رفتن به مطلب

مشکل من با گارانتی آواژنگ!:آپدیت شد - ختم ماجرا

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان!
آقا این گارانتی آواژنگ اصن داغونه اوضاش!
لپ تاپو با یه لیست خیلی طولانی از ایراداش فرستادم که محسوس ترینشون کابله فلت لپ تاپ بود!
فرستادم بعده یه ماهو نیم لپ تاپو پس فرستادن فقط سه چار ساعته اول سالم شده بود بعد دقیقا همون مشکلات قبلی پیش اومدن!(فکر کنم کابله فلتو یکم چسب نواری زده بودن دو سه بار درست کار کنه فقط! :laughing: :laughing:)
هیچ کدوم از مشکلاتشو درست نکرده بودن!
هاردش بعد از یکم کارکرد صدا سوت بد جور میداد همچنان مشکلش پابرجاست، فنش وقتی لپ تاپو اسلیپ کنی، حتی اگ لپ تاپ کاملا خنک بشه باز هم وقتی از اسلیپ درش بیاری همچنان با دوره 3000 میچرخه!(لپ تاپ من دوفنه N550JK)
آقا گارانتی هرجا میگیرین آواژنگ نگیرین که فقط ویندوز براتون عوض میکنه یه صفحه ایراد بهشون تحویل بدی! جا داره در همینجا به همه مسئولین گارانتی آواژنگ خسته نباشید جانانه بگم! خسته نباشید ای دلاورانه میهن! شما نبودین ما نمیدونستیم چیکار کنیم اصلا!
شما اگر تجربه مثبتی از گارانتی آواژنگ داشتین بگین شاید ما شانسمون داغون بود!

ایراداتی جدید!!

دوستان هفته پیش لپ تاپو فرستادم گارانتی چند روز پیش برگشت از گارانتی

مشکل کابل فلت لپ تاپ رو زحمتشو کشیدن کاملا حل کردن
فقط یک مقداری اوضاع رو وخیم تر کردن به طوری که دیگه نه بلندگوهاش کار میکنن نه ساب ووفرش به طوری که قبل از فرستادن لپ تاپ رو همین ویندوز با همین درایوری که روش نصب بود بدون مشکل آهنگ پلی میکرد
خدا این گارانتی آواژنگو خیر بده که ما رو برای بار سوم میبره گارانتی ایشالا سری بعد دیگه یه چیزه دیگشم خراب نمیشه!
واقعا نمیدونم این چه سرویس رسانیی هستش که یه چیزیو درست میکنن یه چیز دیگه رو خراب!
چه کسی واقعا پاسخگوست؟!

ختم ماجرا!!
بله دوستان مشکل بلخره حل شد با افزایش فرکانس صدای لپ تاپ که احتمال 98.5% مسئولین آواژنگ حواسشون نبوده یه چیزی رو دست کاری کردن یادشون رفت برگردونن که این مشکل به وجود اومد به هر حال الان مشکل حل شده، مسئولین آواژنگ واقعا خسته نباشید از بهمن لپ تاپ رو فرستادم تا اواخر اسفند که سالم نشد یه ماه از اون ور، یه هفته هم از این ور، در مجموع یک ماه و یه هفته یا پنج هفته کارتون طول کشید واقعا خسته نباشید! دست مریزاد به سرعت عملتون! یه کابل فلت مغازه عوض میکنیم یک ساعت کمتر پنج ماه طول کشید!
ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی در انجمن زیر مطرح کنید

پاسختون رو در سریعترین زمان میدن

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/forum.php

لینک به دیدگاه

دومرتبه باهاشون صحبت کنید

فکر کنم اگه یک گارانتی درست و درمون تو مملکت باشه همین آواژنگ هست.

لینک به دیدگاه

میدونستم به شخصه شانس ندارم نمیدونستم که دیگه در این موردم شانسم داغونه!

منم خیلی تعریف آواژنگو شنیده بودم، شنیده بودم یکی از بچه ها لپ تاپشو برده بود یکی نو بهش تحویل دادن کلا :|

ولی واسه ما رو که فکر کنم یه تف زدن رو کابله فلتش گفتن حله بفرستینش! یا شاید فقط دره لپ تاپو وا کردن گفتن چه جالب کابله فلتش ایراد داره خوب اون که مشکل خودشه با ما مربوط نیست بقیه هم که کلا ولش کن اصلا مهم نیست :| پس بفرستین بخندیم :|

لینک به دیدگاه

میدونستم به شخصه شانس ندارم نمیدونستم که دیگه در این موردم شانسم داغونه!

منم خیلی تعریف آواژنگو شنیده بودم، شنیده بودم یکی از بچه ها لپ تاپشو برده بود یکی نو بهش تحویل دادن کلا :|

ولی واسه ما رو که فکر کنم یه تف زدن رو کابله فلتش گفتن حله بفرستینش! یا شاید فقط دره لپ تاپو وا کردن گفتن چه جالب کابله فلتش ایراد داره خوب اون که مشکل خودشه با ما مربوط نیست بقیه هم که کلا ولش کن اصلا مهم نیست :| پس بفرستین بخندیم :|

توکل بر خدا

شما دومرتبه مشکلتون رو به آواژنگ اعلام کنید.

ولی اینبار مشکلات حل نشده رو با تاکید بیشتری گوشزد کنید.

آواژنگ نام مطرحی در زمینه گارانتی و پشتیبانی هست.

انشاا... که مشکلتون رفع میشه.

ویک سوال شما در تهران تشریف دارید

منظورم اینه که به نمایندگی آواژنگ در شهرستان خودتون مراجعه کردید یا...؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

نه دوستان الان دیگه این آواژنگ اون آواژنگ قدیم نیست به راحتی از زیر مسئولیت شانه خالی میکنه

به شخصه دو تا گرافیک فرستادم که یکیش دوسال از گارانتیش مونده بود و یکیش تازه خریده بودم بعد از یک ماه الافی یه گرافیک دست دوم خیلی کثیف و درب و داغون بجاش بهم تحویل دادن که کلا پشت GPU زرد کرده بود. خیلی زنگ و گلایه و شکایت و مرجوع بازم تعویض کردند ولی دوباره یه چیزی شبیه همون اولی فرستادند که منم از خیرش گذاشتم و همونو تحویل مشتری دادم.

یه مورد هم لپ تاپ ایسوز کارتن آکبند تک چسب خود آواژنگ را باز کردیم خواستیم ویندوز نصب کنیم هاردش مرخص بود و کار نمی کرد فرستادیم گارانتی بعد بیست روز میگن هارد دست خورده و تعویض شده و ... درصورتی که برچسب پلمپ آواژنگ مشخص و سالم بود. خلاصه بعد کلی چنجال آخرش قبول نکردند و یه هارد از جیب مبارک دادیم.

خلاصه خدا بیامرزه اون آواژنگ قدیمو . :D

لینک به دیدگاه

توکل بر خدا

شما دومرتبه مشکلتون رو به آواژنگ اعلام کنید.

ولی اینبار مشکلات حل نشده رو با تاکید بیشتری گوشزد کنید.

آواژنگ نام مطرحی در زمینه گارانتی و پشتیبانی هست.

انشاا... که مشکلتون رفع میشه.

ویک سوال شما در تهران تشریف دارید

منظورم اینه که به نمایندگی آواژنگ در شهرستان خودتون مراجعه کردید یا...؟

بله به نمایندگی آواژنگ تو گرگان مراجعه کردم گفتن میفرستیم تهران!

دقیقا یعنی چطوری با تاکید بیشتری بهشون گوشزد کنم؟! با دو رنگ خودکار بنویسم مشکلاتشو؟

نه دوستان الان دیگه این آواژنگ اون آواژنگ قدیم نیست به راحتی از زیر مسئولیت شانه خالی میکنه

به شخصه دو تا گرافیک فرستادم که یکیش دوسال از گارانتیش مونده بود و یکیش تازه خریده بودم بعد از یک ماه الافی یه گرافیک دست دوم خیلی کثیف و درب و داغون بجاش بهم تحویل دادن که کلا پشت GPU زرد کرده بود. خیلی زنگ و گلایه و شکایت و مرجوع بازم تعویض کردند ولی دوباره یه چیزی شبیه همون اولی فرستادند که منم از خیرش گذاشتم و همونو تحویل مشتری دادم.

یه مورد هم لپ تاپ ایسوز کارتن آکبند تک چسب خود آواژنگ را باز کردیم خواستیم ویندوز نصب کنیم هاردش مرخص بود و کار نمی کرد فرستادیم گارانتی بعد بیست روز میگن هارد دست خورده و تعویض شده و ... درصورتی که برچسب پلمپ آواژنگ مشخص و سالم بود. خلاصه بعد کلی چنجال آخرش قبول نکردند و یه هارد از جیب مبارک دادیم.

خلاصه خدا بیامرزه اون آواژنگ قدیمو . :D

خدا رحم کنه :|

لینک به دیدگاه

بله به نمایندگی آواژنگ تو گرگان مراجعه کردم گفتن میفرستیم تهران!

دقیقا یعنی چطوری با تاکید بیشتری بهشون گوشزد کنم؟! با دو رنگ خودکار بنویسم مشکلاتشو؟

خدا رحم کنه :|

شاید کوتاهی از طرف گارانتی مرکز گرگان در بیان و پیگیری مشکل بوده باشه

مستقیما با مرکز تهران ارتباط برقرار کنید.

نه نیازی نیست کافیه زبونت رو بکنی تو تراش تیز ترش کنید بعد بنویس باهاش نیازی به خودکار دورنگ نی داداش.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

شاید کوتاهی از طرف گارانتی مرکز گرگان در بیان و پیگیری مشکل بوده باشه

مستقیما با مرکز تهران ارتباط برقرار کنید.

نه نیازی نیست کافیه زبونت رو بکنی تو تراش تیز ترش کنید بعد بنویس باهاش نیازی به خودکار دورنگ نی داداش.

مومن زبونمو بکنم تو تراش تیزش کنم خون میاد :| چه پیشنهادیه آخه این؟!

لینک به دیدگاه

مومن زبونمو بکنم تو تراش تیزش کنم خون میاد :| چه پیشنهادیه آخه این؟!

یعنی اگه بحث خونش نبود، جدی زبونتو می کردید تو تراش!

جدا از شوخی، امیدوارم طی اقدامات بعدیتون مشکلتون حل بشه.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

یعنی اگه بحث خونش نبود، جدی زبونتو می کردید تو تراش!

جدا از شوخی، امیدوارم طی اقدامات بعدیتون مشکلتون حل بشه.

آره دیگه میکردمش داخله تراش میتراشیدمش!

متشکرم!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نه خیر هیچ گارانتی خوب نیست گارانی ای خوبه که فقط جنس رو تعویص کنه همین.

لینک به دیدگاه

والا دیگه گارانتی نیس وارانتی عزیزان از نظر منم اواژنگ بعد یک مدتی که بچه هاش رفتن اردو کمپ سه دماوند

مسمومیت گوگرد گرفتن

لینک به دیدگاه

بهترین گارانتی همینه .تبلت ایسوس fe171 رو روت کردم و بعد از نصب یه نرم افزار که نمیدونم چی بود و یکی از مارکت ها اتومات نصب کرده بود رو آرم مونده بود.

بعد با این که روت کرده بودم برد رو عوض کردن و درستش کردن و گاراتتی هم باطل نشد

دقیقا یه ماه پیش .

البته فرستادم آواژنگ مشهد

I Like Avajang Services

ویرایش شده توسط Angry GAMER
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان هفته پیش لپ تاپو فرستادم گارانتی چند روز پیش برگشت از گارانتی

مشکل کابل فلت لپ تاپ رو زحمتشو کشیدن کاملا حل کردن

فقط یک مقداری اوضاع رو وخیم تر کردن به طوری که دیگه نه بلندگوهاش کار میکنن نه ساب ووفرش به طوری که قبل از فرستادن لپ تاپ رو همین ویندوز با همین درایوری که روش نصب بود بدون مشکل آهنگ پلی میکرد

خدا این گارانتی آواژنگو خیر بده که ما رو برای بار سوم میبره گارانتی ایشالا سری بعد دیگه یه چیزه دیگشم خراب نمیشه!

واقعا نمیدونم این چه سرویس رسانیی هستش که یه چیزیو درست میکنن یه چیز دیگه رو خراب!

چه کسی واقعا پاسخگوست؟!

لینک به دیدگاه

به 124 زنگ بزنید شکایت کنید

این شماره کجاست؟  :-?

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

نمیدونم شاید دوستان خوش شانس هستن. به شخصه یک موس رو 4 بار فرستادم گارانتی آواژنگ بدون اینکه حتی بهش دست بزنن پس میفرستادن که این سالمه.

من اگه یک جنسی در دو مدل با گارانتی و بدون گارانتی عرضه بشه و مدل بدون گارانتی هزار تومن ارزون تر باشه، من مدل بدون گارانتی رو خواهم خرید.

لینک به دیدگاه

یا این یکی مورد اینجوریه یا اواژنگ هم به ما بقی گارانتی ها پیوست

پارسال منم یه 970 زوتک که مدار تغذیش شدید صوت میکشید فرستادم زیر بار نرفتن

حالا رسیدگی نکردن یه موضوع این کالارو کلی گرونتر میخری اینم یه موضوعه خیلی زور میگه

کلا وضع اینجور موارد خیلی تو مملکت خرابه گرون تر دادن قطعه،رسیدگی نکردن،ای کاش کلا این شرکتا جمع میشدن نمایندگی اصلی خود شرکتا میومدن

ماشین وارد میکنن مبلغ هنگفتی گمرکی میگیرن نمیزارن خود شرکت اصلی بیاد چرا چونکه میخوان هر چیزی رو به هر قیمتی که خودشون میخوان به فروش برسونن یه پژو از رده خارجو با کیفیت خیلی پایین تر اصلی میفروشن صدای هیچکسم در نمیاد قطعه وارد میکنن همینطور به خدا مردم ما خیلی حیا دارن حرف نمیزنن

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

اگه لپ تاپ گارانتی نداشت صد درصد تا الان خودم تعمیرش کرده بودم!! از همون کابل فلت چون حالو حوصله اینجاهاش و این که یکی دو هفته منتظر باشم لپ تاپ بره گارانتی برگرده رو اصلا ندارم

تازه شایدم اصلا درست نشه مثه باره اول یا شاید کلا خراب تر بشه مثه باره دوم

گارانتی آواژنگ هرچقدر هم که مسئولینش خوش برخورد باشنو سعی کنن شما رو آروم نگه دارن اصلا گارانتی خوب و مناسبی نیست!

چند روز بعد از این که این تایپیکو ایجاد کردم آقای زندیان(به اصطلاح مدیر بازرسی یا هر سمت دیگه یی من درجریان نیستم) با یه خط اعتباری با من تماس گرفت و گفت بار اول فرستادین ما فکر کردیم مشکل نرم افزاریه ویندوز عوض کردیم

خدا خیرتون بده کدوم تعمیر کاری همون اول لپ تاپی که به این وضع دچاره به ویندوزش مشگوک میشه بجای کابل فلت؟!

گفتن یه بار دیگه بفرستین منم گفتم خوب اشکال نداره حتما این سری اوضا درست میشه ما هم خیالمون راحت میشه دیگه

باز که لپ تاپ اومد دیدیم بعله بلندگو هاش کار نمیکنه!

منم دارم میرم مسافرت یه چند روزی گرگان نیستم لپ تاپم لازم دارم

خوب الان تکلیف ما چیه؟ چجوری قراره از سیستم صوتی یه لپ تاپ که تقریبن یک میل از پوله لپ تاپ بخاطر کارت صدا و بلندگوهاش بود استفاده کنیم؟ آیا بفرستیمش گارانتی دوباره احتمال نداره که اوضای بدتر از این برای ما ایجاد کنن؟

لینک به دیدگاه

دوستان بلخره مسئله تموم شد.

خوشبختانه مشکل لپ تاپ نرم افزاری بود و ما هم گرفتیم این مشکلو حلش کردیم

خلاصه بلخره بعد از چندین و چند ماه لپ تاپ رو سالم دیدیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...