رفتن به مطلب

توجه توجه ؛ رونمایی از کارت های گرافیک GTX 1080 و GTX 1070 شرکت NVIDIA در هفته پیش رو

Recommended Posts

بعدشم دوستان از نظر من با پیشرفتی که بازیا در گرافیکشون دارن خیلی سریع نسل بهتره گرافیک ها معرفی میشه ( منظورم بعد از 1080 هست اصلا یک معماری جدید)تازه الان دیر هم شده برای فروش مانیتور های 2k و 4k

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 135
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

چرا هیچوقت بعضی ها جلوتر از نوک دماقشونو نمیبینن؟؟؟یه سری سرمایه دار این وسط دارن حال میکنن کارت گرافیکو کنسول با سود فراوان میفروشن... ولی بعضی از شما سر کنسول و pc کل کل میکنید!!!!اصلا اعجاب انگیزه.یه بارم قبلا تو یه تاپیک دیگه گفتم هرکی با ماله خودش بازی کنه :D اونی که pc بازه با pc اونیم که کنسول دوست داره با کنسول بازی کنه :D @};-

+1

ای قربون آدم چیز فهم ! راست میگه این بنده خدا .

با هر دستگاهی که دوست دارید گیم بزنید ، حالا می خواد کنسول باشه ، pc باشه یا حتی گوشی های هوشمند . 

@};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیر تاپیک هدف داره و از عنوانش مشخص هست، شما اگه دوست دارید گرافیک کنسول رو پیگری کنید باید تاپیک بزنید که نظم تاپیک ها به هم نریزه و هر تاپیک در راستای هدفش پیش بره

البته من مدیر نیستم، امیدوارم سو تفاهم نشه @};-

سو تفاهم که نه ولی باورکنین تعدادکسانی که حرف شما رو زدن داره بیشتر از بقیه موضوع ها میشه .

درضمن بعضی از دوستان جواب میدن من هم نظر مو میدم

حالا نمیدونم چرا اسرار دارن بحث رو تموم کنم

چرا هیچوقت بعضی ها جلوتر از نوک دماقشونو نمیبینن؟؟؟یه سری سرمایه دار این وسط دارن حال میکنن کارت گرافیکو کنسول با سود فراوان میفروشن... ولی بعضی از شما سر کنسول و pc کل کل میکنید!!!!اصلا اعجاب انگیزه.یه بارم قبلا تو یه تاپیک دیگه گفتم هرکی با ماله خودش بازی کنه :D اونی که pc بازه با pc اونیم که کنسول دوست داره با کنسول بازی کنه :D @};-

دوست عزیز من به جان خودم اصلا کل کل نمیکنم .

دارم صحبت میکنم با خوشی و خوبی.

نمیدونم بعضی ها ظاهرا بحث رو کل کل دیدن!!

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

PC کاره خودشو میکنه کنسول کاره خودشو هر کسی کیفیت بالاتر موس . کیبورد آنلاین رایگان لایبرری استیم بخواد میره سمت PC هر کسیم PLUG & PLAY بخواد میره سمت کنسول هر پلتفرمم سلیقه ای و مخاطب خودشو داره و انحصاری های خاص خودشو هرچند من همیشه در کنار PC یه کنسول ام برای انحصاریا میگرفتم ولی با قضیه ی 4.5 و X1+ دیگه همون کنسولم نمگیرم

لینک به دیدگاه

PC کاره خودشو میکنه کنسول کاره خودشو هر کسی کیفیت بالاتر موس . کیبورد آنلاین رایگان لایبرری استیم بخواد میره سمت PC هر کسیم PLUG & PLAY بخواد میره سمت کنسول هر پلتفرمم سلیقه ای و مخاطب خودشو داره و انحصاری های خاص خودشو هرچند من همیشه در کنار PC یه کنسول ام برای انحصاریا میگرفتم ولی با قضیه ی 4.5 و X1+ دیگه همون کنسولم نمگیرم

درسته اینم هست.

ولی فکر کنم خیلی ها مزه کنسول رو نچشیدن چون واقعا از خیلی بابت ها بهتره

لینک به دیدگاه

سو تفاهم که نه ولی باورکنین تعدادکسانی که حرف شما رو زدن داره بیشتر از بقیه موضوع ها میشه .

درضمن بعضی از دوستان جواب میدن من هم نظر مو میدم

حالا نمیدونم چرا اسرار دارن بحث رو تموم کنم

دوست عزیز من به جان خودم اصلا کل کل نمیکنم .

دارم صحبت میکنم با خوشی و خوبی.

نمیدونم بعضی ها ظاهرا بحث رو کل کل دیدن!!

اصلا منظورم به شخص نبود...به طور کل میگم.این بحث همیشه بوده و هست...مثل هر چیزه دیگه ای که طرفدار زیاد داره (فوتبال مثلا)به طور کلی این داستانا اصلا ارزش صحبت کردن نداره.چرا؟چون متاسفانه اکثرا میخوان نظر خودشونو به دیگری تحمیل کنن.

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه که معماری جدید هر دو شرکت انویدیا و AMD، فوق العاده بوده...

نکته، فرکانس 1860 مگاهرتزی GPU انویدیا هستش، حالا این رو اینجوری فرض کنیم که 3Dmark نتونسته درست فرکانس رو اعلام کنه، ولی اگه همین شکلی که داره پیش میره، باید منتظر دیدن GPU با فرکانس 3-2 گیگاهرتز هم باشیم...

اگه میزان عملکرد 3DMark رو با گیمینگ هم در یه حد حساب کنیم، عملا این کارت 1080 از کارت 980ti هم قوی تر خواهد بود که عملا برای اولین بار میشه گفت که یه نسل نسبت به نسل قبلی افزایش عملکردی، بیش از 40 درصد داشته...

به نظر من که ضعف بزرگ انویدیا توی مموریش هست... البته اینم برمیگرده به معماری اصلیش

اگر دقت کنیم، AMD با پهنای باند بالاتر، توی 4K خیلی جلوتره.

حالا باید دید که آیا این GDDR5X میتونه اون خلا سرعت حافظه رو جبران کنه یا نه؟

انویدیا هم بخاطر کم کردن توان مصرفی، سراغ پهنای باندهای بالا مثل 512 نمیره خیلی وقته... آخریش فکر کنم 285 بود اگر اشتباه نکنم.

خیلی جالبه، انویدیا دقیقا داره مثل اینتل میشه، بازار رو دستش گرفته، باش بازی میکنه، هر جور دلش میخواد میره جلو، اگر تو رقابت باشه، سعی میکنه برای بالاتر رفتن، سریعتر پیشرفت کنه ولی حالا که جلوتره از نظر سهم بازار، لازم نیست برای رسیدن به سود بیشتر، خیلی تلاشی کنه.

لینک به دیدگاه

مزایای کنسول ps

اینایی که میگم واقعا pc نداره یا بجاش چیزای دیگه داره.

1.راحت کارکردن ( یعنی بازی رو میزاری بدون دانلود یا کرک کردن بازی رو اجرا میکنی).

2.راحت تر بودن در هنگام کار یعنی میشه بشینی یا چیزی بخوری.

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

درسته اینم هست.

ولی فکر کنم خیلی ها مزه کنسول رو نچشیدن چون واقعا از خیلی بابت ها بهتره

اگر دوستان دارن به شما تذکر میدن ، به این خاطره که بحثتون با موضوع تاپیک مرتبط نیست تقریبا.

در ضمن، این تا حد زیادی بستگی به این داره که شخص با کامپیوتر شروع کرده بازی رو یا نه.

یه کنسول باز اگر بشینه پای بازی کامپیوتر، ممکنه فقط از اینکه بازی های انحصاری کنسول برای کامپیوتر نیستن، گله مند بشه.

ولی یه کامپیوترباز وقتی بشینه پای کنسول، کلا به هم میریزه. من خودم گفتم اینقدر تعریف میکنن از کنسول برم ببینم چطوره، یه PS3 دست دوم خریدم(اونموقع که تعریفشو میدادن)، خداشاهده ناامید شدم! جدا از اکشن بازی کردن با جوی استیک، اصلا گرافیکش با چیزی که توی ذهنم ساخته بودم متفاوت بود... من حدود 8 سال پیش یه 8800GTS 512MB خریده بودم، گرافیک بازیا از اونم ضعیف تر بود... مثل این بود که سر PC با تنظیمات متوسط بازی کنی. تازه PS3 که هنوز وضعش از PS4 بهتر بود.

در کل شاید بشه گفت، پی سی گیمرها تو گیمر بودنشون جدی تر هستن... شاید بشه گفت... جمع بندی ذهنی خودمه.

مزایای کنسول ps

1.راحت کارکردن ( یعنی بازی رو میزاری بدون دانلود یا کرک کردن بازی رو اجرا میکنی).

bJdW89Y.gif

لینک به دیدگاه

آره درسته از بابت گرافیک ps3

اما من باورکنین الان بتمن رو اونطور که تو کامپیوتر میرفتم تو ps4 هم دارم میرم .

شاید یکی دوتاش حالت مدیوم باشه

آره درسته از بابت گرافیک ps3

اما من باورکنین الان بتمن رو اونطور که تو کامپیوتر میرفتم تو ps4 هم دارم میرم .

شاید یکی دوتاش حالت مدیوم باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مزایای کنسول ps

هر دو مزیتی که گفتی رو pc هم داره عینش رو ... شما یه دسته بگیر بشین باهاش بازی کن... از نظر بازی و اجرا هم اینکه نخوای دانلودئ کنی باید cd اورجینالش رو بگیری که تو بازار پیدا میشه حالا ایرانی ها با دانلود راحتترند مسئله دیگه ای هست...  :D

لینک به دیدگاه

هر دو مزیتی که گفتی رو pc هم داره عینش رو ... شما یه دسته بگیر بشین باهاش بازی کن... از نظر بازی و اجرا هم اینکه نخوای دانلودئ کنی باید cd اورجینالش رو بگیری که تو بازار پیدا میشه حالا ایرانی ها با دانلود راحتترند مسئله دیگه ای هست... :D

نه بابا فقط مونده کامپیوتر 3 میلیونی رو براش اورجینال هم خرید .

تازه عزیز من الان بازی های ps4 رو کرایه میکنم 15 تومان هفته ای که راحت تو این مدت تا آخرش میرم.

دسته برای کامپیوتر نمیشه اصلا بعضی بازیا که ندارن بعضیاشونم غیر فعالن اونایم که هستن باید تنظیم کنی.

تازه راحتی شم نداره .

لینک به دیدگاه

20دقیقه

یه سوال همون اولش معرفی میکنن یا یکی دو ساعت بعد از شروع برنامه؟

لینک به دیدگاه

20دقیقه

یه سوال همون اولش معرفی میکنن یا یکی دو ساعت بعد از شروع برنامه؟

ار کجا داری میبینی ؟ به ما هم برسون که تو خماری نمونیم :D

لینک به دیدگاه

ار کجا داری میبینی ؟ به ما هم برسون که تو خماری نمونیم :D

خدمت شما :

https://www.twitch.tv/nvidia

البته فعلا ملت در حال جنگ هستن تو چت باکسش  :laughing:

لینک به دیدگاه

خدمت شما :

https://www.twitch.tv/nvidia

البته فعلا ملت در حال جنگ هستن تو چت باکسش  :laughing:

این که زده آفلاین!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

orderof10.com از دسترس خارج شد، ملت هجوم آوردن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی لینک یا اماری جیزی بده از مراسم :crying:

پخش زنده هنوز شروع نشده

لینک به دیدگاه

به همراه مراسم انویدیا تصویر اصلی متعلق ب سری جدید بتلفیلد مشخص شده

w6gbrdb5qhkoyt3b6sbi.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به همراه مراسم انویدیا تصویر اصلی متعلق ب سری جدید بتلفیلد مشخص شده

w6gbrdb5qhkoyt3b6sbi.jpg

برادر شما چشم دل داری؟ این تصویری که میگی کجاس که من نمی بینم؟  :D 

لینک به دیدگاه

اخبار لحطه ای:

xqzh56nvi3j0ovyrbkoj.jpg

برادر شما چشم دل داری؟ این تصویری که میگی کجاس که من نمی بینم؟  :D

تصویر لو رفته هست

اقای jen hsun امروز ب وقت امریکا در این ایونت حضور خواهند داشت

dbvn73ooyh1m5vw333xx.jpg

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

بیخیال همشون  فقط من میخوام بدونم گرافیک ها چه ساعتی معرفی میشن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...