رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب بین این دو پاور قدرتمند گرین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده بین این دو پاور موندم ,دوستانی و اساتیدی که با این مدلها کار کردن نظرات و تجربه شون رو بفرماییند تا منم انتخاب درست رو انجام بدم

و اینکه گویا سری جدید OC+ Evo خرابی هاش زیادتر از سری قبلی B-OC هست

با تشکر فراوان از شما عزیزان

1-

post-6667-0-48086200-1461571146_thumb.jpg

GREEN GP1200B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum

2-

post-6667-0-31332700-1461571174_thumb.jpg

Green GP1275B-OC 80Plus Platinum

لینک به دیدگاه

از بین بد و بدتر؟

داداش چرا اینقدر تاپیک ایجاد کردی؟

لینک به دیدگاه

از بین بد و بدتر؟

داداش چرا اینقدر تاپیک ایجاد کردی؟

حرف شما متین و این مدلها در مقابل کراسیر HX1200i حرفی برای گفتن ندارن

اما خب من بودجه م محدوده و کارکرده این دو رو قراره بگیرم

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

سری BOC گرین بسیار خوشنام هست و از بهترین‌پاورهایی که تاکنون عرضه شده. اگر با قیمت مناسب گیرت می‌آد در خریدش شک نکن.

سری جدید boc+ تنها مشکلی که دیده‌ و شنیده‌ام سیستم فنلس هست، اما خرابی نه.

لینک به دیدگاه

oc+ فعلا مدلای 1350 و 1450 رو بگیرید.....

اگر رو صدا خیلی حساس باشی با +oc های 1200 به پاین به مشکل میخوری....

ax 1200i همچین آش دهن سوزی نسبت به این 1350 و 1450 ها نیست.... یک سری مزایا داره ولی از حیث پرفورمنس فرق چندانی ندارن ...

+

سری +oc کمترین خرابی رو بین پاورای گیرین تا حالا داشته.....

باورتون نمیشه برید بخش خدمات گیرین آمارو ببینید....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

oc+ فعلا مدلای 1350 و 1450 رو بگیرید.....

اگر رو صدا خیلی حساس باشی با +oc های 1200 به پاین به مشکل میخوری....

ax 1200i همچین آش دهن سوزی نسبت به این 1350 و 1450 ها نیست.... یک سری مزایا داره ولی از حیث پرفورمنس فرق چندانی ندارن ...

ممنون از دوستان

اما اگه زحمت نیست تفاوت این دو پاور ذکر شده رو بفرمایید وگرنه آپشن های قدرتمند و البته گرانی در بازار موجود میباشند

متشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

OC+ Evo بگیرید. خیر مشکل خاصی نداره پاور خوبیه

البته اگه واقعا به چنین توان بالایی نیاز دارید یه پاور بهتر مثل کرسیر بگیرد

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

من ویدیو شو دیدم که پاور 1200 evo تا 1500 فول لود میشد

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بله همینطوره منم دیدم پاور 750 وات این سری تا 1000 توان خروجی داده اما اشتباه نکنید!

این توان صرفاً PEAK هست اونم برای مدت خیلی کوتاهی (در حد چند ثانیه یا نهایت چند دقیقه)  و اینطور نیست که پاور 1200 بتونه 1500 وات خروجی بده.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

اونکه بله ولی با این صحبت میخواستم بگم پاورای خدید کیفیت خوبی دارن

لینک به دیدگاه

جدید هاش پشتش دکمه برای خاموش کردن حالت fanless داره

من EVGA دارم از همون اول این حالت رو خاموش کردم.

لینک به دیدگاه

جدید هاش پشتش دکمه برای خاموش کردن حالت fanless داره

من EVGA دارم از همون اول این حالت رو خاموش کردم.

درود

OC+ Evo بگیرید. خیر مشکل خاصی نداره پاور خوبیه

البته اگه واقعا به چنین توان بالایی نیاز دارید یه پاور بهتر مثل کرسیر بگیرد

درود

بله همینطوره منم دیدم پاور 750 وات این سری تا 1000 توان خروجی داده اما اشتباه نکنید!

این توان صرفاً PEAK هست اونم برای مدت خیلی کوتاهی (در حد چند ثانیه یا نهایت چند دقیقه) و اینطور نیست که پاور 1200 بتونه 1500 وات خروجی بده.

اونکه بله ولی با این صحبت میخواستم بگم پاورای خدید کیفیت خوبی دارن

با تشکر همگی دوستان عزیز بابت راهنمایی هایی که کردن [emoji8] [emoji8]
لینک به دیدگاه

اینم اضاف کنم اون 80 پلاس ورچسبه و خالی بندیه. توی پرشین تولز هم قبلا کامل توضیحات رو دوستان گذاشتن و تا چند وقت پیش تو سایت 80 پلاس اسم پاور گرین توش نبود. الان رو ندیدم نمیدونم.

لینک به دیدگاه

ببین آقا پاورای oc+ خیلی پاورای حوبین تنها ضعفی که من به مدلای 750 تا 1200 می گیرم هم اینه که fan curve خیلی aggressive داره ...

دلیلشم این بوده که خیلی safe می خواستن با این محصول برخورد کنن دیگه زیادی تند رفتن....

مثلا مثل یک سری برندای دیگه برای خفه کردن ریپل مجبور نشدن تو مسیر کابلا خازن بزارن که یه نکته ی خیلی مثبتی هست از نظر من (کلا خازن تو مسیر کابل به نظر من یه حرکت خیلی cheap برای ripple suppression هست )...

بازم می گم از لحاظ دیزاین و چیزایی مثل voltage regulation و این حرفا این پاورا تنها جایی که شاید کم بیارن جلوی پلتفرم leadex میشه که اونم مشکل خودشو داره...(ریپل بالا که مجبورن خازن بزارن تو مسیر کابلا )...

این پاورا چیزی از corsair یا برندای دیگه کم ندارن بهتر نباشن در حد اونا هستن ...

شما اینم درنظر بگیر که سازنده ی پاورای خوب کرسیر با سازنده ی پاورای گیرین یکیه یه شرکت هم هر چقدر بزرگ دیگه 40 تا طراحی متفاوت برای پاورای مثلا platinum نداره ... یه دیزاینو یه کم تغییر میدن کرسیر می گیره همونو یکم تغییر میدن گیرین می بره...

بعد یه کسی مثل high power یا cwt نمیاد اسم خودشو با زدن پاور مشکل دار خراب کنه....

یه نکته ای هم در مورد 80plus شما خیالت راحت که این سری +oc اون 80plus platinum رو دارن هم تو سایت خود 80plus زیر مجموعه ی highpower میتونید اینارو پیدا کنید هم من به شخصه زیر تست دیدم که راحت platinum رو پاس می کنه...(+پاور 850 که زیر لود بود خیلی راحت زیر لود 1080 وات voltage regulation رو حفظ می کرد + 10 دیقه که زیر لود 1000 به بالا بود خاموش نشد و تونست ثابت و بدون سکته کار کنه ... very impressive )...

یازم می کم تنها مشکلی که من با oc+ ها دارم نویز فنشونه ... که اونم چون سیستم من حتی زیر لود خیلی سایلنت بود خیلی تو چشم بود وگرنه اونقدر شاید دیگرانو اذیت نکنه...(البته فکر کنم یکم hold-up time هم دشواری داشته باشه ولی اینو تست نکردم شاید من اشتباه می کنم..)...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

ببین آقا پاورای oc+ خیلی پاورای حوبین تنها ضعفی که من به مدلای 750 تا 1200 می گیرم هم اینه که fan curve خیلی aggressive داره ... دلیلشم این بوده که خیلی safe می خواستن با این محصول برخورد کنن دیگه زیادی تند رفتن....مثلا مثل یک سری برندای دیگه برای خفه کردن ریپل مجبور نشدن تو مسیر کابلای خازن بزارن که یه نکته ی خیلی مثبتی هست...بازم می گم از لحاظ دیزاین و چیزایی مثل voltage regulation و این حرفا این پاورا تنها جای که شاید کم بیارن جلوی پلتفرم leadex میشه که اونم مشکل خودشو داره...(ریپل بالا که کجبورن خازن بزارن تو مسیر کابلا )...این پاورا چیزی از corsair یا برندای دیگه کم ندارن بهتر نباشن در حد اونا هستن ...شما اینم درنظر بگیر که سازنده ی پاورای خوب کرسیر با سازنده ی پاورای گیرین کیه یه شرکت هم هر چقدر بزرگ دیگه 40 تا طراحی متفاوت برای پاورای مثلا platinum نداره ... یه دیزاینو یه کم تغییر میدن کرسیر می گیره همونو یکم تغییر میدن گیرین می بره...بعد یه کسی مثل high power یا cwt نمیاد اسم خودشو با زدن پاور مشکل دار خراب کنه....یه نکته ای هم در مورد 80plus شما خیالت راحت که این سری +oc اون 80plus platinum رو دارن هم تو سایت خود 80plus زیر مجموعه ی highpower میتونید اینارو پیدا کنید هم من به شخصه زیر تست دیدم که راحت platinum رو پاس می کنه...(+پاور 850 که زیر لود بود خیلی راحت زیر لود 1080 وات voltage regulation رو حفظ می کرد + 10 دیقی که زیر لود 1000 به بالا بود خاموش نشد و تونست ثابت و بدون سکته کار کنه ... very impressive )... یازم می کم تنها مشکلی که من با oc+ ها دارم نویز فنشونه ... که اونم چون سیستم من حتی زیر لود خیلی سایلنت بود خیلی تو چشم بود وگرنه اونقدر شاید دیگرانو اذیت نکنه...(البته فکر کنم یکم hold-up time هم دشوار داشته باشه ولی اینو تست نکردم شاید من اشتباه می کنم..)...

بسیار سپاسگذارم از توضیحات خوبتون

سیستم من 6700k و بردم z170-ws و رمهام 3600 و در آینده هم میخوام دوتا گرافیک SLI بکنم اما میخواستم پاوری بگیرم که بیشتر از توان نیاز سیستم باشه,چون نمیخوام سیستم تو گیم از حداکثر توان پاکر استفاده بکنه وگرنه یه پاور 900 واتی هم خیلی خوب جواب میده,منتها من 1200 میگیرم و آینده نگری میکنم که فردا قطعه ای اضافه یا ارتقا دادم کم نیادش

اما دوستان توضیحاتی راجع به سری B-OC ندادن اصلا

لینک به دیدگاه

بسیار سپاسگذارم از توضیحات خوبتون

سیستم من 6700k و بردم z170-ws و رمهام 3600 و در آینده هم میخوام دوتا گرافیک SLI بکنم اما میخواستم پاوری بگیرم که بیشتر از توان نیاز سیستم باشه,چون نمیخوام سیستم تو گیم از حداکثر توان پاکر استفاده بکنه وگرنه یه پاور 900 واتی هم خیلی خوب جواب میده,منتها من 1200 میگیرم و آینده نگری میکنم که فردا قطعه ای اضافه یا ارتقا دادم کم نیادش

اما دوستان توضیحاتی راجع به سری B-OC ندادن اصلا

تمام چیزا که نوشتم در مورد oc + evo هست ... زیاد با پاورای دیگشون سر و کله نداشتم ...به جز یدونه 585b داشتم که 8 سالی داشته کار می کرده هنوزم کار می کنه و قبل عید هم که بردمش زیر لود در کمال نا باوری بعد از 8 سال بدون مشکل 650 وات خروجی داد و voltage regulation هم در حد تیم ملی 2تا شاخه 12 ولت هیچ کدوم زیر 12 نیومد 5 ولت و 3.3 هم مثل کره کار می کردن....

+

وقتی oc+ هست دیگه کلا بقیه رو بی خیال شو...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

تمام چیزا که نوشتم در مورد oc + evo هست ... زیاد با پاورای دیگشون سر و کله نداشتم ...به جز یدونه 585b داشتم که 8 سالی داشته کار می کرده هنوزم کار می کنه و قبل عید هم که بردمش زیر لود در کمال نا باوری بعد از 8 سال بدون مشکل 650 وات خروجی داد و voltage regulation هم در حد تیم ملی 2تا شاخه 12 ولت هیچ کدوم زیر 12 نیومد 5 ولت و 3.3 هم مثل کره کار می کردن....

+

وقتی oc+ هست دیگه کلا بقیه رو بی خیال شو...

585b دارم چیزی کار نکرده چون چند سال پیش خریداری شده و مونده تو انبار استفاده نشده. خیلی سروصدا داره و این فنش انگار جارو برقیه. به نظرتون طبیعیه؟ مال شما هم صداش زیاد بود؟ مال من فن سبزه

لینک به دیدگاه

585b دارم چیزی کار نکرده چون چند سال پیش خریداری شده و مونده تو انبار استفاده نشده. خیلی سروصدا داره و این فنش انگار جارو برقیه. به نظرتون طبیعیه؟ مال شما هم صداش زیاد بود؟ مال من فن سبزه

مال من از اونا نیست 2 تا فن 80 (فکر کنم 80-90 ایناس ) میلی متری داره یکی جلو یدونه پشت خیلی قدیمی تر از اینیه که شما داری...

شما پاورو بیرون کیس بزار زیر لود ببین چی میشه.. حال داشتی باز کن تمیزشم بکن....(!نکته:باز کردن پاور خطرناکه و من هیچ مسئولیتی در قبال هیچ اتفاقی نمیپذیرم!...)..

اگر هیچ کدوم نشد شاید فن کنترلرش تعطیل شده باشه... اینی که خود پاور عیب پیدا کرده باشه خیلی کم میدونم احتمالشو...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...