رفتن به مطلب

راهنماییسیستم تا1.5میلیون(ضروریه خواهشا نظربدین)

Recommended Posts

باعرض سلام به خانوادهی بزگ لیون  کامپیوتر.

تازه بااین وبسات اشناشدم.

ازدوستان خواهشا یک راهنمایی میخوام.

میخوام یک سیستم برای بازی در حد پایین برای فرزندم بخرم.ولی نه من نه فرزندم آشنایی با این قعات به صورت حرفه ای نداریم.تامیخوام قطعات رو سفارش بدم به مشکله انتخاب ومچ شدنشون بر میخورم.

از دوستان خواهش مندم که یک:

1.مادر برد

2.سی پس یو

3.گرافیک

4.رم

با بوجه ی نهایتن1500 برام انتخاب کنند.

جوری باشه که قطعات در فروشگاه وبسایت موجود باشه.اگر ایده یا پیشنهادی دارید در خدمتم.

باسپاس 

لینک به دیدگاه

thumb_1449589312_i3%206100%20-%2001.jpg

سی پی یو اینتل i3 6100 skylake  ۳۷۷,۰۰۰ تومان thumb_1454579431_%D8%A8%DB%8C%20150%20%D مادربرد ایسوس بی 150 پرو ۳۴۱,۰۰۰ تومان thumb_1461585704_Pristine%20-%2001.jpg رم گیل پرستین DDR4 8GB 2133Mhz ۱۲۹,۰۰۰ تومان thumb_1444055450_GTX950OC%20-%2001.jpg کارت گرافیک ایسوس GTX 950 STRIX DC2OC-2GD5-GAMING  ۶۸۵,۰۰۰ تومان

مبلغ قابل پرداخت : ۱,۵۳۲,۰۰۰ تومان

سلام اگه 200 تومن اضافه میکنید کارتو 960 همین مدل بردارین بهتره

ویرایش شده توسط Caipirinha
لینک به دیدگاه

درود

شدیدا توصیه میشه به خاطر مشکلات اخیر نصب بازی های PC و کرک نشدن بازیهای جدید و دردسرهای اینچنینی، اگر فقط قصد بازی کردن دارید کنسول PS4 خریداری کنید

ولی اگه قطعا سیستم میخواین سیستم معرفی شده بالا منطقی ترین گزینه است.

لینک به دیدگاه

درود

شدیدا توصیه میشه به خاطر مشکلات اخیر نصب بازی های PC و کرک نشدن بازیهای جدید و دردسرهای اینچنینی، اگر فقط قصد بازی کردن دارید کنسول PS4 خریداری کنید

ن این طور نیس

بازی ها کرک میشن ولی پروسش ی مقدار زمان بر تر شده

نمونش فیفا 16

لینک به دیدگاه

سلام.یه سوال چرا مادربورد رو ارزونتر بر نداره مثل h81

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

مورد اول اینکه استارتر عزیز سیستم کامل احتیاج به پاور و کیس داره

مورد دوم این دوستمون که فرمودند بازی ها کرک نمیشه

این حرف شما کانلا" غلط هست اولا" اینکه کرک میشه ولی دیگه نه مثل قبل هلو

کرکش زودتر از بازی بیاد بالاخره کمپا نی های گیم هم عقل دارند یک پارامتر هایی به کار میرند که کرک رو به تاخیر میندازه

دوما" قدرت پی سی رو الان شما با کنسول مقایسه کردی؟

سوما" قدرت آپگرید پی سی رو با کنسول مقایسه میفرمایید؟حتما" کنسول رو هم میشه ارتقا داد گویا!!

چهارم کنسول فقط برای بازی هست و پی سی مولتی

پنجم نهایت یک کنسول 5 سال ساپورت میشه برای بازی بعد کمپانی میگه بازی جدید میخواهی کنسول نسل جدید تهیه کن چون اصلا" بازی برای پلتفرم کنسول شما پخش نخواهد شد

و در آخر برادر من کرک نشه الان یک موتوری هست به نام استیم با هزینه فوق العاده کم تهیه میکنی بازی میکنی اشتراکی بگیری که کمتر هم میشه

باز هم دلیل بیارم یا کافی هست به نظر شما؟

درود

کرکش زودتر از بازی بیاد بالاخره کمپا نی های گیم هم عقل دارند یک پارامتر هایی به کار میرند که کرک رو به تاخیر میندازه

دوما" قدرت پی سی رو الان شما با کنسول مقایسه کردی؟

سوما" قدرت آپگرید پی سی رو با کنسول مقایسه میفرمایید؟حتما" کنسول رو هم میشه ارتقا داد گویا!!

چهارم کنسول فقط برای بازی هست و پی سی مولتی

پنجم نهایت یک کنسول 5 سال ساپورت میشه برای بازی بعد کمپانی میگه بازی جدید میخواهی کنسول نسل جدید تهیه کن چون اصلا" بازی برای پلتفرم کنسول شما پخش نخواهد شد

و در آخر برادر من کرک نشه الان یک موتوری هست به نام استیم با هزینه فوق العاده کم تهیه میکنی بازی میکنی اشتراکی بگیری که کمتر هم میشه

باز هم دلیل بیارم یا کافی هست به نظر شما؟

لینک به دیدگاه

سلام.یه سوال چرا مادربورد رو ارزونتر بر نداره مثل h81

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

مادربورد h81 سوکت 1150 هستش و سی پی یو skylake سوکتش 1151

و دلیلی هم نداره که سی پی یو 1150 بردارن چون اولا مدل i3 1150 هم قیمته i3 1151 هست و اسکای لیک جدیدتر و مصرف کمتر

لینک به دیدگاه

فک میکنم بهتر بود مثلا میفرمودید این حرف بنده چندان دقیق نیست یا یه چیزی شبیه این تا اینکه بفرمایید :کاملا غلطه!!!!!

مشخصا واسه کسی که گیمر حرفه ایه و دنبال رزولوشن و fps بالاتره pc همیشه بهتر بوده،هست و خواهد بود. ولی ایشون فرمودن خیلی حرفه ای نیستن و بنده هم عرض کردم در صورتیکه فقط هدف گیم هست کنسول بی دردسرتره. ضمنا شما یه جوری راجع به تاریخ مصرف کنسول گفتید 5 سال انگار مثلا الان میشه با گرافیک و cpu پنج سال پیش بازی های روز رو انجام داد. هزینه ارتقا یه گرافیک معمولی مثل 960 الان بالای 700 تومنه. بماند که هر3-4 سال یه بار با انواع و اقسام ترفندها شرکتهای سخت افزاری کاربرا رو مجبور میکنن نه تنها گرافیک، که سی پی یو و رم و مادربرد رو هم ارتقا بدن. ضمنا امسال شروع یه روندی بود که شرکتهای بزرگ اجازه کرک شدن رو به راحتی نمیدن. نمونه اش fifa16 و primal .

ویرایش شده توسط mostafa-b
لینک به دیدگاه

دسته 2 بگیرید .

برای گرافیک 370 یا 380 پیشنهاد میشه .

رم حداقل 8

از خرید کنسول جدا خودداری کنید .

برای بازی باید بیشترین هزینه رو برای گرافیک کنید . اما بعضی از افراد ترجیه میدن مین و cpu رو دسته بالا بگیرن و با یک گرافیک میان رده کار کنن و هر به 1 یا 2 سال گرافیک رو عوض کنن .

اگر شما الان یک i3 بگیرید برای گرافیکی در حد 370 مشکلی نداره اما در آینده برای ارتقا مجبور میشید cpu رو هم عوض کنید .

از خرید کارتهای انویدیا در شرایط کنونی خودداری کنید .

به دو دلیل

1 ساپورت ناقص dx12 ، که در اجرای بدون مشکل بازی هایی که در آینده میان ( یه تعدادیش اومده ) لازمه و کارتهای سری 900 انویدیا تا این لحظه به مشکل برخوردن .

2 نسل جدید کارتهای انویدیا توی راهه و طبق معمول انویدیا دیگه کارتهای سری قبل رو برای بازی های جدید بهینه نمیکنه . نمونش سری 700 که به زمین گرم خورده . این اتفاق برای سری 900 در آینده نزدیک و اومدن سری جدید میفته .

البته موارد بالا بیشتر حدس و گمان هست اما بدونید که خرید کارتهای سری 900 انویدیا اون هم به صورت آک ریسک بزرگیه .

پیشنهاد میکنم قدر بودجه رو افزایش بدید و همه قطعات رو دسته 2 بگیرید cpu رو یک i5 در حد و حدود 6500 بردارید به همراه یک 370 دسته 2 تا اگر در آینده قصد ارتقا داشتید در مورد cpu به مشکل بر نخورید .

پیشنها بعدی اینه که تا عرضه گرافیک های نسل جدید که چند روز دیگه هست صبر کنید شاید مورد خوب دسته 2 برای خرید گیرتون بیاد .

به نظر میرسه شما پاور و چند قطعه دیگه رو دارید یا برای خریدش تصمیم گرفته اید اگر ممکنه لیستشون رو بدید . شاید پاور شما مناسب نباشه .

لینک به دیدگاه

سلام ... دوست عزیز نفرمودند که ایا پاور دارند یا خیر در صورت نبود پاور این قطعات پیشنهاد میشه :

ASUS H110.Plus LGA1151 Mainboard : 265000

ASUS GEFORCE GTX 950 2GB GDDR5 OC : 685000

INTEL CORE i3 6100 3.7 GHZ CPU : 380000

8GB DDR4 GEIL PRISTINE 2133 MHZ : 130000

CORSAIR VS450 POWER SUPPLY : 150000

در ضمن نفرمودید که کیس و مانیتورتون چه مدلی هست ؟

کارت گرافیک پیشنهادی حتما مدل strix باشد

لینک به دیدگاه

فک میکنم بهتر بود مثلا میفرمودید این حرف بنده چندان دقیق نیست یا یه چیزی شبیه این تا اینکه بفرمایید :کاملا غلطه!!!!!

مشخصا واسه کسی که گیمر حرفه ایه و دنبال رزولوشن و fps بالاتره pc همیشه بهتر بوده،هست و خواهد بود. ولی ایشون فرمودن خیلی حرفه ای نیستن و بنده هم عرض کردم در صورتیکه فقط هدف گیم هست کنسول بی دردسرتره. ضمنا شما یه جوری راجع به تاریخ مصرف کنسول گفتید 5 سال انگار مثلا الان میشه با گرافیک و cpu پنج سال پیش بازی های روز رو انجام داد. هزینه ارتقا یه گرافیک معمولی مثل 960 الان بالای 700 تومنه. بماند که هر3-4 سال یه بار با انواع و اقسام ترفندها شرکتهای سخت افزاری کاربرا رو مجبور میکنن نه تنها گرافیک، که سی پی یو و رم و مادربرد رو هم ارتقا بدن. ضمنا امسال شروع یه روندی بود که شرکتهای بزرگ اجازه کرک شدن رو به راحتی نمیدن. نمونه اش fifa16 و primal .

با 1.500 یه کنسول بگیره!

--- بازی هاش چی؟  دونه ای 200 تومن قیمتشه     پس خرید کنسول اصلا توصیه نمیشه برای این دوست عزیزمون

--- استارتر عزیز شما میتونید بهترین قطعات رو   دست دو توی همین انجمن پیدا کنید  

اینجور خیلی با صرفه تره

ویرایش شده توسط shayea
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

باعرض سلام به خانوادهی بزگ لیون  کامپیوتر.

تازه بااین وبسات اشناشدم.

ازدوستان خواهشا یک راهنمایی میخوام.

میخوام یک سیستم برای بازی در حد پایین برای فرزندم بخرم.ولی نه من نه فرزندم آشنایی با این قعات به صورت حرفه ای نداریم.تامیخوام قطعات رو سفارش بدم به مشکله انتخاب ومچ شدنشون بر میخورم.

از دوستان خواهش مندم که یک:

1.مادر برد

2.سی پس یو

3.گرافیک

4.رم

با بوجه ی نهایتن1500 برام انتخاب کنند.

جوری باشه که قطعات در فروشگاه وبسایت موجود باشه.اگر ایده یا پیشنهادی دارید در خدمتم.

باسپاس 

درود

پاورتون چند واته و مدل دقیق

واسه این سیستم حداقل پاور 400 وات ریل میخواین ، که در صورت مناسب نبودن پاورتون این حداقلشه :http://lioncomputer.ir/product/3401/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%B1+450+%D9%88%D8%A7%D8%AA+VS450/

و این بهتره ، تو آینده دست وبالتون بازتره : http://lioncomputer.ir/product/7566/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+500+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B500/

رم 16 گذاشتم با توجه به اینکه اختلاف قیمت 100 تومنی با رم 8 گیگ داره خریدش به صرفه هستش

سی پی یو هم کافیه و بازیها رو در حد نیمه سنگین به راحتی اجرا میکنه

گرافیک هم تو رنج قیمت خودش عالیه

سوالی بود در خدمتم

post-18285-0-00896700-1462440319_thumb.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

باعرض سلام.

واقعا واقعا از تمام دوستانی که وقت گذاشتند وبه بنده جواب دادند متشکرم.دستشونو میبوسم.

اول بگم واسه این کنسول نمیگیرم چون قیمته بازیاش نجومیه وهم اینکه سسیتم رو برای استفاده فرزندانم وهمسرم میخوام.

درضمن من درمورد پاور وکیس وهمچنین دارایو وصفحه نمایش چیزی نگفتم چون میتونم اوناروو خودم انتخاب کنم.

پیشنهادادتون واقعا عالی بود.

ممنون از دوستانی که در مورد این تاپیک بحث کردن.

انشالا تا اخربرج قطعات رو سفارش میدم.

اگر پیشنهادی دیگری بود ممنون میشم درمیان بزارید.

سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باعرض سلام.

واقعا واقعا از تمام دوستانی که وقت گذاشتند وبه بنده جواب دادند متشکرم.دستشونو میبوسم.

اول بگم واسه این کنسول نمیگیرم چون قیمته بازیاش نجومیه وهم اینکه سسیتم رو برای استفاده فرزندانم وهمسرم میخوام.

درضمن من درمورد پاور وکیس وهمچنین دارایو وصفحه نمایش چیزی نگفتم چون میتونم اوناروو خودم انتخاب کنم.

پیشنهادادتون واقعا عالی بود.

ممنون از دوستانی که در مورد این تاپیک بحث کردن.

انشالا تا اخربرج قطعات رو سفارش میدم.

اگر پیشنهادی دیگری بود ممنون میشم درمیان بزارید.

سپاسگزارم.

درود مجدد

راجب کیس و هارد و مانیتور نظری ندارم

اما پاور شوخی بردار نیست ، شاهرگ اصلی سیستمه و باید با دقت انتخاب بشه و حتما از مارک های معتبر تهیه کنید

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز اقای استار کیلر درست میگن ... پاور باید از گزینه های بزند باشه مثل cooler master . Green . Corsair و همچنین توان بالای 450 برای این سیستم پیشنهادی

لینک به دیدگاه

عزیز بهتره بودجه کل تون بگین

تا از کیس گرفته تا مانیتور و موس کیبرد...

دوستان راهنمایتون کنن

و اما توجه داشته باشین موارد بالا برای اجرای رزولیشنhdبودجه بالایی2میلیون تومان میطلبه

که صد البته کارایی بهتریی داره در ضمینه های مختلف نسبت به کنسول

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...