رفتن به مطلب

نمرات Uncharted 4 منتشر شد ، یک ابر بازی.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تا وقتی توی pc نیاد مفت گرونه !

رزولیشن و فریمش چطوره ؟؟؟

اگر زیر 60 فریم میده نمرش از نظر من زیر صفره . باز رزولیشن کم رو میشه تحمل کرد .

دوست عزیز خودم PC fan ام ولی دیگه بی انصافیه اینجوری در مورد بازی صحبت کنیم

Singel : 1080/30fps

Multi : 1080:60fps

بازی FPS رو قبول دارم نمیشه زیر 60 تحمل کرد ولی برای اینجور بازیا 30 فریم مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

سبک بازی که کاملا تقلید از توم ریدره داداش من، مگه انچارتد چند سال تاریخچه داره :laughing:

اگر به این حرف باشه خود بازی توم ریدر هم اقتباسی از خیلی بازی های قبلشه،حالا بماند که تو کنسول سونی تونست انقدر ترقی کنه داش :)

اوردر که افتضاح بود درسته انحصاریا خوبی نداره نه همه

شاید اکشن بازی بعضی جاها کند میشد، یا اینکه گیم پلی کوتاهی داشت (حالا نه اینکه بازی های سری cod یا bf خودشون بیشتر از 5 ساعت گیم پلی دارن) ولی بازی واقعا خوبی بود،بخصوص کات ساینس هایی که داشت، گرافیک بعضی از ابجکت ها بخصوص اتیشش هم واقعا عالی بود

تا وقتی توی pc نیاد مفت گرونه !

رزولیشن و فریمش چطوره ؟؟؟

اگر زیر 60 فریم میده نمرش از نظر من زیر صفره . باز رزولیشن کم رو میشه تحمل کرد .

با این نقدت این بازی ها و امثالش رو به خاک و خون کشیدی

limbo

world of goo

planet vs zombie 1

outland

super meet boy

پرندگان خشمگین

کلی بازیه دیگه که حتی این تاپیک 2 صفحه بره جلو تمام نمیشه

البته بازم ببخشیداااا

کسی که حرف منتقدارا قبول نداره حرف زدن باهاش الکیه

موفق باشی وخوش

الان کسی4بگیره میصرفه چون اکانتای سونی بیشرشون کرک شدن وبا قیمت ناچیزی میتونید بازی بخرید 6ماه انلاین بزنید

اگر قراره ما به حرف منتقدایی گوش کنیم که تمام بچه های گیمیر میدونن نصفشون جیره خار هستن و فقط هر ور سودی بیشتری بده اونجا میپلکن (مثل خیلی از امتیاز بازی هایی که هنوز نه اومده تو گوش دنیا میخونن خیلی قشنگه بعد که لانچ شد گندش از اب در اومد) همون بهتر که اونارو به ... حساب نکنیم

روی صحبتم حتی با بعضی منتقدای سونی هم هست

ویرایش شده توسط rasa.d
لینک به دیدگاه

دعوا دعوا سره کره مربا :laughing:

طرفداران کنسول :x :big hug:

طرفداران پی سی :x :big hug:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دعوا دعوا سره کره مربا :laughing:

طرفداران کنسول :x :big hug:

طرفداران پی سی :x :big hug:

این کنسولیای بنده خدا هم باید صبر کنن یجورایی تا کرک بازیشون بیاد

در ابتدای ورود بازی ها تا 1 ماه نمیتونن بخرن چون نوبرانه هست (گرانه)

هر چی هم بازی مهم تر باشه و امتیاز خوب تری گرفته باشه به این 1 ماه اضافه میشه :D :D :D

لینک به دیدگاه

ما که خریدم به قول معرف نسخه دولوکس ادیشن را :D  ولی خداکنه افت فرم نداشته باشه :(

این کنسولیای بنده خدا هم باید صبر کنن یجورایی تا کرک بازیشون بیاد

در ابتدای ورود بازی ها تا 1 ماه نمیتونن بخرن چون نوبرانه هست (گرانه)

هر چی هم بازی مهم تر باشه و امتیاز خوب تری گرفته باشه به این 1 ماه اضافه میشه :D :D :D

اکانت هکی بگیر حال کن خود بازی+کلی بازی+انلاین چی میخوایی دیگه :)

لینک به دیدگاه

ما که خریدم به قول معرف نسخه دولوکس ادیشن را :D  ولی خداکنه افت فرم نداشته باشه :(

اکانت هکی بگیر حال کن خود بازی+کلی بازی+انلاین چی میخوایی دیگه :)

داداش این اکانت های هکی هم مشکلاتش کم نیست همین الان خودم تا حالا در عرض 3 هفته نزدیک 3 الی 4باره دارم میرم پیش فروشنده که اکانت رو دوباره برام اکتیو کنن.(بماند بعضی ها هستن و دیدم که دیگه مسوولیتش رو قبول نمیکنن و دست طرف رو هیچ میمونه) در کل همون دیسک خیلی بهتر و به راه تره
لینک به دیدگاه

شاید اکشن بازی بعضی جاها کند میشد، یا اینکه گیم پلی کوتاهی داشت (حالا نه اینکه بازی های سری cod یا bf خودشون بیشتر از 5 ساعت گیم پلی دارن) ولی بازی واقعا خوبی بود،بخصوص کات ساینس هایی که داشت، گرافیک بعضی از ابجکت ها بخصوص اتیشش هم واقعا عالی بود

با این نقدت این بازی ها و امثالش رو به خاک و خون کشیدی

limbo

world of goo

planet vs zombie 1

outland

super meet boy

پرندگان خشمگین

کلی بازیه دیگه که حتی این تاپیک 2 صفحه بره جلو تمام نمیشه

البته بازم ببخشیداااا

اگر قراره ما به حرف منتقدایی گوش کنیم که تمام بچه های گیمیر میدونن نصفشون جیره خار هستن و فقط هر ور سودی بیشتری بده اونجا میپلکن (مثل خیلی از امتیاز بازی هایی که هنوز نه اومده تو گوش دنیا میخونن خیلی قشنگه بعد که لانچ شد گندش از اب در اومد) همون بهتر که اونارو به ... حساب نکنیم

روی صحبتم حتی با بعضی منتقدای سونی هم هست

یک مثبت دادم بهتون

بازی مثل until dawnنهایتا 8ساعت گیم پلی داره اما پایان های مختلفی داره

در کل قرار نیست ما همیشه منتظر نظر چهارتا منتقد پول بگیر باشیم

این خیلی مسخره است که بخوایم همیشه on commandباشیم یعنی منتظر دستور باشیم  منتقد برای ما تصمیم بگیره چه بازی ای خوبه چه بازی ای بد هست

در این صورت باید به داشتن عقل و فهم و گوش و چش شک کرد چون همیشه نظر این منتقد ها درست نیست

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

داداش این اکانت های هکی هم مشکلاتش کم نیست همین الان خودم تا حالا در عرض 3 هفته نزدیک 3 الی 4باره دارم میرم پیش فروشنده که اکانت رو دوباره برام اکتیو کنن.(بماند بعضی ها هستن و دیدم که دیگه مسوولیتش رو قبول نمیکنن و دست طرف رو هیچ میمونه) در کل همون دیسک خیلی بهتر و به راه تره

نه اکانتی مشکلی نداره من دارم استفاده میکنم ،انچارتد4دیسکیش بیاد مطمعن باش250یا بالاتر قیمتشه ولی اکانتیش60تومن

لینک به دیدگاه

از جای درست نمیخری!

من70پول اکانت دادم فوری قفل شد طرف نیومد برام درستش کنه !

فقط یک فروشنده بوده که تا بحال اکانت مشکلی براش پیش اومده حلش کرده خوش اخلاق بوده و قیمت اکانتاش مناسب

تمامی این اکانت ها بعد از 6ماه قفل میشند چون بعد از 6ماه صاحب اکانت حق داره دسترسیتون رو به داشتن بازی هاش قطع کنه چون شما یک اکانت دزدیده شده رو خریدید و از بازیاش دارید استفاده میکنید قانون به اشتراک گذاری سونی 6ماه است و بعد 6ماه طرف میتونه دسترسیتون رو قطع کنه!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

از جای درست نمیخری!

من70پول اکانت دادم فوری قفل شد طرف نیومد برام درستش کنه !

فقط یک فروشنده بوده که تا بحال اکنت مشکلی براش پیش اومده حلش کرده خوش اخلاق بوده و قیمت اکانتاش مناسب

تمامی این اکانت ها بعد از 6ماه قفل میشند چون بعد از 6ماه صاحب اکنت حق داره دسترسیتون رو به داشتن بازی هاش قطع کنه چون شما یک اکانت دزدیده شده رو خریدید و از بازیاش دارید استفاده میکنید قانون به اشتراک گذاری سونی 6ماه است و بعد 6ماه طرف میتونه دسترسیتون رو قطع کنه!

این بستکی داره به صاحب اکانت ،بعداز6ماه انلاین نباش  :) از بازی که لذت بردی بعد وصل شو نت یک اکانت دیگه بگیر

لینک به دیدگاه

جدا از مساله حلال و حرام بودن کلا اعتباری به اکانت های دزدی نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...