رفتن به مطلب

فروش سه عدد کارت گرافیگ

Veyron
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من شنبه ميتونم تحويل بگيرم چون بايد تست كامل 3d بگيرم . پول رفت و آمد دوست شما هم با من . چون بايد مطمئن باشم . مخصوصا 4890 كه معمولا اور ميشه بعد از مدت كوتاهي آرتيفكت ميده .كلا ميخوام توسط تيم تحقيقاتمون تست بشه . چون اين پول رو به سختي درآوردم . من اين كارت رو ميخوام . اگر قبول داريد در خدمتم . اگر نه هم اگر ضرري متحمل شديد من جبران ميكنم . چون ميخوام جنس سالم بگيرم .

اين كارت رو 100% ميخوام از دوستان ديگه هم ميخوام صبر كنند تا من اين كارت رو تست شده تحويل بگيرم . اگر اين دوستمون اين كار براشون مقدور نيست مشكلي نيست من كارت رو فردا زنگ ميزنم ميگيرم فقط 48 ساعت مهلت تست ميگيرم با تشكر از دوست گلم

ارادتمند شما بهادر اميد

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

من شنبه ميتونم تحويل بگيرم چون بايد تست كامل 3d بگيرم . پول رفت و آمد دوست شما هم با من . چون بايد مطمئن باشم . مخصوصا 4890 كه معمولا اور ميشه بعد از مدت كوتاهي آرتيفكت ميده .كلا ميخوام توسط تيم تحقيقاتمون تست بشه . چون اين پول رو به سختي درآوردم . من اين كارت رو ميخوام . اگر قبول داريد در خدمتم . اگر نه هم اگر ضرري متحمل شديد من جبران ميكنم . چون ميخوام جنس سالم بگيرم .

اين كارت رو 100% ميخوام از دوستان ديگه هم ميخوام صبر كنند تا من اين كارت رو تست شده تحويل بگيرم . اگر اين دوستمون اين كار براشون مقدور نيست مشكلي نيست من كارت رو فردا زنگ ميزنم ميگيرم فقط 48 ساعت مهلت تست ميگيرم با تشكر از دوست گلم

ارادتمند شما بهادر اميد

چی بگم

عزیز گفتم که کارت گارانتی داره

این دوستم هم وقت نمیکنه همراه شما بیاد بیشتر از این هم نمیتونم مزاحمشون بشم

حالا بهشون میگم بعد خبر میدم

لینک به دیدگاه

دوست خوب شما امروز كارت رو آوردند واقعا زحمت كشيدند و تا منزل آوردن من تست كردم كارتم به هر دليلي سيستم من بالا نميومد . شك كردم روي سيستم پدرم هم چك كردم متاسفانه كارت تصوير نميداد . خوشبختانه دوست خوبمون هنوز از محل خارج نشده بودند من گفتم كارت مشكل دارند ايشون هم قبول كردند . پول من رو مرجوع كردند به احتمال زياد دوست من كارت هنگام انتقال با پست مشكل پيدا كرده . واقعا كارت خوبي بود msi با فن غير استوك واقعا ناراحت شدم . چون واقعا وقت بردن و گارانتي رو نداشتم . با اين حال از شما و دوست خوبتون تشكر ميكنم . كل پروسسه تست 10 دقيقه نكشيد من با پاور 535 و 460 كولر مستر چك كردم ولي از شانس ما تصوير نداشت . باز از لطف شما و دوست عزيزتون ممنون .

انگار قسمت نبود .

اگر سالم بود واقعا كارت بينظيري بود . خودم خيلي ناراحت شدم . چون چندمين ماه صبر كردم تا پولش جمع بشه .

باز شرمندگي من رو بپذيريد

لینک به دیدگاه

دوست شما امروز با برگرداندن پول من رفاقت شماها رو ثابت كردم . اميدوارم باز هم بتونيم معامله كنيم اين بار كه نشد بر خلاف عقيده من . فقط خواستم بگم دوست خوبم كارت رو هميشه تست كن يا اگر مشكلي داره حتما به مشتري بگو . الان ضرر شما شد . مخلصيم به هر حال .

به هر حال يك هفته بود منتظر كارت بودم فكر نكن كارت رو مرجوع كردم به خاطر چيز خاصي فقط به خاطر خرابي كارت مورد نظرم بود .

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

دوست شما امروز با برگرداندن پول من رفاقت شماها رو ثابت كردم . اميدوارم باز هم بتونيم معامله كنيم اين بار كه نشد بر خلاف عقيده من . فقط خواستم بگم دوست خوبم كارت رو هميشه تست كن يا اگر مشكلي داره حتما به مشتري بگو . الان ضرر شما شد . مخلصيم به هر حال .

به هر حال يك هفته بود منتظر كارت بودم فكر نكن كارت رو مرجوع كردم به خاطر چيز خاصي فقط به خاطر خرابي كارت مورد نظرم بود .

شرمنده دوست عزیز

اصلا انتظار خرابی رو نداشتم وگرنه برای فروش نمیزاشتم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...