رفتن به مطلب

اپیزود دوم Hitman باز هم شکستی دیگر در کارنامه DirectX 12

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

آخ جون از این بحثا  :daydreaming:

:D  

حالا بازی رو از کجا دانلود کنیم فایلهاش رو؟ تا حالا هیتمن بازی نکردم شاید این بشه اولیش  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

• کاربر ویژه

آخ جون از این بحثا  :daydreaming:

:D  

حالا بازی رو از کجا دانلود کنیم فایلهاش رو؟ تا حالا هیتمن بازی نکردم شاید این بشه اولیش  :D

فکر کنم دنوو کرک نمیشه :laughing:

http://hexdownload.com/6611/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-hitman-episode-1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

اینجا برای دانلود گذاشته.

لینک به دیدگاه

درود

دوست من ميگيد بازيها هيچ کدوم از بيس مبتني بر DX12 نیست درست ولی در DX11 هم انویدیا رو عناوین جدید داره بد فریم میاره. Farcry primal, QB, Division و همین هیتمن روی DX11 . این رو چطور میشه توجیه کرد!؟ بحث از سری 700 کردید، الان کدوم یک از پرچمدارای سری 700 میتونن عناوین جدید رو در 1080 فریم 60 بگیرن؟ غیر از اینه که 780ti با اون عظمت که زمانی کاراییش فراتر از R9 290X بود و الان زیر 970 قرار میگیره که خودش زیر R9 290X؟ یا 770 که کارت رویایی خیلی از بچه های همین فروم بود کارت 950 براش سالاری می کنه. شما میگیید یه طرفه به قاضی نرید و از فاجعه انویدیا و 770 رو چشم پوشی می کنید ولی اینکه 390X تو یه عنوان فریم ریت برابر با فیوری گرفته رو کاملا زیر سوال می برید؟ ضمن اینکه R9 390X از 290X ریبرند شده و تریپل رو نمیدونم منظورتون چی هست.

پ ن: من خودم رو طرفدار هیچ برندی نمیدونم و فقط تو هر مقطعی کارایی رو مقایسه می کنم.

منظور از پرچمدار سری 900 بود نه 700 انویدیا احتمالاً اشتباه به عرضتان رساندم . پرچمدار های سری 900 مثل GTX 980 ، GTX 980Ti و Titan X تو خیلی از بازی ها از ای ام دی بهتر عمل کرده به غیر از همین بازی هایی که ادعا میشه بر مبنای DX12 ساخته شده .  اون تریپل ریبرند تیکه ای بود به محصولات ای ام دی ، که محصولات ضعیف ترش کارت های قدرتمند و جدیدی مثل fury را شکست می دهند . واقعاً جای سوال داره که دوستان این عملکرد ای ام دی را زیر سوال نمی برند که چطوری یه کارت ارزون تر تونسته یه کارت گران قیمت تره همین شرکت را شکست دهد !

درود

بازی درست و حسابی منظورتون چیه ؟؟؟ کوانتوم بریک و گیرز اف وار التیمیت که base اونها بر اساس dx12 طراحی شده ایا شما گزینه dx 11 داخل اپشنهای بازی میبینید یا حتی میتونید رویه ویندوز 7 یا 8 این بازی رو اجرا کنید ؟؟!! اینها شده بهانه که توجیه های غلط انودیا رو برای کاربراش سرپوش بزاره

از اولین تست بازی dx 12 که اومد همین حرفها بوده (نمیدونم بازی مشکل داره نمیدونم بازی تایتل amd بوده نمیدونم مشکل از اپدیت ویندوزه و از این جور حرفها ) تا الان 3 تا بازی البته تا جایی که بنده میدونم بیس اونها دایرکت ایکس 12 بود : ashes of singolarity کوانتوم بریک و گیرز اف وار بقیه با پچ شدن dx 12 ولی با این حال تویه هیچ کدومشون انودیا کارایی کارتهاش افزایش پیدا نکرده بعضا در بعضی تستها نسبت به dx 11 کاهش پرفورمنس هم داشته

خوب اگر این طوره پس کسانی که 1000 دولار دادن و تایتان نسل اول (منظورم معماری کپلر )گرفتن ولی الان کارت 970 با قیمت 350 دوولار میاد در بیشتر تستها این کارتو کنار میزنه چکار میکنن ؟؟؟!!!!

اینکه 390x به قول دوستان ریبرند میاد و در حد و اندازه فیوری ظاهر میشه کجاش مشکل به نظر میاد اینها نشون دهنده اینه کسایی که این کارت رو خریدن مطمئن هستند  تا چند سال اینده هم مشکلی برای اجرای بازیهای جدید مبتنی بر dx 12 ندارند و حداقلش اینه که صحبتهای amd شعار نبوده بر عکس انودیا

به قول دوستان 780ti رو که یادتونه یعنی کاربرانی که این کارت رو به عنوان غول سری 700 خریدن کارایی این کارتشون داره به سری رده پایین 900 یعنی 950 و 960 میرسه حتی در dx 11 کارتهای amd هم سری r7 370 , 380 دارن بهش میرسن اینجاست که عمق این فاجعه معلوم میشه و احترام انودیا به کاربرانش

درود 

بحث اجرا بر روی ویندوز های 8 یا 7 نیست ، منظورم این بود که بازی از بنیان بر مبنای dx12 ساخته شده باشه ، یعنی تمام ویژگی ها در اون رعایت شده باشه ،  همین بازی Rise of Tomb Raider با یک آپدیت قابلیت dx12 بهش اضافه شد اما باز با این وضعیت عملکردش بهبود یافت و کاملآً هم معلوم بود این بازی برای کارت های انویدیا بهینه سازی شده . این مورد را قبول دارم که انویدیا کارت های نسل قبلش را پس از ورود نسل جدید سریع از رده خارج میکنه ، اما همین ای ام دی مشتری مدار به قول شما . چطوری میاد کلی تبلیغ با دبدبه و کبکبه راه میندازه که کارت Fury کارت قدرتمندیه و پرچمدار این سری هست و غیره . بعد کارت ضعیف تر 390x این کارت را مغلوب میکنه ؟ بحث زیر سوال بردن کارت 390x نیست اتفاقاً ارزش خرید این کارت بسیار بالاست اما اینکه این کارت تقریباً همزمان با fury عرضه شده و تقریباً عملکرد یکسان دارند باعث میشه ارزش خرید fury کم بشه اونم با این قیمت افتضاحی که در بازار داره ! شما کارت تایتان را مثال زدید درسته ؟ کارت تایتان مال سه سال پیش هست دوست عزیز اما این دو کارت تازه لانچ شدند و این همه اختلاف دارند از لحاظ تناسب قیمت به کارایی .کارت تایتان باید با 7990 مقایسه بشه نه کارت های نسل جدید امروزی ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور از پرچمدار سری 900 بود نه 700 انویدیا احتمالاً اشتباه به عرضتان رساندم . پرچمدار های سری 900 مثل GTX 980 ، GTX 980Ti و Titan X تو خیلی از بازی ها از ای ام دی بهتر عمل کرده به غیر از همین بازی هایی که ادعا میشه بر مبنای DX12 ساخته شده .  اون تریپل ریبرند تیکه ای بود به محصولات ای ام دی ، که محصولات ضعیف ترش کارت های قدرتمند و جدیدی مثل fury را شکست می دهند . واقعاً جای سوال داره که دوستان این عملکرد ای ام دی را زیر سوال نمی برند که چطوری یه کارت ارزون تر تونسته یه کارت گران قیمت تره همین شرکت را شکست دهد !

درود 

بحث اجرا بر روی ویندوز های 8 یا 7 نیست ، منظورم این بود که بازی از بنیان بر مبنای dx12 ساخته شده باشه ، یعنی تمام ویژگی ها در اون رعایت شده باشه ،  همین بازی Rise of Tomb Raider با یک آپدیت قابلیت dx12 بهش اضافه شد اما باز با این وضعیت عملکردش بهبود یافت و کاملآً هم معلوم بود این بازی برای کارت های انویدیا بهینه سازی شده . این مورد را قبول دارم که انویدیا کارت های نسل قبلش را پس از ورود نسل جدید سریع از رده خارج میکنه ، اما همین ای ام دی مشتری مدار به قول شما . چطوری میاد کلی تبلیغ با دبدبه و کبکبه راه میندازه که کارت Fury کارت قدرتمندیه و پرچمدار این سری هست و غیره . بعد کارت ضعیف تر 390x این کارت را مغلوب میکنه ؟ بحث زیر سوال بردن کارت 390x نیست اتفاقاً ارزش خرید این کارت بسیار بالاست اما اینکه این کارت تقریباً همزمان با fury عرضه شده و تقریباً عملکرد یکسان دارند باعث میشه ارزش خرید fury کم بشه اونم با این قیمت افتضاحی که در بازار داره ! شما کارت تایتان را مثال زدید درسته ؟ کارت تایتان مال سه سال پیش هست دوست عزیز اما این دو کارت تازه لانچ شدند و این همه اختلاف دارند از لحاظ تناسب قیمت به کارایی .کارت تایتان باید با 7990 مقایسه بشه نه کارت های نسل جدید امروزی ! 

در این که شکی نیست 980ti قویترین کارت گیمینگ دنیاس. ولی اگر فیوری موارد نادر مثل این بازی از 390X عقب میافته(اونم که می بینید در تمام رزولوشن ها به این صورت نیست و یا اگر هم اختلافی هست 1-2 فریم)، همین 980ti ششصد دلاری در اکثر موارد کارت Titan X با قیمت 1000 دلار رو رنده کرده! خب چرا اویدا این کار رو کرده! منظور دوستان هم این کارت هست که از نسل همین ماکسول ها ست. نه اون تایتان کپلر که سه سال پیش بود!

فکر کنم برداشتتون اشتباه بوده چون از انواع مختلف تایتان اطلاع ندارید !

http://www.techpowerup.com/gpudb/2632/geforce-gtx-titan-x

http://www.techpowerup.com/gpudb/2575/geforce-gtx-titan-z

http://www.techpowerup.com/gpudb/2549/geforce-gtx-titan-black

http://www.techpowerup.com/gpudb/1996/geforce-gtx-titan

لینک به دیدگاه

در این که شکی نیست 980ti قویترین کارت گیمینگ دنیاس. ولی اگر فیوری موارد نادر مثل این بازی از 390X عقب میافته(اونم که می بینید در تمام رزولوشن ها به این صورت نیست و یا اگر هم اختلافی هست 1-2 فریم)، همین 980ti ششصد دلاری در اکثر موارد کارت Titan X با قیمت 1000 دلار رو رنده کرده! خب چرا اویدا این کار رو کرده! منظور دوستان هم این کارت هست که از نسل همین ماکسول ها ست. نه اون تایتان کپلر که سه سال پیش بود!

فکر کنم برداشتتون اشتباه بوده چون از انواع مختلف تایتان اطلاع ندارید !

http://www.techpowerup.com/gpudb/2632/geforce-gtx-titan-x

http://www.techpowerup.com/gpudb/2575/geforce-gtx-titan-z

http://www.techpowerup.com/gpudb/2549/geforce-gtx-titan-black

http://www.techpowerup.com/gpudb/1996/geforce-gtx-titan

من در جواب دوست گرامی hd5870 گفتم که تایتان نسل اول که سه سال پیش به بازار اومده را نباید با کارت های نسل جدید مقایسه کرد ، منظورتون چیه از انواع مختلف تایتان اطلاع ندارم ؟ بنده منظورم مشخص تایتان نسل اول بود نه titanz ، titanx و titan black ! تایتان ایکس هم کارت گیم مطلق نیست بلکه یه کارت دورگه برای رندر و گیم هست اصلاً فلسفه تولید کارت های تایتان همین بوده . در مایا ، اتوکد ، 3d max و تعداد زیادی از نرم افزار های رندر Titan xبرتری قابل توجهی به نسبت 980Ti داره این مورد را خودم شخصاً تست کردم . درضمن تراشه هر دو کارت titanx و 980ti یکی هست فقط تراشه 980ti بهینه تر شده برای گیم و تعدادی از واحد های پردازشی کودای اون کمتر شده همچنین کدنویسی جی پی یو این کارت بیشتر برای گیم بهینه شده است .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من در جواب دوست گرامی hd5870 گفتم که تایتان نسل اول که سه سال پیش به بازار اومده را نباید با کارت های نسل جدید مقایسه کرد ، منظورتون چیه از انواع مختلف تایتان اطلاع ندارم ؟ بنده منظورم مشخص تایتان نسل اول بود نه titanz ، titanx و titan black ! تایتاین ایکس هم کارت گیم مطلق نیست بلکه یه کارت دورگه برای رندر و گیم هست اصلاً فلسفه تولید کارت های تایتان همین بوده . در مایا ، اتوکد ، 3d max و تعداد زیادی از نرم افزار های رندر Titan xبرتری قابل توجهی به نسبت 980Ti داره این مورد را خودم شخصاً تست کردم . درضمن تراشه هر دو کارت titanx و 980ti یکی هست فقط تراشه 980ti بهینه تر شده برای گیک و تعدادی از واحد های پردازشی کودای اون کمتر شده همچنین کدنویسی جی پی یو این کارت بیشتر برای گیم بهینه شده است .

بنده روی سخنم با شماست؛ شما یه سوال پرسیدی که چرا AMD تو این یه عنوان خودزنی کرده؟ دارم میگم تایتان ایکس که GM200 کامل هست چرا از 980ti که دوتا SMM کمتر داره در اکثر موارد عقب میافته؟ بنده با توجه به اینکه در زمینه گیمینگ داریم بحث می کنیم و این تاپیک هم محوریتش یک بازی هست دارم میپرسم که چرا تایتان ایکس در بازیها عقب میافته؟ وگرنه که خودم اطلاع دارم این کارت برای رندرهم کاربرد داره. :)

در مورد فیوری هم که گفتم فیوری غیر از اینکه از حافظه HBM استفاده می کنه( که موجب میشه اندازه کارت کوچکتر بشه و به نظر می رسه این نوع حافظه عطش بازیهایی که مموری زیادی می طلبن رو زود سیراب می کنه)...

و اگر بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم بین فیوری و 390X میشه گفت:

• بطور متوسط فیوری از 390X حدود 10-15 درصد قویتر هست.
  • این اختلاف در 4K  بیشتر و محسوس تر است .
  • فیوری در اکثر موارد مینیمم فریم بیشتری کسب می کنه.( این رو برای اون دسته از دوستان میگم که اطلاع ندارن که اکثر سایت ها فریم ریت میانگین رو قرار میدن و ممکن هست در یک فریم مشابه میانگین مثلا 50 فریم؛ کارت فیوری در حداقل و حداکثر 40 و 60 به دست اومده باشه و فریم 390X از 30 و 70 فریم که این مسئله برای یک بازیکن حرفه ای خیلی مهم تر هست که min فریم بالاتری داشته باشه)
  • در زمینه فریم تایم کارت فیوری بسیار موفق تر از 390X عمل می کند که موجب اجرای نرمتر یا در اصطلاح Smooth بازی میشه.
  • کارت فیوری در پیک گیمینگ 50-100 وات کم مصرف تر می باشد.
  • دمای انواع کارتهای فیوری بصورت میانگین 5-10 درجه کمتر از انواع 390X می باشد.
  • استفاده از حافظه HBM می تواند موجب بهبود سایز و اندازه کارت شود.
  • به نظر می رسد استفاده از HBM لزوم به استفاده از حجم حافظه بالا بر روی کارتهای گرافیکی در رزولوشن UHD را کمتر می کند.

فکر کنم مواردی که گفتم خدمتتون برای 500~ هزار تومان اختلاف بین این دو کارت کافی باشه.

منتظر نظر شما هستم که در زمینه گیمینگ کارت تایتان ایکس چطور ضعف عملکرد با اختلاف معنا دار در مقابل 980ti را توجیه می کند.

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

اینجور که 290x داره پیش میره سال دیگه نفر اول جدوله  :laughing:

درود بر همه

برای اولین بار یکه توی زندگیم از انتخابی که کردم پشیمون نیستم واقعا کارتهای 290 برای اینده طراحی شده بودند

لینک به دیدگاه

بنده روی سخنم با شماست؛ شما یه سوال پرسیدی که چرا AMD تو این یه عنوان خودزنی کرده؟ دارم میگم تایتان ایکس که GM200 کامل هست چرا از 980ti که دوتا SMM کمتر داره در اکثر موارد عقب میافته؟ بنده با توجه به اینکه در زمینه گیمینگ داریم بحث می کنیم و این تاپیک هم محوریتش یک بازی هست دارم میپرسم که چرا تایتان ایکس در بازیها عقب میافته؟ وگرنه که خودم اطلاع دارم این کارت برای رندرهم کاربرد داره. :)

در مورد فیوری هم که گفتم فیوری غیر از اینکه از حافظه HBM استفاده می کنه( که موجب میشه اندازه کارت کوچکتر بشه و به نظر می رسه این نوع حافظه عطش بازیهایی که مموری زیادی می طلبن رو زود سیراب می کنه)...

و اگر بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم بین فیوری و 390X میشه گفت:

• بطور متوسط فیوری از 390X حدود 10-15 درصد قویتر هست.
  • این اختلاف در 4K  بیشتر و محسوس تر است .
  • فیوری در اکثر موارد مینیمم فریم بیشتری کسب می کنه.( این رو برای اون دسته از دوستان میگم که اطلاع ندارن که اکثر سایت ها فریم ریت میانگین رو قرار میدن و ممکن هست در یک فریم مشابه میانگین مثلا 50 فریم؛ کارت فیوری در حداقل و حداکثر 40 و 60 به دست اومده باشه و فریم 390X از 30 و 70 فریم که این مسئله برای یک بازیکن حرفه ای خیلی مهم تر هست که min فریم بالاتری داشته باشه)
  • در زمینه فریم تایم کارت فیوری بسیار موفق تر از 390X عمل می کند که موجب اجرای نرمتر یا در اصطلاح Smooth بازی میشه.
  • کارت فیوری در پیک گیمینگ 50-100 وات کم مصرف تر می باشد.
  • دمای انواع کارتهای فیوری بصورت میانگین 5-10 درجه کمتر از انواع 390X می باشد.
  • استفاده از حافظه HBM می تواند موجب بهبود سایز و اندازه کارت شود.
  • به نظر می رسد استفاده از HBM لزوم به استفاده از حجم حافظه بالا بر روی کارتهای گرافیکی در رزولوشن UHD را کمتر می کند.

فکر کنم مواردی که گفتم خدمتتون برای 500~ هزار تومان اختلاف بین این دو کارت کافی باشه.

منتظر نظر شما هستم که در زمینه گیمینگ کارت تایتان ایکس چطور ضعف عملکرد با اختلاف معنا دار در مقابل 980ti را توجیه می کند.

با تشکر @};-

بنده نظرم را در همان بالا عرض کردم ، تایتان ایکس  و در کل سری تایتان هم به منظور گیم و هم به عنوان کارت های رندر و ورک استیشن مورد استفاده قرار می گیرن و تبلیغات انویدیا بر مبنای اینکه این کارت سریع ترین کارت گیمینگ هست تقریباً کشکه .بحث سر اینه که چرا طرفداران ای ام ای نمیخوان اشتباهات این کمپانی را قبول کنند و مدام طرف مقابل را می کوبن . شده حکایت میان افزار Game works و hair works انویدیا که زیبایی خیره کننده ای به بازی هایی که از آن ها پشتیبانی قابل قبول دارد می بخشد مثل Witcher 3 و Rise of Tomb Raider ، اما طرفداران ای ام دی چون کارت های این شرکت از این قابلیت ها پشتیبانی لازم را نداره و اگر از یکی از این میان افزار ها در بازی استفاده کنند باعث خراب شدن کیفیت و افت فریم شدید میشه تقصیر را گردن انویدیا میندازن. ای ام دی به جای اینکه بشینه وکارهای انویدیا را نقد کنه بهتره چنین میان افزارهایی را برای کارت های خودش طراحی کنه و بتونه اون ها را در بازی ها بکار بگیره ، فکر می کنید اگر ای ام دی این کار را بکنه شرکت های بازی سازی باز هم میرن سراغ انویدیا تا انویدیا تایتل اون ها بشه ؟ معلومه که نه ، اما چون در این زمینه انویدیا فعلاً رقیب نداره شروع کرده به همکاری کردن با بیشتر استدیوهای بازی سازی روز دنیا . طرفداران ای ام دی به این نکته هم ایراد میگیرن که انویدیای کثیف ( به قول خودشون ! )شرکت های بازی سازی را با پول خریده تا اجازه بدن انویدیا کاری کنه که بازی بیشتر با کارت های این شرکت سازگار باشه . طبق این حرف اگر بخواهیم پیش بریم احتمالاً ای ام دی تقلب کار ( به قول طرفداران انویدیا !) پول داده به IO Interactive و Square Enix که بازی هیتمن سازگاری بیشتری با کارت های این شرکت داشته باشه ؟ غیر از اینه ؟

فکر کنم شما دچار سوء تفاهم شدید بنده نه طرفدار انویدیا هستم نه طرفدار و سینه چاک ای ام دی اما به این باور اعتقاد دارم که کارت ها را باید بر اساس معیار قیمت در برابر کارایی سنجید .

الان قیمت متوسط فیوری تقریباً تو بازار بین 2450 تا 2500 هستش ، تقریباً 260 تا 300 هزار تومان با ارزان ترین نسخه های 980ti در بازار فرق داره به نظر این کارت اصلاً ارزش خرید داره ؟ معلومه که نه ! حتی تایتان ایکس هم ارزش خرید نداره با این قیمت فضایی . بنده نه از انویدیا دفاع کامل می کنم و نه از ای ام دی . اما اینکه دوستان چشم خودشون را می بندن و انویدیا را می کوبن یا بر عکس ای ام دی را می کوبن کار صحیحی نیست . نمونه های مشتری مداری ای ام دی را میتونیم به قطع شدن و پایان عرضه درایور های سری 6000 به قبل مشاهده کنیم . اما  کمپانی به اصطلاح کثیف انویدیا به قول طرفداران سینه چاک ای ام دی هنوز برای سری 400 به بعد داره درایور منتشر میکنه هر چند که در بازی افزایش کارایی چندانی نداشته باشه اما همین کار به نوعی احترام گذاشتن به مشتری تلقی می شود .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

خداییش اینجور که شماها بحث میکنید آدم فکر میکنه این شرکت ها برا شما ها هستن!!!

هر شرکتی بالاخره ایرادی داره و کامل نیست

دنیا روز به روز در حال پیشروی به دست نیافته های جدیده و چرا بیخودی این شرکت و اون شرکت خرابش میکنید

ما فقط داریم از اونا ایراد میگیریم در حالی که خودمون هیچی نیستیم از لحاظ سخت افزار و حتی همون نرم افزارشم جایگاه خاصی نداریم

اگه ناراضید از شرکتی نخرید دیگه چرا...!

لینک به دیدگاه

خداییش اینجور که شماها بحث میکنید آدم فکر میکنه این شرکت ها برا شما ها هستن!!!

هر شرکتی بالاخره ایرادی داره و کامل نیست

دنیا روز به روز در حال پیشروی به دست نیافته های جدیده و چرا بیخودی این شرکت و اون شرکت خرابش میکنید

ما فقط داریم از اونا ایراد میگیریم در حالی که خودمون هیچی نیستیم از لحاظ سخت افزار و حتی همون نرم افزارشم جایگاه خاصی نداریم

اگه ناراضید از شرکتی نخرید دیگه چرا...!

یکی هم نیست بگه شما همتون الان فیوری ایکس و 980ti دارین؟ ک این همه فکر خراب کردن همدیگه این؟

هر کی ک داره نشسته حالشو میبره هرکی هم نداره اویزون طناب بالایی هاس ک ی لقد ب نردبون بغلیش بزنه

شرمنده خیلی رک و راست گفتم!

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

درود

خوب مگه بازی کوانتوم بریک از ریشه و بنیان از dx 12 ساخته نشده مگه گیرز اف وار که یک بازی remake هست با dx 12 از ریشه طراحی نشده بازی ashes چی !!! اینها طراحی پایه با dx 12 صورت گرفته و بر اساس dx 11 نیست بازی تام رایدر هم تنها دلیلی که در کارتهای انودیا بهتر عمل میکنه فقط و فقط وجود گیم ورکس هست وگر نه اگه فقط از تکنیکهای dx 12 استفاده کنه برای خود انودیا نتیجه عکس میده

در مورد فیوری هم تبلیغ AMD در مورد سری فیوری دروغ نگفت از اول شعارش 4K گیمینگ بود و درست هم هست در خیلی از تستها در رزولوشن 4K کارت فیوری یا شانه به شانه  980TI (منظورم رفرنس هست نه اونهایی که مثل گیگابایت فرکانس هستشون 300 یا 400 مگاهرتز با هم تفاوت دارند ) یا حتی بهتر پرفورمنس میده

از اون روز گیر این بود سری 300 ریبرند سری 200 هست حالا شد کارت جدید؟؟!!!

شما گیر دادی در یک بازی 390X فیوری رو مغلوب کرده ولی اینو نمیبینی 970 در 90 درصد تستها 780TI رو مغلوب کرده

کارت تایتان X هم با سری 900 اومد ولی 980TI در 98 درصد تستها این کارت و مغلوب کرده

لینک به دیدگاه

درود

خوب مگه بازی کوانتوم بریک از ریشه و بنیان از dx 12 ساخته نشده مگه گیرز اف وار که یک بازی remake هست با dx 12 از ریشه طراحی نشده بازی ashes چی !!! اینها طراحی پایه با dx 12 صورت گرفته

5zaew6jmdgnv15o15xsn.jpg

NVIDIA beats AMD in Ashes of the Singularity DX12 test with new driver With the latest drivers, NVIDIA's GeForce GTX 980 Ti topples the AMD Radeon R9 Fury X in Ashes of the Singularity DX12 test (NYSE:AMD, NASDAQ:NVDA)

همنوطور ک قبلا گفتم ...

انویدیا با اپدیت داره بهینه تر میکنه !

3sn8ccbr22a72ar1q8ci.jpg

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی هم نیست بگه شما همتون الان فیوری ایکس و 980ti دارین؟ ک این همه فکر خراب کردن همدیگه این؟

هر کی ک داره نشسته حالشو میبره هرکی هم نداره اویزون طناب بالایی هاس ک ی لقد ب نردبون بغلیش بزنه

شرمنده خیلی رک و راست گفتم!

شما ظاهرا غیر از اسپم دادن و منفی دادن بی مورد به دیگران کار دیگه بلد نیستی!؟ کجا و کی به فکر خراب کردن دیگری بوده؟

لینک به دیدگاه

شما ظاهرا غیر از اسپم دادن و منفی دادن بی مورد به دیگران کار دیگه بلد نیستی!؟ کجا و کی به فکر خراب کردن دیگری بوده؟

چیزی ک عیان است نظات منفی دیگران ب بندس و فکر میکنم ک یکم مغرور نباشید بهتره اسپم برای بچه هاس !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده نظرم را در همان بالا عرض کردم ، تایتان ایکس  و در کل سری تایتان هم به منظور گیم و هم به عنوان کارت های رندر و ورک استیشن مورد استفاده قرار می گیرن و تبلیغات انویدیا بر مبنای اینکه این کارت سریع ترین کارت گیمینگ هست تقریباً کشکه .بحث سر اینه که چرا طرفداران ای ام ای نمیخوان اشتباهات این کمپانی را قبول کنند و مدام طرف مقابل را می کوبن . شده حکایت میان افزار Game works و hair works انویدیا که زیبایی خیره کننده ای به بازی هایی که از آن ها پشتیبانی قابل قبول دارد می بخشد مثل Witcher 3 و Rise of Tomb Raider ، اما طرفداران ای ام دی چون کارت های این شرکت از این قابلیت ها پشتیبانی لازم را نداره و اگر از یکی از این میان افزار ها در بازی استفاده کنند باعث خراب شدن کیفیت و افت فریم شدید میشه تقصیر را گردن انویدیا میندازن. ای ام دی به جای اینکه بشینه وکارهای انویدیا را نقد کنه بهتره چنین میان افزارهایی را برای کارت های خودش طراحی کنه و بتونه اون ها را در بازی ها بکار بگیره ، فکر می کنید اگر ای ام دی این کار را بکنه شرکت های بازی سازی باز هم میرن سراغ انویدیا تا انویدیا تایتل اون ها بشه ؟ معلومه که نه ، اما چون در این زمینه انویدیا فعلاً رقیب نداره شروع کرده به همکاری کردن با بیشتر استدیوهای بازی سازی روز دنیا . طرفداران ای ام دی به این نکته هم ایراد میگیرن که انویدیای کثیف ( به قول خودشون ! )شرکت های بازی سازی را با پول خریده تا اجازه بدن انویدیا کاری کنه که بازی بیشتر با کارت های این شرکت سازگار باشه . طبق این حرف اگر بخواهیم پیش بریم احتمالاً ای ام دی تقلب کار ( به قول طرفداران انویدیا !) پول داده به IO Interactive و Square Enix که بازی هیتمن سازگاری بیشتری با کارت های این شرکت داشته باشه ؟ غیر از اینه ؟

فکر کنم شما دچار سوء تفاهم شدید بنده نه طرفدار انویدیا هستم نه طرفدار و سینه چاک ای ام دی اما به این باور اعتقاد دارم که کارت ها را باید بر اساس معیار قیمت در برابر کارایی سنجید .

الان قیمت متوسط فیوری تقریباً تو بازار بین 2450 تا 2500 هستش ، تقریباً 260 تا 300 هزار تومان با ارزان ترین نسخه های 980ti در بازار فرق داره به نظر این کارت اصلاً ارزش خرید داره ؟ معلومه که نه ! حتی تایتان ایکس هم ارزش خرید نداره با این قیمت فضایی . بنده نه از انویدیا دفاع کامل می کنم و نه از ای ام دی . اما اینکه دوستان چشم خودشون را می بندن و انویدیا را می کوبن یا بر عکس ای ام دی را می کوبن کار صحیحی نیست . نمونه های مشتری مداری ای ام دی را میتونیم به قطع شدن و پایان عرضه درایور های سری 6000 به قبل مشاهده کنیم . اما  کمپانی به اصطلاح کثیف انویدیا به قول طرفداران سینه چاک ای ام دی هنوز برای سری 400 به بعد داره درایور منتشر میکنه هر چند که در بازی افزایش کارایی چندانی نداشته باشه اما همین کار به نوعی احترام گذاشتن به مشتری تلقی می شود .

خوب حالا بذارید از یه بعد دیگه به این جریان نگاه کنیم.

ادعای شما و استارتر تاپیک این هست که AMD ظلم کرده در حق گیمر و یک کارت گرونتر فریم ریت کمتری از یک کارت ارزونتر گرفته.

مستحضر هستید 390X و فیروی ها در یک زمان عرضه شدن و همه خریداران قدرت انتخاب داشتند که 390X خرید کنند و یا فیوری!

حالا به نوع عرضه کارتهای سری 9 انویدیا توجه کنید. ابتدا کارتهای 970 و 980 عرضه شدند و شش ماه بعد کارت 1000 دلاری تایتن ایکس . زمانی که تایتان ایکس ارائه شد هیچ خبری مبنی بر اینکه کارتی به اسم 980ti هم در کار خواهد بود وجود نداشت! و سه ماه بعد کارت 980ti روانه بازار شد!

خب تو اون مقطعی که انویدیا تایتان ایکس رو داده بود و خبری از 980ti نبود گیمر ها برای چشیدن قدرت بی حد و حصر چیپ کامل مکسول مجبور بودن کارت تایتان ایکس رو خرید کنند. این در حالی هست که سه ماه بعد یه کارت با کولر و مدار تغذیه کاستوم و فرکانس و پتانسیل اورکلاک بیشتر به وسیله سازنده ها  و قیمت 650 دلار اومد و اون زمان هم پس باید می گفتیم انویدیا در حق خریداران تایتان ایکس ظلم کرده اونم نه به اندازه 200 دلار بلکه نزدیک به 400 دلار!

ببینید مطمئنا انویدیا سیاستی پشت زمان عرضه محصولاتش به بازار داره تا یک چیپ رو با چند عنوان به خورد مصرف کننده و گیمر بده ولی واقعا میتونم بگم AMD این چند سال نه بخاطر احترام به مصرف کننده بلکه به خاطر شرایط رقابتیش مجبور بود خیلی شفاف و دست به عصا حرکت کنه.

لینک به دیدگاه

درود

خوب مگه بازی کوانتوم بریک از ریشه و بنیان از dx 12 ساخته نشده مگه گیرز اف وار که یک بازی remake هست با dx 12 از ریشه طراحی نشده بازی ashes چی !!! اینها طراحی پایه با dx 12 صورت گرفته و بر اساس dx 11 نیست بازی تام رایدر هم تنها دلیلی که در کارتهای انودیا بهتر عمل میکنه فقط و فقط وجود گیم ورکس هست وگر نه اگه فقط از تکنیکهای dx 12 استفاده کنه برای خود انودیا نتیجه عکس میده

در مورد فیوری هم تبلیغ AMD در مورد سری فیوری دروغ نگفت از اول شعارش 4K گیمینگ بود و درست هم هست در خیلی از تستها در رزولوشن 4K کارت فیوری یا شانه به شانه  980TI (منظورم رفرنس هست نه اونهایی که مثل گیگابایت فرکانس هستشون 300 یا 400 مگاهرتز با هم تفاوت دارند ) یا حتی بهتر پرفورمنس میده

از اون روز گیر این بود سری 300 ریبرند سری 200 هست حالا شد کارت جدید؟؟!!!

شما گیر دادی در یک بازی 390X فیوری رو مغلوب کرده ولی اینو نمیبینی 970 در 90 درصد تستها 780TI رو مغلوب کرده

کارت تایتان X هم با سری 900 اومد ولی 980TI در 98 درصد تستها این کارت و مغلوب کرده

این یه نمونه بنچمارک این بازی ، کجا کارت های  انویدیا  نتیجه عکس داشته ؟! دوستان متعصب ای ام دی نمیخوان برتری انویدیا را قبول کنند . بررسی 970 که یک سال بعد از 780ti لانچ شده از نظر من اشتباهه ، من تو پست های قبلی هم گفتم انویدیا محصولات قدیمی اش را زود از رده خارج می کنه ( بحث انتشار درایور نیست بله کاهش کارایی منظور است )

kjcc_rotr_dx11_thumb.jpg

xia3_rotr_dx12_thumb.jpg

59f7_rotr_ram_fix_thumb.jpg

twf_rotr_vram_fix_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خوب حالا بذارید از یه بعد دیگه به این جریان نگاه کنیم.

ادعای شما و استارتر تاپیک این هست که AMD ظلم کرده در حق گیمر و یک کارت گرونتر فریم ریت کمتری از یک کارت ارزونتر گرفته.

مستحضر هستید 390X و فیروی ها در یک زمان عرضه شدن و همه خریداران قدرت انتخاب داشتند که 390X خرید کنند و یا فیوری!

حالا به نوع عرضه کارتهای سری 9 انویدیا توجه کنید. ابتدا کارتهای 970 و 980 عرضه شدند و شش ماه بعد کارت 1000 دلاری تایتن ایکس . زمانی که تایتان ایکس ارائه شد هیچ خبری مبنی بر اینکه کارتی به اسم 980ti هم در کار خواهد بود وجود نداشت! و سه ماه بعد کارت 980ti روانه بازار شد!

خب تو اون مقطعی که انویدیا تایتان ایکس رو داده بود و خبری از 980ti نبود گیمر ها برای چشیدن قدرت بی حد و حصر چیپ کامل مکسول مجبور بودن کارت تایتان ایکس رو خرید کنند. این در حالی هست که سه ماه بعد یه کارت با کولر و مدار تغذیه کاستوم و فرکانس و پتانسیل اورکلاک بیشتر به وسیله سازنده ها  و قیمت 650 دلار اومد و اون زمان هم پس باید می گفتیم انویدیا در حق خریداران تایتان ایکس ظلم کرده اونم نه به اندازه 200 دلار بلکه نزدیک به 400 دلار!

ببینید مطمئنا انویدیا سیاستی پشت زمان عرضه محصولاتش به بازار داره تا یک چیپ رو با چند عنوان به خورد مصرف کننده و گیمر بده ولی واقعا میتونم بگم AMD این چند سال نه بخاطر احترام به مصرف کننده بلکه به خاطر شرایط رقابتیش مجبور بود خیلی شفاف و دست به عصا حرکت کنه.

استارتر تاپیک تا الان فقط مطلب رو گذاشته و طرفش هم DX12 بود نه 390x

خب این سیاست انویدیا هست برای جذب خریدار حالا خب از چشم خیلیا دزدی و مظلوم کشی حساب میشه ولی ب پاش ک میرسه همه جان فدا میشن و کارت رو حتی برای یکبار تست کردن میخرند

خب این کار صرفا برای سود دهی بیشتر هست هست دیگه وگرنه انویدیا عاشق چشم و ابروی من یا شما نیست ک هر روز ی کارت ب کارت با ی چیپ بده بیرون. میبینید ک موفق هم ظاهر شد حتی تایتان ایکس هم با اون قیمت هنوز مشتری داره اونم نه یکی نه دوتا دیده شدن در بازار داخل و خارج 2 تا 3 تا سوار میکنن این کارت رو. خب چرا کسی fury x رو به این تعداد نمیخره ؟

حرف اینجاس ک گله از کار های انویدیا نمیشه کرد. سیاست خودش رو داره و خریداران خودش. هر کمپانی تولید کننده ای فکر سود دهی هست اگر بخوایم ب نزدیک ترینشون ک هم خون ما هم هست گیر بدیم باید ب ایران خودرو و سایپا گیر داد ک پراید 2 میلیونی میشه 25 میلیون(صرفا برای مثال)

شاید باز این هم اسپم محسوب میشه ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

5zaew6jmdgnv15o15xsn.jpg

NVIDIA beats AMD in Ashes of the Singularity DX12 test with new driver With the latest drivers, NVIDIA's GeForce GTX 980 Ti topples the AMD Radeon R9 Fury X in Ashes of the Singularity DX12 test (NYSE:AMD, NASDAQ:NVDA)

همنوطور ک قبلا گفتم ...

انویدیا با اپدیت داره بهینه تر میکنه !

3sn8ccbr22a72ar1q8ci.jpg

اینجاست که سایتهای در پیتی هویتشون و فن بازیشون رو نشون میدن

این نسخه بتای اولیه هست که شما گذاشتی و بنا به در خواست انودیا بازی گزینه async compu غیر فعال شده بود

اما نسخه نهایی تستها چیز دیگه ای رو نشون میده :

7g93wurd3iy0253tg0z8.png

در این تستها 980ti در dx 12 کاهش کارایی نسبت به dx 11 از خودش نشون داده

jolti5trjlb1q6hs4cso.png

tkra3xty2lepjch7j1sq.png

joae36xfah96edsvunqn.png

در این تست اوضاع 980ti وخیم تر میشه و پایین تر از 390x تاریخ گذشته قرار میگیره

لینک به دیدگاه

این یه نمونه بنچمارک این بازی ، کجا کارت های  انویدیا  نتیجه عکس داشته ؟! دوستان متعصب ای ام دی نمیخوان برتری انویدیا را قبول کنند . بررسی 970 که یک سال بعد از 780ti لانچ شده از نظر من اشتباهه ، من تو پست های قبلی هم گفتم انویدیا محصولات قدیمی اش را زود از رده خارج می کنه ( بحث انتشار درایور نیست بله کاهش کارایی منظور است )

kjcc_rotr_dx11_thumb.jpg

xia3_rotr_dx12_thumb.jpg

راجع به جمله آخرتون باید بگم که والا تا جایی که ما میدونیم ساپورت نرم افزاری خوب همون کاهش کارایی نداشتن هستش نه ماهی 2 یا 3تا درایور بیرون دادن ... سریع درایور بیرون دادن که هنر نیست این که بشه با هر درایور بخشی از مشکلات رو حل کرد هنره ... توی همین فروم تو بعضی پست ها میتونین ببینین که دوستان انویدیایی با برخی درایورهای جدید مشکل دارن و بسیاری بهشون پیشنهاد میکنن که برن درایور قدیمی نصب کنن (یعنی دقیقا برعکس اون چیزی که باید باشه) اما amd توی این مدت اخیر هر دریور نسبت به قبلی پیشرفت کرده ... راجع به بنچمارک هم باید بگم شما علاوه بر اون avg fps که نگاه میکنی min frame رو هم نگاه کنین ... توی 2تا کارت رقیب توی این بنچمارک شما 390x مینیمم فریم 27 داده اما 980 همون پارامتر رو 8 داده ... اما با همه اینها کسی نگفته توی TB انویدیا جلو نزده بلکه همه میگن توی این بازی هایی که اخیرا اومده تعداد بازیی هایی که amd بهتر بوده بیشتر هستش ... و این اون چیزی هستش که طرفداران nvidia هی میخوان به 1000جور توجیه کنن

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

kjcc_rotr_dx11_thumb.jpg

xia3_rotr_dx12_thumb.jpg

طبق بنچ مارک هایی که خودتون گذاشتید:

•  کارت 970 با min فریم 15.5 در دایرکت ایکس 11 به 10.7 در دایرکت ایکس 12 کاهش یافته یعنی حدود 50 درصد افت فریم
  • کارت 980 از 31.8 به 8.07 که فاجعه ای است در نوع خودش
  • کارت 980ti از 43 فریم به 17 فریم که این مینیمم فریم برای کارت 980ti واقعا فاجعه است.
لینک به دیدگاه

اینجاست که سایتهای در پیتی هویتشون و فن بازیشون رو نشون میدن

این نسخه بتای اولیه هست که شما گذاشتی و بنا به در خواست انودیا بازی گزینه async compu غیر فعال شده بود

اما نسخه نهایی تستها چیز دیگه ای رو نشون میده :

7g93wurd3iy0253tg0z8.png

در این تستها 980ti در dx 12 کاهش کارایی نسبت به dx 11 از خودش نشون داده

jolti5trjlb1q6hs4cso.png

tkra3xty2lepjch7j1sq.png

joae36xfah96edsvunqn.png

در این تست اوضاع 980ti وخیم تر میشه و پایین تر از 390x تاریخ گذشته قرار میگیره

از کی تا حالا سایت GForce و TweakTown شدن درپیت ؟ :)

حتمن اینا خیلی معتبر تر هستن :دی

اگر بتا بود عنوان میشد ک خوشحال نشید بتا هست .

پس ینی دارین میگید ک کل پرفورمنس تراشه های amd فقط بخاطر async compute هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

kjcc_rotr_dx11_thumb.jpg

xia3_rotr_dx12_thumb.jpg

بنده عرض کردم بازی تامب رایدر 2016 از تکنیکهای گیم ورکس استفاده کرده و دلیل برتریش هم به واسطه همین میان افزار هست

بازی هایی مثل کوانتوم بریک ASHES یا همین هیتمن فقط و فقط تکنیک های موجود در DX12 هست و AMD چیزی به اختصاص خودش جهت برتری داخل این بازیها اضافه نکرده

لینک به دیدگاه

طبق بنچ مارک هایی که خودتون گذاشتید:

•  کارت 970 با min فریم 15.5 در دایرکت ایکس 11 به 10.7 در دایرکت ایکس 12 کاهش یافته یعنی حدود 50 درصد افت فریم
  • کارت 980 از 31.8 به 8.07 که فاجعه ای است در نوع خودش
  • کارت 980ti از 43 فریم به 17 فریم که این مینیمم فریم برای کارت 980ti واقعا فاجعه است.

درسته ، منظور مقایسه با محصولات ای ام دی بود البته بالاترین فریم ریت دریافتی منظور هست . اگر دقت کنید متوجه میشوید که ای ام دی هم در کم ترین فریم ریت افزایش کارایی و در بالاترین کاهش کارایی داشته است البته گفتم تامب رایدر بازی نیست که از بیس دارای قابلیت های DX12 باشد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان بیش از این نمک رو زخمشون نپاشین بزارین با کارتاشون برن خوش باشن... چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ... هرچی میگیم نره هی میگن بدوش ول کنید ادامش در بازی بعدی انشالاه، بیشتر از این بحث الکی کش پیدا میکنه باعث کدورت میشه صلوات بفرستین   :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

دوستان بیش از این نمک رو زخمشون نپاشین بزارین با کارتاشون برن خوش باشن... چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ... هرچی میگیم نره هی میگن بدوش ول کنید ادامش در بازی بعدی انشالاه، بیشتر از این بحث الکی کش پیدا میکنه باعث کدورت میشه صلوات بفرستین :D

کسی که خواب باشه را میشه بیدار کرد اما کسی که خودش را به خواب زده نه . این بنچمارک ها و بررسی ها نه سودی به حال من داره نه طرفداران دو طرف و فقط هر دو شرکت ای ام دی و انویدیا میخورن و میبرن و جوابگو هم نیستند . خیلی از اطرافیان بنده کارت انویدیا خریدن و از خریدشون راضی هستند ، این بازی ashes of singularity یه قرون ارزش بازی کردن نداره ، باور کنید خیلی از دوستانی که بحث را کش میدن اصلا" همین بازی هیتمن را انجام نداده اند ! سی دی کی اشتراکیش هستش لازم نیست هزینه زیادی انجام بدین کلاه خودتون را قاضی کنید و این بازی را با تام رایدر و دیگر عناوین بهینه شده مقایسه کنید متوجه کیفیت افتضاح بازی می شوید . حتی از لحاظ داستانی هم این بازی خیلی ضعیف عمل کرده ، سری قبلی هیتمن خیلی از این بهتر بود ، بازی کنید متوجه خواهید شد .

نظر هر شخصی محترمه اما واقعیتی که وجود داره اینکه بحث کردن با فن ها و طرفداران دو آتیشه دو شرکت انویدیا و ای ام دی یا هر شرکت دیگری حکایت ضرب المثل نرود میخ آهنین بر سنگ هستش . اگر هزار و صد دلیل محکم هم بیاری باز هم یه جواب تو آستین دارن تا ارائه کنند .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...