رفتن به مطلب

از لیون کامپیوتر انتظار نمیرفت !!

Mr.King
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه سوء تفاهم بود که با راهنمایی دوستان و اساتید رفع شد و از این بابت بینهایت سپاسگذارم

از لیون کامپیوتر هم ممنونم و از خریدم کاملا راضی ام و حتما خریدهای بعدی نیز از لیون خواهد بود

با تشکر از تمام دوستان

تاپیک حذف یا قفل شود 

ویرایش شده توسط Hrithik
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از این تعجب میکنم که خمیری که شرکت اینتل توی باکس سی پی یو میزاره در کمال تعجب نبود !! مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ از نظر مالی ارزشی نداره و من میتونم برم از بیرون تهیه کنم ولی از لیون انتظار نمیرفت 

سلام

به باقی مسائل کاری ندارم اما از کی تا حالا اینتل توی باکس پردازنده هاش خمیر می ذاره؟ (شاید قدیما اینطوری بوده باشه _که گمون نکنم_اما دیگه اینطوری نیست)برای پردازنده هایی که به همراهشون کولر هم ارائه میشه ، فقط کف کولر رو آغشته به خمیر میکنه اینتل و خمیری در پک بصورت مجزا وجود نداره...

این شکلی هم هست :

http://www.pcstats.com/articleimages/200903/installLGA1366_2090.jpg

من که ندیدم همچین چیزی از پردازنده های سوکت 1150 و 1151 و 1156 و 1155 و 2011 که خمیر مجزا داشته باشن...

ویرایش :

من هم وقتی برای کسی مادربورد+ پردازنده به همراه کولر بفرستم کولر رو از حالت نصب روی پردازنده در میارم و در بسته بندی جا میدم...وصل بودن کولر وقتی که تکانهای شدید پیش میاد(اونم با وضع تیپاکس و پستمون :D  که واقعا وحشتناک هستن و انگار وسایله ارسالی ما شخصیت های فیلم وحشتناک هستن و مامورین پست و تیپاکس هم هیولاهای فیلم!) اگه زیادی شدید بشه تاب میندازه بورد رو و یا ممکنه بستهای نگهدارنده خودش رو بشکنه.. هرچقدر هم که سبک باشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز

تو باکس اینتل خمیر نیست که :D

یه ذره خمیر مالیدن به کف کولر همین

ویرایش: با پست فرجام عزیز هم زمان شد

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

با حرف شما موافقم هزینه تیپاکس خیلی زیاد میشه

آره خب , منی که اول قیمت قطعات رو با چهارجا مقایسه میکنم و میبینم چند تومنی ارزونتر در میاد و سفارش میدم و خوشحالم از اینکه با قیمته خوبی خرید کردم و بعد که میرسه دستم کاملا میخوره توی ذوق آدم که اوه , اینکه فرقی نکرد اگه میرفتم از بازار میگرفتم

بطور مثال دیجی کالا یه خوبی که داره توی روند خرید هزینه ی ارسالش مشخصه و همیشه یکسان هزینه ی 8000 ت ثابت بوده ( مگر اینکه کالاهایی نظیر یخچال و ... بخری که اونا دیگه قاعدتا فرق میکنه )

از همینجا به لیون پیشنهاد میکنم یه فکری به حال هزینه ی ارسال کالاها بکنه و مثلا یه هزینه ی ثابتی رو در نظر بگیره

از مشارکت شما دوسته عزیز هم بینهایت سپاسگذارم

سلام

به باقی مسائل کاری ندارم اما از کی تا حالا اینتل توی باکس پردازنده هاش خمیر می ذاره؟ (شاید قدیما اینطوری بوده باشه _که گمون نکنم_اما دیگه اینطوری نیست)برای پردازنده هایی که به همراهشون کولر هم ارائه میشه ، فقط کف کولر رو آغشته به خمیر میکنه اینتل و خمیری در پک بصورت مجزا وجود نداره...

این شکلی هم هست :

http://www.pcstats.com/articleimages/200903/installLGA1366_2090.jpg

من که ندیدم همچین چیزی از پردازنده های سوکت 1150 و 1151 و 1156 و 1155 و 2011 که خمیر مجزا داشته باشن...

عزیز

تو باکس اینتل خمیری نیست که :D

یه ذره خمیر مالیدن به کف کولر همین :D

ویرایش: با پست فرجام عزیز هم زمان شد

وقتی خود پرسنل لیون کامپیوتر به من از طریق تلگرام میگه توی باکس هست و میتونی از همون خمیر استفاده کنی , من ترجیح میدم گفته ایشون رو باور کنم و حتما بوده و حالا نیست !!

ppcj4t5i0o75su5lo95e.jpg

ویرایش شده توسط Hrithik
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی خود پرسنل لیون کامپیوتر به من از طریق تلگرام میگه توی باکس هست و میتونی از همون خمیر استفاده کنی , من ترجیح میدم گفته ایشون رو باور کنم و حتما بوده و حالا نیست !!

عزیز خیالتون تخت تو باکس پردازنده اینتل هیچ وقت خمیر جداگانه نداشتیم بلکه خودشون یه ذره میزنن بهش و همون کافیه @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره خب , منی که اول قیمت قطعات رو با چهارجا مقایسه میکنم و میبینم چند تومنی ارزونتر در میاد و سفارش میدم و خوشحالم از اینکه با قیمته خوبی خرید کردم و بعد که میرسه دستم کاملا میخوره توی ذوق آدم که اوه , اینکه فرقی نکرد اگه میرفتم از بازار میگرفتم

بطور مثال دیجی کالا یه خوبی که داره توی روند خرید هزینه ی ارسالش مشخصه و همیشه یکسان هزینه ی 8000 ت ثابت بوده ( مگر اینکه کالاهایی نظیر یخچال و ... بخری که اونا دیگه قاعدتا فرق میکنه )

از همینجا به لیون پیشنهاد میکنم یه فکری به حال هزینه ی ارسال کالاها بکنه و مثلا یه هزینه ی ثابتی رو در نظر بگیره

ppcj4t5i0o75su5lo95e.jpg

خب ایشون هم گفتن زیر فن خمیر هست! منظورشون همینه که زیر فن خمیر وجود داره که من هم خدمتتون گفتم زیر فن خمیر زده شده توسط اینتل!

اگه دقیقا نگفتن که |خمیر به زیر فن آغشته شده" و گفتن "زیر فن خمیر هست" به نظرم فرق چندانی نمیکنه و منظورشون هم قطعا همین بوده... چون همه میدونن و اصلا به عنوان یک fact یا حقیقت جا افتاده برای همه (میتونید به پشتیبانی خود اینتل ایمیل بزنید و سوال کنید که همچین چیزی بصورت جداگونه وجود داره یا خیر)که خمیر اینتل زیر فن مالیده شده و احساس کردن نیاز نیست بگن و گفتن "خمیر زیر فن هست" و باعث سو برداشت شده

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

ppcj4t5i0o75su5lo95e.jpg

خوب خوده لیون بنده خدا هم همین رو گفته که دوستان گفتن دیگه ! زیر فن  سی پی یو خمیر زدند !!! یعنی فن به خمیر اغشته هستش !!! بعلاوه اصل کار نصب سی پی یو هستش ( حداقل دو مورد در این فروم دیدم که دوستانی که خودشون سی پی یو نصب کردن باعث اسیب دیدنش شدن و یا تصویر نگرفتن یا دمای بالا گرفتن و ... ) فنش که کاری نداره ! ( اگر هم لیون نصب نکرده بخاطر بی توجهی نبوده قطعا به این فکر کرده که در طول ارسال مادربرد اسیب نبینه ) 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

دوست من ایراد بنی اسرائیلی نگیرید
اگر بابت پول پست ناراحتید من تا 30 هزار تومن هم ب انتخاب خودم پول پست دادم بابت دریافت قطعه
میتونستید پیک رایگان رو انتخاب کنید ک هزینه ای نداره
من هم بودم ریسک سوار کردن قطعات و ارسالشون رو نمیکردم. این فن های استوک ک همینطوریش زپرتی هست دست میزنی پایش میشکنه
پیک ازاد از حساس بودن قطعات کامپیوتر تعریفی نداره ک بخواد با احتیاط بیاد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان و اساتید

طی چند روز گذشته بنده 3 قطعه ( مین , سی پی یو , کیس ) به لیون کامپیوتر سفارش دادم

اول که قرار شد این 3 قطعه سرهم بشه و بعد برام ارسال بشه ( چون من به هر کسی برای نصب مین و سی پی یو اعتماد نداشتم )

لیون هم قبول کرد و گفت مشکلی نداره و برای هزینه هم پرسیدم که گفتند این 3 قطعه رو وصل کنیم هزینه ای نداره 

موقع ارسال به من گفته شد اگه مین رو روی کیس ببندیم احتمال ضربه خوردن هست !! منم ترسیدم گفتم پس هیچی , سی پی رو که میبستین آره ؟ گفتند آره مشکلی نداره

وقتی رسید دستم بسته بندی اوکی بود ولی وقتی مین رو باز کردم دیدم فقط خود سی پی یو گذاشته شده روی مین ( از همینجا بابت این زحمت خدا قوت میگم ) فن سی پی یو که یکم تخصصی تر بود وصل نشده بود !! 

اینها همه هیچی و خودم با دیدن چندتا ویدئو فهمیدم که نصب این موارد آسونه و خودمم میتونم

از این تعجب میکنم که خمیری که شرکت اینتل توی باکس سی پی یو میزاره در کمال تعجب نبود !! مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ از نظر مالی ارزشی نداره و من میتونم برم از بیرون تهیه کنم ولی از لیون انتظار نمیرفت 

البته این احتمال هم وجود داره که از اول شرکت اینتل فراموش کرده توی بعضی باکسها خمیر بزاره !! :huh:  چون من بد شانسم 

داستان خریدمون رو گفتیم باهاتون در میون بزاریم شما هم فیضی ببرید

ضمن اینکه هزینه ی تیپاکس هم اونقدری زیاد شد که جبران مابتفاوت قیمتهای کمتر لیون نسبت به بازار باشه ( این خیلی مهمه , موقع خرید یه دودوتا چهارتا بکنین )

install1155_DSCF3470.jpg

این قسمت خاکستری رنگ رو روی اون سطح مسی که در مرکز هیت سینکه می بینید؟ این خمیر سیلیکون هستش که برای تمام هیت سینک های Intel از پیش زده شده و به همین صورته...ضمن اینکه جناب خودتون یه نگاه بندازید اگه فن CPU رو روی مادربرد بزارید دیگه مادربر داخل جعبش جا نمی شه...شما ترجیح می دادید فن CPU وصل باشه اما مادربرد بیرون از جعبش ارسال بشه؟ از طرفی هم اگه داخل کیس اسمبل شده ارسال می شد احتمال زیاد سالم نمی رسید دستتون ( یه بار برید انبار تیپاکس می بینید با جعبه ها فوتبال بازی می کنن )پس بهترین حالت این بود که همه رو داخل جعبه ی خودش ارسال کنن براتون که بعد شما ببری یه کامپوتری برات اسمبل کنن یا خودتون اسمبل کنید...ضمنن برای بسته های سنگین مثل کیس استفاده از تیپاکس کار به صرفه ای نیستش بهترین گزینه برای شما باربری هستش...

جناب هزینه ی ارسال با تیپاکس رو لیون کامپیوتر تایین نمی کنه خود مرکز تیپاکس تایین می کنه یه تک تومنیش هم به لیون نمی رسه...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

عزیز این جور موارد جزئی تو هر شغلی و هرجای دنیا پیش میاد

به نظرم لازم نبود اصلا بخاطرش ناراحت بشین یا تاپیک بزنین

من که تاتحالا از لیون کم کاری چیزی ندیدم انصافا بین این همه سایتا لیون به نظرم بهترینه.

لینک به دیدگاه

عزیز این جور موارد جزئی تو هر شغلی و هرجای دنیا پیش میاد

به نظرم لازم نبود اصلا بخاطرش ناراحت بشین یا تاپیک بزنین

من که تاتحالا از لیون کم کاری چیزی ندیدم انصافا بین این همه سایتا لیون به نظرم بهترینه.

گرامی اصلا مشکلی پیش نیومده که کسی بخواد ناراحت بشه ، همش اشتباه از طرف خود کاربر بود

لینک به دیدگاه

فکر میکنم جوابتون رو از دوستان گرفته باشید

فقط یه نکته ای رو خواستم بگم که اگر خواستید در مورد مسائلی که هنوز از جزئیاتش اطلاع کافی ندارید تاپیک بزنید شاید بهتر باشه که عنوان تاپیک رو بصورت مشاوره در مورد مشکل ... یا ازین موارد بزنید بعدا اگر واقعا تقصیری بوده میتونید به عنوان شکایت تاپیک بزنید.

الان من عنوانو دیدم فکر کردم چه اتفاق ناگواری افتاده...

البته قصد بی احترامی نبود به هیچ عنوان. به عنوان دوستتون گفتم

لینک به دیدگاه

با توجه به صحبت های دوستان متوجه شدم اینکه لیون گفته " خمیر هست " منظورشون رو اشتباه برداشت کردم و از دوستان ممنونم 

از کاربران محترم Farjam و HK888 ممنونم که با متانت و حوصله و ادب جواب دادید

از سایر کاربران هم که اکثرا موضع گرفتن و حمله کردن بجای راهنمایی ممنونم , ایشالا خریدهای بعدیتون از لیون شامل تخفیف میشه

در رابطه با هزینه ی ارسال هم من نگفتم میره تو جیب لیون , میگم بهتره هزینه ثابت در نظر گرفته بشه

ختم تاپیک

فکر میکنم جوابتون رو از دوستان گرفته باشید
فقط یه نکته ای رو خواستم بگم که اگر خواستید در مورد مسائلی که هنوز از جزئیاتش اطلاع کافی ندارید تاپیک بزنید شاید بهتر باشه که عنوان تاپیک رو بصورت مشاوره در مورد مشکل ... یا ازین موارد بزنید بعدا اگر واقعا تقصیری بوده میتونید به عنوان شکایت تاپیک بزنید.
الان من عنوانو دیدم فکر کردم چه اتفاق ناگواری افتاده...
البته قصد بی احترامی نبود به هیچ عنوان. به عنوان دوستتون گفتم

درست میفرمایید

چشم

از شما نیز ممنونم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حداقل از یک چیزی عیب بگیر که درست باشه.من هیچ وقت ندیدم توی جعبه پردازنده ها خمیر جداگانه بزارن

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...