رفتن به مطلب

کمک در مورد عیب سیستم

mathunter
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان لطفا زود به من جواب بدید.اگه میشه به میلم پیغام بدینmathunter2020@yahoo.com

من یه سیستم جدید خریدم که مشخصاتشو پایین دادم.روش که ویندوز 7 نصب میکنم بر خلاف زمان عادی که حدود 30 دقیقس 1 ساعت و نیم طول میشکه.دی وی دی رامم عوض کردم فایده نداشت.مشکلات دیگه ای هم که داره کلا سیستم کنده و مثلا افیس رو که از رو هاردم میخوام نصب کنم روی سیستم دیگه مثلا 10 دقیقه طول میشکه رو این 2 ساعت طول میشکه یا موقع ان اینستال کردن انقدر طول میکشه که سیتمو دستی ریاستارت میکنم.لطفا بهم کمک کنید مشکل از هارده یا از ویندوزه یا .....در ضمن 5 یا 6 مدل ویندوز 7 مختلف32 یا 64 بیتی ریختم هیچ فرقی نداشته و رو سیتمم انتی ویروسه ناد که هر روز اپدیت میشه دارم.

با تشکر

cpu:amd phenom x4 925

ram:4g ddr3 cors air

hard:1t western digital

vga:ati 4600

mb:giga byte 725

لینک به دیدگاه

سلام دوستان لطفا زود به من جواب بدید.اگه میشه به میلم پیغام بدینmathunter2020@yahoo.com

من یه سیستم جدید خریدم که مشخصاتشو پایین دادم.روش که ویندوز 7 نصب میکنم بر خلاف زمان عادی که حدود 30 دقیقس 1 ساعت و نیم طول میشکه.دی وی دی رامم عوض کردم فایده نداشت.مشکلات دیگه ای هم که داره کلا سیستم کنده و مثلا افیس رو که از رو هاردم میخوام نصب کنم روی سیستم دیگه مثلا 10 دقیقه طول میشکه رو این 2 ساعت طول میشکه یا موقع ان اینستال کردن انقدر طول میکشه که سیتمو دستی ریاستارت میکنم.لطفا بهم کمک کنید مشکل از هارده یا از ویندوزه یا .....در ضمن 5 یا 6 مدل ویندوز 7 مختلف32 یا 64 بیتی ریختم هیچ فرقی نداشته و رو سیتمم انتی ویروسه ناد که هر روز اپدیت میشه دارم.

با تشکر

سلام

دوست عزیز منظورتون این هست که بالاخره بعد از یک ساعت و نیم ، ویندوز نصب میشه یا اینکه در نهایت سیستم هنگ میکنه و نصب ویندوز ناقص انجام میشه؟@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر

با درود:

دوست عزیز ، به احتمال زیاد مشکل از هارده ، احتمال کمی هم وجود دارد ، مشکل از CPU باشه ، البته احتمالش کم است.

احتمالا هارد دچار بدسکتور شده .

مدل پاور چه می باشد ؟ چند وات ؟

( یک بار ویندوز را با حالت Safe Mode بوت کرده و تمام درایوها را از نظر ویروسی بودن چک کنید.)

با تشکر...

آیا کیبورد شما جان سخت است ؟ کیبورد شما چیست ؟

به لینک زیر تشریف آورده ، و در بحث مورد نظر شرکت کنید.

http://lioncomputer....9287#entry59287

دوستان عزیز ، سری به کلاب خودتان ، CPU Intel بزنید ، تا با نظرات شما آشنا شویم.

از لینک زیر استفاده کنید.

http://lioncomputer....A7%DB%8C-intel/

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون مدل مادر بردت چه مدلی هست ایا مادر بردت با ویندوز 7 سازگاری داره اگه سازگاری نداشته باشه همین طور میشه سیستم بکلی کند میشه من برای یکی از دوستانم رفتم ویندوز7 نصب کنم بعد از انالیز کردن سیستم شاید حدود15 تا 20 دقیقه صبر کردم نرفت رو نصب (win 32bit) تازه موقعی که میخواد نصب بشه باز هم خیلی طول داد منصرف شدم واگس پی براش نصب کردم دوستم کنسول داره وسیستمو جهت بازی نخریده بود سال خریدش مال 86 بود

cpu:2200 intel

ram2*1gb ddr2

main:giga g31 uds3l

vga:9400gt

جوری معلومه شما سی پی یو ت خوبه هاردتم جدیده مشکل سرعت نداره رمت هم ddr3 هست گرافیکم که به نصب ویندوز کاری نداره احتمال قوی از ناسازگاریه مادر بردت هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش یه فایل رو تا هار از یه درایو یه یه درایو دیگه کپی کن ببین سرعت چطوری هست . اگه خیلی پایین باشه بدون که مشگل از هارد هست .

یه تست با نرم افزار HDtuneانجام بدی اینجا بزاری حله.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...