رفتن به مطلب

خرید کارت گرافیک برای سه عدد مانیتور full hd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان لیونی

من سه عدد مانیتور دارم که به صورت عمودی زیر هم نصب میشه و رزولیشنی که ایجاد میشه 1920*(1080*3) و برای نمایش تصویر و فیلم استفاده میشه.

چه گرافیکی باید بزارم روی سیستم که سه led را بهش متصل کنم و بتونم به صورت کامل از رزولیشن هر سه استفاده کنم؟و مثلا یه عکس به

سه تیکه تقسیم بشه و روی همش بیوفته و عکس را نشونم بده و رزولیشن کلی خراب نشه.

و اینکه نرم افزار خاصی میخواد یا با تنظیمات خود کارت گرافیک انجام میشه؟

ممنون میشم سریع بهم خبر بدین یکم عجله دارم.

ویرایش شده توسط omega
لینک به دیدگاه

درود

اگر به صورت عمودی زیر هم نصب بشن رزولوشن کلی 1080×(3×1920) می شه.

به هر حال بستگی به بودجه و کاربری داره. در کل با هر کارت گرافیکی که سه تا خروجی همزمان داشته باشه امکان پذیر ه. اگر می خوای کنترل بیشتری رو چیدمان نمایشگرها داشته باشی کارتهای amd که فناوری eyefinity داشته باشند گزینه ی بهتری هستند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

رو دسکتاپ راست کلیک کن و از گذینه دیسپلی ستینگ میتونی تنظیم کنی که 3 تا مانیتور چطوری تصویر نشون بده

برای گرفیک هم نیاز به استفاده از مدل ها بالا نداری مگه برای گیم که اونوقت وضعیت خیلی فرق میکنه

کدوم حالت ؟

post-21484-0-23299300-1461701983_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

ممنون دوستان

عکس شماره 1 هست

مانیتورها خروجی HDMI دارن

استفاده هم فیلم و عکسه واسه تبلیغات

به نظرتان ارزانترین گرافیکی میشه برداشت چیه؟

درود

اگر به صورت عمودی زیر هم نصب بشن رزولوشن کلی 1080×(3×1920) می شه.

به هر حال بسته به بودجه و کاربری داره. در کل با هر کارت گرافیکی که سه تا خروجی همزمان داشته باشه امکان پذیر ه. اگر می خوای کنترل بیشتری رو چیدمان نمایشگرها داشته باشی کارتهای amd که فناوری eyefinity داشته باشند گزینه ی بهتری هستند.

کارتی هست که سه تا خروجی HDMI داشته باشه؟

میشه معرفی کنید؟

ممنون عزیز

لینک به دیدگاه

کارت های EVGA 950  و گیگابایت GTX 950 XTREME سه تا Display port دارن اما HDMI رو نمیدونم چه کارتی داره

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

کارت های EVGA 950  و گیگابایت GTX 950 XTREME سه تا Display port دارن اما HDMI رو نمیدونم چه کارتی داره

ممنون عزیز

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان

عکس شماره 1 هست

مانیتورها خروجی HDMI دارن

استفاده هم فیلم و عکسه واسه تبلیغات

به نظرتان ارزانترین گرافیکی میشه برداشت چیه؟

کارتی هست که سه تا خروجی HDMI داشته باشه؟

میشه معرفی کنید؟

ممنون عزیز

کارتی که سه تا hdmi داشته باشه سراغ ندارم، بهتره از تبدیل استفاده کنی. کارتهای کارکرده ی amd سری 6 یا 7 رو با قیمت مناسب می تونی تهیه کنی. تا جایی که می دونم همه سه تا نمایشگر رو پشتیبانی می کنند.
لینک به دیدگاه

هرچی گشتم کارتی پیدا نکردم که 2 تا HDMI یا بیشتر داشته باشه، البته کارتهای رده پایین رو چک نکردم اما قیمت 950 هم خیلی خوبه

اگه ماینتور ها از Display port استفاده میکنند از 950 استفاده کن

لینک به دیدگاه

هر کارتی که 2 تا dvi و یدونه hdmi داشته باشه کارتو راه میندازه... تبدیل dvi با hdmi هم ریخته دونه 2 تومن یا حتی کمتر...

اگر فقط بخواد فیلم نشون بده دونه gt 730 هم زیادشه فکر کنم gt 710 هم جواب بده....

لینک به دیدگاه

کارتی که سه تا hdmi داشته باشه سراغ ندارم، بهتره از تبدیل استفاده کنی. کارتهای کارکرده ی amd سری 6 یا 7 رو با قیمت مناسب می تونی تهیه کنی. تا جایی که می دونم همه سه تا نمایشگر رو پشتیبانی می کنند.

ممنون عزیز

هرچی گشتم کارتی پیدا نکردم که 2 تا HDMI یا بیشتر داشته باشه، البته کارتهای رده پایین رو چک نکردم اما قیمت 950 هم خیلی خوبه

اگه ماینتور ها از Display port استفاده میکنند از 950 استفاده کن

ممنون عزیز

اما فقط hdmi دارن

هر کارتی که 2 تا dvi و یدونه hdmi داشته باشه کارتو راه میندازه... تبدیل dvi با hdmi هم ریخته دونه 2 تومن یا حتی کمتر...

اگر فقط بخواد فیلم نشون بده دونه gt 730 هم زیادشه فکر کنم gt 710 هم جواب بده....

ممنون

بله باید از تبدیل استفاده کنم

مرسی دوستان مشکل حل شد

لینک به دیدگاه

درود

این کارتها دو تا خروجی همزمان دارند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود

این کارتها دو تا خروجی همزمان دارند.

من سرچ کردم کارت r7 360 amd میگیرم 

این همون قابلیت Eyefinity که فرمودین را داره و کارم را راه میندازه ممنون

لینک به دیدگاه

بستگی داره چقدر بخواهید هزینه کنید برای یکی از دوستان سه تا مانیتور رو با یه کارت با پورت اچ تی ام آی وصل کردم.

http://forum.lioncomputer.ir/uploads/monthly_04_2016/post-19285-0-92784700-1459786814.jpg

البته کارت 4 تا HDMI داره.

ویرایش شده توسط Mr.J
لینک به دیدگاه

بستگی داره چقدر بخواهید هزینه کنید برای یکی از دوستان سه تا مانیتور رو با یه کارت با پورت اچ تی ام آی وصل کردم.

http://forum.lioncomputer.ir/uploads/monthly_04_2016/post-19285-0-92784700-1459786814.jpg

البته کارت 4 تا HDMI داره.

کارتش چیه دوست عزیز؟

لینک به دیدگاه

من سرچ کردم کارت r7 360 amd میگیرم 

این همون قابلیت Eyefinity که فرمودین را داره و کارم را راه میندازه ممنون

خواهش.

توجه کن که به درگاه display هم نیاز خواهی داشت. از بقیه ی خروجیها همزمان دو تا تصویر بیشتر نمی تونی بگیری.

لینک به دیدگاه

خواهش.

توجه کن که به درگاه display هم نیاز خواهی داشت. از بقیه ی خروجیها همزمان دو تا تصویر بیشتر نمی تونی بگیری.

اگه با دو تا dvi , hdmi کار نکرد مجبورم تبدیل display بگیرم که راه بیوفته

لینک به دیدگاه

evga GTX 980 Ti Superclocked

ولی از کارتهای ارزونتری هم از این برند با ساپورت 4 مانتیور موجوده

http://lioncomputer.ir/product/6578/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+evga+GTX+960+SSC/

http://lioncomputer.ir/product/7624/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+EVGA+GTX+960+SC+4GB/

البته مورد دوم دو تا HDMI داره و دو تا دیس پلی

لینک به دیدگاه

عذر می خوام، چه فیلمی هست که تصویر عمودی داشته باشه؟ مگه داریم؟ حتی اگه افقی کنار هم بذارید هم باز فیلم از مانیتور وسط بیرون نمیزنه، مگه رزولوشن های خاص که نسبت طول به عرض کشیده تره کمی از مانیتور وسط بیرون میزنه. تازه عکس هم برا اینکه تو ۳تا مانیتور عمودی بیوفته وجود نداره، مگه اینکه خودتون با فوتوشاپ تنظیم کنید، چه برسه به فیلم.

Sent from my C2105 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mahdi_11
لینک به دیدگاه

به جای سه تا مانیتور یک عدد مانیتور 4k که قابلیت چرخش داشته باشه بخرین بهتر نیست ؟

البته شاید یکم گرونتر در بیاد ولی هم رزولوشن بیشتری گیرتون میاد و هم دردسر لبه های مانیتور رو ندارین . مشکل چند درگاه نمایشگر رو هم ندارین .

مثل این : http://lioncomputer.ir/product/5484/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A7%D9%84+%D8%AC%DB%8C+31+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+4K+31MU97/#prettyPhoto

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

عذر می خوام، چه فیلمی هست که تصویر عمودی داشته باشه؟ مگه داریم؟ حتی اگه افقی کنار هم بذارید هم باز فیلم از مانیتور وسط بیرون نمیزنه، مگه رزولوشن های خاص که نسبت طول به عرض کشیده تره کمی از مانیتور وسط بیرون میزنه. تازه عکس هم برا اینکه تو ۳تا مانیتور عمودی بیوفته وجود نداره، مگه اینکه خودتون با فوتوشاپ تنظیم کنید، چه برسه به فیلم.

Sent from my C2105 using Tapatalk

سلام عزیز عکس ها و فیلم ها با رزولیشن سه تا مانیتور ساخته میشن

و کلا برای تبلیغات در لباس فروشی هست

به جای سه تا مانیتور یک عدد مانیتور 4k که قابلیت چرخش داشته باشه بخرین بهتر نیست ؟

البته شاید یکم گرونتر در بیاد ولی هم رزولوشن بیشتری گیرتون میاد و هم دردسر لبه های مانیتور رو ندارین . مشکل چند درگاه نمایشگر رو هم ندارین .

مثل این : http://lioncomputer.ir/product/5484/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A7%D9%84+%D8%AC%DB%8C+31+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+4K+31MU97/#prettyPhoto

مانیتور ها خریداری و نصب شده عزیز و امکان تعویض نداریم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...