رفتن به مطلب

پاورهای 500W 600W 720W آکبند و با کیفیت Perfect

amin_eshgh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

اینم پاور 600 وات شما

88926161117158027531.jpg

اما اینم نمای داخلی یه پاور 330 وات گرین

که خود گویای تمام نکات هست

02776082776852380155.jpg

09601824322832178276.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته اگه مدیریت محترم سایت یه تایپیک جدید باز کنند

من هر مدل پاور که دستم بیاد از بیرون و داخلش برای دوستان عکس تهیه میکنم

و در سایت قرار میدهم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

درکل دوستان در خرید کیس و پاور دقت بیشتری باید بکنن.این جور پاورها رو مغازه دار ها با سود فوق العاده به مشتریان میدن.مثلا اون پاوری که دوستمون میگه 40-45 برای مغازه دارا هدود 24 تموم میشه که متاسفانه ..............

در حال حاظر برندهایی مثل silverstone,Green,Redmax,AcbeL,قابل اعتماد هستن و در بازار هم موجود هست جهت خرید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

پرفكت كمي از مدلهاي ديگه كه دوست خوبمون گذاشتند بهتر بود . ولي براي يك سيستم حرفه اي نصب اين پاور فاجعه است .

لینک به دیدگاه

البته اگه مدیریت محترم سایت یه تایپیک جدید باز کنند

من هر مدل پاور که دستم بیاد از بیرون و داخلش برای دوستان عکس تهیه میکنم

و در سایت قرار میدهم

درود

شما اگر خودتون يه تاپيك ايجاد كنيد بسيار ممنون ميشم عزيز و بسيار كار مفيدي انجام ميديد .

@};- :-j

لینک به دیدگاه

دوست خوبم فقط بيشتر روي خازنها و ترانس ها بيشتر زوم كن .

لینک به دیدگاه

به نظر من گرین ارزون ترین قیمتی که برای یک پاور قابل قبول و استاندارد میشه قرار داد رو برای محصولاتش قرار داده و پس هیچ موقع پاور ارزون تر از گرین نمی خرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من گرین ارزون ترین قیمتی که برای یک پاور قابل قبول و استاندارد میشه قرار داد رو برای محصولاتش قرار داده و پس هیچ موقع پاور ارزون تر از گرین نمی خرم

من هم همین نظر شما رو داشتم اما از وقتی این پاور رو خریدم نظرم یکم تغییر کرد:

http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1356&pageID=5394

http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1356&pageID=5448

اسم این پاور قبلا حتی به گوشم نخورده بود :

Tagan Silver Power

من 75 تومن خریدم چند ماه پیش ( اون موقع هم قیمت 580 گرین بود تقریبا ) تا به امروز تو لود بالا نزدیک 400 ساعت که ازش کار کشیدم صداش اقابل تشخیص نبود و نیست یه LED آبی رنگ خیلی قشنگی هم داره که با LED کیس همرنگ هست و ست شده.

عکس از بیرون و LED :

nt_039.jpg

چند تا عکس از داخل این پاور:

03132810431l.jpg

03132809121l.jpg

پاور با گارانتی فونیران هست و تنها یه کمبود از نظر من داره که مادولار نیست البته مدل های مادولار هم داشت که اون موقع تو بازار نبود.

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

سلام.

از دوستان عزیز کسی در مورد پاور با مارک تجاری Harris اطلاعاتی داره؟

لینک به دیدگاه

دوست خوبم فقط بيشتر روي خازنها و ترانس ها بيشتر زوم كن .

از MOSFET ها هم بی زحمت عکس بندازید

لینک به دیدگاه

100%

من هم همین نظر شما رو داشتم اما از وقتی این پاور رو خریدم نظرم یکم تغییر کرد:

http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1356&pageID=5394

http://www.bjorn3d.com/read.php?cID=1356&pageID=5448

اسم این پاور قبلا حتی به گوشم نخورده بود :

Tagan Silver Power

من 75 تومن خریدم چند ماه پیش ( اون موقع هم قیمت 580 گرین بود تقریبا ) تا به امروز تو لود بالا نزدیک 400 ساعت که ازش کار کشیدم صداش اقابل تشخیص نبود و نیست یه LED آبی رنگ خیلی قشنگی هم داره که با LED کیس همرنگ هست و ست شده.

عکس از بیرون و LED :

پاور با گارانتی فونیران هست و تنها یه کمبود از نظر من داره که مادولار نیست البته مدل های مادولار هم داشت که اون موقع تو بازار نبود.

به نظر من شما لطف کنید نظرتون رو به همون نظر قبلی تغییر بدین !!! ;)

بله دوست عزیز واقعا کیفیت این پاور حرف نداره !!! در حالیکه پاور گرین 530 وات براحتی با کارت Force3D 4870 کار می کرد ولی پاور Tagan 600 وات که دقیقا هم همین مدل که گداشتین با اینکه به ظاهر توانش 70 وات هم باید از گرین بیشتر میشد ، نتونست از پس یدونه 4870 بر بیاد !!! :-j

واقعا حرف برا گفتن نداره @};-

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-

اتفاقا 4870 + 3 تا هارد یه کارت و ......

بازی هایی مثل کرایسیس و مترو 2033 و .... بدون هیچ مشکلی تو لود کامل اجرا میشن.

مارد برد هم 890GTXهست .

از فروشنده ضمانت روی فاکتور گرفتم که 5870 رو هم جواب گو باشه :-j

شما اگر تو ریویو که گذاشتم دقت کنید پاور فاکتور رو 99% اندازه گیری کرده که خودشم تعجب کرده.

روی +12 پاور 585 گرین 43Aمیده و این پاور 44 تا در ضمن این پاور تایید شده AMDهست:

http://support.amd.com/us/certified/power-supplies/Pages/listing.aspx

===================

در هر صورت اصلا تعصب خاصی روی هیچ برندی ندارم و همیشه سعی کردم کالایی خریداری کنم که به اندازه پولش ارزش داشته باشه.

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

گرين آنچنان هم ارزون نيست . پاور متوسطيه تو سري وات بالا وضعيت بهتر ميشه . متاسفانه خيلي از برندهاي جهاني تو ايران نيستند .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم تعصب خاصی رو جنسی ندارم و گرین هم شرکت من نیست ;) ولی من اینو از جایی نشنیدم ، خودم شخصا دیدم :-j

و در ضمن خوب اینکه تضمین داده کارت 5870 هم باهاش کار کنه خوب عزیزم کار فوق العاده بزرگی انجام نمیده که خوب پاور 600 واته باید هم بتونه این کارو بکنه !!

بیچاره گرین اگه پاور 530 واتش یدونه 5870 رو نتونه بالا بیاره 100 تا حرف بهش میگن !! ولی این پاور 600 واتش میگه 5870 رو بالا میاره تازه افتخار هم میکنه :o

در ضمن به مدل جدید و قدیم هم نیست که !! مصرف یدونه 4870 از یدونه 5870 خیلی بیشتره !!

گرين آنچنان هم ارزون نيست . پاور متوسطيه تو سري وات بالا وضعيت بهتر ميشه

ارزونتر از گرین سراغ دارین ؟ (البته به جزء برندهایی مثل Perfect , Elegance , Tagan , . . . .) !!

ناراحت نشید ولی من خودم خیلی از پاورهای کولر مستر خوشم میومد و میخواستم یدونه 1000 وات سایلنت یا UCP1100 بگیرم ولی خوب همه پاورها (به جز گرین) از گمرک رد میشن و در نتیجه قیمتشون گرون میشه ولی کولر مستر دیگه واقعا از حد و مرز قیمت خارج شده !! من خودم که دیگه کلا تمام اجناس کولر مستر رو برای خودم تحریم کردم !!!!

آقای حسینی میگفت قیمت کولر مستر 800 وات گلد 270 تومنه !! @};- بابا چه خبره !! به این قیمت Antec TPQ1200 میدن که تو دنیا یدونه هست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما یه جوری داستان وار و با رنگ قرمز متن رو نوشتی که اگر 4870 رو سیستم نداشتم پاور رو باز میکردم از پنجره شوت میکردم بیرون @};-

منم پاور گرین دارم الان رو سیستم هام.

نمیدونم شانس من هست یا بقیه هم مشکل داشتن با صدای فن بعضی پاورهای گرین؟

یکی از سیستم ها شبها روشن بود و صدای فن پاور روی اعصاب میرفت 530 گرین

این پاور که معرفی کردم روی سیستمی هست که 24 ساعت روشن هست الان صدای فن ارجینال amdرو میتونم بشنوم ولی صدای فن پاور رو خیر.

حتی تو گیم سنگین که لود بالا میره فقط صدای فن سیپیو رو میشنوم.

لینک به دیدگاه

@};-

اتفاقا 4870 + 3 تا هارد یه کارت و ......

بازی هایی مثل کرایسیس و مترو 2033 و .... بدون هیچ مشکلی تو لود کامل اجرا میشن.

مارد برد هم 890GTXهست .

از فروشنده ضمانت روی فاکتور گرفتم که 5870 رو هم جواب گو باشه :-j

شما اگر تو ریویو که گذاشتم دقت کنید پاور فاکتور رو 99% اندازه گیری کرده که خودشم تعجب کرده.

روی +12 پاور 585 گرین 43Aمیده و این پاور 44 تا در ضمن این پاور تایید شده AMDهست:

http://support.amd.com/us/certified/power-supplies/Pages/listing.aspx

===================

در هر صورت اصلا تعصب خاصی روی هیچ برندی ندارم و همیشه سعی کردم کالایی خریداری کنم که به اندازه پولش ارزش داشته باشه.

اطلاعات خوبي بود.

لینک به دیدگاه

شما یه جوری داستان وار و با رنگ قرمز متن رو نوشتی که اگر 4870 رو سیستم نداشتم پاور رو باز میکردم از پنجره شوت میکردم بیرون :)

منم پاور گرین دارم الان رو سیستم هام.

نمیدونم شانس من هست یا بقیه هم مشکل داشتن با صدای فن بعضی پاورهای گرین؟

یکی از سیستم ها شبها روشن بود و صدای فن پاور روی اعصاب میرفت 530 گرین

این پاور که معرفی کردم روی سیستمی هست که 24 ساعت روشن هست الان صدای فن ارجینال amdرو میتونم بشنوم ولی صدای فن پاور رو خیر.

حتی تو گیم سنگین که لود بالا میره فقط صدای فن سیپیو رو میشنوم.

با سلام ؛

خوب رو سیستم ما که با 4870 نیومد بالا ، حالا اگرم رو سیستم شما بالا میاد دقیقا پاورتون لبه مزره !!

خوب هر چیزی مسلما یه اشکالی داره و در پاور های سریه قبل گرین صدای فن پاور در بین سایر فن ها به گوش میرسید ولی در سری جدید 535 و 685 و 780 و .... گرین خیلی به این مسئله دقت کرده و نویز فن هاش رو نسبت به قبل کمتر شده @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته من گفتم قبلا چیزی از این اسم پاور نشنیده بودم اما ببخشید در مورد پاور پرفکت صحبت نمیکنیم ها

یه سرچ بزنی پاورهای Tagan رو کلی ریویو مثبت پیدا میکنی ازش.

Taganیه برند با مالکیت شرکت امریکایی هست که پاورهاش با برد طراحیSeventeam هست که شنیدم گرین هم ازش استفاده میکنه

پاوری که در موردش اطلاعات دادم یه پاور 80+هست که تو ریویو ها پاورفاکتور 99% داشته وهم آمپریج و هم وات خروجیش از نمونه گریین باالاتر هست.

حالا اینکه شما میگه با یه 4870 اصلا بالا نمیاد که جالب نیست چون روی 12v داره 585 تا 44A به شما خروجی میده مگه برای بالا آوردن یه 4870 چقدر لازم هست؟

اصلا شما مطمئنی پاور برای شرکت Tagan بود اسم Tagan رو دیدی؟

چون Silver power من یه برند دیگه هم شنیدم.

شایدم پاور کلا مشکل داشته.

لب مرز که چه عرض کنم CPU X4 955رو سیستم هست که خودش مصرف بالایی داره تو حالت لود تا 130 تا هم میکشه انگار

3 تا هارد ( البته ویندوز 7 اتوماتیک هارد هایی رو که نیاز به دسترسی بهشون نیست خاموش میکنه)

2 تا ODDیه کارت @};- (نوع کارت مورد عنایت واقع شده) و فن های کیس و غیره (ادیت).

تا 4-5 ساعت کرایسیس تو ستینگ بالا بازی کردم باهاش بدون کوچکترین مشکلی.

===

در هر صورت داریم گفتگو میکنیم که اطلاعاتمون رو بالا ببریم و اطلاع رسانی کنیم و از این صحبتها و همه هم دوست داریم

اطلاعات دریافتی پایه فنی داشته باشه. امیدوارم در نهایت مفید باشه

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

چه جالب شده این تاپیک @};-

کلا حالا 2تا پاور دارم یه مدل 720 که مثل اینکه REAL 400W یه 600 که مثل اینکه REAL 300W کسی میخواد؟

35 و 25 آکبند هستند یه FSP 80 PLUS 700W هم هست که 2 ماه کار کرده البته بیشتر قصد فروش دوتای اول رو دارم

ویرایش شده توسط amin_eshgh
لینک به دیدگاه

درسته من گفتم قبلا چیزی از این اسم پاور نشنیده بودم اما ببخشید در مورد پاور پرفکت صحبت نمیکنیم ها

یه سرچ بزنی پاورهای Tagan رو کلی ریویو مثبت پیدا میکنی ازش.

Taganیه برند با مالکیت شرکت امریکایی هست که پاورهاش با برد طراحیSeventeam هست که شنیدم گرین هم ازش استفاده میکنه

پاوری که در موردش اطلاعات دادم یه پاور 80+هست که تو ریویو ها پاورفاکتور 99% داشته وهم آمپریج و هم وات خروجیش از نمونه گریین باالاتر هست.

حالا اینکه شما میگه با یه 4870 اصلا بالا نمیاد که جالب نیست چون روی 12v داره 585 تا 44A به شما خروجی میده مگه برای بالا آوردن یه 4870 چقدر لازم هست؟

اصلا شما مطمئنی پاور برای شرکت Tagan بود اسم Tagan رو دیدی؟

شایدم پاور کلا مشکل داشته.

لب مرز که چه عرض کنم CPU X4 955رو سیستم هست که خودش مصرف بالایی داره تو حالت لود تا 130 تا هم میکشه انگار

3 تا هارد ( البته ویندوز 7 اتوماتیک هارد هایی رو که نیاز به دسترسی بهشون نیست خاموش میکنه)

2 تا ODDیه کارت :) (نوع کارت مورد عنایت واقع شده) و فن های کیس و غیره (ادیت).

تا 4-5 ساعت کرایسیس تو ستینگ بالا بازی کردم باهاش بدون کوچکترین مشکلی.

===

در هر صورت داریم گفتگو میکنیم که اطلاعاتمون رو بالا ببریم و اطلاع رسانی کنیم و از این صحبتها و همه هم دوست داریم

اطلاعات دریافتی پایه فنی داشته باشه. امیدوارم در نهایت مفید باشه

دوست عزیز منم نگفتم که پاور Tagan هم دقیقا مثل پرفکت هست !گفتم که هر دو نا آشنا هستند.

در مورد آشنایی با این پاور عرض کنم که من فکر کنم یه 20 تایی ریوو از مدل های مختلف این پاور داشته باشم که مطمئنا شما خیلی هاش رو ندیدی و کاملا هم بهش آشنایی دارم ولی اگر شما خواستی بیشتر باهاش آشنا بشی بگو تا چند تا از ریوو هاش رو برات آپ کنم @};-

مدلهای ماژولاری هم داره که خروجیهای برقشون رو متفاومت از دیگر پاورها زده ! ولی ....

چه جالب شده این تاپیک :o

کلا حالا 2تا پاور دارم یه مدل 720 که مثل اینکه REAL 400W یه 600 که مثل اینکه REAL 300W کسی میخواد؟

35 و 25 آکبند هستند یه FSP 80 PLUS 700W هم هست که 2 ماه کار کرده البته بیشتر قصد فروش دوتای اول رو دارم

دوست عزیز آقای حسینی قیمت پاور 720 رو 24 تومن گفت شما 35 تومن میگی آخه !!! بالاخره چند شد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما مطمئنی پاور برای شرکت Tagan بود چجوری فهمیدی پاور ماله Tagan هست؟

لینک به دیدگاه

من MEMONEX هم کارکردم اوونم پاور خوب و خوش قیمتیه 2سال هم گارانتی داره.

شما نظرتون در موردش چیه؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...