رفتن به مطلب

پاورهای 500W 600W 720W آکبند و با کیفیت Perfect

amin_eshgh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

تعدادی پاور Perfect با توان های 500w 600w 720w عرضه میگردد

720W=37000 toman

600W=27000 toman

500W=15000 toman

پاور ها دارای گارانتی 18 ماهه و همچنین کارت قرعه کشی می باشتد

سازگار با محصولات Intel و AMD ، دارای 20pin+4pin ، محافظ برای جلوگیری از اورلود ، محافظ برای جلوگیری از اتصال کوتاه و ...

post-7319-051128000 1294839331_thumb.jpg

post-7319-008576800 1294839386_thumb.jpg

post-7319-046180000 1294839404_thumb.jpg

post-7319-080088700 1294839417_thumb.jpg

post-7319-059737000 1294839437_thumb.jpg

post-7319-086315000 1294856192_thumb.jpg

post-7319-015390500 1294856207_thumb.jpg

post-7319-073919200 1294919242_thumb.jpg

post-7319-076589100 1294919255_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin_eshgh
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوست من يك عكس از داخل اين پاورهاي پرفكت ميذاري البته كيفيتش خوب باشه به قول خودت پرفكت باشه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل دقیقشون رو بگی ممنو.ن میشم @};-

از هر سه شون با کابل هاشون عکس بزاری خیلی خوب میشه.

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

سلام

تعدادی پاور Perfect با توان های 500w 600w 720w عرضه میگردد

720W=37000 toman

600W=27000 toman

500W=15000 toman

پاور ها دارای گارانتی 18 ماهه و همچنین کارت قرعه کشی می باشتد

سازگار با محصولات Intel و AMD ، دارای 20pin+4pin ، محافظ برای جلوگیری از اورلود ، محافظ برای جلوگیری از اتصال کوتاه و ...

prefect با کیفیت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Shame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

700 وات ریل هست؟؟ @};-

بله در بدترین شرایط و لود کامل نهایتا به 75% توانش میرسه

لینک به دیدگاه

مدل دقیقشون رو بگی ممنو.ن میشم @};-

از هر سه شون با کابل هاشون عکس بزاری خیلی خوب میشه.

ببخشید چون فعلا فقط دو مدل 600W و 720W را داشتم فقط از این دو مدل عکس گذاشتم ببخشید اگه زیاد حرفه ای نیست

لینک به دیدگاه

دوست من يك عكس از داخل اين پاورهاي پرفكت ميذاري البته كيفيتش خوب باشه به قول خودت پرفكت باشه @};-

عکس از روشون گرفتم اما چون label گارانتی داره (هنان طوری که در شکل ها مشخص) نمیشه درش رو باز کرد که داخلش رو دید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید چون فعلا فقط دو مدل 600W و 720W را داشتم فقط از این دو مدل عکس گذاشتم ببخشید اگه زیاد حرفه ای نیست

داداش لینک مشخصات محصول رو میدی ؟

من هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نشد @};-

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

داداش لینک مشخصات محصول رو میدی ؟

من هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نشد @};-

پیدا هم نمیکنی@};-

لینک به دیدگاه

اين پاورها كاملا غير اورجينال هستن و داراي كيفيت مناسبي نيستن دوستان در خريدتون كاملا دقت كنيد .

البته اينرو هم اضافه كنم كالاي غير اورجينال هم بايد به قيمتش فروخته بشه نه يه برچسب 10000 تومان قيمت رو ببره بالا

دوست عزيزم اينجا پايگاه تبليغات كالاهاي غير اورجينال نيستش .

لینک به دیدگاه

اسمبله ايرانه كه از بدترين المانها استفتده شده

اين پاورها كاملا غير اورجينال هستن و داراي كيفيت مناسبي نيستن دوستان در خريدتون كاملا دقت كنيد .

البته اينرو هم اضافه كنم كالاي غير اورجينال هم بايد به قيمتش فروخته بشه نه يه برچسب 10000 تومان قيمت رو ببره بالا

دوست عزيزم اينجا پايگاه تبليغات كالاهاي غير اورجينال نيستش .

ببخشید از کاجا و با چه مقیاسی فهمیدید که از بدترین المان هاست میشه بگید من خودمم استفاده نخواهم کرد اگه دلیل خوبی بیان کنید از نظر من که یک کاربر عادی هستم خوبه چون 1.الان رو سیستم هست و داره کار میکنه مشکلیم تداره 2. هیجده ماه گارانتی داره 3.ساخت ایران فکر نکنم فرقی با green داشته باشه فقط green اسم در کرده ، نگران نباشید چند ماه دیگه این شرکتم کالا هاش رو به همون قیمت میده

و مدیر محترم سایت ببخشید منظورتون از اینکه اورجینال نیست چیه؟ یعنی مثلا این طرح پاور رو مثلا zalman میزده حالا چین کپی کرده یک برچسب پرفکتم زده روش؟یا...و اما در مورد قیمت که برچسب خورده 10000 تومان اضافه شده میشه توضیح بدید من زیاد آگاهی ندارم

ممنون که در خدمات رسانی بهتر به تمامی کاربران کوشا هستید

لینک به دیدگاه

ببخشید از کاجا و با چه مقیاسی فهمیدید که از بدترین المان هاست میشه بگید من خودمم استفاده نخواهم کرد اگه دلیل خوبی بیان کنید از نظر من که یک کاربر عادی هستم خوبه چون 1.الان رو سیستم هست و داره کار میکنه مشکلیم تداره 2. هیجده ماه گارانتی داره 3.ساخت ایران فکر نکنم فرقی با green داشته باشه فقط green اسم در کرده ، نگران نباشید چند ماه دیگه این شرکتم کالا هاش رو به همون قیمت میده

و مدیر محترم سایت ببخشید منظورتون از اینکه اورجینال نیست چیه؟ یعنی مثلا این طرح پاور رو مثلا zalman میزده حالا چین کپی کرده یک برچسب پرفکتم زده روش؟یا...و اما در مورد قیمت که برچسب خورده 10000 تومان اضافه شده میشه توضیح بدید من زیاد آگاهی ندارم

ممنون که در خدمات رسانی بهتر به تمامی کاربران کوشا هستید

دوست عزيز اين كالاها بارها و بارها توسط ما از زمانيكه تازه اومده بازار و اسمي به نام پرفكت تو بازار اومده تست شده شايد شما تازه باهاش اشنا شديد . وارد كننده و توليد كننده و فروشنده و ايل و تبار اين كالا رو با اجازتون بنده ميشناسم .

كالاي غير اورجينال يعني كالايي كه اون چيزي كه ميگه و مشخصاتي كه نوشته رو بهتون پاسخ نده . اينكه شما گذاشتي رو سيستم و جواب گرفتي در پاور به هيچ عنوان مصداق درستي نيستش و الان پاور دره پيت دارم به راحتي سيستم رو بالا مياره و كار ميكنه . چند تا شركت هستن كه جديدا اينجور كالاها رو كار ميكنن مثلا رامبوس و پرفكت و اينجور شركتها .

منظور از برچسب هم يعني اينكه اينجور پاورها در اكثر مواقع با هم از نظر قدرت تفاوتي ندارن و با يه برچسب ناقابل واتشون تغيير ميكنه و قيمت ميره بالا .

و يه خواهش دارم به قيمت پاورهاي با كيفيت جهاني توجه كنيد تو گوگل شايد خيخيلي چيزها دستتون بياد .

در ضمن در مورد كالاهاي ديگه مثل گرين در اين تاپيك نظر نديد ممنون ميشم و فقط در مورد كالاي خودتون بحث كنيد .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من یه لطف میکنی پاور باز کنی یک عکس از برد و مدار پاور بذاری ببینیم از کدوم قطعات با کیفیت استفاده شده ؟

مدار چاپی ،طراحیو حتی خازن های به کار رفته دراکثر پاور های غیر اورجینال بازار از 230وات گرفته 1000وات همه شبیه هم بی کیفیت و چینی هست توان خروجیشون کمتر از 240وات هست نمونش

GOLDEN VIEW,ZEROWATT,TVM,VIERA,

محض اطلاع خدمتون عرض کنم که OMEپاور های گرین High Power,SevenTeam که برای بسیار از شرکت های معروف نظیرOCZ می سازد!

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

در ضمن اين مطلب رو اينجا ميويسم تا دوستان اطلاعات دقيقتري داشته باشن .

اول قيمت واقعي اين پاورها :

720 = 24000

600 = 17000

500 = 10800

اين قيمتهاي اين پاور بوده

مسئله بعد خود نماينده اين پاور در پاساژ ايران گفتن كه وات واقعي اينها بين 200 تا 350 هستش ( حالا درست و غلط رو من نميدونم شما پيگيري كنيد )اينرو صاحب و وارد كننده كالا گفته !!!!!!

لینک به دیدگاه

یه برندی هم به اسم elegance هستش که بازار قزوینو بد جوری پر کرده کیفیت این برند چه جوریه؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز اين كالاها بارها و بارها توسط ما از زمانيكه تازه اومده بازار و اسمي به نام پرفكت تو بازار اومده تست شده شايد شما تازه باهاش اشنا شديد . وارد كننده و توليد كننده و فروشنده و ايل و تبار اين كالا رو با اجازتون بنده ميشناسم .

كالاي غير اورجينال يعني كالايي كه اون چيزي كه ميگه و مشخصاتي كه نوشته رو بهتون پاسخ نده . اينكه شما گذاشتي رو سيستم و جواب گرفتي در پاور به هيچ عنوان مصداق درستي نيستش و الان پاور دره پيت دارم به راحتي سيستم رو بالا مياره و كار ميكنه . چند تا شركت هستن كه جديدا اينجور كالاها رو كار ميكنن مثلا رامبوس و پرفكت و اينجور شركتها .

منظور از برچسب هم يعني اينكه اينجور پاورها در اكثر مواقع با هم از نظر قدرت تفاوتي ندارن و با يه برچسب ناقابل واتشون تغيير ميكنه و قيمت ميره بالا .

و يه خواهش دارم به قيمت پاورهاي با كيفيت جهاني توجه كنيد تو گوگل شايد خيخيلي چيزها دستتون بياد .

در ضمن در مورد كالاهاي ديگه مثل گرين در اين تاپيك نظر نديد ممنون ميشم و فقط در مورد كالاي خودتون بحث كنيد .

در ضمن اين مطلب رو اينجا ميويسم تا دوستان اطلاعات دقيقتري داشته باشن .

اول قيمت واقعي اين پاورها :

720 = 24000

600 = 17000

500 = 10800

اين قيمتهاي اين پاور بوده

مسئله بعد خود نماينده اين پاور در پاساژ ايران گفتن كه وات واقعي اينها بين 200 تا 350 هستش ( حالا درست و غلط رو من نميدونم شما پيگيري كنيد )اينرو صاحب و وارد كننده كالا گفته !!!!!!

حرف شما متین...اما هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه !!!

چشم من نه وارد کننده این جنس هستم نه..

چشم در مقایسه و..با green هم بر نمی آیم

فقط سه نکته عرض کنم 1.حق با شماست عده ای هم این کار را قطعا میکنن در هر صورت من از مدل 600 این پاور بر روی سیستمم استفاده میکنم سیستمم amd phenom 965 یه هارد یه دودی رایتر و یه کارت گرافیک 4250 ati فکر نکنم مصرفی کمی داشته باشه (که البته بالا آوردن هر سیستمی ملاک نیست ) ممکنه این پاور به سیستم آسیب بزنه که هنوز اتفاقی نیفتاده( البته من یک محافظ هم سر راه کامپیوترم دارم) 2.فرمودید یه نگاه به قیمت سایر پاور ها بندازم حرف شما متین اما این مقایسه همیشه درست نیست من نمیخوام مقایسه کنم اما شما فرمودید نگاه کنید من میگم مثلا رم ddr3 2g 1600 elixir در مقایسه با ddr3 2g 1600 xms حدود 9000 تومان تفاوت قیمت دارند هر دو هم cl9 (9-9-9-24 . و 3.در مورد برچسب نا قابل..من چیزی از مدار نمیدونم و اصلا پاور های دیگه را م مقایسه نکردم..اما لا اقل مشخص که پاور 500 وات این مدل با 720 وات همین مدل فرق داره (لا قل وزن معلومه دیگه)..

در آخر من نه وارد کننده هستم نه مغازه دار نه طرفدار کسی اینجا هم مدیر داره و...(من فکر میکردم پاور خوبی نسبت به قیمتش البته هنوزم نظرم همینه البته حالا که دوستان اینطوری میگن)هر طور صلاح می دانید عمل کنید ممنون

ویرایش شده توسط amin_eshgh
لینک به دیدگاه

حرف شما متین...اما هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه !!!

چشم من نه وارد کننده این جنس هستم نه..

چشم در مقایسه و..با green هم بر نمی آیم

فقط سه نکته عرض کنم 1.حق با شماست عده ای هم این کار را قطعا میکنن در هر صورت من از مدل 600 این پاور بر روی سیستمم استفاده میکنم سیستمم amd phenom 965 یه هارد یه دودی رایتر و یه کارت گرافیک 4250 ati فکر نکنم مصرفی کمی داشته باشه (که البته بالا آوردن هر سیستمی ملاک نیست ) ممکنه این پاور به سیستم آسیب بزنه که هنوز اتفاقی نیفتاده( البته من یک محافظ هم سر راه کامپیوترم دارم) 2.فرمودید یه نگاه به قیمت سایر پاور ها بندازم حرف شما متین اما این مقایسه همیشه درست نیست من نمیخوام مقایسه کنم اما شما فرمودید نگاه کنید من میگم مثلا رم ddr3 2g 1600 elixir در مقایسه با ddr3 2g 1600 xms حدود 9000 تومان تفاوت قیمت دارند هر دو هم cl9 (9-9-9-24 . و 3.در مورد برچسب نا قابل..من چیزی از مدار نمیدونم و اصلا پاور های دیگه را م مقایسه نکردم..اما لا اقل مشخص که پاور 500 وات این مدل با 720 وات همین مدل فرق داره (لا قل وزن معلومه دیگه)..

در آخر من نه وارد کننده هستم نه مغازه دار نه طرفدار کسی اینجا هم مدیر داره و...(من فکر میکردم پاور خوبی نسبت به قیمتش البته هنوزم نظرم همینه البته حالا که دوستان اینطوری میگن)هر طور صلاح می دانید عمل کنید ممنون

درود

دوست گلم ميدونم كه يه مقدار تند نوشتم در اولين پستم ولي ميدونيد چرا ؟ واسه اينكه وقتي ميگيد 75 درصد پرفرمنس رو داره يعني يه پاور 720 حدودا 540 وات كار ميكنه واسه ادم اين يعني توهين به شعور مصرف كننده و ساير كاربران ( البته فكر كنم شايد شما نميدونستيد اين موضوع رو كه مهم نيستش ) هر كالايي روش خودش رو براي فروش داره مثلا اگر من بجاي شما بودم ميگم اين پاور ها هستش كه روش اينطوري نوشته و راجبش تحقيق ميكردم و بعد براي فروش ميگذاشتم . ديگه دوران حجر گذشت كه فروشنده هر چي بگه مصرف كننده بخره . الان علم دوستان اينقدر بالاست كه مو رو از ماست ميكشن بيرون . ما خودمون هم پاورهاي معمولي ميفروشيم ولي به قيمتش .

اما جواب سوالات شما :

1 - سيستم ها در كارهاي مختلف مصرف مختلفي دارن و وقتي پاورتون نتونه قدرت لازم رو بده به اصطلاح ميگن امپر ميكشه و باعث ضعيف شدن بعضي از قطعات روي سيستم و قطعات ريز ميشه ( فنيترش رو بايد دوستان حرفه اي توضيح بدن ) كه در اينده كم كم اين قضيه خودشو نشون ميده در ضمن 4250 گرافيك انبرده CPU هم زياد مصرف نداره مگر اينكه بخوايد كار زياد بكشيد از سيستم .

2 - مشخصات اين رمها مثل همه ،البته در ظاهر، ولي در بعضي مواقع چيپست مهمه كه روي رمها هستش و نوع چيپست نشون ميده كه اين رمها تا چقدر ميتونه براي يك كاربر حرفه اي كه ميخواد اندك اوركلاكي بكنه جواب ميده . و در پاور ها هم دقيقا همينه و نوع خازن و قطعاتي كه در پاور به كار ميره بسيار مهمه

3 - وزن كالا دليل بر خوب بودنش نيستش عزيز مگه كالاها رو كيلويي ميفروشن قربونت برم . مثلا ميشه يه پاره اجر تو قطعه ريخت اينكه دليل نميشه .

ولي در كل اميدوارم كه با حرفهاي من ناراحت نشيد عزيز ولي احترام به مصرف كننده بسيار مهمه . امكان داره شما بسيار بچه خوبي باشيد ولي مهم اينه كه در كاري كه ميخوايد انجام بديد علم كافي داشته باشيد تا تماما بتونيد به خريدار كمك كنيد و خودتون هم سود كافي ببريد اين موقع هستش كه خريدار ميگه نوش جونت

در كل براتون ارزوي موفقيت ميكنم @};-

لینک به دیدگاه

یه برندی هم به اسم elegance هستش که بازار قزوینو بد جوری پر کرده کیفیت این برند چه جوریه؟

اين هم وضعيتش دقيقا مثل همين پاوره كه اينجورر پاورها تو بازار خوب خريد و فروش ميشه ولي بيشتر روي سيستماي خيلي ضعي فروخته ميشه و يا اينكه فروشنده بخواد .....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من از این محصول خودم فروختم و برای بعضیا هم خریدم ولی زیاد جالب نیست.لطفا با اموال مردم بازی نکنید.......................

لینک به دیدگاه

اين هم وضعيتش دقيقا مثل همين پاوره كه اينجورر پاورها تو بازار خوب خريد و فروش ميشه ولي بيشتر روي سيستماي خيلي ضعي فروخته ميشه و يا اينكه فروشنده بخواد .....

آقای حسینی ؛ اتفاقا منم میخواستم همین روزهای برای دوستم یکی از این پاورهای الگانس 1000 وات بگیرم ! آخه خیلی ارزون بود !45 یا 50 تومن بود @};-

یعنی نگیرم ؟ طرف یدونه 4870 داره ها !! خوب منم گفتم برای 4870 600 وات کافیه دیگه ،حالا چه برسه به 1000 وات !

---------------------------

لینک به دیدگاه

آقای حسینی ؛ اتفاقا منم میخواستم همین روزهای برای دوستم یکی از این پاورهای الگانس 1000 وات بگیرم ! آخه خیلی ارزون بود !45 یا 50 تومن بود @};-

یعنی نگیرم ؟ طرف یدونه 4870 داره ها !! خوب منم گفتم برای 4870 600 وات کافیه دیگه ،حالا چه برسه به 1000 وات !

سينا جان اين پاورها 1000 وات نيستن و فقط براي سيستمهاي معمولي به كار ميان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من

این نمای یه پاور 900 وات الگانس

لبته مدلش رو 900 وات گذشتن ولی 250 وات هست

23528964255652544865.jpg

53376994844267273490.jpg

02343282161044526322.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...