رفتن به مطلب

پادشاه جدید کارت‌های گرافیک تاج گذاری کرد!

Recommended Posts

e5cf924plv016a2n5gm.jpg

بالاخره انتظار‌ها به پایان رسید و انویدیا GTX1080 را معرفی کرد کارت گرافیکی قدرت گرفته از معماری پاسکال و ساخته شده توسط فناوری 16nm FinFET به همراه حافظه فوق سریع GDDR5X که سرعت کلاک آن 10GHz است.

انویدیا اعلام کرده که GTX1080 قدرتی بیشتر از دو عدد GTX980 و یک تایتان X دارد!

tmwl6wuvnxftni8p6tdk.jpg

GTX 1080 دارای سرعت کلاک 2.1GHz است که سرعت کلاک مموری نیز به لطف GDDR5X به 10GHz رسیده . انویدیا اعلام کرده که این کارت با خنک کننده رفرنس حداکثر دمای 67 درجه سانتی‌گراد خواهد داشت. قیمت اعلام شده برای این شاهکار مهندسی فقط 599  دلار است و هفتم خرداد در دسترس خواهد بود.

p2fnwol2k66e65dz12f.jpg

wbl8lnjyeohahmrqsbo5.jpg

منبع:techpowerup

مترجم: سامان یزدان نیک

ویرایش شده توسط THE-BLACK-CAPTAIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و تشکر

بنچمارکی چیزی ازش بیرون نیومده؟

اگه اینجوری باشه دیگه 980ti رو دست فروشنده ها باد میکنه!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و تشکر

بنچمارکی چیزی ازش بیرون نیومده؟

اگه اینجوری باشه دیگه 980ti رو دست فروشنده ها باد میکنه!!!

همین الانشم باد کرده خبر نداری، داره به سرنوشت 780ti دچار میشه  :D

لینک به دیدگاه

یه لحظه فکر کردم AMD دوباره Radeon Duo Pro رو معرفی کرده .

گمون نکنم قدرت هیچ کدوم به Radeon Duo Pro برسه .

لینک به دیدگاه

تعظیم کنید! :دی

Shut up and take my money!

انویدیا ترکوند! 2 گیگاهرتز فرکانس!!!! کینگپین این کارتو میبره رو 3 :))

عاشقتم jen hsun huang

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا کارت های رده های اند معرفی نشن اون بالا هست فعلا ... این کارتها نمی تونند با کارت دو هسته ای های اند نسل قبل رقابت کنند اما بازم خطری شده اوضاع نامردا دو تا 980 رو له کردن رفت با یه کارت 1080...  :D

لینک به دیدگاه

با اون قیمتهایی که انتظار دارید باید دو سالی صبر کنید

مثلا 970 الان یه تومن خریداری میشه و گرنه حتی تا سال پیش این بحثها نبود سال معرفی 2014 و الان 2016 !

لینک به دیدگاه

قیمتش عالی هست 

gtx 1080 به قیمت 599.99$ و gtx 1070 به قیمت 379.99$ دلار 

اتفاقا اون قیمت هم تا سه ماه اینده که بخوایم میرسیم ولی مورد اینه که تو ایران ممکنه برای اینکه زودتر کارت های 980 ti رو بفروشن اینارو قیمت گذاری بالا کنن و 980 هارو قیمت پایین بفروشن 

باید ببینیم قیمت روز اولش چنده

لینک به دیدگاه

به به از لحاظ قدرت که خیلی عالیه یکم قیمت فقط بالاس که البته تا بنچمارک نیاد باز نمیشه نظر قطعی داد فقط GTX 1070 از همین حافظه 1080 استفاده میکنه ؟ موندم همرده ی 980 ti چی میشه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به از لحاظ قدرت که خیلی عالیه یکم قیمت فقط بالاس که البته تا بنچمارک نیاد باز نمیشه نظر قطعی داد فقط GTX 1070 از همین حافظه 1080 استفاده میکنه ؟ موندم همرده ی 980 ti چی میشه ...

قیمت نسبت به عملکرد عالیه

الان 980ti در حد sli 970 عمل میکنه این که از 2تا 980 قویتره و از 980ti ارزونتر

همرده 980ti هم زمانی کلید میخوره که amd کارتی قویتر 1080 بده بیرون ، اون وقت انویدیا مجبوره مثل سری مکسول که 980ti جهت مقابله با فیوری عرضه کرد و قیمت 980 و 970 کم کرد

الان 600 دلار قیمت خورده که مدلهای سفارشی به 700 دلار هم میرسن ، داره سود میکنه چه نیازی به کارت قویتر هست

amd هم باید دس بجومبونه که از غافله عقب نمونه ، کارتی بهتر هم بده بیرون ، بازم کسی نمیخره چون همه خریدشون انجام دادن و واسه چنددرصد کسی ضرر نمیکنه

راستی خبر قطعی عرضه کارتهای amd نیست ؟(تاریخ معلوم شده)؟

لینک به دیدگاه

خیر ۱۰۷۰ از gddr5

۱۰۸۰ از gddr5x

لینک به دیدگاه

به نظر میرسه 1070 قصد داره حماسه 970 رو دوباره زنده کنه .

احتمالا ارزش خرید 1070 خیلی بیشتر از 1080 باشه مثل 970 و 980 فقط یک نکته میمونه .

در مورد 970 و 980 هر دو برای فول اچ دی کافی بودن و برای 4k ضعیف و به همین دلیل خرید 980 چندان توجیه نداشت اما امکان داره که 1070 توی 4k مقداری کم بیاره اما 1080 نه .

اگر این شکلی بشه 1080 کارت بهتری محصوب میشه .

خیلی دوست دارم تفاوت عملکردشون رو توی رزولیشن 4k بدونم . مخصوصا که مموری های متفاوتی دارن .

قیمت نسبت به نسل قبل افزایش داشته اما افزایش پرفورمنس بیشتر بوده و این خریدشون رو توجیه میکنه .

لینک به دیدگاه

دلیل اینکه همیشه AMD دیرتر کارتاشئ عرضه میکنه چیه ؟ :-?

احتمالا دوست داره بازار رو از دست بده. :D

بعد از ورود 1070 و 1080  انقدر فروش میکنن که بازار اشباع میشه دیگه جایی برای 480 و 490 نخواهد بود مگر amd سریع تر دست به کار بشه

لینک به دیدگاه

بعد از ورود 1070 و 1080  انقدر فروش میکنن که بازار اشباع میشه دیگه جایی برای 480 و 490 نخواهد بود مگر amd سریع تر دست به کار بشه

دقیقا همینه اگه زودتر عرضه کنه دست و بال مصرف کننده برای انتخاب خیلی بازتره ولی همیشه دیر معرفی میکنه

لینک به دیدگاه

اقا یه سوال این یعنی از این گرافیکهای که چند ملیونین بهتره!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا یه سوال این یعنی از این گرافیکهای که چند ملیونین بهتره!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینا خودشون 2 و 3 تومن در میاد قیمتشون حالا اگه منظورت کارت تایتانX هست که قیمت بالایی داره اره از این قویترن طبق حرفها...  :-?

لینک به دیدگاه

Wowwww!

میون این همه هیاهیو ! بازم یه زمزمه ی آشنا میشنوم :lol:   ( چه غییییییرتی ! حتی در ....)

حامیانی  از تبار خورشید در راهند.....                                            

:-SS یعنی میان ؟ !  میان  :blush:     میان  :confused:          میان...  :blink:  @-)   :|             :-w    یعنی میان ؟!            :unsure:        :daydreaming:       :Praying:         :Not Worthy:

:-h        :wub:          تو را من چشم در راهم !     تا اهریمن قیمت ها را بار دگر از دیدگان بزداییی !!!

:Peace Sign:  

(Radeun due 1500$ با چی میخاد رقابت کنه آخههه !)

@};-

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

Wowwww!

میون این همه هیاهیو ! بازم یه زمزمه ی آشنا میشنوم :lol:   ( چه غییییییرتی ! حتی در ....)

حامیانی  از تبار خورشید در راهند.....                                            

:-SS یعنی میان ؟ !  میان  :blush:     میان  :confused:          میان...  :blink:  @-)   :|             :-w    یعنی میان ؟!            :unsure:        :daydreaming:       :Praying:         :Not Worthy:

:-h        :wub:          تو را من چشم در راهم !     تا اهریمن قیمت ها را بار دگر از دیدگان بزداییی !!!

:Peace Sign:  

(Radeun due 1500$ با چی میخاد رقابت کنه آخههه !)

@};-

شاه باید قوی ترین باشه !

قبول دارم که از لحاظ پرورمنس در برابر دلار حرفی برای گفتن نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

در کل من بخوامم وسعم نمیرسه به این کارتها... 1060 شاید بشه انتخاب مناسبتری دونست...  :-?

اکثرا یه کارت می خوایم تو فول اچ دی بتونه با نهایت تنظیمات و 60 فریم و قیمت حدود 1 تومنی کار مارو راه بندازه... این کارتها برای از ما بهترونه بقوله مامان بزرگا  :D

با اینحال چشم امید خودم به پولاریس هستش که قیمت خیلی مناسبتری رو ارائه بده در حد 300 دلار وگرنه خیلی خلقم تنگ میشه از دست اینا یبار دیدی سیستم رو انداختم از پنجره بیرون رفتم ps4 خریدم انچارتد زدم گور بابای هردوشون  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

مگه چند تا از اون تستای آسشو به زودی ارائه بده ! که مصرف کننده یه کمی بیشتر دندون رو جیگر بزاره ! قطعا تو همین فکراست !

لینک به دیدگاه

اینا خودشون 2 و 3 تومن در میاد قیمتشون حالا اگه منظورت کارت تایتانX هست که قیمت بالایی داره اره از این قویترن طبق حرفها...  :-?

الان این 18 ملیونه یا من اشتباه میبینم

http://lioncomputer.ir/category/249/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9/#/filter607_12GB/

لینک به دیدگاه

در کل من بخوامم وسعم نمیرسه به این کارتها... 1060 شاید بشه انتخاب مناسبتری دونست...  :-?

اکثرا یه کارت می خوایم تو فول اچ دی بتونه با نهایت تنظیمات و 60 فریم و قیمت حدود 1 تومنی کار مارو راه بندازه... این کارتها برای از ما بهترونه بقوله مامان بزرگا  :D

با اینحال چشم امید خودم به پولاریس هستش که قیمت خیلی مناسبتری رو ارائه بده در حد 300 دلار وگرنه خیلی خلقم تنگ میشه از دست اینا یبار دیدی سیستم رو انداختم از پنجره بیرون رفتم ps4 خریدم انچارتد زدم گور بابای هردوشون  :D

1060 کمی دیر میاد .

تا عرضه بشه وقیمت درست بخوره نسل کهنه شده . این در کارتهای انویدیا یعنی فاجعه !

من که به پولاریس بیشتر امید دارم . dx12 برگ برندس . فقط باید منتظر موند و کار AMD رو دید . امیدوارم که درنهایت قیمت و قیمت در برابر پرفورمنس بهتری رو از پولاریس شاهد باشیم .

بله 18 تومنه .

اما اصلا برای گیم نیست !!!

لینک به دیدگاه

شاه باید قوی ترین باشه !

قبول دارم که از لحاظ پرورمنس در برابر دلار حرفی برای گفتن نداره .

تاپیکو منور کردی هم قطاری !  ......   شاه جوجه ها رو هنوز زود شناختن !

اصل عرضم این بود @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...