رفتن به مطلب

لب تاب گیمی که برای گیم نیست !

beni_death
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

احتمالا مشکل مادربرد داره

عجب بساطی هست اصلا به شما چه مربوط مشکلش چیه  *dry# گارانتی پشمه؟

مملکت هیچ قانونی نداره لب تاپ میدیی تعمیر کنن میزنن چشمشم کور میکنن

شما باید اعتراض میکردید چرا لب تاب یک سره کردن و حالت دو gpu حذف کردن

من بودم تمام اون شرکت به فحش میکشیدم و با چند نفر میرفتم حالشون میگرفتم ابروشون هم می بردم 

من اول شرکت مقصر می دونم دوم خود شما هستید هنوزم دیر نشده برید حالشون بگیرید از هیچی نترسید

گرگ باشید اینجا جامعه ایی نیست که بشه بره بود 

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم این عکس رو ببینید و به تاریخ ها دقت کنید :(

ut8h_driver_thumb.jpg

احتمالا مشکل مادربرد داره

عجب بساطی هست اصلا به شما چه مربوط مشکلش چیه  *dry# گارانتی پشمه؟

مملکت هیچ قانونی نداره لب تاپ میدیی تعمیر کنن میزنن چشمشم کور میکنن

شما باید اعتراض میکردید چرا لب تاپ یک سره کردن و حالت دو gpu حذف کردن

من بودم تمام اون شرکت به فحش میکشیدم و با چند نفر میرفتم حالشون میگرفتم ابروشون هم می بردم 

من اول شرکت مقصر می دونم دوم خود شما هستید هنوزم دیر نشده برید حالشون بگیرید از هیچی نترسید

گرگ باشید اینجا جامعه ایی نیست که بشه بره بود 

موفق باشید

امدم اینجا کسی صدامو بشنوه ! :( من بوشهر هستم نمیتونم هر دقیقه برم تهران لب تاب 3.5 ملیون واسم خرج ور داشته جدا از اینکه هر دفعه برم تهران زیر 500 تومن خررجم نیست و هر بار هم گارانتی از من 50 تومن میگیره برای اینکه f3  بزنه و ویندوز که رو خوده لب تاب هست رو دوباره برام نصبب کنه 

ویرایش شده توسط beni_death
لینک به دیدگاه

ولی هر چه زود تر برید شرکت رو درست و درمون ادب کنید شما هم که جنوبی هستیووووووو :D  حالشون رو جا بیار داداش از طرف ما هم بزن 
ولی جدی میگم اگر عجله نکنی  اول هم گفتم تو میمونی و یه لب تاب که ابروش هم ناقصه و هیچکس از ات نمیخره  هر چی دست رو دست بزاری بد تره   با ملایمت بخوای  تا کنی نمیشه که  هر روزی که میگزره یک روز از گارانتی کم میشه و نزدیک میشی به اون روزی که نباید بشی اقا هر جوری هست اونا باید درست کنن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته لپ تاپ گیمینگ به PC نمیرسه اما دیگه اینطور هم نیست و خیلی ها با لپتاپ غیر گیمینگ گیم میزنن دیگه گیمینگ بماند

یا طراحی این لپتاپ از بیخ مشکل داره و درست بشو نیست یا دستگاه شما مشکل داره.

یکی از دوستام لپ تاپ گیمینگ MSI رو برا رویو گرفته بود عالی البته سمپل ایشون مونتاژ خود MSI بود نه ماتریس.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

کلا از اولشم هم از MSI بدم میومد هم ماتریس  :| 

وقتی دستگاه شما تحت پوشش گارانتیه دیگه هزینه چی می گیرن؟ 50 تومن برای چی؟ والا یه شرکت ضعیف مثل سریر سرویس هم اینجوری نمی دوشه ملتو.

شما برای بار آخرم شده دوباره شخصا برو گارانتی حقتو بگیر، اصلا هم اجازه نده از این حرفها بزنن که دستگاه گیم نیست و شما نمی دونی و این صحبتا. 

اگه سفت وایستی کارت راه میفته مطمئن باش.

من جای شما بودم شده صبح تا عصر می شستم اونجا تا دستگاه رو یک روزه تحویل بگیرم حالا یا درستش کنن یا یدونه آکشو تحویل بدن، زیر بار هیچ حرف و حدیثی هم نمی رفتم  :| 

الان دیگه طرف شما نه رسپشن شرکته نه مسئول فنی، با مدیرشون صحبت کن.

به جای اینکه مشتری رو وفادار و راضی نگه دارن هولش می دن که علیهشون تبلیغ کنه...

لینک به دیدگاه

ضعف استارتر توی حل و شناسایی دقیق مشکل اصلی باعث بوجود آمدن این مشکلات شده

لپ تاپ به اون قیمت رو که نباید هی ارسال کرد و گرفت، باید از کسی که تو تهرانه کمک گرفت

اولا طرف کاملا وارد باشه مشکل دقیق رو پیدا کنه بعد ببره گارانتی بگه مشکل اینه

بعد که خواست تحویل بگیره همونجا تست کامل انجام بده حتی اگه 1-2 ساعت بشه

اگه مشکل وجود داشت محکم وایسه تا حلش کنند نه اینکه بیاد اونقدر پول بده و اینا...

خلاصه حل کردن هر مشکلی یه راهی داره وگرنه پست دادن اینجا فایده ای نداره یکی بیاد بگه فلان یکی دیگه...

هر دستگاهی لم و مشکلات خودشو داره که فقط کسی که دستشه می تونه به اینا پی ببره

بهتره که اول مشکلات بوجود آمده رو تقصیر خودمون بندازیم، راه بدترشم دادنش به دست تعمیرکارای بیرونه که یکی اینجا گفت

ماتریس گارانتی خوبیه به شرطی که درست ازش استفاده بشه. دیگه انتخاب با شما...

مرسی واقعا :) امید وارم این اتفاق برای شما هیچ وقت پیش نیاد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نرم افزارهای بنچمارک بخصوص  3DMark 2013 رو دانلود کن و امتیازی که در حالت دیفالت و استاندارد میده رو ببین همان امتیازی هست که بقیه لپ تاپ های همین مدل میدن یا خیر  اگر نبود قطعا لپتاپ مشکل داره حالا چه نرم افزاری چه سخت افزاری......

لینک به دیدگاه

ضعف استارتر توی حل و شناسایی دقیق مشکل اصلی باعث بوجود آمدن این مشکلات شده

لپ تاپ به اون قیمت رو که نباید هی ارسال کرد و گرفت، باید از کسی که تو تهرانه کمک گرفت

اولا طرف کاملا وارد باشه مشکل دقیق رو پیدا کنه بعد ببره گارانتی بگه مشکل اینه

بعد که خواست تحویل بگیره همونجا تست کامل انجام بده حتی اگه 1-2 ساعت بشه

اگه مشکل وجود داشت محکم وایسه تا حلش کنند نه اینکه بیاد اونقدر پول بده و اینا...

خلاصه حل کردن هر مشکلی یه راهی داره وگرنه پست دادن اینجا فایده ای نداره یکی بیاد بگه فلان یکی دیگه...

هر دستگاهی لم و مشکلات خودشو داره که فقط کسی که دستشه می تونه به اینا پی ببره

بهتره که اول مشکلات بوجود آمده رو تقصیر خودمون بندازیم، راه بدترشم دادنش به دست تعمیرکارای بیرونه که یکی اینجا گفت

ماتریس گارانتی خوبیه به شرطی که درست ازش استفاده بشه. دیگه انتخاب با شما...

یه حرف قشنگی ایشون زد

یکی از تکنیکهای شرکتای گارانتی اینه که وقتی میبینن طرف یه شهر دیگست چند بار الکی زنگ میزنن به طرفو میگن درست شده و قطعه رو براش ارسال میکن و این کارو چند بار تکرار میکنن تا اگه بشه طرف پیش خودش بگه هزینه پستم داره خیلی زیاد میشه بزا بیخیالش بشم و دیگه از این گارانتی خرید نکنم

شوخی که نیست سه ملیونو خورده ای لپتاپه . باید سود کلی قطعه رو بده تا بخواد این لپ تاپو عوض کنه با یه اکبند

درست کردنشم که بلد نیستن

لینک به دیدگاه

عکس gpu z نمیزارین؟

شما از اول نباید پول میدادید یا گفتن یه سره میکنن قبول نمیکردید. شما پول دادید و موظف هستن که با دو گراف بهتون بدن. شما برو تعظیرات گر چه ممکنه دستشون تو یه کاسه باشه ولی بی تاثیر نیست با شمارشونو پیدا کن زنگ بزن بگو لپتاپ این مشکلو داشت و اینا زدن یه سرش کردن بدتر شد و هر سری هم این قدر ازم پول گرفتن در صورتی که گارانتی هستش و نباید هیچ پولی بگیرن. باید سفت و سخت جولوشون وایساد. چون اگه به خودت جرات ندی وایسی به خودشون جرات میدن و جولو ملت وای میسن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برنامه هارد اگه کریستال دیسک مارک باشه کافیه

فقط میخوام سرعت هارد رو ببینیم نه سلامت هارد رو

نمیخواستم ی چیز بگم نگران یا ناراحت بشی واسه همین خواستم ی تست هارد بزاری

دقیقا دوست منم مشکل با لب تاپ گیمینگ msi داشت

هرکاری کردیم نشد که نشد (البته بلواسکرین نمیداد ولی بازی فریم نمیداد حتی بازی سبک)

بعد از تست های زیاد متوجه شدیم سرعت هاردش خیلی کمه و بعد از جابه جا کردن هاردش با یک لب تاپ دیگه فهمیدیم مشکل از مادربرده

لب تاپ رو نصف قیمت فروختیم رفت

لینک به دیدگاه

بله!بله!طبیعیه که با این اوصاف دیگه نه خودمmsiمیخرم نه میزارم کس دیگه ای بخره!!شرم بر msi!!

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان عزیز ، دوست خودم حدودا چند ماه پیش ، الان دیگه تقریبا یک سال میشه ، رفت عین همین لپتاپی که می گی رو می خره ، ما هم دقیقا همین مشکل رو با لپتاپ داشتیم و ایم بود که درصد سی پی یو تو تمام بازیا می رفت رو 100 دزصد و کاملا گلوگاه می شد . فرستادیم گارانتی برامون کلاک سی پی یو رو قفل کردن ، یعنی دیکه کلاکش بوست نمیشه ، تقریبا رو کلاک نزدیک به کلاک بوستش قفل کردن ، الان تقریبا میشه گفت مشکل دوستم برطرف شده و داره بازیای روزو راحت بازی می کنه ، فقط بعضی از بازیا که نیاز به سی پی یو خیلی شاخ داره رو یه ذره لگ می زنه ولی تا حدود خیلی زیادی مشکلش برطرف شده . پیشنهاد من اینه که پیگیر باش ببین میشه این کارو کرد یا نه . خیلی جالبه این لپتاپ جزو لپتاپ های شکست خورده msi هستش ، میتونین برین تو سایت خودش ببینین ، یعنی اینقد این لپتاپ کم فرو کرده که ضرر داشه تا سود ، بعد ماتریس میاد تو لپتاپای جدیدش اسمشو برای فروش می زنه !!!!!!!!

انصافا کارت گرافیک این لپتاپ خیلی قویه ولی با اون سی پی یو آشغالی که گذاشتن روش فاتحه گرافیکو خوندن ، تنها مشکل این لپتاپ سی پی یو ضعیفه شه که صد در صد گلوگاهه واسه گرافیک .

در کل امیدارم مشکلت هرچه زودتر به امید خدا حل بشه دوست عزیز ...

موفق باشی

لینک به دیدگاه

عکس gpu z نمیزارین؟

شما از اول نباید پول میدادید یا گفتن یه سره میکنن قبول نمیکردید. شما پول دادید و موظف هستن که با دو گراف بهتون بدن. شما برو تعظیرات گر چه ممکنه دستشون تو یه کاسه باشه ولی بی تاثیر نیست با شمارشونو پیدا کن زنگ بزن بگو لپتاپ این مشکلو داشت و اینا زدن یه سرش کردن بدتر شد و هر سری هم این قدر ازم پول گرفتن در صورتی که گارانتی هستش و نباید هیچ پولی بگیرن. باید سفت و سخت جولوشون وایساد. چون اگه به خودت جرات ندی وایسی به خودشون جرات میدن و جولو ملت وای میسن.

pvy.png

eqz.png

دوست عزیز برنامه هارد اگه کریستال دیسک مارک باشه کافیه

فقط میخوام سرعت هارد رو ببینیم نه سلامت هارد رو

نمیخواستم ی چیز بگم نگران یا ناراحت بشی واسه همین خواستم ی تست هارد بزاری

دقیقا دوست منم مشکل با لب تاپ گیمینگ msi داشت

هرکاری کردیم نشد که نشد (البته بلواسکرین نمیداد ولی بازی فریم نمیداد حتی بازی سبک)

بعد از تست های زیاد متوجه شدیم سرعت هاردش خیلی کمه و بعد از جابه جا کردن هاردش با یک لب تاپ دیگه فهمیدیم مشکل از مادربرده

لب تاپ رو نصف قیمت فروختیم رفت

9q62_123_thumb.jpg

dox7_untitled_thumb.jpg

vqz4_1234123_thumb.jpg

nbwa_12345123_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

MSI اینجوریه :|

کلا هیچ کدوم از محصولات اش به درد نمی خوره :@

MSI GTX 760 Twinfrozr دارم دماش از رفرنس بیشتره با نرم افزار MSI Gaming App میزارم روی O.C مود سیستم ارور میده xD xD

یه H61 از MSI هم توی گیمنت استفاده می کنیم سرعت بوت کردن ویندوز اش اینقدر کمه که ادم پیر میشه !! :| 2 دقیقه طول میکشه با هارد 7200 ویندوز ده بالا بیاد ! :| جدا از اینا حرارت از بردش داره میزنه بیرون !! 

یه دونه MSI 945 هم خیلی وقت پیش داشتم داغون بود از حرارت بیش از حد سوخت :|

به همه پیشنهاد می کنم هیچ وقت MSI نگیرید 

ماتریس هم زنگ میزنی برای راهنمایی میگن کارت GTX 760 اصلا برای گیم نیست برای استفاده مولتی مدیاست برای گیم فقط GTX 980 Ti باید بگیری :|

چه جور جواب دادنیه ؟

مسخره کردن مارو  ؟ :|

با 750 ملت روی فول اچ دی بازی می کنن بدون مشکل اون وقت 760 که دو برابر اونه نمیشه باهاش گیم زد ؟ 

لینک به دیدگاه

خوب عزیز دل شما برو توی گیم های مثل gta v یا gta iv یا assassin syndicate بعدش تو تنظیمات گرافیک ببین حافظه گرافیکتو چند زده. اگه 2 گیگ بود که 290 و اگه کمتر بود که انبورده. ممنون که عکس گذاشتید اگه بتونین این کار که گفتمو بکنین عالی میشه

راستی یه کاری رو حتما بکن ببین چی میشه ( به هر حال این کار ها ممکنه جواب بدن و ارزششو داره )

برو تو device manager و تو قصمت گرافیک اون انبورده رو غیر فعال کن disable و ببین چه اتفاقی میوفته

MSI اینجوریه straight%20face.gif

کلا هیچ کدوم از محصولات اش به درد نمی خوره :@

MSI GTX 760 Twinfrozr دارم دماش از رفرنس بیشتره با نرم افزار MSI Gaming App میزارم روی O.C مود سیستم ارور میده xD xD

یه H61 از MSI هم توی گیمنت استفاده می کنیم سرعت بوت کردن ویندوز اش اینقدر کمه که ادم پیر میشه !! straight%20face.gif 2 دقیقه طول میکشه با هارد 7200 ویندوز ده بالا بیاد ! straight%20face.gif جدا از اینا حرارت از بردش داره میزنه بیرون !! 

یه دونه MSI 945 هم خیلی وقت پیش داشتم داغون بود از حرارت بیش از حد سوخت straight%20face.gif

به همه پیشنهاد می کنم هیچ وقت MSI نگیرید 

ماتریس هم زنگ میزنی برای راهنمایی میگن کارت GTX 760 اصلا برای گیم نیست برای استفاده مولتی مدیاست برای گیم فقط GTX 980 Ti باید بگیری straight%20face.gif

چه جور جواب دادنیه ؟

مسخره کردن مارو  ؟ straight%20face.gif

با 750 ملت روی فول اچ دی بازی می کنن بدون مشکل اون وقت 760 که دو برابر اونه نمیشه باهاش گیم زد ؟

این که چیزی نیس یه b75 gaming اکبند خریدم بستم رو سبستم . سیستمو روشن کردم جرغه زد نفهمیدم از کجاش و دیگه تصویر نداد :D شانسم گفت بایوس پرونده بود وگرنه ...
لینک به دیدگاه

بابا چرا گول خودمون داریم میزنیم ای بابا.

اقایون میگم خودم داشتم اشکال اصلی و اساسی پردازندش هست همینو خلاص. گرافیکش قوی سیستم خوبیه ولی پردازنده ضیف باعث گلوگاه شدن میشه میگم براتون با تمام برنامه های کلاک و انواع نصب ویندوزها و نرم افزار های بهینه سازی و نرم افزار مخصوص شرکت amd خلاصه هر چی که بگین بلا بر سرش اوردم نشد که نشد . دوست عزیز این کالا رو بزارین تو فروشگاه ال دیجیتال اونجا میخرن من خودم این لپ تاپو اونجا گذاشتم 2 میلیون فروختم که 2میلیون 400 ضرر کردم . بازم میگم خودمون رو گول نزنیم مشکل اساسی این لپ تاپ فقط فقط پردازنده amd هست اگر اینتل بود که قیمت این لپ تاپ میرفت به 7 یا 8 میلیون اینطوریاس من حتی خواستم ببرمش پیش یه متخصص که سی پی یو رو تغییر بده با این که جوش خورده ولی گفت ریسکه پنجا پنجاس. منم بی خیال شدم و اخرش فروختم تموم در ضمن در مورد سوییچ هم گفتم سویچ میکردم بازم حل نمیشد چون پردازندش گلوگاه ایجاد میکرد

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

دوستان سایتی دارین برای اپلود صدا های ظبت شده ی پشتیبانی ماتریس؟

لینک به دیدگاه

یک کلام لپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ تاااااااااااااااااااپپپپپپپپپپپپپپپپپ به درد گیمینگ نمیخوره همه اساتید هم قبول دارند مگه نههه؟ :cool: :big hug:

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

اقایون میگم خودم داشتم اشکال اصلی و اساسی پردازندش هست همینو خلاص. گرافیکش قوی سیستم خوبیه ولی پردازنده ضیف باعث گلوگاه شدن میشه میگم براتون با تمام برنامه های کلاک و انواع نصب ویندوزها و نرم افزار های بهینه سازی و نرم افزار مخصوص شرکت amd خلاصه هر چی که بگین بلا بر سرش اوردم نشد که نشد . دوست عزیز این کالا رو بزارین تو فروشگاه ال دیجیتال اونجا میخرن من خودم این لپ تاپو اونجا گذاشتم 2 میلیون فروختم که 2میلیون 400 ضرر کردم . بازم میگم خودمون رو گول نزنیم مشکل اساسی این لپ تاپ فقط فقط پردازنده amd هست اگر اینتل بود که قیمت این لپ تاپ میرفت به 7 یا 8 میلیون اینطوریاس من حتی خواستم ببرمش پیش یه متخصص که سی پی یو رو تغییر بده با این که جوش خورده ولی گفت ریسکه پنجا پنجاس. منم بی خیال شدم و اخرش فروختم تموم در ضمن در مورد سوییچ هم گفتم سویچ میکردم بازم حل نمیشد چون پردازندش گلوگاه ایجاد میکرد

درست بودا قبل یک سرش کنن dota2 80 fps  بهم میداد اگه Blue screen  نمیداد اون موقع dota2 از بازی میپرید بیرون مشکل اپدید داشت تو این پریدن بیرونش هوب گرافیک میومد رو حالت معمولی و وقتی میخواستم دوباره بازی رو اجرا کنم دوباره میرسیدیم بر سر شانس اینکه یا بره تو بازی یا blue screen بده 

لینک به دیدگاه

عزیز  داداش مگه تو سایتا با همین لب تاب اون بازیا رو انجام ندادن؟

من نمیگم گیمینگه اقا هر چی هم بد باشه دیگه مثل اونا باید باشه الان مشکل دارره 

http://www.picofile.com/

این دوستمون هم نگید برو بفروش ایشون تاپیک زده مشکلش رو حل کنه نه که مشکلش رو انتقال بده به کس دیگه یا که بگه بده میگه من مثل همون قبلش هم راضی ام بشه 

داداش شما سر گارانتی اصلا کوتاه نیا واقعا باختید اگر از گارانتی استفاده نکنید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خر گارانتی رو بچسب بیخیال نشو حقتو بگیر مگه الکیه 3.5 بدی با اونهمه خرج؟

یه مشتری داشتیم لپتاب رو بسته بود به تلویزیون داداش کوچیکش لگد میزنه پورت HDMI کج میشه و مادربرد از قسمت همون پورت پودر میشه

میده گارانتی براش با 400 تومن هزینه بردشو عوض میکنن! مدل هم lenovo z500 بود. خب این به گارانتی مربوط نمیشه ولی بعد تعویض برد دوباره گارانتیش رو لیبل میکنن!

جالب اینجاست گارانتی همیشگی که سازگار باشه هم نبود از شرکت مادیران خریده بود تحت گارانتی مادیران

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز هفته دیگه سه شنبه ماتریس تهران هستم برای شکوندن لب تاب و گرفتن فیلم به امد حق :)

http://etc.zarup.com/100454-download-982123566_1_ghesmat_aval.m4a.html

صدا های ظبت شده ماتریس هم براتون قسمت قسمت میزارم گوش بدید خنده داره

:)

اگه سایت بهتری برای اپلود صدا دارید معرفی کنید 

لینک به دیدگاه

ایشالله که مشکل حل شه. با داد و بیداد به شدت موافقم. تو تمام شرکتهای گارانتی کننده یه اصل وجود داره که میگه تا میتونی از مسوولیتت شونه خالی کن مگه اینکه طرف قاطی کنه. برو داداش تا میتونی فحش بده و داد بزن. ضمنا دوستان می فرمایند سی پی یو گلوگاه  کرده. دوستان دیگه nfs 2012 رو فک کنم با سلرون هم میشه با گرافیک 290 بازی کرد. 

لینک به دیدگاه

صورت مساله رو پاک نکن. ببخشید بهت بر نخوره وقتی شما به سادگی از پولتون میگذری طرف به خودش جرات میده که کم کاری کنه. برو پیش مدیرش نه منشی بگو من پول دادم لپتاب گیمینگ خریدم موقعی که صفحه بلو میداد بعضی وقت ها که نمیداد تو بازی خوب بود وقتی یه سره کردید افتضاح شد. اگه گفت به درد گیم نمیخوره حتما حتما حتما بگو اگه نمیخورد چرا اون موقع که صفحه ابی نمیداد فریم خوب میداد؟ چرل وقتی یه سرش کردید فریم شدید اومد پاین با باتریش فلان شد؟ اگه زیر بار نرفتن برو شکایت کن نشکون لپتابو.

cpu هم هر چه ضعیف باشه غیر ممکنه اینجوری بشه. من این بازیو با amd 2 هسته ای و gt 9600 روون رو اخرین جزیات بازی کردم این که دیگه ...

لینک به دیدگاه

ایشالله که مشکل حل شه. با داد و بیداد به شدت موافقم. تو تمام شرکتهای گارانتی کننده یه اصل وجود داره که میگه تا میتونی از مسوولیتت شونه خالی کن مگه اینکه طرف قاطی کنه. برو داداش تا میتونی فحش بده و داد بزن. ضمنا دوستان می فرمایند سی پی یو گلوگاه  کرده. دوستان دیگه nfs 2012 رو فک کنم با سلرون هم میشه با گرافیک 290 بازی کرد. 

nfs 2012  با graphic 210  و cpu corei2 اینا هم بهتر این لب تاب performance میده منظورم سیستم های اداری هست !

صورت مساله رو پاک نکن. ببخشید بهت بر نخوره وقتی شما به سادگی از پولتون میگذری طرف به خودش جرات میده که کم کاری کنه. برو پیش مدیرش نه منشی بگو من پول دادم لپتاب گیمینگ خریدم موقعی که صفحه بلو میداد بعضی وقت ها که نمیداد تو بازی خوب بود وقتی یه سره کردید افتضاح شد. اگه گفت به درد گیم نمیخوره حتما حتما حتما بگو اگه نمیخورد چرا اون موقع که صفحه ابی نمیداد فریم خوب میداد؟ چرل وقتی یه سرش کردید فریم شدید اومد پاین با باتریش فلان شد؟ اگه زیر بار نرفتن برو شکایت کن نشکون لپتابو.

cpu هم هر چه ضعیف باشه غیر ممکنه اینجوری بشه. من این بازیو با amd 2 هسته ای و gt 9600 روون رو اخرین جزیات بازی کردم این که دیگه ...

صداهای ظبت شده رو واستون میذارم با همشون صحببت کردم با مدیر با همه ! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...