رفتن به مطلب

انتخاب بین 3 تا اسپیکر

RDS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

قصد خرید اسپیکر رو دارم برای اتاق 12 متری خودم , چون تو خونه سیستم قوی داریم

بنابرین قدرت آنچنانی نیاز نیست و نظرم بیشتر روی کیفیت بیس و شفافیت صدا  هستش

معمولا یا اکثرا اوقات موزیک گوشی میدم , فیلم هم کمتر میبینم ولی وقتی سیستم روشنه به خاطر کارم(طراحی) , موزیکم مدام پلی میشه 

ولی چون خانواده صدا زیاد باشه ناراحت میشن به خاطر همین صدای سیستم اکثر اوقات پائینه ولی وقتی تنها باشم توی اخرین حد خودشه ولی بعلت کیفیت پائین و قدرت کم اسپیکر فعلی قصد تعویضشونو دارم

بین 3 اسپیکر پائین قصد خرید یکیشونو دارم با توجه به بودجه و امکاناتشون

Logitech Z313

Green GS330-R

Edifier X600 (کارکرده) قیمت کارکرده اش با دو اسپیکر بالا تو یک رده هستش 

بین سه اسپیکر قصد انتخاب دارم , خواهش میکنم اگه مدل دیگه ای تو ای بازه قیمتی هست راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

قصد خرید اسپیکر رو دارم برای اتاق 12 متری خودم , چون تو خونه سیستم قوی داریم

بنابرین قدرت آنچنانی نیاز نیست و نظرم بیشتر روی کیفیت بیس و شفافیت صدا  هستش

معمولا یا اکثرا اوقات موزیک گوشی میدم , فیلم هم کمتر میبینم ولی وقتی سیستم روشنه به خاطر کارم(طراحی) , موزیکم مدام پلی میشه 

ولی چون خانواده صدا زیاد باشه ناراحت میشن به خاطر همین صدای سیستم اکثر اوقات پائینه ولی وقتی تنها باشم توی اخرین حد خودشه ولی بعلت کیفیت پائین و قدرت کم اسپیکر فعلی قصد تعویضشونو دارم

بین 3 اسپیکر پائین قصد خرید یکیشونو دارم با توجه به بودجه و امکاناتشون

Logitech Z313

Green GS330-R

Edifier X600 (کارکرده) قیمت کارکرده اش با دو اسپیکر بالا تو یک رده هستش 

بین سه اسپیکر قصد انتخاب دارم , خواهش میکنم اگه مدل دیگه ای تو ای بازه قیمتی هست راهنمایی کنید

سلام عزیز

میزان هزینه ای که میخوای بکنی چقدره؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

میزان هزینه ای که میخوای بکنی چقدره؟

سلام , همین حدود 150تومن یکم بیشتر

لینک به دیدگاه

سلام , همین حدود 150تومن یکم بیشتر

150 که خیلی کمه

این پیشنهاد منه :

http://lioncomputer.ir/product/5073/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1+%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C%D9%88+A350/

لینک به دیدگاه

درود

اسپیکر پیشنهادی شما در مجموع 16 وات RMS داره ، ولی مدل X600 ، ادیفایر 40 وات RMS داره  20 وات ساب و 20 وات 2 تا بلندگوها + اینکه صدا و کیفیت بهتری داره؛

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهاد شما ولی مطمئنید کیفیت و قدرت مشابه مدلای بالا رو داره ؟!!

درود

اسپیکر پیشنهادی شما در مجموع 16 وات RMS داره ، ولی مدل X600 ، ادیفایر 40 وات RMS داره  20 وات ساب و 20 وات 2 تا بلندگوها + اینکه صدا و کیفیت بهتری داره؛

سلام, ممنون اقای رضایی  ,بله متوجهم , ابتدا خواستم نظر دوستان و متخصصان رو بدونم , اگه تائید شد , همون x600 رو ازتون بردارم

لینک به دیدگاه

سلام, ممنون اقای رضایی  ,بله متوجهم , ابتدا خواستم نظر دوستان و متخصصان رو بدونم , اگه تائید شد , همون x600 رو ازتون بردارم

درود بر شما

خواهش میکنم عزیز، بنده فقط توضیحی که نیاز بود و دادم . به دلیل اینکه اون مدل اسپیکری که دوستمون پیشنهاد دادن در برابر x600 خیلی پایین تر و ضعیف تره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در خرید x600 شک نکن بنده خودم اشتباه کردم گفتم حمایت از کالا ایرانی بکنم رفتم تسکو خریدم  الان خیلی پشیمونم چون قبلا از اسپیکر های ادیفایر استفاده کردم چیز خیلی عجوبه ایه!!! اصلا در خریدش شک نکن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...