رفتن به مطلب

لب تاب گیمی که برای گیم نیست !

beni_death
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

قبل از هر چیز مشخصات لب تاب رو براتون بذارم 

Msi gx 70 Destroyer

HHD : 1tb

SSD : 128GB

Ram : 16 gig 

Cpu : A10-5750

Graphic : R9 M290X

برای  مشخصات دقیق تر میتونید به سایت خوده msi مراجعه کنید که لینکشو گذاشتم براتون 

https://www.msi.com/Laptop/GX70-3CC-Destroyer.html#hero-overview

عرضم به حضورتون جریان از برج 5 شروع میشه که ما با بودجه 3.5 ملیون امدیم گرون ترین لب تاب اون موقع که میشد با پول که داششتیم خرید به مبلغ 3470000 رو یعنی همین لب تاب  msi gx 70 destroyer  رو خریداری کردیم بدلیل اینکه دانشگاه ام توی شهر خودم نبود بنده ساکن بوشهر هستم و دانشگاه ام اراک هست از روز اول لب تاب سر سویچ گرافیک بلو پیج میداد  تو راه دانشگاه یه سر رفتیم نمایندگی لب تاب یعنی  شرکت ماتریس دادیم درستش کنن که گفتن چند روزی کار داره بعدشم هی تماس میگرفتن که ما همه چیزشو تست کردیم و درسته بیاید تحویل بگیرید لب تابتون رو اقا ما تا رفتیم لب  تاب رو تحویل بگیریم جلو خوده پشتیبانی هنگ کرد و بلو پیج داد که خوده پشتیبانی ماتریس هم تعجبب کرد ما هم عجله داشتیم واسه برگشت بوشهر و بهمون گفتن برید از بوشهر با جعبه ارسال کنید تا درستش کنیم ما هم همین کار رو کردیم امدیم از بوشهر ارسال کردیم در هنگام ارسال گفتن نه جعبه نمیخواد بفرستین و فقط خود لب تاب رو  ازمون تحویل گرفتن اقا لب تاب رفت و برگشت تا دیدیم کلا گرافیک لب تاب رو یک سره کردن و باتری 9 سلولی که قبلا 5 ساعت راحت میشد تو راه دانشگاه باهاش فیلم نگاه کنم و یا حتی بازی کنم در عرض یک ساعت و نیم تموم میشد و این تازه شروعش بود !! دیدیم که  مشکل بلو پیجش رو فقط سر هم کردن اما گرافیکش مشکل داره و اصلا نمیتونم باهاش بازی های ساده ای رو انجام بدیم اقا ما دوباره فرستادیمش گارانتی برای چند بار و زنگ زدن گفتن که AMD  همینه ولی ما برای شما ram تون رو تعویض میکنیم و باز هم لب تاب رو برای ما فرستادن هر بار هم که این کارارو میردن یه 40 تومنی از ما میگرفتن اقا من اینجا مشکل دارم که یه لب تاب 1.8 ملیونی داره 3 برابر لب تاب من که 3.5 ملیون خریدم fps  میده به پشتیبانی گفتم بهم میگن که توقع اتو باید بیاری پایین این لب تاب همینه لب تاب گیم که باهاش نمیشه بازی کرد من بازی های ساده ای هم میکنم که رو ضعیف تریین سیستم ها قابل بازی هست  بازی های مثل  Dota2  و World of Warcraft و need for speed 2012 گهگاهی بهم میگن این همینه گفتم خانوم محترم من تحقیق کرددم این لب تابو خریدم کلی فیلم دیدم یه بازی های با این لب تاب میکنند که من اصلا فکرشم نمیکردم بشه یه روزی باهاش بازی کرد میگن نه شما گول تبلیغات رو خوردین الان هم باید گولتون رو بوخورید و لب تاب رو برای من فرستادن بوشهر با اینکه کلی من اسرار کردم تهران نگرش دارین تا تکلیفم مشخص شه چون اخر برج 2 گارانتی این لب تاب تموم هست و هیچکی زیر بار نمیره !!!

من مشکل ام fps  نیست اقا با fps  پایین میشه بازی کرد حداقل ولی با این لب تاب اصلا نمیشه بازی کرد !!!!!!!!!! چه گرافیک رو روی اولترا بذارم چه روی پایین ترین حد به من fps 25 میده هی میره  50 هی میاد روی 10 ثابت نیست خوده برنامه AMD بازی های رو که من میکنم روی اولترا تنظیم میکنه! پشتیبانی  به من میگن شما گیمر نیستی هیچی نمیدونی اشتباه کردی این لب تاب رو خریدی این برای گیم نیست  و هزار تا کار میشه باهاش کرد منم گفتم فقط یک کار میخوام و میخوام باهاش ببازی کنم !!!سوالم اینه که چرا شرکت ماتریس لب تابی که برای گیم نیست رو برای گیم تبلیغ میکنه و میفروشه ؟ 

گفتن  مشکل نرم افزاریه من از ویندوز 7 تا 10 با هر بیتی با هر ورژن گرافیکی نصب کردم از خوده سایت msi  برنامه گرفتم ولی هیچی نشد که نشد ! ممکن با چند بار ریست کردن لب تاب مشکل گرافیکی حل بشه ولی برای بار بعد که شما لب تاب رو خاموش میکنید دوباره خراب میشه !

پشتیبانی باز هم بهم گفت کسی amd  برای گیم نمیخره اصلا amd   بدرد گیم نمیخوره!!! چرا شرکت ماتریکسس میفروشه پس ؟ ؟؟؟؟؟ 

بهم گفتن بیا تو این سایت مشکلتو بگو شاید حل شد . الان 9 ماه هست من یه روز خوش از این لب تاب ندیدم !

با تشکر امیدوارم وقتتون رو نگرفته باشم واقعا دیگه نمیدونم باید چی کار کرد !

صداهای ظبت شده ماتریس به اخر پست قسمت قسمت اضافه میکنم

ویرایش شده توسط beni_death
لینک به دیدگاه

کلا به نظر من خرید لپتاپ برای گیم اشتباه...

یا PC یا کنسول...تمام

لپتاپ و موبایل و تبلت و اینا سوسول بازی فقط  :D

لینک به دیدگاه

مشکل شما کارت گرافیکی نیست

مشکل شما پردازندس که برای کارت گرافیک گلوگاه می شه

این پردازنده حتی از corei5m هم ضعیفتره. در حالی که کارت گرافیکیتون خیلی قویتر از پردازندس. با این حال این fps اصلا قابل قبول نیست و باید فریم های بسیار بالاتری در بازی هایی که فرمودید بگیرید.

اگه کارمندای ماتریکس کمی وجدان کاری داشته باشن؛ یه چند ساعت وقت می زارن و با لپ تاپ مشابه مقایسه می کنن و می فهمن که شما بیخودی این همه وقت و هزینه صرف نکردی!

از ماتریکس بعیده! کلا ماتریکسم مثل لپ تاپ شما خیلی بالا پایین داره اخلاقشون! چند بار ریستارت کنید شاید درست بشن! :mellow:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پردازنده حتی از corei5m هم ضعیفتره. در حالی که کارت گرافیکیتون خیلی قویتر از پردازندس. با این حال این fps اصلا قابل قبول نیست و باید فریم های بسیار بالاتری در بازی هایی که فرمودید بگیرید.

اگه کارمندای ماتریکس کمی وجدان کاری داشته باشن؛ یه چند ساعت وقت می زارن و با لپ تاپ مشابه مقایسه می کنن و می فهمن که شما بیخودی این همه وقت و هزینه صرف نکردی!

از ماتریکس بعیده! کلا ماتریکسم مثل لپ تاپ شما خیلی بالا پایین داره اخلاقشون! چند بار ریستارت کنید شاید درست بشن! :mellow:

دوست عزیز اگر درست یادم باشه این بلا رو سر یه بیچاره دیکه که ge60 خریده بود اوردن

کلا ماتریس با msi مشکل پیدا کرده سر همین کاراش و نیروهای با وجدانی که داره

پیشنهاد من اینه کلا هیچی از ماتریس نخرید معلوم نیست چی میشه

کاربر عزیز به نظر من تنها راهش اینه که برید اونجا سر و صدا راه بندازید شاید مجبور به تعویض دستگاه بشن :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر درست یادم باشه این بلا رو سر یه بیچاره دیکه که ge60 خریده بود اوردن

کلا ماتریس با msi مشکل پیدا کرده سر همین کاراش و نیروهای با وجدانی که داره

پیشنهاد من اینه کلا هیچی از ماتریس نخرید معلوم نیست چی میشه

کاربر عزیز به نظر من تنها راهش اینه که برید اونجا سر و صدا راه بندازید شاید مجبور به تعویض دستگاه بشن :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

موافقم تنها راه گذشتن از ابرو و داد و بیداد کردنه ! و اینکه بی وجدانی کلا تو کل این کشور بیداد میکنه مختص ماتریس نیست ! 

لینک به دیدگاه

بنیامین جان

ممنون که این حرف ها رو زدید من خودم میخواستم محصولات msi رو برای PC جدیدم تهیه کنم ولی با توجه به این خدمات پس از فروششان واقعا دیگه نمیگیرم

لطفا دوستان من این دوستمون رو میشناسم 9 ماه داره اعصابش به هم می‌ریزه هی میره میاد هی به کارکنان ماتریس پیام میده و اوکی نمیشه واقعا جالب

اگر کمکی از دستتون بر میاد دریغ نکنید

و ماتریس باید از این کار خودش خجالت بکشه

اصلا msi باید خجالت بکشه که محصولات خودش رو دست همچنین شرکتی داده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان تو تجربه با ماتریس  خیلی ناراضی بودن الان هم  اینجور شما میگید اونا وظیفه اشونه درست کنن پس تا گاانتی تموم نشده یه دعوای درست و حسابی یا اگر ادم منطقی هستن با حرف حلش کنید دیگه دوماه بگزره شما میمونید و این لب تاب پس سریع تر یه جوری حل کنید 

لینک به دیدگاه

کلا با msi مخالفم ولی در کل با لپتاپ مخالفم چون با بودجه ای که میدی میتونی یه سیستم قوی تر ببندی که قابلیت انعطاف پذیری هم داره. لپتاپ فقط قابلیت حمل داره. تازه داغ میکنه و کیفیت صفحشونم زیاد جالب نیست اکثرشون. اما اگه قرار شد بگیری این مدل پردازندش ضعیفه و فریم دهیش توی گیم جالب نیست.

لینک به دیدگاه

منم با ایجاد کننده تایپیک ابراز همدردی میکنم چون این اتفاق به سر منم افتاد خواستم نقد بررسیش رو بنویسم تو لیون که حالم ازش زده شد 4500 خریدمش 1 سال پیش اونم به خاطر پردازنده بیش از حد ضعیفش واقعا نباید نزدیک این محصول شد بردمش هر جایی بفروشمش نمیخریدن تا با قیمت 2 میلیون که خیلیم ضرر دادم فروختمش به حدی که واسش وام بردم و خریدمش متاسفانه باید خوب تحقیق کرد بعد اقدام به خرید کرد.

در ضمن ایجاد کننده تایپک باید بفروشینش در اسرع وقت این لپ تاپ مناسب گیم نیست اصلا و ابدا هیچ امیدی نیست نه برنامه خاصی داره نه چیزی به خاطر پردازندش حتی پردازنده رو با برنامه های مختلف اورکلاک کردم ولی بازم نتیجه نداد بهتره بفروشینش یه لنوو بخرین هم ارزونه هم به صرفه هست انویدیا و اینتل بهترین ترکیبه ولی ای ام دی نباید نزدیکش شد

لینک به دیدگاه

واقعا جای خجالت داره برای مسولان این شرکت

منم می خواستم همین امروز یه لپ تاب از این شرکت بخرم کاملاً پشیمون شدم. می رم سراغ ایسوز

وای این msi چقدر منفوره.وای

لینک به دیدگاه

کلا به نظر من خرید لپتاپ برای گیم اشتباه...

یا PC یا کنسول...تمام

لپتاپ و موبایل و تبلت و اینا سوسول بازی فقط  :D

vc1_3196_wp_20160425_23_56_11_pro_thumb.

عزیز جان توی تاپیک گفتم که برای دانشگاه که شهر خودم نیست لب تاپ گرفتم تو اتاق خودم همه چیز هست :(

عکس بالا رو باز کنید خودتون میفهمید

لینک به دیدگاه

پشتیبانی باز هم بهم گفت کسی amd  برای گیم نمیخره اصلا amd   بدرد گیم نمیخوره!!! چرا شرکت ماتریکسس میفروشه پس ؟ ؟؟؟؟؟ 

با این قسمت موافقم فقط :laughing:

ما ک کما بیش تو گروه باهاتون همدردی کردیم و راهکار گذاشتیم و اونم فقط فروشش هست

باور کنید به صرفه تر هست

لینک به دیدگاه

با این قسمت موافقم فقط :laughing:

ما ک کما بیش تو گروه باهاتون همدردی کردیم و راهکار گذاشتیم و اونم فقط فروشش هست

باور کنید به صرفه تر هست

به کی بفروشم ؟ وجدان هم هست یه چیز خراب بفروشم به یکی دیگه ؟ درست نیست بنظر من

از برج 5 تا الان گرفتارشم هر چی بگین تست کردم

لینک به دیدگاه

به کی بفروشم ؟ وجدان هم هست یه چیز خراب بفروشم به یکی دیگه ؟ درست نیست بنظر من

از برج 5 تا الان گرفتارشم هر چی بگین تست کردم

نه بحث سر تو پاچه کسی کردن ک نیست منظورم این بود ک ب عنوان مثال فروشگاه هایی هستن ک دستگاه های دست دو رو میخرن ب ی قیمتی. ولی خب قاعدتا نباید ب هر قیمتی هم ک دادن راضی بشید ماشالا همه دیگه از رسم بز خر کردن چیزی میفهمن.

بعد هم اینکه ی مسئله ای ک تو کل دنیا باب هست و اون اینه ک همه انتظار دارن با صرف هزینه کمتر بهترین رو بدست بیارن یا در سطح بهترین باشن و با توجه ب این ک کشور ما از نظر ساختار اقتصادی در رده زیر خط قرار میگیره این مسئله خیلی پر رنگ تره. از قدیم هم گفتن همونقدر ک پول میدی آش میخوری! قضیه Amd هم همینه ! اکثر خریداران Amd توقع دارن با صرف هزینه کمتر نسبی در حد انسوسیاست های اینتل یا انویدیا کارایی بگیرن ک خنده دار هست بیشتر تا صرف فعل دیگه ای.

البته منظورم شما نیستین کلی عرض میکنم.

اگر هم بازم معیارتون برای خرید لپتاپ هست بخاطر اینکه ماتریکس بی انصافی رو به حد اعلا رسونده و حروم خوری میکنه و اسمشونم مسلمون هست کلا طرف msi نرید مخصوصا مونتاژ ماتریکس. دور amd رو هم برای لپتاپ خط بکشید. و سعی کنید معیار بعدیتون برای لپتاپ اول انویدیا باشه و اینتل و بعد برای برند ایسوس یا لنوو.

الان باز ب یسری بر میخوره ! حقیقت تلخه بالاخره !

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

نه بحث سر تو پاچه کسی کردن ک نیست منظورم این بود ک ب عنوان مثال فروشگاه هایی هستن ک دستگاه های دست دو رو میخرن ب ی قیمتی. ولی خب قاعدتا نباید ب هر قیمتی هم ک دادن راضی بشید ماشالا همه دیگه از رسم بز خر کردن چیزی میفهمن.

بعد هم اینکه ی مسئله ای ک تو کل دنیا باب هست و اون اینه ک همه انتظار دارن با صرف هزینه کمتر بهترین رو بدست بیارن یا در سطح بهترین باشن و با توجه ب این ک کشور ما از نظر ساختار اقتصادی در رده زیر خط قرار میگیره این مسئله خیلی پر رنگ تره. از قدیم هم گفتن همونقدر ک پول میدی آش میخوری! قضیه Amd هم همینه ! اکثر خریداران Amd توقع دارن با صرف هزینه کمتر نسبی در حد انسوسیاست های اینتل یا انویدیا کارایی بگیرن ک خنده دار هست بیشتر تا صرف فعل دیگه ای.

اگر هم بازم معیارتون برای خرید لپتاپ هست بخاطر اینکه ماتریکس بی انصافی رو به حد اعلا رسونده و حروم خوری میکنه و اسمشونم مسلمون هست کلا طرف msi نرید مخصوصا مونتاژ ماتریکس. دور amd رو هم برای لپتاپ خط بکشید. و سعی کنید معیار بعدیتون برای لپتاپ اول انویدیا باشه و اینتل و بعد برای برند ایسوس یا لنوو.

دوست عزیز این چیزی که میگی حالا حتی اگر هم درست باشه

ولی بازی دوتا 2 من با گرافیک gt 610 2gb ddr3 فریمی که میگرفتم 30 فیکس میشد :|

حالا یعنی با این گرافیک نمیشه؟؟

لینک به دیدگاه

باور کنید تا عنوان تاپیک رو دیدم به خودم گفتم حتما لپتاپه MSI وبا گارانتیش به مشکل خوردین!

آخه این بهونه ها رو بیشتر ماتریس ابداع میکنه...

کاری به خوب یا بد بودن برند MSI ندارم ولی تا وقتی گارانتی و وارد کننده ماتریسه دسمال کاغذی ام ای ای هم نباید خرید *dry#

لینک به دیدگاه

اون مو قع هم لب تاب lenovo و asus  بود با گرافیک 730 و 830 یا 840  با قیمت 1.8 ملیون تا 2.6 ما امدیم با حد اکثر پولمون جنس انتخاب کردیم الان دوستام این لب تاب های که گفتم رو دارن و دارن با  fps 100  بازی  dota2  رو انجام میدن و منو مورد تمسخر قرار میدن

لینک به دیدگاه

یکی نیست به این شرکت ماتریس که مایع ننگ و استاد ماست مالی هست بگه شما بهتر میدونید یا MSI که چیپ AMD بدرد بازی نمی خوره

داداش یه راه داری که اونم اینه که کلاس گذاشتن و آبرو داری رو کنار بگذارید و اونقدر موی دماغشون بشید که براتون عوضش کنند.

یا اصلا :D  :mad:  :D :

با لوازمی که عبارت اند از دو تا قمه خوش دست دو تا پنجه بکس میخ دار یه شیشه عرق سگی و پیش به سوی تهران و ماتریس! :cool:

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

یکی نیست به این شرکت ماتریس که مایع ننگ و استاد ماست مالی هست بگه شما بهتر میدونید یا MSI که چیپ AMD بدرد بازی نمی خوره

داداش یه راه داری که اونم اینه که کلاس گذاشتن و آبرو داری رو کنار بگذارید و اونقدر موی دماغشون بشید که براتون عوضش کنند.

یا اصلا :D  :mad:  :D :

با لوازمی که عبارت اند از دو تا قمه خوش دست دو تا پنجه بکس میخ دار یه شیشه عرق سگی و پیش به سوی تهران و ماتریس! :cool:

اگه کاری نکردند لب تاب رو میشکنم و فیلمشو میزارم واستون

لینک به دیدگاه

میگم مطمئنی که روی گرافیک اصلی سویتچ کردیو با اون بازی میکنی؟ شاید سویچ نشده واسه همین گیر میزنه

لینک به دیدگاه

دنیا به جهنمی به اسم ماتریس ختم نمیشه مراکز حرفه ایی برای تعمیر لپ تاب وجود داره، به اونها مراجعه کنید

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

اگه کاری نکردند لب تاب رو میشکنم و فیلمشو میزارم واستون

چه کاریه برادر

لپ تاپ شما به اشتباه گیمینگ نامگذاری شده ، پردازنده سری A10 m قوی هستن به نسبت قیمت و مصرف برقشون ولی به هیچ عنوان برای گیمینگ ساخته نشدن .

بقیه اجزای لپ تاپ شما برای اجرای بازی خیلی مناسب هست و نقطه ضعف سیستم فقط پردازنده هست که ساختارش برای بازی نیست .

کلا شرکت msi اشتباه کرده که همچین پردازنده ای رو روی یه لپ تاپ گیمینگ گذاشته .

بهتره لپ تاپ رو با مقداری ضرر بفروشید و دنبال لپ تاپی باشید که همه قسمت هاش مناسب بازی باشه و نقطه آشیل نداشته باشه که باعث گلوگاه شدن بقیه قطعات هنگام بازی بشه .

همیشه قبل از خرید یه سیستم حداقل بنچمارک های قطعات اصلی مثل پردازنده و گرافیکش رو در نت سرچ و مشاهده کنید تا قدرت قطعه دستتون بیاد . 

مثلا من الان این ویدیو بنچمارک این لپ تاپ رو نگاه کردم در دو بازی تام رایدر و باتلفیلد 4 فریمی بین 10 تا 20 فریم میداد که اصلا مناسب نیست و در کنارش لگ وحشتناکی هم داشت که کاملا با توجه به اعداد مانیتورینگی که کنار صفحه نشون میداد معلوم بود از پردازنده هست .

https://www.youtube.com/watch?v=6saLTC6RI4U

https://www.youtube.com/watch?v=HDY6BvP7veE

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

لاقل با یه نرم افزار تستی چیزی ببینید چی میشه که فرم نمیده... کلاکش بالا نمیره؟ ولتاژاش تکون نمیخوره؟ cpu زور میاد روش؟  که اگه خواستید بفروشید بدونید چی بگید به خریدار

لینک به دیدگاه

لاقل با یه نرم افزار تستی چیزی ببینید چی میشه که فرم نمیده... کلاکش بالا نمیره؟ ولتاژاش تکون نمیخوره؟ cpu زور میاد روش؟  که اگه خواستید بفروشید بدونید چی بگید به خریدار

درسته همینطور که دوستمون میگن با نرم افزار های مانیتورینگ قطعات رو بررسی کنید .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

میگم مطمئنی که روی گرافیک اصلی سویتچ کردیو با اون بازی میکنی؟ شاید سویچ نشده واسه همین گیر میزنه

وقتی لب تاپ روی گرافیک r9  میره دکمه پاور نارنجی میشه و در حالت نرمال دکمه سفید هست گفتم که فرستادم گرافیک رو یک سره کردن یعنی کلا دکمه پاور لب تاب نارنجی هست و روی حالت گیمینگ چه بخوام چه نخوام( ولی لب تاب گیم بزای گیم نیست) واسه همینه که باطریش توی یک ساعت و نیم تموم میشه ! با اینکه کاری باهاش نمیکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...