رفتن به مطلب

مشکل مکث در هنگام جابجایی

nima419
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان و متخصصین عزیز 

سیستم ئرو تازه خریدم و احساس میکنم موقع جابجایی فایلی از هرجایی چه ئخود سیستم چ هارد جدا گاهی بین یک تا دو ثانیه مکث میکنه. حتی مثلا فایلی دانلود میکنم با دانلود منیجر اونم مکث میکنه نمیدونم مشکل از چیه ؟ بعضی دوستان گفتن هارد شما شاید حالت اسلیپ باشه نظرتونه چیه؟

مشخصات سیستم 

CPU: 6700k---—

Motherboard:  GIGABYTE Z170X-Gaming 3
g1 gaming motherboard---

ram: coriser 16 gig 
graphics:  geforce gtx 960 g1       

hard: wd blue 2t-+

cpu water cooling glacer120
)
power: 850 oc+

Green Overclocking EVO (OC Plus) Series GP850B-OC+ PLATINUM Full Modular Power Supply

case: gCase Deepcool Dukase

monitor: Monitor Samsung 27E310
لینک به دیدگاه

با سلام؛

پارت نامبر هارد WD Blue که دارید چیست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ویندوزتون چیه؟

بخش power options مربوط به هارد رو چک کردین که زمان اسلیپ براش تایین نشده باشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام؛

پارت نامبر هارد WD Blue که دارید چیست ؟

سلام اینو باید از کجا چک کنم؟

سلام

ویندوزتون چیه؟

بخش power options مربوط به هارد رو چک کردین که زمان اسلیپ براش تایین نشده باشه؟؟؟

سلام ویندوز 8.1 هستش 

این قسمت رو باید از کجا چک کنم؟ 

لینک به دیدگاه

سلام ویندوز 8.1 هستش 

در بخش Device Manager سیستم و زیر مجموعه Disk Drivers می توانید ببینید. و یا از روی برچسب هارد

لینک به دیدگاه

در بخش Device Manager سیستم و زیر مجموعه Disk Drivers می توانید ببینید. و یا از روی برچسب هارد

این عکس از منیجرDevice Manager

hkfd_photo_2016-04-30_13-40-59.jpg

لینک به دیدگاه

هارد سیستم شما سیگیت1 ترابایت است و از برند Western Digital و مدل Blue نیست.

این هارد ویژگی با نام Advanced Power Management یا APM دارد که در زمان بیکاری به دلیل کمتر مصرف شدن برق و موارد دیگر هد هارد پارک می شود. می توانید با برنامه هایی مثل CrystalDiskInfo این ویژگی را در هر بار بارگزاری سیستم عامل غیر فعال کنید.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ویندوز 8.1 هستش 

اول برید Control Panel بعد Power Options بعد روی گزینه change plan settings بزنید بعد وارد change advanced power settings بشید در اینجا در زیر مجموعه ها بخش مربوط به Hard disk رو باز کنید و زمان رو صفر قرار بدین ، بعدشم اوکی.

post-10820-0-93124100-1462009907_thumb.jpg

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

اول برید Control Panel بعد Power Options بعد روی گزینه change plan settings بزنید بعد وارد change advanced power settings بشید در اینجا در زیر مجموعه ها بخش مربوط به Hard disk رو باز کنید و زمان رو صفر قرار بدین ، بعدشم اوکی.

ممنون دوستان احساس میکنم گیرخاصی نداره نرم حرکت میکنه .... ومیگم سیستم من با این مشخصات که بالا گفته شد . سرعت انتقال از سیستم به فلش مثلا الان بین 9تا 11 مگابایت متغییر بود طبیعی هستش؟ یا باید بیشتر باشه؟

ویرایش شده توسط nima419
لینک به دیدگاه

ممنون دوستان احساس میکنم گیرخاصی نداره نرم حرکت میکنه .... ومیگم سیستم من با این مشخصات که بالا گفته شد . سرعت انتقال از سیستم به فلش مثلا الان بین 9تا 11 مگابایت متغییر بود طبیعی هستش؟ یا باید بیشتر باشه؟

سرعت عنوان شده بر روی فلش مناسب است. سرعت فلش شما به همین میزان است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...