رفتن به مطلب

رمز را پیدا کن ، جایزه را بگیر !

LEE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، امروز 2 بهمن روز اعلام نرم افزار است.

تا به این لحظه فایل ( Find.rar ) ، به تعداد 181 دفعه دانلود شده است و این باعث خوشحالی است که دوستان استقبال خوبی از این مسابقه داشته اند ، البته زحمات آقای حسینی را نباید فراموش کنیم ، که جایزۀ خوبی را برای این مسابقه در نظر گرفتند. ( FLASH 8GB )

Accent RAR Password Recovery 1.0.17.955 Ultimate

دوستان عزیز می توانند نرم افزار مورد نظر را دانلود کنند.

برنامه را نصب کرده و فایل کرک را جایگزین فایل اصلی کنید کار تمام است.

هنگام نصب و تست برنامه به اینترنت متصل نباشید.

این نرم افزار ظرفیت کمی دارد ( 4.13 مگابایت )

Accent RAR Password Recovery 1.0.17.955 Ultimate.rar

البته دقت داشته باشید ، این نرم افزار در مرحلۀ Beta می باشد ، اما بسیار عالی کار می کند.

محیط بسیار ساده و در عین حال قدرت بسیار زیادی دارد.

محیط برنامه همراه با تست سیستم خودم به دو روش :

در حالت فقط CPU ، میانگین سرعت 1518 رمز در ثانیه است. ( عکس زیر )

8iawnhhkb23kbutudhz.jpg

در حالت CPU + GPU + GPU ، میانگین سرعت 8139 رمز در ثانیه است. ( عکس زیر )

hu4dxtb4wpi1y7a6w2ev.jpg

یعنی اگر تعداد کل را از تعداد پردازش CPU کم کنیم ، به عدد 6621 می رسیم و تقسیم بر 2 می شود 3310 یعنی هر کارت گرافیک 3310 رمز در ثانیه جستجو می کند.

اعداد زیر مربوط به سیستم بنده می باشد ، شما نیز می توانید سرعت پردازش سیستم خود را به صورت مجزا و کلی بنویسید تا دوستان با مقایسه و بررسی به نتایجی مفید برسند.

CPU = 1518

GPU = 3310

GPU + GPU = 6621

CPU + GPU + GPU = 8139

این نرم افزار به 2 حالت پردازش را انجام می دهد. ( CPU ) و ( CPU + GPU )

شما می توانید در بخش تنظیمات ، این مورد را انتخاب کرده و قدرت یک قطعه و دو قطعه را مشاهده کنید.

اگر پردازش را بر روی ( CPU ) قرار دهید ، سرعت جستجو پایین خواهد بود ، البته دقت داشته باشید ، که این برنامه از تمام هسته ها و تمام تریدهای CPU شما استفاده می کند و از 100% قدرت CPU استفاده می کند.

ولی تنها با CPU نمی توانید به سرعت لازم برای پیدا کردن رمز برسید ، در نتیجه باید از کارت گرافیک هم کمک گرفته تا سرعت پردازش بالا رود.

حتما تا حالا کلمۀ ( CUDA ) در NVIDIA را شنیده اید ، اما دقیقا متوجه نشده اید که چه کاری را انجام می دهد ، این نرم افزار و نرم افزارهای مشابه از این عامل استفاده کرده و سرعت پردازش را تا 12 برابر نسبت به یک CPU بالا می برد.

جالب است بدانید این نرم افزار و نرم افزارهای مشابه می توانند از 100% ( CPU ) و 100% ( GPU ) استفاده کرده و پردازش را به حد اعلای خود برسانند و در نتیجه رمز در کمترین زمان بدست خواهد آمد.

این برنامه و برنامه های مشابه ، از کارتهای Dual GPU و چینش 2 تایی و سه تایی SLI و CF استفاده کرده و سرعت پیدا کردن رمز را چند برابر بیشتر می کند.

به دلیل هسته های زیاد در GPU سرعت پردازش GPU نسبت به CPU بسیار بسیار بالا می رود.

مثلا یک کارت گرافیک GTX460 1GB دارای 336 کودا کور می باشد و حالا اگر دو برابر شود ، یعنی 672 کودا کور و همچنین 12 ترید CPU ، تمام این هسته ها با هم کار کرده تا به نتیجه نهایی دست پیدا کنند.

bxx2y5uzna0b7pnr717k.jpg

6f78yyu5rumayquskrs.jpg

اینجا یک مسئلۀ مهم دیگر پیش می آید و آن هم پاور سیستم است.

آیا پاور شما قدرت برق رسانی به 2 یا 3 قطعه که با 100% قدرت خود کار می کنند را دارد؟

شما با این نرم افزار می توانید بیشترین فشار کاری را بر روی CPU و GPU که پرمصرف ترین قطعات یک سیستم به حساب می آید ، آورده و پاور سیستم خود را محک بزنید.

حتی دوستانی که علاقۀ زیادی به اورکلاک دارند می توانند بعد از اورکلاک CPU و GPU با این نرم افزار سیستم خود را زیر تست 100% گذاشته تا مطمئن باشند سیستم پایدار خواهد ماند یا خیر و آیا پاور قدرت برق رسانی به قطعات را دارد یا خیر و در آخر هم رمز پیدا می شود ( با یک تیر سه نشان می زنید ) :o

در مورد کارتهای گرافیک ATI به همین صورت است اما به جای CUDA Core می گویند Stream Processing

** نکتۀ جالب اینجاست که کارتهای گرافیک ATI یا AMD بهتر از کارتهای Nvidia در این مورد عمل کرده و سرعت بیشتری دارند و سریعتر رمز را پیدا می کنند.

دوستان عزیز می توانید در این بحث شرکت کرده و نظرات خود را تا 5 بهمن روز قرعه کشی بازگو کنید. ( متشکرم )

با تشکر...

برای مشاهدۀ گل های عجیب و زیبا ! ( از لینک زیر استفاده نماید. )

http://lioncomputer....1031#entry61031

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

• ارسال 99
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

Accent RAR Password Recovery 1.0.17.955 Ultimate

هر چند من دوست داشتم آخر مسابقه نام نرم افزار ( بهترین نرم افزار برای این کار ) فاش بشه اما چون میتونه بحث رقابت رو بالاتر ببره و به افزایش اطلاعات عمومی کمک کنه مخالفتی ندارم البته پیدا کردن این نرم افزار به همراه کرک برای من کار آسونی نبود و به زور کرک دارش رو پیدا کردم .

فکر کنم بتونم یکم دیگه اطلاعات رو افشا کنم :

فرق نسخه کرک شده با کرک نشده استفاده از کارتهای گرافیک دوال است ( کراسفایر یا اس.ال.آی ) است که در نسخه کرک نشده فقط از یه گرافیک استفاده میکنه

البته موقع گرفتن تست جی پی یو بیش از سی پی یو کارسازه اورکلاک گرافیک نقش بسزایی دارد و در این بین تعداد گرافیک و اورکلاک هسته است که نقش اصلی رو داره و اورکلاک مموری نقشی نداره من برای تست از 2 عدد 5770 در حالت کراسفایر استفاده کردم مموری که بی تاثیر بود روی 1450 بود و کلاک هسته روی 1000 البته سعی کردم ببرمش به 1020 اما اور استیبل نمیشد و مجبور شدم کلاک هسته رو 1000 بزارم البته میشد 1010 هم بزارم اما چون جی پی یو تحت استرس دماش بالا میرفت و به 97 میرسید همون 1000 راضی کننده بود چون دما باش حداکثر 82 میشد و رکورد خوبی بر جای گذاشت البته بندویت 128 یا 256 هم فکر کنم نقشی ندارهو حرف اول رو سرعت هسته گرافیک و استفاده از کراسفایر یا اس ال آی هست

رکورد : 6 دقیقه و 11 ثانیه

از تفوت قدرت ati و nvidia در این برنامه بیخبر بودم که با توضیحات دوستمون lee پی بردم

در نهایت بم ثابت شد که قدرت پردازنده گرافیک بیش از پردازه اصلی است ( حداقل واسه این کار )

در نهایت خوشحالم که تونستم این نرم افزار رو پیدا کنم و باش در مسابقه حضور پیدا کنم اونهم قبل از تاریخ 2 بهمن

منتظر ششیوه قرعه کشی هستیم

مرسی

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان.

بنده هم این نرم افزار رو در همان ابتدا برروی سیستم نصب و استفاده کردم ولی به دلیل ضعیف بودن سیستم در مسابقه شرکت نکردم. اما برای مقایسه نتایج ، اطلاعات رو در اینجا قرارمی دهم تا مقایسه ای هم بین سرعت کامپیوتر دوستان باشه

cpu: intel Q8300

VGA: Gainward 450 GTS

در حالتی که از gpu استفاده نشود سرعت رمزیابی ، 601 رمز در ثانیه

در حالتی که از gpu استفاده شود،سرعت رمزیابی ، 2263 رمز در ثانیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

پایان مسابقه 5 بهمن خواهد بود.

روش قرعه کشی.

( دوستانی که بعد از 2 بهمن نتایج خود را اعلام کنند )

بعد از اتمام مسابقه ، تعداد دوستان را ملاک قرار داده و به کمترین زمان بدست آمده بیشترین امتیاز فرضی ، تا به بیشترین زمان بدست آمده 1 امتیاز فرضی داده شده و به تعداد امتیاز گرفته شده ، گوی داخل سبد قرار می دهیم.

از داخل سبد چند گوی را ، به صورت شانسی خارج کرده و این گویها به سبد دوم که دوستان قبل از 2 بهمن اضافه شده و 1 گوی را به صورت شانسی خارج می کنیم.

شانس دوستان قبل از 2 بهمن بیشتر است ، چرا چون فقط در یک سبد قرعه کشی شرکت دارند و شانسشان بیشتر است.

البته جزئیات قرعه کشی ، به تعداد شرکت کننده بستگی دارد و این مسئله در روز آخر مشخص می شود.

جزئیات کامل قرعه کشی در روز 5 بهمن اعلام خواهد شد.

نکته : دوستان عزیز دقت داشته باشند ، همۀ دوستان شانس برنده شدن در این مسابقه را دارند ( قرعه کشی ) ، پس تا 5 بهمن نتیجۀ خود را برای بنده ( پ.خ ) کنید.

با تشکر...

نکتۀ مهم : از امروز تا 5 بهمن دوستان می توانند ، زمان بدست آمده را پست کرده ، تا دوستان دیگر نیز استفادۀ لازم را ببرند و با قطعات و زمان خود مقایسه ای داشته باشند . اما رمز بدست آمده را افشا نکنید تا روز آخر.

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

خب چون سیستم های دوستان ماشا ا... خیلی فضاییه اینم یه تست که روی لپ تاپ خودم گرفتم که قوی نیست و واسه کارای معمول مناسبه.

cpu:core i 3 330 m

GPU:ATI 4330

که مجموعاً حدود 450 تا پسورد رو در ثانیه پردازش میکنه

سی پی یو تنها حدود 270 پسورد که نشان میده قدرت سی پی یو من در این مورد از جی پی یو بیشتره

همونطور که دیروز گفتم از خیرش گذشتم چون زمان لازم حدود 7 ساعت بود

ویرایش شده توسط yang
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

اینم نتیج تست من.

بدون اورکلاک VGA

در حالتی که از gpu استفاده نشود سرعت رمزیابی ، 1044 رمز در ثانیه

در حالتی که از gpu استفاده شود سرعت رمزیابی ، 4507 رمز در ثانیه

با اورکلاک VGA

در حالتی که از gpu استفاده شود سرعت رمزیابی ، 5615 رمز در ثانیه

مدت زمان یافتن رمز هم 15 دقیقه و 12 ثانیه

با تشکر از دوستان.

ویرایش شده توسط hamed_1989
لینک به دیدگاه

E5200

400 تا در ثانیه

با

ATI 4670 @ 750MHz

1500 تا در ثانیه !

چه میکنه این کارت گرافیک در نوع خودش !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، فردا سه شنبه 5 بهمن ، آخرین روز مسابقه است .

جایزۀ مسابقه ( FLASH 8GB ) می باشد. ( توضیحات بیشتر در صفحۀ اول )

با تشکر...

دوستان عزیز اگر سوالاتی در مورد CPU INTEL دارید ، و یا می خواهید به دوستان دیگر کمک کنید ، به کلاب خودتان تشریف بیاورید. ( کلاب CPU INTEL )

تستهای جدید از SandyBridge در حالت اورکلاک

از لینک زیر استفاده کنید.

http://lioncomputer....__20#entry61489

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

CPU = 1518

GPU = 3310

GPU + GPU = 6621

CPU + GPU + GPU = 8139

.

.

.

** نکتۀ جالب اینجاست که کارتهای گرافیک ATI یا AMD بهتر از کارتهای Nvidia در این مورد عمل کرده و سرعت بیشتری دارند و سریعتر رمز را پیدا می کنند.

این نتایج به دست آمده برای سیستم من هست

CPU: 805

CPU+GPU: 4025

همانطور که جناب LEE هم به عنوان یک نکته جالب به آن اشاره کردن این هست که کارتهای ATI از NVIDIA در این ضمینه بهتر عمل می کنند

یک کارت ATI Radeon 4890 1GB نسبت به یک کارت GIGABYTE GTX 460OC 1GB ایشان اختلاف زیادی ندارند!!

یک موضوع دیگه اختلاف تقریبا دوبرابری پردازش 980x با 950 هست که این هم قابل توجه بود

ویرایش شده توسط sysman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، تا به این لحظه ، آقای ( Ali.Asgari2006 ) و آقای ( Amirsss ) توانستند طبق قوانین اعلام شده به نتیجه برسند.

تا به این لحظه 200 دفعه ، فایل Find.rar دانلود شده و 44 بار نرم افزار مورد نظر دانلود شده است.

این باعث خوشحالی بنده و تیم مدیریت است که استقبال خوبی از مسابقه شده است و دوستان به سختی تلاش می کنند تا به نتیجۀ مورد نظر دست پیدا کنند.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک موضوع دیگه اختلاف تقریبا دوبرابری پردازش 980x با 950 هست که این هم قابل توجه بود

با درود:

دوست عزیز ، به نکتۀ خوبی اشاره کردید و شاید برای شما و دوستان دیگر سوال باشد ، که چرا اختلاف این دو CPU تقریبا 2 برابر است.

پاسخ:

980X اولین CPU در سری Desktop بود که دستورالعمل AES 256 Encryption & Decryption که شامل 6 دستور بود به صورت سخت افزاری به CPU اضافه شد و این باعث شد نسبت به CPU های قبل از خودش که این 6 دستور را به صورت نرم افزاری پردازش می کردند ، سرعت به 12 برابر برسد و این نشان دهندۀ این است که دستورالعمل به صورت سخت افزاری چقدر بر روی پردازش تاثیر مثبت دارد ، به جای پردازش نرم افزاری.

دقت داشته باشید در این نرم افزار و نرم افزارهای مشابه از این دستوالعمل استفاده می شود.

به عکسهای زیر دقت کنید ، همه چیز مشخص و واضح است.

اولین عکس مربوط به تست CPU سیستم خودم هست ، که بنده این تست را انجام دادم و بقیه تستهایی از سایتهای معتبراست.

نزدیکترین رقیب در این زمینه Corei5 650 است که از دستوالعمل ذکر شده به صورت سخت افزاری پشتیبانی می کند.

نکته مهم : تنها CPU هایی از این دستورالعمل پشتیبانی می کنند که بر پایۀ 32 نانومتر ساخته شده باشند و CPU های 45 نانو از این دستورالعمل پشتیبانی نمی کنند.

tpjiudff5m3zc2yvcsi9.jpg

میلۀ نمودار ، از صفحه داره می زنه بیرون ( تفاوت پردازش سخت افزاری و نرم افزاری کاملا واضح است )

w30d1dgz5nfs45thht4n.jpg

k7d3yoahs821up6ivftv.jpg

*** به عکس زیر دقت کنید.

2 عدد CPU سرور XEON W5580 حتی به گرد 980X تکی نمی رسند ، چرا ، چون Xeon W5580 از AES 256 پشتیبانی نمی کند. ( این تفاوت پردازش دستورالعمل به صورت سخت افزاری و نرم افزاری است )

07v4a9vryjh8vki14r5.png

o4unerrjhlomeu8eba3.jpg

0u5qo07s97z9qtl0vi.jpg

buq20gpuzbm4rnottsm0.jpg

نکتۀ دوم : وجود 4 ترید اضافه نسبت به Corei7 950 می باشد.

980X = 12 Threads

950 = 8 Threads

با تشکر...

امروز سه شنبه 5 بهمن آخرین روز مسابقه است .

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

CPU = 1316

CPU + GPU = 10167

1090 @ 4050 MHZ

sapphire 5850

بالاخره این 5850 یک جایی به درد من خورد ^^ . ولی فکر نمیکردم تعداد رو 8 برابر بکنه Oh%20Go%20On.gif

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

درود

سالارجان نتایج فوق العاده ای گرفتید و 10167 خیلی عالیه.تنظیمات خاصی انجام دادید؟؟

این از نتایج سیستم بنده بدون اور و ترکیب GPU +CPU.

35678558473956492239.png

و در حالت کاکرد پردازنده به صورت تکی متوسط سرعت حدود 800 بودش

لینک به دیدگاه

1090 که اور بود تا 4050 و هر شش هسته زیر فشار بود. من شاید از این به بعد از این برنامه به عنوان تست پایداری هم استفاده کنم . از prime یا حتی IBT بیشتر رو پردازنده فشار میاره.

5850 هم اور بود تا 950/1175 .

گرافیک خیلی کمک کرد و تو کومبو CPU + GPU پرید رو 10000 .

چیز دیگری رو تغییر ندادم.

راستی LEE عزیز فایل ویدئویی تست رو براتون پ.خ دادم.

لینک به دیدگاه

سالار جان من هم با این نظرت کاملا موافقم که این برنامه برای بنچمارک و تست پایداری ، خیلی مناسب است. @};-

لینک به دیدگاه

LEE عزیز اون ویدئو قبلی رو نادیده بگیر لطفا.. من تو اورکلاکم یک اشتباهی کرده بودم . فکر کردم اور کارتم رو 950/1175 است در حالیکه رو 860/160 بود . من دوباره تست گرفتم و برات پ.خ میکنم . شرمنده عجله کردم یادم رفت همه ستینگا رو چک کنم.

CPU = 1316

CPU + GPU = 10647

1090 @ 4050 mhz

GPU @ 950/1175

wspu300so6wwpw4mpwx.jpg

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا تنها برنامه ای هستش که من تا به حال دیدم که همزمان CPUو کارت گرافیک رو تحت فشار ماکسیمم قرار میده و از این بابت برای تست پایداری کل سیستم از جمله پاور هم عالی هستش.

در واقع اگه پاور سیستم در حالت اجرای این برنامه کم نیاره امکان نداره در هیچ شرایطی کم بیاره @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

LEE عزیز اون ویدئو قبلی رو نادیده بگیر لطفا.. من تو اورکلاکم یک اشتباهی کرده بودم . فکر کردم اور کارتم رو 950/1175 است در حالیکه رو 860/160 بود . من دوباره تست گرفتم و برات پ.خ میکنم . شرمنده عجله کردم یادم رفت همه ستینگا رو چک کنم.

CPU = 1316

CPU + GPU = 10647

1090 @ 4050 mhz

GPU @ 950/1175

wspu300so6wwpw4mpwx.jpg

سلام سالار جان دمای CPU خیلی عالیه. کار خاصی کردید ؟

لینک به دیدگاه

کیس من HAF 932 است در کل 6 تا فن برای تهویه داره که 3 تا exhaust و 3 تا intake هستش. جریان هوای داخل کیس بسیار خوبه و تهویه به خوبی انجام میشه. از طرف دیگر من از فنهای دور بالای Zalman F3 برای خنک کردن پردازنده استفاده میکنم که 1800 دور داره با 72 CFM . دوتا F3 رو روی cooler master hyper z600 نسب کردم به صورت Pull and push که 1090 رو به خوبی خنک میکنه. خمیر سیلیکون هم chill factor 2 - CF2 استفاده کردم.

ویرایش جدید : من متوجه شدم زمان تاخیر پایین رم تاثیر زیادی رو عملکرد این برنامه داره . الان رو سیستم رم 2000 دارم که داره رو 1800 CL7 کار میکنه که در کل روی سرعت تاثیر زیادی گذاشته . بعضی برنامها از پهنای باند بالاتر رم خیلی استفاده میکنند ( بر خلاف بازی که با زمان تاخیر بیشتر کار داره) و به نظر میرسه این برنامه جز دسته اوله که پهنای باند بالا روی کارش خیلی تاثیر داره. اگر هم پهنای باند بالا باشه و هم زمان تاخیر پایین باشه خیلی برنامه سود خواهد برد !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز خسته نباشید ، البته چند ساعتی تا پایان مسابقه وقت مانده است.

تا به این لحظه :

تعداد کل بازدید کننده از تاپیک : 1550 بازدید

تعداد دفعات دانلو شدۀ ، فایل Find.rar ه ( 203 دفعه )

تعداد دفعات دانلود شدۀ نرم افزار Accent ه ( 53 دفعه )

تعداد شرکت کننده : 9 نفر

تعداد شرکت کنندۀ مورد تائید : 3 نفر

دوستان دقت داشته باشید ، همه شانس برنده شدن را دارند .( قرعه کشی )

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، تا به این لحظه نتیجۀ 3 نفر از دوستان مورد تائید قرار گرفته و توانستند کمتر از زمان ذکر شده به رمز دست پیدا کنند.

اسامی دوستان به ترتیب آپلود.

( Ali_Asgari2006) ه => 12 دقیقه و 27 ثانیه.

Intel Corei7 920 3.65 GHz & ATI 4870X2 )

( Amirsss ه => 6 دقیقه و 11 ثانیه.

( Intel Corei7 920 3.97 GHz & AMD-ATI 2x 5770 CF

( سالار ) => 8 دقیقه تمام.

AMD Phenom II 1090T 4.05 GHz & AMD-ATI 5850

طبق قوانینی که قبلا اعلام شده بود ، آقایان Ali_Asgari2006 و Amirsss دارای دوشانس در قرعه کشی و آقای سالار دارای یک شانس در قرعه کشی می باشند. ( قبل از اعلام و بعد از اعلام نرم افزار )

دوستان عزیز ؛ 2 ساعت دیگر وقت مسابقه تمام می شود. 24:00

همۀ دوستان شانس برنده شدن دارند . ( قرعه کشی )

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

به نظرم اگر آقای LEE زحمت بکشند و پس از پایان قرعه کشی همچنان تاپیک رو هدایت کنند، می توان هدف تاپیک رو به سمت تست پایداری یا به نوعی بنچمارک سیستم تغییر داد تا از این پس افراد بیشتری و با این هدف در این تاپیک نتایج خودشان را قرار دهند. با توجه به این که در تاپیک امتیاز دهی ویندوز 7 به سیستمها، دوستان به نحوه امتیاز دهی ویندوز اشکال می گرفتند، به نظر میاد که این بر نامه قابلیت بهتری برای این کار داره. نظر شما دوستان چیست

@};-

آقا یک سوال دارم. ؟مراسم قرعه کشی پخش مستقیم هم داره؟ Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم اگر آقای LEE زحمت بکشند و پس از پایان قرعه کشی همچنان تاپیک رو هدایت کنند، می توان هدف تاپیک رو به سمت تست پایداری یا به نوعی بنچمارک سیستم تغییر داد تا از این پس افراد بیشتری و با این هدف در این تاپیک نتایج خودشان را قرار دهند. با توجه به این که در تاپیک امتیاز دهی ویندوز 7 به سیستمها، دوستان به نحوه امتیاز دهی ویندوز اشکال می گرفتند، به نظر میاد که این بر نامه قابلیت بهتری برای این کار داره. نظر شما دوستان چیست

@};-

آقا یک سوال دارم. ؟مراسم قرعه کشی پخش مستقیم هم داره؟ Oh%20Go%20On.gif

با درود:

دوست عزیز با نظر شما موافقم.

در مورد پخش مستقیم ، بله ، کانال 0 ساعت 00:00

Oh%20Go%20On.gif @};-

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

FLASH 8GB

دوستان عزیز ، زمان قرعه کشی.

به نظر شما کدام یک از 3 دوست عزیز برندۀ مسابقه خواهند شد.

@};-Ali_Asgari2006

Amirsss @};-

سالار :)

اعلام برندۀ قرعه کشی تا دقایقی دیگر. =P~ :o Not%20Listening.gif ;)

خوب : 3 دوست عزیز آنلاین هستند ؟

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...