رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید هدست تا 700 تومن

mehdysms
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت شما عزیزان ، بنده هدست های پایین رو در حال حاضر دارم ولی میخوام یه هدست با بودجه 700 تومن بخرم.

Farassoo FHD-959 Headset

Genius HS-05A Headset

کاربرد هم همه چی هست :| گیم ، انواع سبک موزیک و فیلم و ...

بنظرتون ارزش داره 7.1 کاناله بگیرم؟

همونطور که گفتم دوتا هدست دارم یکی فراسو که یک سالی هست دارمش و بعضی وقتا صداش یک طرفه میشه بعد به سیم قسمت کنترل صدا دست میزنم درست میشه. هدست جینوس هم که چند ماهی هست دارمش و کیفیت سیم هاش افتضاحه ، کلاً صداش یه طرفه شده. برا همین نظرم اینه که هدست بی سیم بگیرم که نگران پارگی داخلی سیم هاش نباشم.

نظر شما چیه؟ تو این رنج قیمت نیازی هست نگران پارگی سیم باشم؟ البته هدست بی سیم مزایای دیگه هم داره ولی  خودتون بی سیم پیشنهاد میدید یا سیم دار؟

در کل انتظاراتم اینه:  صدای هدست اگه 7.1 بهتر میدونید که 7.1 کاناله باشه. کیفیت ساختش خوب باشه و طول عمر بالا ، وزنش خیلی زیاد نباشه ، صدا زیاد بیرون درز نکنه ، تا حد امکان نیازی نباشه بخاطرش کارت صدا بگیرم ، طریقه اتصال به کامپیوتر رو ترجیح میدم از طریق USB باشه ، بیس خوب و تفکیک صدای خوبی داشته باشه. با ویندوز 10 مشکلی نداشته باشه ، کیفیت میکروفون بد نباشه ، روی سر راحت باشه و به گوش ها زیاد فشار نیاره.

خودم تو این رنج این گزینه ها رو در نظر گرفتم:

SIBERIA ELITE Prism Jet Black با قیمت 695

Corsair Gaming H1500 با قیمت 307

Logitech G633 با قیمت 550

Logitech G930 با قیمت 615

KingSton HyperX Cloud II با قیمت 420

Avantree Audition BTHS-AS9 با قیمت 169

و در آخر Corsair Gaming VOID Wireless با قیمت 685 که بیشتر چشمم رو گرفته.

اگه گزینه های بهتری هم هست لطفاً بگید و یه نکته رو هم در نظر داشته باشید که اگه هدست خیلی بهتری هست که از بودجه 700 مقداری بالاتر باشه ، رو معرفی کنید.

بخاطر این یکی از گزینه هام 169 قیمتشه که با رضایتی که تو نظرات هست گفتم شاید نزدیک به هدست های 700 تومنی کیفیت صدا داره :-?

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت شما عزیزان ، بنده هدست های پایین رو در حال حاضر دارم ولی میخوام یه هدست با بودجه 700 تومن بخرم.

Farassoo FHD-959 Headset

Genius HS-05A Headset

کاربرد هم همه چی هست :| گیم ، انواع سبک موزیک و فیلم و ...

بنظرتون ارزش داره 7.1 کاناله بگیرم؟

همونطور که گفتم دوتا هدست دارم یکی فراسو که یک سالی هست دارمش و بعضی وقتا صداش یک طرفه میشه بعد به سیم قسمت کنترل صدا دست میزنم درست میشه. هدست جینوس هم که چند ماهی هست دارمش و کیفیت سیم هاش افتضاحه ، کلاً صداش یه طرفه شده. برا همین نظرم اینه که هدست بی سیم بگیرم که نگران پارگی داخلی سیم هاش نباشم.

نظر شما چیه؟ تو این رنج قیمت نیازی هست نگران پارگی سیم باشم؟ البته هدست بی سیم مزایای دیگه هم داره ولی  خودتون بی سیم پیشنهاد میدید یا سیم دار؟

در کل انتظاراتم اینه:  صدای هدست اگه 7.1 بهتر میدونید که 7.1 کاناله باشه. کیفیت ساختش خوب باشه و طول عمر بالا ، وزنش خیلی زیاد نباشه ، صدا زیاد بیرون درز نکنه ، تا حد امکان نیازی نباشه بخاطرش کارت صدا بگیرم ، طریقه اتصال به کامپیوتر رو ترجیح میدم از طریق USB باشه ، بیس خوب و تفکیک صدای خوبی داشته باشه. با ویندوز 10 مشکلی نداشته باشه ، کیفیت میکروفون بد نباشه ، روی سر راحت باشه و به گوش ها زیاد فشار نیاره.

خودم تو این رنج این گزینه ها رو در نظر گرفتم:

SIBERIA ELITE Prism Jet Black با قیمت 695

Corsair Gaming H1500 با قیمت 307

Logitech G633 با قیمت 550

Logitech G930 با قیمت 615

KingSton HyperX Cloud II با قیمت 420

Avantree Audition BTHS-AS9 با قیمت 169

و در آخر Corsair Gaming VOID Wireless با قیمت 685 که بیشتر چشمم رو گرفته.

اگه گزینه های بهتری هم هست لطفاً بگید و یه نکته رو هم در نظر داشته باشید که اگه هدست خیلی بهتری هست که از بودجه 700 مقداری بالاتر باشه ، رو معرفی کنید.

بخاطر این یکی از گزینه هام 169 قیمتشه که با رضایتی که تو نظرات هست گفتم شاید نزدیک به هدست های 700 تومنی کیفیت صدا داره :-?

سلام دوست عزیز

شما کارت صوتی داری یا از مادربرد میخوای خروجی بگیری؟

لینک به دیدگاه

بله همونطور که دوستمون گفتن خروجی صدای شما کارت صداست یا آنبورد مادربورد ؟؟؟

اگه کارت صداتون آنبورد مادربورد هست مدل کارت صدا و مادربوردتون چیه ؟

و اگه کارت صوتی هست مدل دقیقش رو عنوان کنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

مستقیم برید سایت ایران هدفون دوست گرامی

از ما گفتن بود

لینک به دیدگاه

سلام. کارت صدا متاسفانه آنبورد هست و مدل مادربورد MSI 970A-G46

تو تست هدست ها بعضی هاشون گفته شده که  نیازی به کارت صدا ندارن و خودشون کارت صدای مناسبی به همراه دارن. هزینه کردن برا کارت صدا تفاوت محسوسی هم ایجاد میکنه؟

تا حالا کیفیت بالای صدا رو تجربه نکردم ولی تعداد زیادی فایل صوتی با کیفیت 320kbps  (تعدادی هم بالای 600kbps) و فیلم های چند کاناله دارم. گیم هم میزنم.

تو هدست های گیمینگ ظاهراً اینا و اینها بهترین ها هستن ولی کاربرد فیلم و موزیک رو نمیدونم.

لطفاً هر پیشنهادی دارید بدید. از اونجایی که کیفیت بالای صدا رو تجربه نکردم حتماً بدترین انتخاب هم برا من متحیر کننده خواهد بود چون هدست بالای 50 تومن نداشتم تا حالا. برا همین متوجه نمیشم چه اشتباهی کردم. میخوام مطمئن باشم نسبت به بودجه به کیفیت مطلوبی برسم. برای کارت صدا هم اگه خریدش رو لازم میدونید ، میتونم بودجه جداگانه ای تعیین کنم. ولی لطفاً هزینه کارت و هدست ، بالای یک میلیون نشه.

ویرایش شده توسط mehdysms
لینک به دیدگاه

حتما کارت صدا خریداری کنید .

کیفیت و قدرت صدا با یک کارت صدای حرفه ای بسیار فرق میکنه .

میتونید با کاربر فردوسی در این مورد صحبت کنید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مادربورد شما از کارت صدای آنبورد ALC892 با قابلیت ساپورت حالت 8.1 کاناله بهره میبره که کارت صدای آنبورد ضعیفی نیست ولی

ولی با این حال اگه خواهان کیفیت صدای بالاتری هستین باید از کارت های صدای حرفه ای ترجیحا برند Creative استفاده کنین که در این صورت کیفیت صدای بالاتری خواهید داشت

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

در مدل های پیشنهادی گزینه مناسبی برای گیم وجود نداره

7.1 واقعی در هدست معنی نداره

چون شما با دو گوشتون میشنوید

فقط اینکه هزینه بخاطر تعداد بلندگو های بیشتر بی کیفیت تر میشه چون قیمت معقول باشه و کلا حس بدی در روی گوش میده مثل تیامت

تشخیص جهت و فاصله صدا در واقع یا در گیم تاخیر زمانی بین دو گوش و شدت واعوجاج صوت انجام میشه

دو عدد هدست سنهایزر زده که مورد تایید هستن g4me one& zero

در هدست های استیل سریس و لاجیتک و ریزر که من تجربه کردم صدا شنیده میشه ولی فاصله و جهت صدا به خوبی قابل تشخیص نیست

ولی در کل در هنوز دو هدست beyer dynamic mmx300و astro a50یاa40 در گیم اول هستند

در نشتی صدا هم به نشتی بیشتر مدل های سنهایزر دقت کن

ویرایش شده توسط Hooti
لینک به دیدگاه

ASUS Strix 7.1 بخرید عالیه. نیازی هم به کارت صدا هم ندارید قیمت هم فکر کنم بین 700 تا 800 باشه.

ASUS_Strix_71_20.jpgASUS_Strix_71_06.jpg

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

اگه تیامت بگیره باید یکی از کارت صدا های حرفه ای کریتیو هم داشته باشین (حداقل این :lioncomputer.ir/product/2680/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C+%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D9%88+Sound+Blaster+Z/)

که از مقدار بودجه شما بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

من کلی هدست امتحان کردم بهترین هدست همه کاره تا 700 تومن  KingSton HyperX Cloud II بهتر از این هم پیدا نمی شه دنبالش هم نگرد اگه دنبال صدا بهتر از این هدست می گردی فقط دو مدل تو بازار ایران هست که صداش از این هدست بهتر باشه که گرون تر از 700 تومن هستش 

همین کینگ استون تنها هدست گیمینگ امپدانس 60 اهمی بازاره که حتی مدل 900 تومنی سنهایزر50 اهم هستش که مدل 150 اهمیش هم هست که تو بازار ایران نیست 

هم سوراند هم بیس خوبی واسه موسیقی داره ودر ضمن کابلش هم ماژولار وتنها ایراد موقعی معلوم میشه که می خواین از داک  amp استفاده کنید واگه می خواین از داک استفاده کنید از مدل اولیش استفاده کنید

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...