رفتن به مطلب

گرافیک 960 یا 380X

Recommended Posts

Radeon R9 380 2GB_4GB vs GTX 960 vs R9 280 1440p Benchmarks

http://www.aparat.com/v/ACclJ

http://www.aparat.com/v/EDHIg

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

در یکی از فروشگاه های دیگه ASUS STRIX R9 380X دارن که با گیگا هم قیمته .

قضیه خنک کنندگی رو نمیدونم کدوم بهتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .

میخوام تا یک ماه دیگه یه سیستم گیم ببندم .با این مشخصات :

ASUS B150 Pro Gaming AURA

Intel Core i5 6500

Gskill AEGIS 2400Mhz 8GB×2

Cooler Master V650 PSU

حالا موندم گرافیک GTX 960 G1 بردارم یا R9 380X G1

قیمتا یکیه اما تو قدرت شک دارم. اکثرا میگن 380x بهتره .

و این که ترکیب Intel+Radeon بهتر عمل میکنه یا Intel + Nvidia ؟

سمت پاسکال و پولاریس هم نمیرم چون گرونن و میات رده هاش به این زودی نمیان

سلام

اگه صلاح دونستین سیستم زیر رو بگیرید و کارت هم 960 یا 380 کارکرده حدود 600ت تا 650ت بگیرید و باهاش سر کنید تا 1060پاسکال یا 480 پولاریس به بازار بیاد و به اونها ارتقا بدین،اینطوری موقع فروش کارت هم ضرر کمتری متحمل میشین.

z0g8psb6nerr8dupcady.jpg

لینک به دیدگاه

درود 

بعضی ها با گرافیک طوری رفتار میکنن که اینگاری ملک یا زمین چیزیه =))  , قطعه مصرفییه دیگه باید بخری استفادشو ببری حالا الان 970  :x بخوای بفروشی 4 ماه گرافیک نداشته :crying:  باشی تا پاسکال بیاد 500 تومان بزاری روش پاسکال بخری :-?  به نظر بنده که منطقی نیست چون تفاوتش اونقدرم نیست حالا *dry#  یه چندتا فریم کمتر بگیری چی میشه  :D 

بنده به شما پیشنهاد میکنم یه 970 :x  از همین دست دوم های تمیز بگیری و لذت ببری @};-  دوستان تو حال زندگی کنید

ویرایش شده توسط armaniii
لینک به دیدگاه

الان نخری بهتره با ورود کارت گرافیک های جدید قیمت ها افت پیدا می کنه تابستان بهترین وقت هست برای خرید برای گیم مهمترین قطعه به روز باشه کارت گرافیک هست تا دیگر قطعات

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اواسط مرداد اینو میبندم . تا اون موقع ان شالله 970 به یک تومن و پایینتر میرسه . رمم رو هم بعدا کنارش یه هشت میزارم بشه 16

post-23878-0-23012600-1462814112_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اواسط مرداد اینو میبندم . تا اون موقع ان شالله 970 به یک تومن و پایینتر میرسه . رمم رو هم بعدا کنارش یه هشت میزارم بشه 16

پیشاپیش مبارکت باشه

لینک به دیدگاه

فضولی نباشه . ولی جای خالی SSD رو احساس میکنم رو این سیستم . تاثیری که تو کاهش زمان لود ویندوز و گیم ها رو داره از دست نده

970 هم اونقدرا پایین نمیاد تا اون موقع . البته ما که بخیل نیستیم خدا از دهنت بشنوه  :laughing:

دست 2 البته همین الان پیدا میشه همین حدود 1 تومن

منم خودم همین بین 380 و 960 مونده بودم ولی این 970 انقدر جاش تو قیمت/کارایی خوبه که دلت نمیاد 960 یا 380 بخری تصمیمت مبنی بر خرید 970 رو میپسندم  :clapping:

لینک به دیدگاه

منم با نظر مجتبی موافقم. خودمم بعد از چند سال یه amd خریدم و توی ساپورت درایور خیلی افتضاح بودو دهنم سرویس شد. با اون قیمت یه 970 g1 gaming کارکرده بخر.

منم ۹۷۰ خریدم ازش خیلی راضیم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...