رفتن به مطلب

لب تاب گیمی که برای گیم نیست !

beni_death
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بابا چرند میگن سر به سر اینا نزار بابا جز اعصاب ادم رو خورد کردن کاری نمیکنن بیخیال داداش بردار برو اونجا 
چی میگه این زر میزنن بابا من جای تو بودم میرفتم همونجا میخوابیدم درستش کنن اقا چی میگه این خوب حوصله داشتی جواب میدادی من بودم قطع میکردم 4 تا فحش هم میدادم چقدر هم ادعاش میشه این زنه 
بردار برو اونجا بگو تو که بلدی درست کن این گارانتی هم داره 
خیل چرت میگه ها اقا حالا دیگه گزشته شما لب تاب رو خریدی الان باید اون درستش کنه وظیفه اشه اگر هم میگه چرا اینتل برنداشتی  بگو من نمیخوام مثل اینتل برام کار بده دیگه زدین خرابش کردین زر هم میزنه 
اقا میگی خنده داره گریه داره این حرفایی میزنن  به قبل داستان نگاه میکنه باید الان مشکل رو حل کنه اگر هم قبول نمیکنه بگو بر ان یه لب تاب نو برات بیارن بعدشش مقایسه کن بگو ببین چقد فرق دار ان  من باید لب تابی خریدم مثل اون بشه واسلام کل کل هم فایده نداره صلا هم کوتاه نیا 

لینک به دیدگاه

خیلی ناراحت شدم بخاطر این موضوع 

متاسفانه نتونستم ویس هارو گوش بدم چون نتم محدود شده

اما قبل از هر چیزی باید بدونی که شما اولین نفر نیستید و من به چشم خودم بدتر از اینا رو دیدم تو نمایندگی ها

حتی شده بود یارو با کلی ادم ریخته بود اونجا که مجبورشون کنه لپ تاپ سونی وایو رو که 2 هفته کار کرده بود و خراب شد(سوخت)رو عوض کنن با اینکه مشتری هم تو این کار خطا داشته 

اولا به هیچ وجه لپ تاپ رو نشکون 

دوما برو اونجا و درخواست کن که پولت رو پس بدن که مجبور شن راضیت کنن پلمپش رو بهت بدن 

بنده تو این موقعیت ها بودم و تنها راهش یا شکایت هست یا داد و فریاد اصلا هم ابروت نمیره به هر حال برای یه بار هست و چیزی نیست که تو جامعه اولین نفر باشی که اینکارو رو میکنی

حالا اگر پلمپش رو گرفتی دیگه با خودته بفروشیش یا نگهش داری با تلفن هم هیچی حل نمیشه و چون از گارانتیت خیلی نمونده بهتره بری اونجا و حقتو بگیری تا شکایت

حتی شده صبح تا شبم بشین اونجا تا بهت یکی دیگه بدن و قبل از اینکه بری اونجا به خاطر بسپر دقیقا مشکلات لپ تاپ چیه

و یه سوال 

برای یه سره کردن گرافیک با شما هماهنگ شده بود؟

خیر گفتند مشکل بلو پیج درست شده فقط

لینک به دیدگاه

سلام

کلا باید بیخیال این ماتریس شد. به نظر من وقتی خواستید جنسی بخرید شده بدون گارانتی بخرید اما از ماتریس چیزی نخرید.

همین ماه پیش بود که لبتاپم رو بردم ماتریس به دلیل اینکه روی آرم لنوو از هر 10 بار 1 بار گیر میکنه و بعضا یک ربع طول میکشه تا وارد محیط ویندوز بشه .بعد از سه روز زنگ زدن که مشکل سخت افزاری نداره و ما ویندوز عوض کردیم و درست شده و از ما سی هزار تومن بابت یه ویندوز طلب کردن(البته من که ندادم). خلاصه آوردیم خونه دیدیم همون آش و همون کاسه.لبتاپ هم کلا هفت هشت روز کار نکرده بود که این مشکل براش پیش اومد.

از این به بعد غلط کنم با گارانتی ماتریس چیزی بخرم

ویرایش شده توسط amirhossein5
لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/vxMch

بعد از چند بار ریست کردن ییهو درست شد

لینک به دیدگاه

در کل خرابه زنگ بزنه بهشون بگو اگه تعویض یا درست نمکنید از طریق مراجعه قانونی شکایت خودم ثبت کنم 

بگو خودم وکیل هستم حالتون میگیرم تو تمام نت هم ازتون بد میگم شکایت قانونی پیگیریی میکنم 

لینک به دیدگاه

این درست شدن به درد شما نمی خوره

این لپتاب باید تعویض شه

لینک به دیدگاه

سلام

الان چی شد به نتیجه رسیدید یا نه؟

من فکر میکنم شما به مشکل من دچار شدید یه پیشنهاد

وقتی میخواهید سیستم رو روشن کنید اول در یکجای گرم سیستم رو گرم کنید بعد روشن کنید ببینید بازم مشکل برطرف نمیشه

لینک به دیدگاه

این درست شدن به درد شما نمی خوره

این لپتاب باید تعویض شه

نه برای اثبات حرفم که بععد از چند بار ریست کردن درست میشد گذاشتم

لینک به دیدگاه

سلام

تست هارد رو دیدم و ممنون که قرار دادید

دوست عزیز دنبال شکایت نرو که بدبختی داره ، ادرسشم تو میدون ولیعصره

سر ی پاور xfx منم همین مصیبت رو کشیدم البته مال سازگار بود ( به خود xfx هم ایمیل زدم و گفتن باید موقع خرید تو سایت ثبت میکردید تا خودمون واستون تعویض رایگان میکردم) اینم واسه دوستانی که از برند xfx خرید میکنن..برن تو سایت xfx بگن با بارکدش تا خودش گارانتی کنه

حالا در مورد شما ... کل صداها رو من گوش کردم...ی بار حضورا برو بگو هر کاری میکنید بکنید من همین جا تست میکنم (هیچ کس هم نمیتونه بیاد بگه چرا نشستی)

اگه درست نششده بود برو پیش رئیسشون بگو عوض کنید ..من اینو نمیخوام .. به دلیل یکسره شدن گرافیک (گفتن شما گفتید بگو من نگفتم ، مگه امضا کردم که اینطوری بشه ، چون این کارا مجوز میخواد از طرف)

کلا بشین ی خورده هم قر بزن ( البته بلند بلند ) بعدش یکی میاد میگه چی شده ...کلا کارت حل میشه..یکی دیگه بگیر به جاش..مدل دیگه هم شده بگیر ولی با ادامه گارانتی...

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی میخواهید سیستم رو روشن کنید اول در یکجای گرم سیستم رو گرم کنید بعد روشن کنید ببینید بازم مشکل برطرف نمیشه

اره یه مدت هم خودم به این نتیجه رسیده بودم مثل موتور ماشین باید داغ کنه تا درست کار کنه ولی نه تست کردم قبلا درست نشد 

سلام

تست هارد رو دیدم و ممنون که قرار دادید

دوست عزیز دنبال شکایت نرو که بدبختی داره ، ادرسشم تو میدون ولیعصره

سر ی پاور xfx منم همین مصیبت رو کشیدم البته مال سازگار بود ( به خود xfx هم ایمیل زدم و گفتن باید موقع خرید تو سایت ثبت میکردید تا خودمون واستون تعویض رایگان میکردم) اینم واسه دوستانی که از برند xfx خرید میکنن..برن تو سایت xfx بگن با بارکدش تا خودش گارانتی کنه

حالا در مورد شما ... کل صداها رو من گوش کردم...ی بار حضورا برو بگو هر کاری میکنید بکنید من همین جا تست میکنم (هیچ کس هم نمیتونه بیاد بگه چرا نشستی)

اگه درست نششده بود برو پیش رئیسشون بگو عوض کنید ..من اینو نمیخوام .. به دلیل یکسره شدن گرافیک (گفتن شما گفتید بگو من نگفتم ، مگه امضا کردم که اینطوری بشه ، چون این کارا مجوز میخواد از طرف)

کلا بشین ی خورده هم قر بزن ( البته بلند بلند ) بعدش یکی میاد میگه چی شده ...کلا کارت حل میشه..یکی دیگه بگیر به جاش..مدل دیگه هم شده بگیر ولی با ادامه گارانتی...

موفق باشی

مرسی این هفته به امید خدا تهرانم

لینک به دیدگاه

اره یه مدت هم خودم به این نتیجه رسیده بودم مثل موتور ماشین باید داغ کنه تا درست کار کنه ولی نه تست کردم قبلا درست نشد 

مرسی این هفته به امید خدا تهرانم

به امید خدا

موفق باشی

فر زدنه بدجور جواب میده یادت نره

(با ان جملات : اینکه باز خرابه، 10 دفعه است اومدم، فقط واسه دیدن پول میخوان، جنس دست دوم دادن بهم، زدن خرابترش کردن، جنس توشم برداشتن بدتر انداختن)

هیچ کس نمیتونه بیاد چیزی بگه ، بگو نشستم دارم تست میکنم و واسه خودم میگم چی شده)

صداتم داداش مظلومه رفتی پیش رئیسش با احترام حرف بزن، فقط اولشو طلبکارانه حرف بزن ، صدا هم رو کن که چطوری بهت گفتن گول خوردی)

لینک به دیدگاه

بهترین کار اینه که بری نمایندگی سرصدا و تهدید کنی تا جواب درست بهت بدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

درود

همه شرکتها به سمت هر چه بیشتر خنک کردن محصولاتشون میرن شما میگی یه جای گرم بزار سیستمو ؟؟؟!!!!

لینک به دیدگاه

درود

همه شرکتها به سمت هر چه بیشتر خنک کردن محصولاتشون میرن شما میگی یه جای گرم بزار سیستمو ؟؟؟!!!!

والا این لب تابه غیر عادیه باور کن خودتم بودی این کار ها رو میکردی :)) 

ویرایش شده توسط beni_death
لینک به دیدگاه

من به این بابت میگم باید اول لپ تاپ رو به صورت تستی گرم کنید

چون خودم این مشکل رو دارم یعنی تا گرافیک سیستمم گرم نشه یا به حدی از دما نرسه مشکل بلواسکرین و رفرش صفحه دارم

ولی وقتی دمای گرافیک به حد مطلوب میرسه سیستم کاملا سالم و بدون مشکل کار میکنه

بعضی از دوستان گفتن که ممکنه قلع مردگی باشه ولی در کل نمیدونم که آیا درست شدنی هست یا نه؟

این که دیگه منفی دادن نداره

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز مشکلتون رو بالاخره حل کردن ؟

من امتیاز گرافیک لپ تاپتون Radeon R9 M290X را در سایت PassMark چک کردم امتیازش تقریبا نزدیک کارت گرافیک 256 بیتی GTX 460 هست

همینطور امتیاز سی پی یو 4 هسته ای AMD A10-5750M APU رو هم دیدم که اون هم امتیاز بدی نگرفته و اینطور که به شما میگفتن سی پی یو ضعیفی نیست ...

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمامی دوستان پس از تلاش های مکرر و ایستادن دم در ماتریس تونستیم به نتیجه های برسیم 

لب تاب رو کلا عوضش کردن واسم یه کیف و موس گیم هم بهم دادن و من میخوام اینن لب تاب رو بفروشم بعد از براورد قیمت برای فروش میزارمش اول این هفته 

لب تاب هم نوع هست و 3 ماه گارانتی کردن منم فقط ویندوز  8.1 روش نصب کردم که بازی های خودمو تست کنم تو ماتریس که ببینند مشکل از کجا بوده 

این هم لینک لب تاب

https://www.msi.com/Laptop/ge60-2oe.html#hero-overview

به امید حق

بعد از 8-9 ماه اعصاب خوردی بلاخره یه نفس راحتی کشیدیم  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمامی دوستان پس از تلاش های مکرر و ایستادن دم در ماتریس تونستیم به نتیجه های برسیم 

لب تاب رو کلا عوضش کردن واسم یه کیف و موس گیم هم بهم دادن و من میخوام اینن لب تاب رو بفروشم بعد از براورد قیمت برای فروش میزارمش اول این هفته 

لب تاب هم نوع هست و 3 ماه گارانتی کردن منم فقط ویندوز  8.1 روش نصب کردم که بازی های خودمو تست کنم تو ماتریس که ببینند مشکل از کجا بوده 

این هم لینک لب تاب

https://www.msi.com/Laptop/ge60-2oe.html#hero-overview

به امید حق

بعد از 8-9 ماه اعصاب خوردی بلاخره یه نفس راحتی کشیدیم  :D  :D  :D

ایول بنیامین مبارک باشه امیدوارم موفق باشی داداش
لینک به دیدگاه

آقا بعد از این همه دردسر نفروشینش

میخوام کیس ببندم از خیرش گذشتم

لینک به دیدگاه

خوب کل پستا رو خوندم و اینکه گفتید تعویض شد خستگیمو درکرد.

در اول تاپیک شما گفتید که مشکل بلوپیج داشتید که متاسفانه بعضی از دوستان به CPU و AMD گیر داده بودند.

نمی دونم این سیایت ما کی تغییر خواهد کرد : جنگجنگ تا پیروزی...

آخه چرا ما همیشه دنبال مقصر هستیم و نه علت؟؟؟

به هر روی

بعضی وقتها شاه می بخشه ولی شاقلی نمی بخشه.

من با نمایندگی ماتریکس مشهد کار کردم که بسیار عالی پاسخ دادند و در عوض از نمایندگی آوژنگ مشهد ناراضی هستم.

شاید باور نکنید بعضی از گارانتی ها از این شهر تا شهر دیگه فرق می کنند.

در ضمن الان یک MSI GE60PC APACHI و یک MSI GE40 دارم که کاملا راضی هستم و هیچ مشکلی در گیم ندارم.

لینک به دیدگاه

آقا جدن مبارک باشه

خیلی خوشم اومد. سماجتتون جواب داد

حیف که خیلی اعصاب خوردی کشیدید

اگه جزییات اینکه چکا کردید از اولی که تهران رفتید اخیرا رو بذارید تجربه خوبی خواهد شد برا همگی مون که چطور پس بدیم جنس خراب رو :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...