رفتن به مطلب

فروش HEADSET REAL 5.1 SURROUND GAMING VIRTUAL 7.1

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هدفون کاملا سالم و تمیز هست با جعبه و کیف مخصوصش    هدفون ها REAL 5.1 هستن نه مجازی یعنی 8 تا اسپیکر داخل هدفون کار شده که صدای هر بخش به طور مجزا پخش می شه FRONT REAR CENTER SUB همگی دارای اسپیکر جدا هستن همچنین دارای قابلیت ویبره هم هستن که هم عمق بیس بیشتر می کنه هم لذت بازی ها خیلی بیشتر می شه البته می شه OFF هم کردش. 7.1 مجازی هم پشتیبانی می کنه. خودش کارت صدا داره بی نیاز از کارت صدای مجزا که همراهش 1 برنامه مجزا برای تنظیمات ساخته شرکت XEAR 3D داره که انصافا هم جزئیات زیادی داره خیلی بهتر از REALTEK انبردها هست.

صدا برای این رنج قیمت عالی هست داخل گیم یا فیلم صدای پشت قشنگ قابل تشخیص هست برعکس مجازی ها که فقط سر گیمر شیره می مالن. من 2 عدد یکی برای PC بعد هم یکی برای لپ تابم گرفتم که الان به دلیل تغییرات نیازم کلا به هدفون خیلی کم شده قصد دارم بفروشمش در این مدت هم خیلی ازشون کم استفاده شده بیشتر با سیستم خانگی کار می کنم.

اگر همین الان از امازون بخواید خرید کنید باید 84 دلار بخریدش اما من به قیمت استثنایی 100 برای هر کدام می فروشم.

http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00HAL1P1U/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

مدل دقیق SOMIC REAL 5.1 E95 V2010 هست. جفت هم کیف دارن کیفشونم 1 کیف حسابی هست.

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-headset-real-5-1-surround-gaming-virtual-7-1.784249/

1. برای رضایت فروش 24 ساعت مهلت تست کامل می دم یعنی به هر دلیلی خواستید پس بدید با صداشم حال نکردید پس بدید پول خودتون پس بگیرید البته اگر شهرستان تشریف داشته باشید هزینه برگشت ارسال با خودتون هست.(به شرط سلامت قطعه)

xkc65q6v1savk10189bk_thumb.jpg

fcg2la5mu1af1a2uplhx_thumb.jpg

wynu8e9dg1mf5ntinmu8_thumb.jpg

zsyrzphs5uhf7766o5si_thumb.jpg

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

1. برای رضایت فروش 24 ساعت مهلت تست کامل می دم یعنی به هر دلیلی خواستید پس بدید با صداشم حال نکردید پس بدید پول خودتون پس بگیرید البته اگر شهرستان تشریف داشته باشید هزینه برگشت ارسال با خودتون هست.(به شرط سلامت قطعه)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...