رفتن به مطلب

اسپیکر قدیمی(ضبط) یا اسپیکر مخصوص کامپیوتر؟

mostafa3123
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گلم

اقا قرض از مزاحمت چند وقته میخوام اسپیکر سیستم بخرم و موارد خوبی پیدا کردم

دو روز پیش داشتم میچرخیدم که ضبطهای قدیمی سونی و جی وی سی و این مارکا خوردن به چشمم اونم با قیمتی دقیقا نصف قیمت اسپیکر سیستم!!!!!!!!!!!!!! :D

بخاظر همین شک افتاد تو دلم که اینارو بخرم ارزش داره یا اسپیکر سیستم بخرم بهتره چون اونا قدرتشون چند برابر اسپیکر عادی سیستم هست

اما یه مشکلی که هست بعضی دوستان گفنتن که این اسپیکرا رو با ضبطشون نمیشه مستقیم وصل کرد به سیستم و تبدیل میخواد

آیا این حقیقت داره؟؟؟؟؟؟؟؟آیا کیفیت این ضبطای قدیمی در حدی هست که بتونه جایگزین اسپیکر سیستم بشه؟؟ارزش خرید داره؟؟؟

باز هم مثل همیشه پیشاپیش ممنونم از همه دوستانم و منتظر نظرات خوبتون هستم بچه ها @};-  @};-  :x  :x  :x

سلام داداش

تبدیل نمیخواد که

الان منم ضبط سونی داشتم وصل کردم به سیستمم

فقط یه کابل 2به1 میخواد که از خروجی کامپیوتر به Audio IN ضبط وصل کنید

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

از همینجا از استارتر تایپیک و عزیزانی که درش شرکت کردند کمال تشکر میکنم

(سعی کردم به همه یک مثبت بدم اما تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است!! *dry#

بشخصه تا بحال فکر من به AUX و یا اتصال سیستم صوتی به کامپیوتر نمیرسید و فکر میکردم کارت صدا جوابگو نیاز نیست!

سیستم صوتی قبلیم Mixrolab probit super bass بود اما از دیشب تا به حال یک سیستم صوتی قدیمی رو وصل کردم و لذتش میبرم :D

واقعا تازه دارم معنی بازی کردن با صدای بلند و گوش دادن موزیک رو حس میکنم

افکت های انفجار و شلیک گلوله یک چیز دیگریست! :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تهران پارک شهر پاساژ مرکزی تمیز و اک پیدا میشه

از 1.5 ملیون تا 3 ملیون دارن

یبار صداش رو شنیدم دیگه چیزایی که دارم به دلم نمیشینه

منم از این ست ترانزیستوری ها میخوام :crying: :crying: :crying:

سلام

خودم توپخونه اول خیابون فردوسی پاساژ مخصوص این پخش ها هست اونجا رو بلد بودم

ممنون از راهنماییت

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان عزیز و محترم خودم

اقا خیلی ممنونم ازینهمه محبت و نطرات خوب و کاملی که دادید

بنده مدل لاجیتک z2300 رو خریداری کردم ازیکی از دوستان که توی همین فروم هستن و بسیار کار درسته

واقعا دستش درد نکنه انشالله خیر ببینه

سلام.
درباره سوال دوست عزیزمون.

ببینید شما هر دیوایسی که ورودی AUX داشته باشه رو میتونید به کامپیوتر وصل کنید. حالا چه به صورت ورودی سوزنی 3.5mm باشه (مثل خروجی های خود مین برد) چه به صورت ورودی های AV (ورودی خروجی تلویزیون) هیچ مشکلی برای اتصال هیچ قطعه ای نیست.

در مورد اینکه اسپیکر کامپیوتر بهتره یا ضبط های قدیمی خونگی دوست من همه چی به خودتون بستگی داره. مثلا برای من موقع بازی و فیلم به شدت صدای دالبی جذاب هست و بنابراین اسپیکر 5.1 رو به همه چی ترجیح دادم. اما اینکه ضبط خونگی به کامپیوتر وصل بشه اولین نکته ای که از دست میدید استیجینگ هست. استیجینگ به معنی جایگذاری درست اسپیکرها برای رسیدن به ماکسیمم جزئیات صدا. که شما برای استیجینگ درست باید کاری کنید که امواج صدا به گوش شما ختم بشن. حالا این وسط یه عالمه بند و تبصره هست که میدرنج فلانه میدبیس فلانه که از حوصله خارجه. در کل بهترین حالت اینه که دیوایس میدرنج و های رنج به صورت ضربدری به سمت گوش باشه. تو عکس دوستان ببینید متوجه میشید به خاطر سایز اسپیکرهای خونگی اصلا امکان همچین کاری نیست. مورد بعدی بازم اگر به نوشته دوستان دقت کنید همه درباره صدای بلند و بیس زیاد و گوش درد صحبت کردن در صورتی که پای کامپیوتر شما حداکثر 1 متر با اسپیکر فاصله دارید پس لازم نیست که اسپیکر زیادی قوی داشته باشید مگر اینکه اخر هفته ها برنامه داشته باشید که با یه شیک سونی به بهترین شکل ممکن حل میشه. پای کامپیوتر شما باید به فکر دیتیل و کیفیت صدا باشید. چون قدرت با این فاصله شما رو اذیت میکنه. اگر تو اپارتمان باشید که اوضاع به شدت بدتر میشه چون امواج با هرتز پایین یا بیس به صورت لرزش میره تو خونه دیگران که اصلا دلچسب نیست.

در کل اول ببینید استفادتون چی هست؟ صدای بلند با بیس زیاد میخاید و اتاقتون بزرگه و فاصله زیاد از اسپیکر دارید سراغ ضبط های قدیمی برید مدل های خوب با قیمت های معقول هم بینشون هست. اگر میخاید موقع بازی یا فیلم بیشترین لذت رو ببرید مدل های 5.1 کامپیوتر بگیرید. اگر فضاتون کوچیکه و بازم صدای خوب میخاید سراغ c2 یا c3 ادیفایر برید.

موفق باشید.

س

سلام دوست عزیز

با مقداری از راهنماییتون(مسئله استیجینگ) موافقم.ولی در مورد پخشی که من و دوست عزیز دیگه ایی که معرفی کردن :

نکته اول اجباری نیست.شاید ظاهر دستگاه که مطمئنم هر بیننده ایی رو جذب خودش میکنه این دوستمون هم مجذوب شد و لذت استفاده از این نوع پخش ها رو برد

در مورد صدا پیشنهاد میکنم شما فقط برید بررسی پخش همین 950 سونی رو مطالعه کنید یا لااقل اگه صداشون رو گوش ندادید حتما تجربه کنید

کی گفته چون پخش غول پیکرِ باعث سردرد میشه . اصلا هم در مورد بلندی صدا و بیس بیش از حد صحبت نکردیم.شما اختیار عمل داری هر نوع صدایی رو از پخش بگیری

قرار به بیس زیاد باشه ایا شما بیس کریتیو 906 یا لاجیتک z5500 رو نشنیدید که انقدر هم طرفدار داره و خیلی ها ارزوش رو دارند و عرض کردید که پخش های پیشنهادی ما فقط بیس دارند و بلندی صدا و گوش درد میارن :D زیاده روی تو هر چیزی نهایت به ازار و اذیت ختم میشه حتی 5.1

برای مثال خودم برای ماشین سیستم جمع کردم از بقلتون رد بشم صدای پخشم رو نمیشنوید چون بیشتر با کیفیت حال میکنم تا بلندی صدا

دوستانی که این نوع پخش ها رو داشتن یا دارند میتونند بیان و در مورد کیفیتی که این پخش ها میدند صحبت کنند. 

شما از همین پخش ها هم میتونید به صورت استیج استفاده کنید و لزومی نداره چون پای سیستم هستی اسپیکر ها درِگوشتون باشه بر فرض اینکه نزدیکتون هم باشه ولوم برای همین مواقع هست

این پخش ها قول میدم جزییاتی بهتون بده که ساعت ها پای موزیک بشینید و در کمتر اسپیکر کامپیوتری میتونید این جزییات صدا رو داشته باشید

خودم به شخصه در مرحله اول رخ این دستگاه ها رو به های اند های لاجیتک و کریتیو ترجیح میدم :Dصداشون که دیگه جای حرف و حدیث نمیذاره

این جا جمع شدیم ایده و نظر بدیم هیچ اجباری نیست .شاید دوستمون اصلا نخواد انقدر هزینه کنه

******************************************************************************************************

این گوشه ایی از توانایی های این مدل دستگاه ها هست:

مدل LBT-V950AV شاهکار ست های طبقه ای ژاپنی

قدرت و استقامت بالا در ولوم های بالای صدا و حفظ کیفیت و شفافیت صدا میباشد.

تنها سری ست میباشد که رنج فرکانس 20 تا  ،،،،،20k هرتز را ارائه میدهد.

دارای 3 ورودی اپتیکال و یک خروجی اپتیکال میباشدکه خروجی اپتیکال برای تبدیل صدای دستگاه های آنالوگ به دیجیتال میباشد که برای نمونه برداری دیجیتالی بکار میرود و ورودی اپتیکال را نیز میتوان به تلوزیون های LCD یا LED وصل کرد تا صاحب یک سینمای خانگی بسیار لوکس و با کیفیت شد.

دارای آمپلی بسیار قدرتمند و پایدار دابل ماسفت در هر طبقه برای خروجی 4 باند قدرتمند و 2 بلندگوی  ،،،،برای ساروند دالبی.

دارای دک حرفه ای دابل رکورد - اصلاح کیفیت نوارهای قدیمی – کاملا بی صدا- دارای ،،،،،،،،،،، FADER , SAF –

درب کاست بصورت مغناطیسی توسط دستگاه باز و بست میشود ومیتوان با فشار اندکی به درب آن درب خودکار بسته شود البته با ریموت کنترول نیز میتوان همین کار را انجام داد – جستجوی ترانه بصورت هوشمند از روی نوار کاست –

دارای سیستم هد LC-OFC Laseramorphous (تنظیم هوشمند ارتفاع هد نسبت به روبن کاست برای بدست آوردن بهترین کیفیت پخش از روی انواع کاست ها )- دارای سیستم دالبی NRB وNRC وHX Pro.

در طبقه ی رادیو دارای سیستم برنامه ریزی 3 گانه ی مستقل برای روشن و خاموش شدن خودکار و اجرای وظیفه ی محوله طبق ایام هفته و ساعت دلخواه و فرمان برای راه اندازی طبقه ی مورد نظر طبق سلیقه ی شخصی خود – حفظ تنظیمات تا 3 ساعت در صورت قطع برق.

دارای اکولایزر بسیار پیشرفته برای نیاز افراد حرفه ای با امکان اضافه کردن جلوه های دالبی بصورت انعکاس صدای محیطی وبازخورد مسافت محیطی به صدای اصلی - 3 سیستم برنامه ریزی مستقل برای امورات اختصاصی - دارای 24 باند صوتی مستقل برای تنظیمات صوتی حرفه ای – دارای سیستم محاسبه ی دیفرانسیل تفاضلی برای امواجی که از دو دامنه ی جدا ،،،،،،،،،،، در یک منطقه همپوشانی داشته اند – ذخیره ی خودکار تنظیمات ذخیره نشده کنونی حتی در صورت قطع ناگهانی برق- دارای 10 خانه برای ذخیره ی تنظیمات شخصی و حرفه ای کاربر(Personal File)

دارای تکنولوژی (DDS (Digital Dynamic Sound  و (DPE(Digital Parametric Equalizer  و  (DPS(Digital Presence Surround.

دارای بلندگوی 3Way سیستم ،،،،،،،،،،، با کراس اور پیشرفته ی محافظ دارجلوگیری کننده از برگشت ولتاژ وجریان ناخواسته به داخل آمپلی و قطع کننده اتصال از بلندگوها هنگامیکه جریان بیشتر از حد تحمل بلندگو وارد شود (Magnetically Shielded)- دارای تویترهای گنبدی و بسیار قوی - دارای ووفر 27 سانتی متری از جنس فیبرکربن که بصورت تار و پود بافته شده است و فوم کناری بلندگو از جنس برزنت نظامی میباشد - دارای ولوم تنظیم شدت حساسیت تویتر بصورت اکتیو.

کنترل کامل طبقات بوسیله ی ریموت کنترل فابریک خود دستگاه. ،،،،،،،

این مدل ست سونی مثل سایر مدل ها سیم های ارتباطی خاص نیاز ندارد و تمامی طبقات مستقلا هم کار میکنند.

پنل جلویی دستگاه از جنس آلومینیوم مخصوص با رنگ متالیک خاص میباشد.

توضیحات در مورد کاست رو بیخیال :D البته چرا بیخیال من بابابزرگم که الان فسیل شده خواننده فامیل بود و فقط صداش رو کاست هست میشه تبدیل به دیجیتال کرد تا ماندگاری صدا همیشگی بشه و روز به روز صدا از کیفیت  نیافته نسبت به زمانی که رو کاست هست

قطعا شما ها هم باید این موارد این چنینی داشته باشید که کاست براتون ارزشمند هست

دوستان واقعا ممنونم بسیار توضیحات عالی دادید

مث اینکه شما پدر صدا رو از درآوردید!!!!!!!!!!! =))

بسیار استفاده کردیم از توضیحاتتون

لینک به دیدگاه

عزیز من چرا بحث رو همش دوست دارید به کوبیدن طرف ختم کنید

به خدا پیشاپیش میدونستم در مورد کاست میخوای موضع بگیری :D  قبل پست دادنت هم پستم  رو  ویرایش کردم تا ارزش کاست رو متوجه بشیم :D

از علمی صحبت کردنت خوشم اومد

ولی همچنان رو موضع بلندی صدای این پخش ها هستی. اونجایی که  کیفیت این پخش ها رو تایید کردی پس جای بحث نمیمونه چون ولوم در اختیار داری که صدای بلند به گوشت نرسه

بعد یه سوال اتاق کی 40 یا حتی نزدیک به 40 متر هست که اسپیکر کامپیوتر بهتر جواب میده و این پخش ها بدرد این اتاق ها نمیخوره

البته میدونم احتمالا جمله اشتباه تایپ کردی و فقط قصدم شوخی هست و میدونم اشتباه لپی بوده :D

میدونم منظورت اینه این پخش ها برای فضاهای با حجم بیشتره

ولی از این پخش ها زیر شیروونی هم میتونی استفاده کنی ولوم رو بزار رو یک :D 

ببینم منزل کدوم یکیمون انقدر بزرگ هست که تو جمهوری میتونی باند بخری اندازه کمد لباس

بزرگ نوشتم اوج مغز حرف برسه

سر زیر گذر آزادی یه نمایندگی سونی هست وقتی از تو خیابون ردی میشی با فاصله 20/30 متر از مغازه عظمت و بزرگی باند رو میتونی درک کنی

باز هم میگم این پخش ها هم قابلیت استیجینگ داره فقط باید هزینه بیشتر بکنی برای خریداری باند 

نیازی به سند اوردن نیست فنی صحبت کردن گویای همه چی میشه @};-

وگرنه از این قطعات دست ما هم زیاد اومده رفته

خدای نکرده کی رو مورد کوبیدن قرار دادم؟!! بفرمایید معذرت خاهی کنم ازشون.

بنده هیچ موضعی نگرفتم درباره کاست. چون بیش از 3 سطر از توضیحات شما راجع به اون ضبط درباره کاست بود لازم بود بگم. شما نمیگفتید بنده هم چیزی دربارش نمیگفتم. موضع گرفتن هم اینجوریه که به خاطر یه کلمه 10 سطر بنویسی نه به خاطر 3 سطر سه کلمه.

بنده 4 ساله کارم صداست دارم ازش پول در میارم طبیعیه حرفام با استدلال علمی باشه.

اتاقی که الان بنده دارم ازش برای شما پست میزارم نزدیک به 36 متر هست و یه اسپیکر 2.1 در اون استفاده میشه با امپ تقویت شده و ساب تعویض شده با مدل gt5 12 از برند JBL توی باکس 40 لیتری با فرکانس تیون 70 هرتز با امپ اضافه برای ساب که روی 4 اهم با 4 ماسفت ژاپنی 250 وات به راحتی میده. بله تو این اتاق اگر یه ضبط قدیمی بزارم که قبلا گذاشته بودم بهتره اما برای من فرکانس زیر 20 هرتز بسیار مهم هست چون قسمتی از کارم هست. یه چیزیم بگم هیچ چیز هیچ چیز مثل یه ساب خودرو بالای 10 اینچ توی باکس با فرکانس تیون یه کم بالا نمیتونه تو بازی بهتون لذت بده. توصیه میکنم اینو دوستانی که عاشق ضبط های قدیمی به خاطر بلندی صدا هستن تجربه کنن.

بحث ولوم هم که گفتید مطمعنا من میدونم ولوم چیه از نزدیک هم دیدمش!! اما بحث من هماهنگی صدا بین تمام فرکانس هاست که برای اینکار روی این ضبط ها باید از اکولایزر استفاده بشه که این یعنی دستکاری صدا یعنی فاجعه.

بنده نماینده رسمی پخش ها و اسپیکرهای سونی هستم و میدونم چه نوع برندی هست حرف ما درباره برند و یه مدل خاص از یه چیز نیست بحث بین اسپیکر کامپیوتر یا ضبط خونگی برای کامپیوتره و الا ایرانخودرو هم نمایندگیاش از 100 متری ابهت زیادی دارن.

بله هر اسپیکری قابلیت استیجینگ داره اما اینجا بحث صرف اقتصادی وسط میاد که شدیدا مغلوب میشن این اسپیکرها و اینکه نکته مهم فضای بسیار زیادیه که این ضبط های قدیمی اشغال میکنن. و الا یکی از بهترین صداهایی که میشه شنید و شنیدم با اسپیکر 3way خوب مثل همین مدل بسیار عالی که شما مثال زدید هست وقتی که درست استیجینگ بشه واقعا تو ذهن ادم میمونه صداش.

در کل اصلا هدفم بحث کردن با شما نبود و نیست نظرات شما قابل احترامه .هدفم این بود دوستان راهی که من رفتم رو نرن. هزینه الکی دردسر زیاد اخرشم با ضرر باید قطعه رو بفروشید و پس فرداشم دلتون بسوزه که چرا فروختیدش!

اگر یه دونه افتاده کنار خونه یا ازش استفاده دیگه میشه و میتونید بزاریدش برای این کار حتما خوبه اما اینکه برید بخرید صرفا برای کامپیوتر از نظر من اشتباهه و ممکنه از نظر کس دیگه خرید اسپیکرکامپیوتر برای کامپیوتر اشتباه باشه.

باز هم ارزوی موفقیت برای همه دوستان رو دارم. @};-

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قربون شکلت  :clapping:

ادم کش دادن نیستم . ولی دوست دارم لااقل چیزی یاد بگیرم

عزیز من بنده هم ادم عصر حجر نیستم که ندونم چی منسوخ شده هست و اومدی اون رو چماق کردی که بکوبی تو سرمون. این یعنی کوبیدن نیست.؟

فرق طعنه با راهنمایی کردن رو خوب متوجه میشیم هممون

سعی کن برای هدایت کسی اگر هم اشتباهی میکنه از این مدل ادبیات استفاده نکنی . چون من هدایت یافتم :D

من موضعی در برابر پیشنهاد شما ندارم اون هم خوبه و عالیه و کوچولو و به صرفه :D این همون طعنه بود که گفتم

وقتی کسی برای چیزی هزینه کنه حتی دوبرابر,  زمانی که داره لذت میبره اصلا هزینه کردن الکی نیست

بعد دردسر چی داره اونم تو اتاق شما که داری میگی 3 برابر اتاق خود من هست

گفتم و گفتی سلایق مختلفه ولی اصرار بر چیزی توهین به سلایق محسوب میشه 

نمیشه گفت چون جای بیشتری اشغال میکنه کل ماهیت اون کالا زیر سوال میره

ایا غیر از اینه مدینگ جزیی از لذت بردن بشر از قطعه ایی که داره هست

مگه نمیبینیم که روز بروز چقدر داره رو طراحی قطعات کار میشه

الان شما یه عکس از ست خودتون در کنار این پخش بزار. تو کیفیت صدا که مطمئنم ستتون برتر نیست

شک ندارم

مگه همون به حجم سایز و باز هم به بلندی صدا  گیر بدی . بلندی صدا هم خوبه اما به وقتش که قطعا ست شما هم بلندی صدا و بیس زیاد داره

اگه خواستی بیشتر گفتگو کنیم بریم خصوصی یا تلگرام

دوست دارم چیز بیشتری ازت بیاموزم.شما هم سعی کن منو بیشتر بشناسی  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

قربون شکلت  :clapping:

ادم کش دادن نیستم . ولی دوست دارم لااقل چیزی یاد بگیرم

عزیز من بنده هم ادم عصر حجر نیستم که ندونم چی منسوخ شده هست و اومدی اون رو چماق کردی که بکوبی تو سرمون. این یعنی کوبیدن نیست.؟

فرق طعنه با راهنمایی کردن رو خوب متوجه میشیم هممون

سعی کن برای هدایت کسی اگر هم اشتباهی میکنه از این مدل ادبیات استفاده نکنی . چون من هدایت یافتم :D

من موضعی در برابر پیشنهاد شما ندارم اون هم خوبه و عالیه و کوچولو و به صرفه :D این همون طعنه بود که گفتم

وقتی کسی برای چیزی هزینه کنه حتی دوبرابر,  زمانی که داره لذت میبره اصلا هزینه کردن الکی نیست

بعد دردسر چی داره اونم تو اتاق شما که داری میگی 3 برابر اتاق خود من هست

گفتم و گفتی سلایق مختلفه ولی اصرار بر چیزی توهین به سلایق محسوب میشه 

نمیشه گفت چون جای بیشتری اشغال میکنه کل ماهیت اون کالا زیر سوال میره

ایا غیر از اینه مدینگ جزیی از لذت بردن بشر از قطعه ایی که داره هست

مگه نمیبینیم که روز بروز چقدر داره رو طراحی قطعات کار میشه

الان شما یه عکس از ست خودتون در کنار این پخش بزار. تو کیفیت صدا که مطمئنم ستتون برتر نیست

شک ندارم

مگه همون به حجم سایز و باز هم به بلندی صدا  گیر بدی . بلندی صدا هم خوبه اما به وقتش که قطعا ست شما هم بلندی صدا و بیس زیاد داره

اگه خواستی بیشتر گفتگو کنیم بریم خصوصی یا تلگرام

دوست دارم چیز بیشتری ازت بیاموزم.شما هم سعی کن منو بیشتر بشناسی  @};-  @};-  @};-

بنده به هیچ وجه هدفم خدای نکرده توهین یا کوبیدن کسی نبوده اگر شما اینطور حس کردید همینجا از شما معذرت میخام.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اقا وقتی 100 تومن بیشتر پول نداری چی میتونی بخری؟یه اسپیکر داغون 20 وات بهتره یا یه ضبط سونی که یه عروسی رو هم جواب میده؟ من با پول کم فقط میتونستم یه سری اسپیکر داغون کامپیوتر بخرم در حالی که میشه یه ظبط تمیز سونی پیدا کرد!

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

سلام بنده باند سامسونگ ۳۰۰۰ وات دارم دو تا باند قوی داره ولی حالا دو تا شبیه این پیدا کردم و میخوام بخرم . سوالم اینه که میشه چهار تا باند به ضبط وصل بشه 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MĐÏ گفته است :

سلام بنده باند سامسونگ ۳۰۰۰ وات دارم دو تا باند قوی داره ولی حالا دو تا شبیه این پیدا کردم و میخوام بخرم . سوالم اینه که میشه چهار تا باند به ضبط وصل بشه 

سلام دوست من.

اصولا این کار اشتباهه به این دلیل ک هر امپلی فایری برای امپدانس خاصی طراحی میشه و اگر کمتر از اون بهش وصل بشه براش خطرناک میشه.

الان باند های شما احتمالا 6 اهم هستن. برای اتصال و گرفتن بهترین صدا باید سیم ها رو ب صورت موازی بزنی ک میشه  اهم و ریسک سوختن ای سی امپلی فایر بسیار بالا میره.

اگر هم سری کنی ک بشن 12 اهم حجم صدا کم میشه و همون 2 تا بازده بهتری خاهند داشت.

حالا اینجا سوالم اینه که هدفتون از اضافه کردن 2 باند دیگه چیه؟
الان مشکل صدا چیه ک میخاید 2 تا دیگه باند اضافه کنید؟

به صورت کلی با کاهش امپدانس کیفیت صدا کاهش پیدا میکنه. و این ینی تو ولوم بالا خیلی زودتر صدا ب هم میریزه. گرمی و عمق بیس کم میشه.

و برعکس چیزی ک فکر میکنید تو ولوم بالا زیبایی صدا کم میشه. صرفا ب دلیل زیاد شدن تعداد درایور ها حجم صدا بیشتر میشه.

بازم هرطور ک خودتون صلاح میدونید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...