رفتن به مطلب

این پاور برای این سیستم کمه ؟؟؟ درسته ؟؟

Recommended Posts

سلام یکی ازدوستان سیستم زیر رو داره بدون گرافیک ! قصد خرید GT610 داره ( ويرايش : الان نظرش عوض شده ميخوواد gt 710 بخره )

من بهش میگم پاورت کمه میگه نه تو یوتوب دیدم همچین سیستمی بتل 4 رو اجرا میکرده ( البته قطعا با حداکثر 20 فریم روی رزولوشن 1024 *768 =)) ) !!!

Psu : 230 watt Green

Cpu : E7500

Ram : 2*2gb DDR2 Bus 233mhz (4-4-4-12)

main : Asus

Hdd 500

odd

من تو چندتا سایت مشخصات سیسمتش رو چک کردم 300 وات پاور میخواست ! حالا نمیدونم حق با دوستمه و با این پاور هم سیستم کار میکنه یا نه ! چون من کلا برای خودم و دیگران هر پاوری که در نظر میگیرم یکم بیشتر از چیزی هستش که توی سایت های محاسبه پاور میزنن !!!

بعد یه چیزی این رمش چرا اینجوریه ؟؟؟ 233 مگاهرتز !!!

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

نه کافیه و نمیخواد. بتل 3 رو با 20 فریم روی 800*600 هم یادمه اون موقع 20 فریم هم نداد یا بزور داد. اون که دیگه بتل 4 هه

لینک به دیدگاه

نه کافیه و نمیخواد. بتل 3 رو با 20 فریم روی 800*600 هم یادمه اون موقع 20 فریم هم نداد یا بزور داد. اون که دیگه بتل 4 هه

خوبه پس بهش بگم خوشحال بشه  =))  پس این بنچمارک های یوتوب که رو لب تاپش به من نشون داد همش کشکه ؟؟؟ این دلش خوشه که روی 1024*768 بازی های مثل BF4 , gta v , ... روی 20 فریم بازی کنه  =))  حالا نمیدونم بش بگم این گرافیک انتخابیش ضعیفه یا نه !  :-?  :D

لینک به دیدگاه

دوستان اين سيستم با اين پاور و گرافیک ۷۱۰ کار میکنه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان اين سيستم با اين پاور و گرافیک ۷۱۰ کار میکنه ؟

سلام دوست عزیز

برای گرافیک GT 710 و حتی GT 610 باید پاورتون حداقل 300 وات باشه و پاور GREEN GP330A مناسبه

اگه با پاور فعلی 230 وات از این کارتها استفاده کنید به مرور زمان به قطعات سیستمتون آسیب وارد میشه

لینک به دیدگاه

حتما پاور رو عوض کنه .

710 کارت ضعیفیه . بهتر دسته 2 بگیره یه چیز تو مایه های 6870 و ...

در مورد رم 233 رو ضرب در 2 کن میشه باس رم . ( در نرم افزار های مثل CPU-Z باس رو نصف نشون میده )

لینک به دیدگاه

ببینید 710 حدود 19 وات و 610 حدود 29 وات مصرف دارن. 65 وات cpu و مینو هاردو رمو اینا رو هم فکر کنم 100 وات میشن ( چون مینتون قدیمیه و احتمالا فاز کمی داره پر مصرف نیس )

که نهایت چیزی در حد 200 وات تو فول لود میشه. پاورتم که زیاد کار کرده الان خروجیش زیر 230 هست. با این کارت ها جواب میده ولی به مرور اسیب میبینه. نظرم یه 300 وات گزین هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من سلام

حداقل یه پاور 300 وات برای شما توصیه میشه لازم بذکر با این پاور هم کار میکنه ولی خوب تو فشار هست و ریپل خروجی زیاد میشه و بیشترین آسیب رو میتونه به هارد بزنه

لینک به دیدگاه

ببینید 710 حدود 19 وات و 610 حدود 29 وات مصرف دارن. 65 وات cpu و مینو هاردو رمو اینا رو هم فکر کنم 100 وات میشن ( چون مینتون قدیمیه و احتمالا فاز کمی داره پر مصرف نیس )

که نهایت چیزی در حد 200 وات تو فول لود میشه. پاورتم که زیاد کار کرده الان خروجیش زیر 230 هست. با این کارت ها جواب میده ولی به مرور اسیب میبینه. نظرم یه 300 وات گزین هست.

سلام

مگه 710 تو بازار هست؟ [emoji15]

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...