رفتن به مطلب

معتبر نبودن گارانتی فروشگاه راستین (نمایندگی پایونیر در ایران) !!!

HARE46
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز لیون

اگه یادتون باشه چند وقت پیش برای خرید سینما خانگی یه تایپک زدم و به این نتیجه رسیدم با راهنمایی دوستان از از فروشگاه راستین یه سینما خانگی سفارش بدم و خریدم ، بعد سه ماه تقریباٌ سینما خانگی خود به خود خاموش میشد یعنی بعد کمی کار کردن خاموش میشد و دوباره اگه روشن میکردم بعد 5 الی 10 دقیقه خاموش میشد و دیدم که دستگاه مشکل پیدا کرده و به همین خاطر با فروشگاه راستین تماس گرفتم و توضیح دادم براشون و گفتن برامون بفرست و فرستادم ، بعد یه چند روز زنگ زدم و گفتن اصلاٌ مشکلی نداره بدون هیچ ایرادی کل روز کار کرده و گفتن پس میفرستیم منم گفتم باش . وقتی دوباره آوردم خانه خودمون تست کردم دوباره همین مشکل رو داشت و تماس گرفتم باهاشون و دلیل و بهانه های زیادی آوردن که تست کنم مثلاٌ :

1. دستگاه رو تنظیمات اتوماتیک خاموش شدن نباشه ، که نبود

2. به محافظ برق وصل نکنم ، مشکل پابرجا بود همچنان

3. ببرم به جای دیگه به برق وصل کنم ، به پنج خانه و مغازه متفاوت بردم تست کردم همین طوری مشکل داشت

4. یا بلندگو ها رو تکی تکی بهش وصل کن ولی حل نشد

5.....

ولی دوباره به تهران فرستادم و همچان گارانتی رو دور میزنن و اصلاٌ زیربار نمیرن

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

متاسفانه  توی ایران چیزی به اسم گارانتی معنی نداره

لینک به دیدگاه

متاسفانه  توی ایران چیزی به اسم گارانتی معنی نداره

بله متاسفانه .

لینک به دیدگاه

داداشم بابت سینمای خانگیت تسلیت میگم اخرین خریدت از این دزد ها باشه  انشاالله @};-

واقعا انصاف کجا رفته

لینک به دیدگاه

خدایا!!!

کی این مسئله گارانتی تو کشور ما حل میشه تو چند وقته کم مشکل ندیدم،هر کالایی رو با قیمت خیلی بیشتر باید بخریم بعدم جوابگو نیستن اگه ما گارانتی نخوایم چیکار باید بکنیم والا یه قطعه که با دلار یک میلیون میشه یه شرکت مفت خور گارانتی میکنه بعد ۱.۴۰۰ میفروشن بعدم جوابگو نیستن.

اون دوستون که با گارانتی ماتریس مشکل داشت یه دوست دیگه با سازگار و خیلی مشکلای دیگه اگه کسی راهی سراغ داره که یه جوری این وضع تموم بشه بگه تا ما هم انجام بدیم

لینک به دیدگاه

چه مارکیه؟ گارانتی فروشگاه ها که ارزشی نداره کلا، شرکتی هاش ول معطله...

سینما خانگی پایونیر 

در فروشگاه مرکزی نمایندگی رسمی پایونیران در ایران واقع در تهران فروشگاه راستین خریدم

یک میلیون و پانصد هزار تومان پولم حرام شد ........

بقول خیلی ها این فروشگاه راستین از انسان های با انصاف بودن ......!!!!!

اینم آدرس سایت شون : http://www.rustinpioneer.com/

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

این فروشگاه تا حالا ندیده بودم من به فروشگاها معتبر اطمینان بذور دارم چه برسه اینا 

چرا حضوریی خرید نمیکنید این همه مغازه گارانتی بخور تو سرشون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هر مشکلی راهی داره و ساسله مراتب ولی وقت گیر

اول گارانتی

اگر جوابگو نبود

اتحادیه مربوطه(باید عضو اتحادیه باشه در غیر اینصورت جواز کسب ندارد)

اگر جواب نداد حمایت از مصرف کننده

جواب نداد تعزیرات حکومتی

همچنان جواب نداد وزارت بازرگانی(در صورتی که ثبت سفارش کرده باشه کالا رو و از مبادی قانونی وارد کرده باشه دارای شماره مجوز هست و باید باید دستگاه هارو گارانتی کرده باشدو کارت گارانتی داشته باشه مگر در صورتی که به خریدار اعلام شود فاقد گارانتی هست و کارت گارانتی ندارد و خریدار با علم به این موضوع خرید کرده )

این مراحلی هست که پله پله در صورت جواب ندادن میتونی بری

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان

واسم جالب بود پیشنهادات و کمک به دوستمون ( ده دقیقه ای خندیدم)

مسئله خیلی راحته و راه حلش از اون راحت تر

دوست عزیز سینما خانگی رو با خودت ببر وصلش کنن بگو من میشینم تا خاموش بشه بعدش صداتون میکنم تا ببینید

مگه نمیگن ی روز روشن بوده، بگو اینبار خودم میارم بعدش که رفتید بگو هر جا روشن میکنید میشینم ببینم چی میشه هر چی هم گفتن قبول نکن...اگه دیدی زیر بار نمیرن سرو صدا کن اگه بدون مجوز اورده باشن درستش میکنن اگرم با مجوز باشه مجبورا گارانتی کرده باشن..برو کلانتری نزدیکشون با برگه خرید شکایت تنظیم کن 1 ساعته میان رسیدگی میکنن (البه سعی کن با زبون خوش حالیشون کنی)

موفق باشی

لینک به دیدگاه

چیزی وجود داره به اسم تعزیرات حکومتی

تماس بگیرید با این مرکز

پیغام بذارید دقیق و کامل

إن شاء الله پوست شون رو خواهند کند

لینک به دیدگاه

عزیز من یه بار کارم به گارانتی ماتریکس کشید و آخرم مشکلم حل نشد و گفتن مشکل فیزیکی هست و خارج از کارانتیه . لپتاپی که یه روز خریدم و برق میزنه و هیچ گونه نشانه آسیب فیزیکی نداره چطور من بش آسیب زدم یا اینکه مگه نمیشه تو خط تولید ایراد فیزیکی پیدا کنه خلاصه که راضی نبودم حتی برخورد منشی ها هم بد بود و خوشم نیومد و خیلی هم بی سواد بودن البته لپتاپم مشکل جدی نداشت خدا رو شکر و سال هاست داره کار میکنه . بعد از اون سعی می کنم گارانتی رو اصلا در نظر نگیریم یا کلا بدون گارانتی خرید کنم و یا کلایی بخرم که نزدیکترین قیمت به قیمت جهانیش داره. خلاصه امیدی به گارانتی ندارم .

لینک به دیدگاه

همین که مشکلتو میای اینجا بیان میکنی، و اطلاع رسانی میکنی خودش خیلی خوبه! حداقل بقیه میبینن و دیگه ازشون خرید نمی کنن!

لینک به دیدگاه

این فروشگاه تا حالا ندیده بودم من به فروشگاها معتبر اطمینان بذور دارم چه برسه اینا 

چرا حضوریی خرید نمیکنید این همه مغازه گارانتی بخور تو سرشون

دوست این فروشگاه کوچکی نیست این نمایندگی رسمی پاینویر رو در ایران داره اما اعتبار نداره

دوست عزیز هر مشکلی راهی داره و ساسله مراتب ولی وقت گیر

اول گارانتی

اگر جوابگو نبود

اتحادیه مربوطه(باید عضو اتحادیه باشه در غیر اینصورت جواز کسب ندارد)

اگر جواب نداد حمایت از مصرف کننده

جواب نداد تعزیرات حکومتی

همچنان جواب نداد وزارت بازرگانی(در صورتی که ثبت سفارش کرده باشه کالا رو و از مبادی قانونی وارد کرده باشه دارای شماره مجوز هست و باید باید دستگاه هارو گارانتی کرده باشدو کارت گارانتی داشته باشه مگر در صورتی که به خریدار اعلام شود فاقد گارانتی هست و کارت گارانتی ندارد و خریدار با علم به این موضوع خرید کرده )

این مراحلی هست که پله پله در صورت جواب ندادن میتونی بری

دوست همون طور که گفتم این پخش کننده اصلی صوتی و تصویری پاینویر در سراسر ایرانه ، مگه میشه تمام این اسناد رو نداشته باشه 

برگه گارانتی با مهر و امضا هم دارم

فاکتور با ثبت سفارش با امضا هم دارم

با سلام خدمت همه دوستان

واسم جالب بود پیشنهادات و کمک به دوستمون ( ده دقیقه ای خندیدم)

مسئله خیلی راحته و راه حلش از اون راحت تر

دوست عزیز سینما خانگی رو با خودت ببر وصلش کنن بگو من میشینم تا خاموش بشه بعدش صداتون میکنم تا ببینید

مگه نمیگن ی روز روشن بوده، بگو اینبار خودم میارم بعدش که رفتید بگو هر جا روشن میکنید میشینم ببینم چی میشه هر چی هم گفتن قبول نکن...اگه دیدی زیر بار نمیرن سرو صدا کن اگه بدون مجوز اورده باشن درستش میکنن اگرم با مجوز باشه مجبورا گارانتی کرده باشن..برو کلانتری نزدیکشون با برگه خرید شکایت تنظیم کن 1 ساعته میان رسیدگی میکنن (البه سعی کن با زبون خوش حالیشون کنی)

موفق باشی

من خودم سنندجم ، وسیله رو فرستادم برای یکی از دوستانم و زحمت بردن وسیله رو به یکی از دوستانم در تهران دادم که تحویل اونا بده

همین که مشکلتو میای اینجا بیان میکنی، و اطلاع رسانی میکنی خودش خیلی خوبه! حداقل بقیه میبینن و دیگه ازشون خرید نمی کنن!

منم به همین خاطر اینجا اطلاع رسانی کردم که بگم این فروشگاه بزرگی هست (چون تنها نمایندگی اصلی صوتی و تصویری در ایرانه) ولی متاسفانه معتبر نیست و اصلاً کیفیت و انصاف ندارن و شما دوستان هم کلاه فروشگاه بزرگی و یا نمایندگی سرتون نره

ولی خیلی از دوستان داخل همین سایت منو به این فروشگاه معرفی کردند که معتبر هست ولی .....

اینم تایپکی که قبلاً زده بودم و دوستان راهنمایی کردن برای خرید از فروشگاه راستینhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=42706&hl=

ویرایش شده توسط HARE46
لینک به دیدگاه

کسی روشی میدونه بصورت غیرمستقیم (لازم نباشه برم تهران) ، بصورت قانونی پیگر گارانتیش بشم

لینک به دیدگاه

فعلا نیازی به پیگیری قانونی نیست

باید حضوری برید تهران و باهاشون صحبت مفصلی داشته باشید.بهتر از اینه که منتظر بمانید و دست روی دست بگذارید و هر روز خون بیشتری از شما درون شیشه بره.

اگر فایده ایی نداشت راه های دیگر رو امتحان کنید.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

جالبه قبلا اونجا بودم الان یادم افتاد تقاطع جمهوری و حافظ؟ باید حضوری بری محکم و حقتو بگیری کلا اینجا همینه...

اگه کلفت بازی درآوردند هم بگو شکایت رسمی می کنم چون مغازه هست بعیده که کارتو راه نندازند

کارت گارانتی داره؟ شرایطی که پشتش نوشته چیه؟

post-15449-0-76870300-1462174328_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...