رفتن به مطلب

اسپیکر قدیمی(ضبط) یا اسپیکر مخصوص کامپیوتر؟

mostafa3123
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گلم

اقا قرض از مزاحمت چند وقته میخوام اسپیکر سیستم بخرم و موارد خوبی پیدا کردم

دو روز پیش داشتم میچرخیدم که ضبطهای قدیمی سونی و جی وی سی و این مارکا خوردن به چشمم اونم با قیمتی دقیقا نصف قیمت اسپیکر سیستم!!!!!!!!!!!!!! :D

بخاظر همین شک افتاد تو دلم که اینارو بخرم ارزش داره یا اسپیکر سیستم بخرم بهتره چون اونا قدرتشون چند برابر اسپیکر عادی سیستم هست

اما یه مشکلی که هست بعضی دوستان گفنتن که این اسپیکرا رو با ضبطشون نمیشه مستقیم وصل کرد به سیستم و تبدیل میخواد

آیا این حقیقت داره؟؟؟؟؟؟؟؟آیا کیفیت این ضبطای قدیمی در حدی هست که بتونه جایگزین اسپیکر سیستم بشه؟؟ارزش خرید داره؟؟؟

باز هم مثل همیشه پیشاپیش ممنونم از همه دوستانم و منتظر نظرات خوبتون هستم بچه ها @};-  @};-  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اول بستگی داره شما چقد میخواید واسه اسپیکر خرج کنید

اگه تا 100تومن باشه. ضبط گزینه خوبی البته ضبط های که بانداشون بالایی100وات باشه. قدرت صدای خوبی میده خونرو میلرزونه...تبدیل خاصیم نداره یه تبدلیه که دوتا سر فیش صداLوRرو یکی میکنه واسه وصل شد به کارت صدا مادربورد.

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اول بستگی داره شما چقد میخواید واسه اسپیکر خرج کنید

اگه تا 100تومن باشه. ضبط گزینه خوبی البته ضبط های که بانداشون بالایی100وات باشه. قدرت صدای خوبی میده خونرو میلرزونه...تبدیل خاصیم نداره یه تبدلیه که دوتا سر فیش صداLوRرو یکی میکنه واسه وصل شد به کارت صدا مادربورد.

نه اخوی من میخوام تا 300 تومن هزینه بکنم

همین الان یه مورد توی یه سایت پیدا کردم سینمای خانگی سونی هست 5.1 کاناله 380 تومن

ایا میشه این سیستم رو به کامپیوتر وصل کرد؟؟؟؟؟؟؟ینی منظورم با کارت صدا هست

تبدیل خاص یا چیز پیچیده ای داره را اینکه به کامپیوتر وصل بشه؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

یه مدت از یه VCD سامسونگ استفاده میکردم. مشکل خاصی نداشتم باش.
تبدیل خاصی هم نمیخواد، یه کابل میخواد فقط که باید ببینی ورودی ضبط چیاست....کار من با تبدیل 3.5 به 6.5 راه افتاد.

130520657008658313.jpg

لینک به دیدگاه

همین الان یه مورد توی یه سایت پیدا کردم سینمای خانگی سونی هست 5.1 کاناله 380 تومن

بله از شدن که میشه حالا تبدیل خودشو میخواد

این سینمایی خانواده که شما میخواید بگیرد نو یا دس دو

بعد تو مشخصاتشم ببینید خروجی صداش چقدره؟ این مهمه

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

یه مدت از یه VCD سامسونگ استفاده میکردم. مشکل خاصی نداشتم باش.

تبدیل خاصی هم نمیخواد، یه کابل میخواد فقط که باید ببینی ورودی ضبط چیاست....کار من با تبدیل 3.5 به 6.5 راه افتاد.

130520657008658313.jpg

احسنتم

پس کار سختی نیست

بله از شدن که میشه حالا تبدیل خودشو میخواد

این سینمایی خانواده که شما میخواید بگیرد نو یا دس دو

بعد تو مشخصاتشم ببینید خروجی صداش چقدره؟ این مهمه

مدلش dz570 سونی هست 5.1 کاناله خروجی واقعیش (rms) 850 وات هستش که فقک کنم شسشه هارو بترکونه!!!!

فقط سابش 150 واته 8 اینچیه

لینک به دیدگاه

درود

از طریق AUX یا Audio دستگاه میتونید به PC وصل کنید. طبق این عکس ( این تبدیل یا فیش و باید خریداری کنید )

دوفیش و به AUX  و یا به Audio ضبط وصل میکنید وضبط رو در حالت AUX قرار میدید و طرف دیگه ( جک 3.5 میلی متری ) و به کارت صدا و یا صدای برد وصل میکنید.

از طریق اپتیکال هم میتونید به کارت صدا و یا خود برد ( اگر داشته باشه ) وصل کنید. ( درضمن سیم های بلندگوها این مدلها که به این شکل هستن نیست و کمیابه حتما چک کنید که کامل باشه )

fnkciywswgj6nswa2tjr.jpg

سیم بلندگوها

gzv0y82ajqxwhlglytpb.jpg

مدلش dz570 سونی هست 5.1 کاناله خروجی واقعیش (rms) 850 وات هستش که فقک کنم شسشه هارو بترکونه!!!!

فقط سابش 150 واته 8 اینچیه

عزیز این ضبط ها نسبت به اسپیکرهایی که RMS واقعی دارن ، مخصوصا مدلی که شما میفرمایید 850 وات RMS واقعی نداره.

لینک به دیدگاه

درود

از طریق AUX یا Audio دستگاه میتونید به PC وصل کنید. طبق این عکس ( این تبدیل یا فیش و باید خریداری کنید )

دوفیش و به AUX  و یا به Audio ضبط وصل میکنید وضبط رو در حالت AUX قرار میدید و طرف دیگه ( جک 3.5 میلی متری ) و به کارت صدا و یا صدای برد وصل میکنید.

از طریق اپتیکال هم میتونید به کارت صدا و یا خود برد ( اگر داشته باشه ) وصل کنید. ( درضمن سیم های بلندگوها این مدلها که به این شکل هستن نیست و کمیابه حتما چک کنید که کامل باشه )

fnkciywswgj6nswa2tjr.jpg

سیم بلندگوها

gzv0y82ajqxwhlglytpb.jpg

عزیز این ضبط ها نسبت به اسپیکرهایی که RMS واقعی دارن ، مخصوصا مدلی که شما میفرمایید 850 وات RMS واقعی نداره.

درود بر جناب رضایی گل اخوی بزرگ ما

پس وصل کردنش کار آسونیه فقط تبدیل میخواد

اقا حقیقتش من خودم خونه داداشم یدونه سونی dz910 دارم که یکم قدرتش ازین مدلی که بالا معرفی کردم بالاتره 1000وات rms داره

واقعا سابش خود دستگاه دی وی دی رو هم میلرزونه !!!!!!! کیفیت صداغشم حرف نداره من خیلی سونی رو توی صدا قبول دارم

اما اینجا اومدم از شما مشورت بگیرم چون نمیدونم واسه یه کامپیوتر ارزش خرید دارن یا نه

اینا تقریبا مدلشون مال 5 سال پیشه ولی سینمای خانگی خوبی هستن

لینک به دیدگاه

درود بر جناب رضایی گل اخوی بزرگ ما

پس وصل کردنش کار آسونیه فقط تبدیل میخواد

اقا حقیقتش من خودم خونه داداشم یدونه سونی dz910 دارم که یکم قدرتش ازین مدلی که بالا معرفی کردم بالاتره 1000وات rms داره

واقعا سابش خود دستگاه دی وی دی رو هم میلرزونه !!!!!!! کیفیت صداغشم حرف نداره من خیلی سونی رو توی صدا قبول دارم

اما اینجا اومدم از شما مشورت بگیرم چون نمیدونم واسه یه کامپیوتر ارزش خرید دارن یا نه

اینا تقریبا مدلشون مال 5 سال پیشه ولی سینمای خانگی خوبی هستن

بله کار سختی نیست فقط اگر وارد نباشید یه مقداری طول میکشه ،

مخصوصا اینکه بعضی دستگاه ها ، و فکر میکنم این مدلی که میخواید شما بخرید خروجی AUX نداره باید از طریق خروجی Audio وصل کنید و این یه مقداری پیچیده تره ، باید حوصله به خرج بدید.

لینک به دیدگاه

بله کار سختی نیست فقط اگر وارد نباشید یه مقداری طول میکشه ،

مخصوصا اینکه بعضی دستگاه ها ، و فکر میکنم این مدلی که میخواید شما بخرید خروجی AUX نداره باید از طریق خروجی Audio وصل کنید و این یه مقداری پیچیده تره ، باید حوصله به خرج بدید.

بله کاملا درست میفرمایید اخوی

ولی حالا نمیدونم کدومشون کیفیت بالاتری و ارزش خرید بیشتری داره هنوز موندم

لینک به دیدگاه

بله کاملا درست میفرمایید اخوی

ولی حالا نمیدونم کدومشون کیفیت بالاتری و ارزش خرید بیشتری داره هنوز موندم

عزیز اسپیکر خیلی بهتره ، و اینکه دستتون بازتره که چه مدل و چه برندی با توجه به هزینه و صدایی که مد نظر دارید انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی موضوع رو پیچیده نمیکنم برات دوست عزیز

شما هیچوقت نباید یه اسپیکر رو با یه ضبط یا باند قدیمی مقایسه کنی

باند و ضبط یه محدودیت ویژه ای توی صداشون هست و از همه مهمتر تکنولوژی اونها دیگه قدیمی شده

شما میتونی با 1 میلیون تومن هم یه اسپیکر خوب بخری هم یه کارت صدا و خیلی از جزییاتی که نمیشه با دستگاه های قدیمی رو شنید رو بشنوی

در کل هرچیزی باید با هم رده اش مقایسه بشه برای خرید موفق...

موفق باشی..

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود

fnkciywswgj6nswa2tjr.jpg

یک سوال!

میشه با استفاده از این تبدیل این ضبط را به کامپیوتر وصل کنم به جای اسپیکر؟

pf6v_img_20160811_141846_thumb.jpg

1b2i_img_20160811_141921_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز صد در صد میشه من هم به کامپیوتر و به گوشی وصل کردم فقط اگه میخایین حتما مطمعن باشید کیس رو ببرید پیش برادرتون یا سینما خانگی رو ازش قرض بگیرین و تست کنید.

یک سوال!

میشه با استفاده از این تبدیل این ضبط را به کامپیوتر وصل کنم به جای اسپیکر؟

pf6v_img_20160811_141846_thumb.jpg

1b2i_img_20160811_141921_thumb.jpg

بله من خودم امتحان کردم شد.
لینک به دیدگاه

من خودم دو ساله این ضبط رو به سیستم وصل کردم خیلی خوبه وقتی تو call of duty  صدای انفجار میاد قلب آدم و میاره تو دهنش تو موزیک هم خیلی عالیه در کل به سلیقه و حساسیت آدم برمیگرده.

نکته جالبش اینه که با اینکه مال 30 سال پیشه ولی ورودی optical داره .....

چقد خوشکل و با ابهته

در مورد اینکه گفتی ماله 30 سال پیشه اما ورودی اپتیکال داره یاده یه چیزی افتادم...

کادیلاک هم ماله 40 سال پیشه شیشه هاش برقیه و دنده هاش اتوماتیک...اما 25 میلیون پول پراید میدی دنده اش از حالت دستی به پایی تبدیل شد...

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا چند روز اینده بنده هم قصد خرید این پخش رو دارم 

ضبط باز ها میدونن چیه 

post-12892-0-42151700-1471035356_thumb.jpg

sony lbt-950v

اگه onkyo c50 هم گیر بیارم قطعا اینو میخرم قبلا داشتم و میدونم چه کیفیتی داره

سراغ دارید خبرم کنید

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

منم از اونجا كه با اين اسپيكر هاي كوچولوي لاجيتك و اينا كنار نميام اينارو كه چندين سال تو انباري خاك ميخوردن اوردم با همين كابل هايي كه دوستان عكسش رو گذاشتن وصل كردم به كامپيورتر، فقط يه مشكلي كه دارم اينه كه ولوم رو از ٢-٣ بالاتر ببرم شيشه هاي اتاقم مياد پايين :D

post-10302-0-05021000-1471035886_thumb.jpeg

لینک به دیدگاه

سلام.
درباره سوال دوست عزیزمون.

ببینید شما هر دیوایسی که ورودی AUX داشته باشه رو میتونید به کامپیوتر وصل کنید. حالا چه به صورت ورودی سوزنی 3.5mm باشه (مثل خروجی های خود مین برد) چه به صورت ورودی های AV (ورودی خروجی تلویزیون) هیچ مشکلی برای اتصال هیچ قطعه ای نیست.

در مورد اینکه اسپیکر کامپیوتر بهتره یا ضبط های قدیمی خونگی دوست من همه چی به خودتون بستگی داره. مثلا برای من موقع بازی و فیلم به شدت صدای دالبی جذاب هست و بنابراین اسپیکر 5.1 رو به همه چی ترجیح دادم. اما اینکه ضبط خونگی به کامپیوتر وصل بشه اولین نکته ای که از دست میدید استیجینگ هست. استیجینگ به معنی جایگذاری درست اسپیکرها برای رسیدن به ماکسیمم جزئیات صدا. که شما برای استیجینگ درست باید کاری کنید که امواج صدا به گوش شما ختم بشن. حالا این وسط یه عالمه بند و تبصره هست که میدرنج فلانه میدبیس فلانه که از حوصله خارجه. در کل بهترین حالت اینه که دیوایس میدرنج و های رنج به صورت ضربدری به سمت گوش باشه. تو عکس دوستان ببینید متوجه میشید به خاطر سایز اسپیکرهای خونگی اصلا امکان همچین کاری نیست. مورد بعدی بازم اگر به نوشته دوستان دقت کنید همه درباره صدای بلند و بیس زیاد و گوش درد صحبت کردن در صورتی که پای کامپیوتر شما حداکثر 1 متر با اسپیکر فاصله دارید پس لازم نیست که اسپیکر زیادی قوی داشته باشید مگر اینکه اخر هفته ها برنامه داشته باشید که با یه شیک سونی به بهترین شکل ممکن حل میشه. پای کامپیوتر شما باید به فکر دیتیل و کیفیت صدا باشید. چون قدرت با این فاصله شما رو اذیت میکنه. اگر تو اپارتمان باشید که اوضاع به شدت بدتر میشه چون امواج با هرتز پایین یا بیس به صورت لرزش میره تو خونه دیگران که اصلا دلچسب نیست.

در کل اول ببینید استفادتون چی هست؟ صدای بلند با بیس زیاد میخاید و اتاقتون بزرگه و فاصله زیاد از اسپیکر دارید سراغ ضبط های قدیمی برید مدل های خوب با قیمت های معقول هم بینشون هست. اگر میخاید موقع بازی یا فیلم بیشترین لذت رو ببرید مدل های 5.1 کامپیوتر بگیرید. اگر فضاتون کوچیکه و بازم صدای خوب میخاید سراغ c2 یا c3 ادیفایر برید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

س

سلام.
درباره سوال دوست عزیزمون.

ببینید شما هر دیوایسی که ورودی AUX داشته باشه رو میتونید به کامپیوتر وصل کنید. حالا چه به صورت ورودی سوزنی 3.5mm باشه (مثل خروجی های خود مین برد) چه به صورت ورودی های AV (ورودی خروجی تلویزیون) هیچ مشکلی برای اتصال هیچ قطعه ای نیست.

در مورد اینکه اسپیکر کامپیوتر بهتره یا ضبط های قدیمی خونگی دوست من همه چی به خودتون بستگی داره. مثلا برای من موقع بازی و فیلم به شدت صدای دالبی جذاب هست و بنابراین اسپیکر 5.1 رو به همه چی ترجیح دادم. اما اینکه ضبط خونگی به کامپیوتر وصل بشه اولین نکته ای که از دست میدید استیجینگ هست. استیجینگ به معنی جایگذاری درست اسپیکرها برای رسیدن به ماکسیمم جزئیات صدا. که شما برای استیجینگ درست باید کاری کنید که امواج صدا به گوش شما ختم بشن. حالا این وسط یه عالمه بند و تبصره هست که میدرنج فلانه میدبیس فلانه که از حوصله خارجه. در کل بهترین حالت اینه که دیوایس میدرنج و های رنج به صورت ضربدری به سمت گوش باشه. تو عکس دوستان ببینید متوجه میشید به خاطر سایز اسپیکرهای خونگی اصلا امکان همچین کاری نیست. مورد بعدی بازم اگر به نوشته دوستان دقت کنید همه درباره صدای بلند و بیس زیاد و گوش درد صحبت کردن در صورتی که پای کامپیوتر شما حداکثر 1 متر با اسپیکر فاصله دارید پس لازم نیست که اسپیکر زیادی قوی داشته باشید مگر اینکه اخر هفته ها برنامه داشته باشید که با یه شیک سونی به بهترین شکل ممکن حل میشه. پای کامپیوتر شما باید به فکر دیتیل و کیفیت صدا باشید. چون قدرت با این فاصله شما رو اذیت میکنه. اگر تو اپارتمان باشید که اوضاع به شدت بدتر میشه چون امواج با هرتز پایین یا بیس به صورت لرزش میره تو خونه دیگران که اصلا دلچسب نیست.

در کل اول ببینید استفادتون چی هست؟ صدای بلند با بیس زیاد میخاید و اتاقتون بزرگه و فاصله زیاد از اسپیکر دارید سراغ ضبط های قدیمی برید مدل های خوب با قیمت های معقول هم بینشون هست. اگر میخاید موقع بازی یا فیلم بیشترین لذت رو ببرید مدل های 5.1 کامپیوتر بگیرید. اگر فضاتون کوچیکه و بازم صدای خوب میخاید سراغ c2 یا c3 ادیفایر برید.

موفق باشید

سلام دوست عزیز

با مقداری از راهنماییتون(مسئله استیجینگ) موافقم.ولی در مورد پخشی که من و دوست عزیز دیگه ایی که معرفی کردن :

نکته اول اجباری نیست.شاید ظاهر دستگاه که مطمئنم هر بیننده ایی رو جذب خودش میکنه این دوستمون هم مجذوب شد و لذت استفاده از این نوع پخش ها رو برد

در مورد صدا پیشنهاد میکنم شما فقط برید بررسی پخش همین 950 سونی رو مطالعه کنید یا لااقل اگه صداشون رو گوش ندادید حتما تجربه کنید

کی گفته چون پخش غول پیکرِ باعث سردرد میشه . اصلا هم در مورد بلندی صدا و بیس بیش از حد صحبت نکردیم.شما اختیار عمل داری هر نوع صدایی رو از پخش بگیری

قرار به بیس زیاد باشه ایا شما بیس کریتیو 906 یا لاجیتک z5500 رو نشنیدید که انقدر هم طرفدار داره و خیلی ها ارزوش رو دارند و عرض کردید که پخش های پیشنهادی ما فقط بیس دارند و بلندی صدا و گوش درد میارن :D زیاده روی تو هر چیزی نهایت به ازار و اذیت ختم میشه حتی 5.1

برای مثال خودم برای ماشین سیستم جمع کردم از بقلتون رد بشم صدای پخشم رو نمیشنوید چون بیشتر با کیفیت حال میکنم تا بلندی صدا

دوستانی که این نوع پخش ها رو داشتن یا دارند میتونند بیان و در مورد کیفیتی که این پخش ها میدند صحبت کنند. 

شما از همین پخش ها هم میتونید به صورت استیج استفاده کنید و لزومی نداره چون پای سیستم هستی اسپیکر ها درِگوشتون باشه بر فرض اینکه نزدیکتون هم باشه ولوم برای همین مواقع هست

این پخش ها قول میدم جزییاتی بهتون بده که ساعت ها پای موزیک بشینید و در کمتر اسپیکر کامپیوتری میتونید این جزییات صدا رو داشته باشید

خودم به شخصه در مرحله اول رخ این دستگاه ها رو به های اند های لاجیتک و کریتیو ترجیح میدم :Dصداشون که دیگه جای حرف و حدیث نمیذاره

این جا جمع شدیم ایده و نظر بدیم هیچ اجباری نیست .شاید دوستمون اصلا نخواد انقدر هزینه کنه

******************************************************************************************************

این گوشه ایی از توانایی های این مدل دستگاه ها هست:

مدل LBT-V950AV شاهکار ست های طبقه ای ژاپنی

قدرت و استقامت بالا در ولوم های بالای صدا و حفظ کیفیت و شفافیت صدا میباشد.

تنها سری ست میباشد که رنج فرکانس 20 تا  ،،،،،20k هرتز را ارائه میدهد.

دارای 3 ورودی اپتیکال و یک خروجی اپتیکال میباشدکه خروجی اپتیکال برای تبدیل صدای دستگاه های آنالوگ به دیجیتال میباشد که برای نمونه برداری دیجیتالی بکار میرود و ورودی اپتیکال را نیز میتوان به تلوزیون های LCD یا LED وصل کرد تا صاحب یک سینمای خانگی بسیار لوکس و با کیفیت شد.

دارای آمپلی بسیار قدرتمند و پایدار دابل ماسفت در هر طبقه برای خروجی 4 باند قدرتمند و 2 بلندگوی  ،،،،برای ساروند دالبی.

دارای دک حرفه ای دابل رکورد - اصلاح کیفیت نوارهای قدیمی – کاملا بی صدا- دارای ،،،،،،،،،،، FADER , SAF –

درب کاست بصورت مغناطیسی توسط دستگاه باز و بست میشود ومیتوان با فشار اندکی به درب آن درب خودکار بسته شود البته با ریموت کنترول نیز میتوان همین کار را انجام داد – جستجوی ترانه بصورت هوشمند از روی نوار کاست –

دارای سیستم هد LC-OFC Laseramorphous (تنظیم هوشمند ارتفاع هد نسبت به روبن کاست برای بدست آوردن بهترین کیفیت پخش از روی انواع کاست ها )- دارای سیستم دالبی NRB وNRC وHX Pro.

در طبقه ی رادیو دارای سیستم برنامه ریزی 3 گانه ی مستقل برای روشن و خاموش شدن خودکار و اجرای وظیفه ی محوله طبق ایام هفته و ساعت دلخواه و فرمان برای راه اندازی طبقه ی مورد نظر طبق سلیقه ی شخصی خود – حفظ تنظیمات تا 3 ساعت در صورت قطع برق.

دارای اکولایزر بسیار پیشرفته برای نیاز افراد حرفه ای با امکان اضافه کردن جلوه های دالبی بصورت انعکاس صدای محیطی وبازخورد مسافت محیطی به صدای اصلی - 3 سیستم برنامه ریزی مستقل برای امورات اختصاصی - دارای 24 باند صوتی مستقل برای تنظیمات صوتی حرفه ای – دارای سیستم محاسبه ی دیفرانسیل تفاضلی برای امواجی که از دو دامنه ی جدا ،،،،،،،،،،، در یک منطقه همپوشانی داشته اند – ذخیره ی خودکار تنظیمات ذخیره نشده کنونی حتی در صورت قطع ناگهانی برق- دارای 10 خانه برای ذخیره ی تنظیمات شخصی و حرفه ای کاربر(Personal File)

دارای تکنولوژی (DDS (Digital Dynamic Sound  و (DPE(Digital Parametric Equalizer  و  (DPS(Digital Presence Surround.

دارای بلندگوی 3Way سیستم ،،،،،،،،،،، با کراس اور پیشرفته ی محافظ دارجلوگیری کننده از برگشت ولتاژ وجریان ناخواسته به داخل آمپلی و قطع کننده اتصال از بلندگوها هنگامیکه جریان بیشتر از حد تحمل بلندگو وارد شود (Magnetically Shielded)- دارای تویترهای گنبدی و بسیار قوی - دارای ووفر 27 سانتی متری از جنس فیبرکربن که بصورت تار و پود بافته شده است و فوم کناری بلندگو از جنس برزنت نظامی میباشد - دارای ولوم تنظیم شدت حساسیت تویتر بصورت اکتیو.

کنترل کامل طبقات بوسیله ی ریموت کنترل فابریک خود دستگاه. ،،،،،،،

این مدل ست سونی مثل سایر مدل ها سیم های ارتباطی خاص نیاز ندارد و تمامی طبقات مستقلا هم کار میکنند.

پنل جلویی دستگاه از جنس آلومینیوم مخصوص با رنگ متالیک خاص میباشد.

توضیحات در مورد کاست رو بیخیال :D البته چرا بیخیال من بابابزرگم که الان فسیل شده خواننده فامیل بود و فقط صداش رو کاست هست میشه تبدیل به دیجیتال کرد تا ماندگاری صدا همیشگی بشه و روز به روز صدا از کیفیت  نیافته نسبت به زمانی که رو کاست هست

قطعا شما ها هم باید این موارد این چنینی داشته باشید که کاست براتون ارزشمند هست

لینک به دیدگاه

من خودم دو ساله این ضبط رو به سیستم وصل کردم خیلی خوبه وقتی تو call of duty  صدای انفجار میاد قلب آدم و میاره تو دهنش تو موزیک هم خیلی عالیه در کل به سلیقه و حساسیت آدم برمیگرده.

نکته جالبش اینه که با اینکه مال 30 سال پیشه ولی ورودی optical داره .....

تا چند روز اینده بنده هم قصد خرید این پخش رو دارم 

ضبط باز ها میدونن چیه 

attachicon.gifphoto_2016-08-13_00-10-40.jpg

sony lbt-950v

اگه onkyo c50 هم گیر بیارم قطعا اینو میخرم قبلا داشتم و میدونم چه کیفیتی داره

سراغ دارید خبرم کنید

تهران پارک شهر پاساژ مرکزی تمیز و اک پیدا میشه

از 1.5 ملیون تا 3 ملیون دارن

یبار صداش رو شنیدم دیگه چیزایی که دارم به دلم نمیشینه

منم از این ست ترانزیستوری ها میخوام :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

هیچ چیزی تو دنیا اجباری نیست دوست من هیچ چیز.

استیجینگ همونطور که گفتم راهکاری برای رسیدن به ماکسیمم دیتیل صداست. شما دوست نداری؟ خب نکن این کار رو.

حتی تو خودروها شما میشینی تو یه خودروی کره ای 15هزار دلاری از کیفیت صداش چشمات گرد میشه! این همش هنر استیجینگه با همون قطعات تو خودرو ایرانی هم میشه اون صدا رو گرفت شاید سخت تر ولی میشه.

دوست من این جزئیاتی که شما نوشتید اصلا مهم نیستن. دوستمون میخاد به کامپیوتر وصل کنه دستگاه رو از طرفی به شخصه 5 ساله که cd و dvd از نزدیک ندیدم چه برسه کاست!!!!! بعد یه نکته ای رو بهتون بگم. مهمترین قسمت این ضبط ها قسمت DAC اون هاست که قدرت شرکت سازنده رو نشون میده. اما وقتی شما با AUX به این ضبط ها ورودی بدی اصلا این قسمت دیسیبل میشه چون این کار تو کامپیوتر انجام شده یا قسمت اکولایزر یا قسمت کراس اور و هر قسمتی که قراره صدا رو دستکاری کنه. پس اصلا نیازی به این ها نیست و اغلب این قسمت ها وقتی با سورس AUX ورودی بدید کلا خاموش میشن.

بعد بنده ذکر کردم برای موسیقی با صدای بلند این ضبط ها انتخاب ارجح تری هستند اما خود من به شخصه بی نهایت کار دیگه با کامپیوترم انجام میدم که لازم دارم صدای بسیار پر دیتیل تری داشته باشم.

منکر صدای خوب این مدل ها نمیشم اما برای کامپیوتر برای اتاق زیر 40 متری مطمعنا اسپیکر کامپیوتر بهتر جواب میده در ضمن من اکثر پست ها رو خوندم نمیدونم شما هم خوندید یا نه اما دوستمون گفتن میخان 300 تومن هزینه کنن میشه این ضبطی که نوشتید رو با 300 تومن خرید؟

بالای 10 سال هست کار من صداست و خیلی چیزا رو تجربه کردم و شنیدم خیلی بیشتر از خیلیا...

قسمت کوچیکی از قطعات سابق من

it2n_img_0815.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

از راهنمایی Ali Subi و توضیحات MEHDI-GTX ممنونم

بنده هم با پخش ها بیشتر موافقم خودم میخواستم ادیفایر s550 بخرم که یا گیرم نمی اومد یا وقتی بود کارکرده با قیمت فضایی تا اینکه به این مدل برخوردم

http://camryuae.com/eng/prdtdetail.asp?prdt=14205

همینو خریدم و با adam a5x مقایسه کردم و فهمیدم که بهترین کار رو کردم از اونجایی که دوتا باند عقبش مثل باند جلو نبود و فرکانس های پایین رو خوب پخش نمیکردم مدل بالاتر همین رو هم خریدم(dp1000d) که تنها تفاوتش این هست dvd هست که از باند های جلوش استفاده کردم تا هر چهار طرف یک مدل باند رو داشته باشم و بی نیاز به ساب چون تا 35 هرتز رو پخش میکنن و یک مزیت دیگه به نظرم هر چهار طرف بتونن فرکانس های پایین رو پخش کنند بهتر هست تا اینکه ساب پخششون کنه در صدای 5 کاناله وقتی که هر صدایی از یک طرف میاد صداهای بم هم همینطور باشه تا اینکه همشون در ساب خلاصه شند خیلی بهتره (نظر شخصی) چون در اسپیکر های کامپیوتر همش باید از ساب پخش شه و عموما حود باند ها این توانایی رو ندارند

البته این مدلی که بنده گرفتم صدای dts رو پخش میکنه و خروجی ساب داره اما استفاده نمیکنم فقط سنتر یک مقداری ضعیفه که بازم راضی کنندس

بحث من هم بحث کیفیت بود و لذت برد از صدا ، اما به هر حال بلندی صدا خوبی هم داره

همونطور که اسپیکر داریم تا اسپیکر این پخش ها هم با هم متفاوت هستند ،بحث من بیشتر کلی بود 

با سپاس  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ چیزی تو دنیا اجباری نیست دوست من هیچ چیز.

استیجینگ همونطور که گفتم راهکاری برای رسیدن به ماکسیمم دیتیل صداست. شما دوست نداری؟ خب نکن این کار رو.

حتی تو خودروها شما میشینی تو یه خودروی کره ای 15هزار دلاری از کیفیت صداش چشمات گرد میشه! این همش هنر استیجینگه با همون قطعات تو خودرو ایرانی هم میشه اون صدا رو گرفت شاید سخت تر ولی میشه.

دوست من این جزئیاتی که شما نوشتید اصلا مهم نیستن. دوستمون میخاد به کامپیوتر وصل کنه دستگاه رو از طرفی به شخصه 5 ساله که cd و dvd از نزدیک ندیدم چه برسه کاست!!!!! بعد یه نکته ای رو بهتون بگم. مهمترین قسمت این ضبط ها قسمت DAC اون هاست که قدرت شرکت سازنده رو نشون میده. اما وقتی شما با AUX به این ضبط ها ورودی بدی اصلا این قسمت دیسیبل میشه چون این کار تو کامپیوتر انجام شده یا قسمت اکولایزر یا قسمت کراس اور و هر قسمتی که قراره صدا رو دستکاری کنه. پس اصلا نیازی به این ها نیست و اغلب این قسمت ها وقتی با سورس AUX ورودی بدید کلا خاموش میشن.

بعد بنده ذکر کردم برای موسیقی با صدای بلند این ضبط ها انتخاب ارجح تری هستند اما خود من به شخصه بی نهایت کار دیگه با کامپیوترم انجام میدم که لازم دارم صدای بسیار پر دیتیل تری داشته باشم.

منکر صدای خوب این مدل ها نمیشم اما برای کامپیوتر برای اتاق زیر 40 متری مطمعنا اسپیکر کامپیوتر بهتر جواب میده در ضمن من اکثر پست ها رو خوندم نمیدونم شما هم خوندید یا نه اما دوستمون گفتن میخان 300 تومن هزینه کنن میشه این ضبطی که نوشتید رو با 300 تومن خرید؟

بالای 10 سال هست کار من صداست و خیلی چیزا رو تجربه کردم و شنیدم خیلی بیشتر از خیلیا...

قسمت کوچیکی از قطعات سابق من

it2n_img_0815.jpg

عزیز من چرا بحث رو همش دوست دارید به کوبیدن طرف ختم کنید

به خدا پیشاپیش میدونستم در مورد کاست میخوای موضع بگیری :D  قبل پست دادنت هم پستم  رو  ویرایش کردم تا ارزش کاست رو متوجه بشیم :D

از علمی صحبت کردنت خوشم اومد

ولی همچنان رو موضع بلندی صدای این پخش ها هستی. اونجایی که  کیفیت این پخش ها رو تایید کردی پس جای بحث نمیمونه چون ولوم در اختیار داری که صدای بلند به گوشت نرسه

بعد یه سوال اتاق کی 40 یا حتی نزدیک به 40 متر هست که اسپیکر کامپیوتر بهتر جواب میده و این پخش ها بدرد این اتاق ها نمیخوره

البته میدونم احتمالا جمله اشتباه تایپ کردی و فقط قصدم شوخی هست و میدونم اشتباه لپی بوده :D

میدونم منظورت اینه این پخش ها برای فضاهای با حجم بیشتره

ولی از این پخش ها زیر شیروونی هم میتونی استفاده کنی ولوم رو بزار رو یک :D 

ببینم منزل کدوم یکیمون انقدر بزرگ هست که تو جمهوری میتونی باند بخری اندازه کمد لباس

بزرگ نوشتم اوج مغز حرف برسه

سر زیر گذر آزادی یه نمایندگی سونی هست وقتی از تو خیابون ردی میشی با فاصله 20/30 متر از مغازه عظمت و بزرگی باند رو میتونی درک کنی

باز هم میگم این پخش ها هم قابلیت استیجینگ داره فقط باید هزینه بیشتر بکنی برای خریداری باند 

نیازی به سند اوردن نیست فنی صحبت کردن گویای همه چی میشه @};-

وگرنه از این قطعات دست ما هم زیاد اومده رفته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...