رفتن به مطلب

پادشاه جدید کارت‌های گرافیک تاج گذاری کرد!

Recommended Posts

دوستان همانطور که پیبینی می شد کارت GTX 1080 از طریق پورت DP1.4 از رزولوشن 8K پشتیبانی خواهد کرد در 60 هرتز !

attachicon.gif1.png

:clapping: :clapping: :clapping:

پیش به سوی 8k

از اونجایی که 980ti میتونست توی 4k فریم مناسبی بده و 1080 از 980ti بهتر میشه انتظار داشت که 1080 یا 1080ti بتونه حداقل در حالت sli تا حد زیادی 8k رو ساپورت کنه .

sli دوتا کارت 1080 بیشتر از sli چهارتا کارت 980 پرفورمنس میده . sli دو یا سه یا چهار گانه 1080ti باید بتونه 8k رو کاملا در دسترس قرار بده .

لینک به دیدگاه

اینم یه سری اطلاعات جمو جور و دست چین شده خدمت دوستان :D

post-19389-0-62621700-1462624226_thumb.png

ابن 2 تا هم تقریبی زیاد گیر ندینااا !

post-19389-0-82366800-1462624239_thumb.pngpost-19389-0-34963200-1462624250_thumb.png

لینک به دیدگاه

پیش به سوی 8k

از اونجایی که 980ti میتونست توی 4k فریم مناسبی بده و 1080 از 980ti بهتر میشه انتظار داشت که 1080 یا 1080ti بتونه حداقل در حالت sli تا حد زیادی 8k رو ساپورت کنه .

sli دوتا کارت 1080 بیشتر از sli چهارتا کارت 980 پرفورمنس میده . sli دو یا سه یا چهار گانه 1080ti باید بتونه 8k رو کاملا در دسترس قرار بده .

مثل اینکه دوستان خیلی ذوق زده شدن ،

شب دراز است و قلندر بیدار!

لینک به دیدگاه

پیش به سوی 8k

احتمالاً ، 1080 از تایتان ایکس هم سریع تر عمل میکنه ! احتمالاً دو 1080 به صورت SLI میتونه فریم قابل قبولی را در رزولوشن 8K دریافت کنه البته مانیتور هایی که از این رزولوشن پشتیبانی کنند هنوز به تولید انبوه نرسیده اند و در حد نمونه آزمایشی می باشند . فکر نمی کنم حداقل تا اواخر سال 2017 میلادی مانیتورهای 8K وارد بازار شوند .

لینک به دیدگاه

راه انداختن 4k با يه دونه 1080 و گرفتن فريم عالي يعني شكستن شاخ غول

حالا 8k نخواستيم

رفقايي كه مث من تو خريد مانيتورهاي 4k ترديد داشتن ديگه 90% انتخابشون رو اينطوري ميكنن...

ویرایش شده توسط alpha007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه گفتيد اولين نفري که تو سايت ميخره کيه؟

يه راهنمايي اولش f داره :)

فرجام؟

بله دقیقا.

آقا من بی گناهم

اینا خودشون یهو سر از وسایل من در میارن  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا من بی گناهم

عجب !!! پس اينطورياس. :-?  :laughing:

لینک به دیدگاه

آقا من بی گناهم

:laughing:

کاش یه بار اشتباهی سر از وسایل من در بیارن. :x  (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صدام هم در نمیاد دقت کردین؟  =))

آقا اینو بی خیال

کسی به این توجه داشته؟ :

http://www.techpowerup.com/222277/nvidia-introduces-ansel-in-game-photography-tech

چثدر دوست دارم همه بازیا ساپورت کنن اینو.. بهشت همه اسکرین شات باز ها.... کیفیت بالاتر و عکاسی حرفه ای تر از داخل بازیا... 

لینک به دیدگاه

صدام هم در نمیاد دقت کردین؟  =))

آقا اینو بی خیال

کسی به این توجه داشته؟ :

http://www.techpowerup.com/222277/nvidia-introduces-ansel-in-game-photography-tech

چثدر دوست دارم همه بازیا ساپورت کنن اینو.. بهشت همه اسکرین شات باز ها.... کیفیت بالاتر و عکاسی حرفه ای تر از داخل بازیا... 

Photoshop filters, and a full 360° stereo 3D stills  :D 

قطعا از چیزایی که فقط رو درایور pascal اضافه میشه 

..

به همین زودی ناسازگاری و فاصله از MAXWEll و شروع کرد چه زود میگذره زمان اااااااااا  ^_^ 

لینک به دیدگاه

http://www.techpowerup.com/222278/nvidia-works-on-path-traced-audio-vr-works-audio

اینم که اولین شبیه ساز فیزیک محور ( کاملا دقیق و با کیفیت ) 3D صوتی که هماهنگ با Engine گیم ، افکتای صوتی بازیو به بهترین شکل رندر میکنه !

تو مایه های TRUE AUdio AMD باید باشه !

به نظرم افکار بزرگی برا بهره برداری از اون همه توان محاسباتی  پاسکال تو سر داره! کاری میکنه که مثلا  یه 980ti تویه یه  رندر خفن DX12 (به خاطر عدم پشتیبانی کامل از یه سری المانای درایور) عملا از 1080 یا حتی 1070! کم بیاره

چه خوب گفت AMD کبیر که :

عملکرد (نوآوری ) امروزت الهام بخش آ یندگان  :D

post-19389-0-92315300-1462629004.png

- یه نسل جدید سایه پردازیم داشت رو DX12 که بر اساس ray tracing پیشرفته و دقیق کار میکرد ! و حسابی از GPU  میکشید ...

اونم فکر کنم دیگه دیر یا زود رو پاسکال عملیش کنه ....

خلاصش فکر کنم حسابی physx engine (به نوعی) و مدلای مصرفش تو این نسل دگرگون شه ...

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Photoshop filters, and a full 360° stereo 3D stills  :D 

قطعا از چیزایی که فقط رو درایور pascal اضافه میشه 

..

به همین زودی ناسازگاری و فاصله از MAXWEll و شروع کرد چه زود میگذره زمان اااااااااا  ^_^ 

اون قابلیت ها در ثریا هم باشه دنبالش میرم چه برسه به اینکه در پاسکال باشد که به زودی دمه دستمونه  :D  البته خود بازی ها هم مهم هستن دیگه

طرفدار انویدیا یا AMD نیستم چون همیشه مقدر شده که فلگشیپهای هر دو رو داشته باشم در هر سری  :wacko:

لینک به دیدگاه

اقا کدوم درایور الان برا کارتهای سری 900 انویدیا بهینس؟ دسنکاری نشده تا کاهش پیدا کنه پرفورمنسشون؟

اینجوری که پیش میرن همه از پی سی فراری میشن دیگه. تازه 950 معرفی شده بودا.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

اقا کدوم درایور الان برا کارتهای سری 900 انویدیا بهینس؟ دسنکاری نشده تا کاهش پیدا کنه پرفورمنسشون؟

اینجوری که پیش میرن همه از پی سی فراری میشن دیگه. تازه 950 معرفی شده بودا.

بعد از عرضه کامل سری 1000 هر درایوری منتشر بشه ، طبق  سال های گذشته باید شاهد کاهش کارایی کارت های سری 900 باشیم .

فعلاً درایور ها مشکلی ندارند . 

لینک به دیدگاه

بعد از عرضه کامل سری 1000 هر درایوری منتشر بشه ، طبق  سال های گذشته باید شاهد کاهش کارایی کارت های سری 900 باشیم .

فعلاً درایور ها مشکلی ندارند . 

اوکی ممنون. اخه خونده بودم انگار درایورای تازه مشکل دارن

لینک به دیدگاه

اوکی ممنون. اخه خونده بودم انگار درایورای تازه مشکل دارن

خواهش می کنم ، اون مورد در باره اشکال داشتن درایوهای جدید بود که باعث کرش کردن و هنگ کردن میشد بعد با یک HOTFIX تصحیح شد . بحث ما درباره کاهش کارایی کارت ها با عرضه شدن درایور هست نه عدم سازگاری ! انویدیا به صورت هدفمند درایوری منتشر میکنه که کارت های سری 900 به جای افزایش کارایی درجا بزنند همین ( درواقع تغییری در درایور نمیده و فقط اسمش را عوض می کنه برای مثال درایور A را با نام C,B و غیره منتشر میکنه به قول قدیمیا جوجه کلاغ را رنگ میکنه و جای طوطی و قناری میفروشه !!   :D     )  

لینک به دیدگاه

در حقیقت اینه که فقط درایور از اون روز به بعد برای سری 1000 بهینه میشه و اصلا دیگه توجهی به  سری 900 نمیکنن برای همین اصلا شاهد افزایش کارایی سری 900 نخواهیم بود.

لینک به دیدگاه

در حقیقت اینه که فقط درایور از اون روز به بعد برای سری 1000 بهینه میشه و اصلا دیگه توجهی به  سری 900 نمیکنن برای همین اصلا شاهد افزایش کارایی سری 900 نخواهیم بود.

دقیقا منظور من همون ناسازگاریه و ازین به بعد هم تو پرفورمنس پیش بیاد دیگه بدتر میشه

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم ، اون مورد در باره اشکال داشتن درایوهای جدید بود که باعث کرش کردن و هنگ کردن میشد بعد با یک HOTFIX تصحیح شد . بحث ما درباره کاهش کارایی کارت ها با عرضه شدن درایور هست نه عدم سازگاری ! انویدیا به صورت هدفمند درایوری منتشر میکنه که کارت های سری 900 به جای افزایش کارایی درجا بزنند همین ( درواقع تغییری در درایور نمیده و فقط اسمش را عوض می کنه برای مثال درایور A را با نام C,B و غیره منتشر میکنه به قول قدیمیا جوجه کلاغ را رنگ میکنه و جای طوطی و قناری میفروشه !!   :D     )

دوستان از نظرتون ممکنه این بلا رو ای ام دی سر کاربراش به وجود بیاره؟(میدونم تا حالا اینطور نبوده منظورم از این به بعده و شاید به سرش زده باشه ک یکم فروشش رو افزایش بده /-:)
لینک به دیدگاه

دوستان از نظرتون ممکنه این بلا رو ای ام دی سر کاربراش به وجود بیاره؟(میدونم تا حالا اینطور نبوده منظورم از این به بعده و شاید به سرش زده باشه ک یکم فروشش رو افزایش بده /- :)

اگر AMD این کار رو بکنه که همون بخشی از بازار که دستش مونده هم ممکنه بپره!

لینک به دیدگاه

دوستان از نظرتون ممکنه این بلا رو ای ام دی سر کاربراش به وجود بیاره؟(میدونم تا حالا اینطور نبوده منظورم از این به بعده و شاید به سرش زده باشه ک یکم فروشش رو افزایش بده /- :)

احتمالش هست اما با توجه به سابقه شرکت AMD اینکار بعید به نظر میرسه حداقل برای پشتیبانی از سری R 300 وگرنه دیگر فکر نکنم سری 7000 دیگه جای ارتقا داشته باشه !  :D

لینک به دیدگاه

کارت های گرافیک 1070,1080 بسیار فوق العاده هستند بنده به آینده امیدوارم انویدیا درایور های سری 900 تا مدت ها طولانی ساپورت خواهد کرد در مورد تیم سرخ AMD احتمالا در نمایشگاه E3 امسال سری جدید معرفی و طبق زمان بندی منتشر می کند

لینک به دیدگاه

درایور ها برای سری 900 یا حتی 700 هم هنوز منتشر می شوند و خواهند شد اما فقط بحث پشتیبانی و انتشار درایور نیست ، انویدیا هنوز که هنوزه برای سری 400 هم درایور منتشر میکنه اما تأثیری در کارایی کارت های این سری داشته ؟ معلومه که نه ! اگر به همین منوال باشه سری 900 هم به سرنوشت سری کپلر ( 700 ) دچار خواهد شد و در این شکی نیست .

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

واي ١٠٨٠ با اين قدرت رو sli بكني ديگه واقعا متركونه! آدم اصلا نميتونه تصور كنه ديگه چي ميشه 4k كه هيچ 8k رو هم مثل آب ميخوره!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...