 390 هیچ فرقی نداره و این که فقط 4 گیگ وی رم بیشتر داره که عمرا پر بشه! بتل4 و جی تی ای رو 2K بازی میکنم کمتر از 3 گیگ پر میشه! شما استادین ولی TRIX بهترین کولر برای 290 و 390 هست و جایزه اش هم گرفته به خاطر همین! )( + همچی مجوده کارتن و گارانتی و ... )

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من برای کارت شما قیمت نمیزارم 

کارتی که خودم خریدم 290 گیمینگ MSI 

800 بوده 

شما قیمت بدید عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پی وی دادم داداش

مبارکشون باشه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...